Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 21 listopada 2019 r. Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
 Wiadomości lokalne
» Kolizja na Alejach. Seat uderzył w rower
» Nocnej prohibicji na razie nie będzie
» Przebadano niezidentyfikowaną substancję w bagnistym terenie, gdzie powstaje łącznik do obwodnicy
» Komunikat MZK
» Krwiodawstwo ma się dobrze
» W Stalowej Woli zamontowano kolejny defibrylator. W Tesco
» Tajemnicza substancja w bagnistym terenie, gdzie powstać ma łącznik pod obwodnicę
» Kuźnia Przedsiębiorczości zaprasza
» Trwają przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego
» Będą zmiany w statucie miasta
» Wyprzedaż sezonowa do -30% w Centrum ToTu
» Weekend za pół ceny w Muzeum Regionalnym
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Wernisaż wystawy "Viva Moniuszko"
» "Wilki morskie na lądzie" Mirosława Osowskiego
» Męczeńska historia w pięknym oratorium
» Familijne widowisko mikołajkowe
» Jesień w Strefie Spotkań
» Czytelnik Roku 2019
» Okupacja niemiecka nad Sanem
» Tradycyjny Koncert Noworoczny w MDK
» Zimowe Warsztaty Muzyczne 2020 - zapisz się!
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
»Pożar w historycznym budynku Dyrekcji Naczelnej HSW
»Piknik Rodzinny z Prawem i Sprawiedliwością
»Otwarcie nowego bloku operacyjnego w szpitalu w Stalowej Woli
»30 Wyścig Kolarski Solidarności
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 11:04     /Magdalena Rodecka/
Rządowe środki na kulturę. Stalowa Wola liderem w regionie

Jak wyliczył Rafał Weber, tylko w pierwszej połowie 2019 roku w ramach programów operacyjnych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego instytucje kultury z naszego regionu pozyskały 1,4 mln. zł. Chodzi o powiaty: stalowowolski, tarnobrzeski i niżański.
Jak wyliczył Rafał Weber, tylko w pierwszej połowie 2019 roku w ramach programów operacyjnych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego instytucje kultury z naszego regionu pozyskały 1,4 mln. zł. Chodzi o powiaty: stalowowolski, tarnobrzeski i niżański.
Fot. Jacek Rodecki
- Grzech nie wspierać - mówił poseł Rafał Weber (PiS) i wiceminister infrastruktury, który spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej. Tematem była kultura oraz środki finansowe jakie udało się pozyskać z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jak wyliczył Rafał Weber, tylko w pierwszej połowie 2019 roku w ramach programów operacyjnych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego instytucje kultury z naszego regionu pozyskały 1,4 mln. zł. Chodzi o powiaty: stalowowolski, tarnobrzeski i niżański.

- Do powiatu stalowowolskiego trafił ponad milion złotych, do powiatów: tarnobrzeskiego i niżańskiego339 tysięcy złotych. Różnica wynika z tego, że instytucji kultury w Stalowej Woli jest więcej. Chodzi o Miejski Dom Kultury, Muzeum Regionalne, szkołę muzyczną, stowarzyszenia. Aktywnością wykazuje się także Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie - stwierdził poseł.

Część z tych środków ma zostać przeznaczona na poprawę jakości miejsc kultury, a inne na wsparcie ciekawych inicjatyw artystycznych.

- Mamy w naszym regionie wiele wspaniałych instytucji kultury ukazujących naszą bogatą tradycję, historię i tożsamość. Mamy ambitnych animatorów, którzy potrafią zainspirować młodzież do odkrywania piękna kulturalnego świata. Grzech nie wspierać. A jeżeli uda się dopiąć kolejne starania to jeszcze w tym roku następne ciekawe inicjatywy zostaną wsparte środkami rządowymi - dodaje Rafał Weber.

Zgodnie z zapowiedziami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego, środki na działania związane z kulturą mają być przeznaczane nie tylko na duże ośrodki ale i te mniejsze, w tym znajdujące się na terenach wiejskich.


Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 14:46
~Noż Qrwa Mać
Wystarczy zobaczyć zdjęcie wszystkich nowych eurodeputowanych PiSówek w Brukseli i już człowiek wie dlaczego padają pytania obcokrajowców gdzie się podziały te sławne piękne Polki?
+0-0
Czwartek, 27 czerwca 2019 r. godz. 17:34
~tak_na_marginesie
Od stycznia (r. 2020) wzrosną ceny wódki, wina i piwa. Budżet zyska kolejne miliardy!
+0-0
Czwartek, 27 czerwca 2019 r. godz. 15:20
~Ferdek z Poniatowskiego
Marek, z tego samego co ty, he he he, a teraz mi powiedz, he he he
+0-0
Czwartek, 27 czerwca 2019 r. godz. 09:04
~Marek
@Ferdek, wiesz z czego jesteś ulepiony, czy nie wiesz? ;)
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 23:34
~Ferdek z Poniatowskiego
camilla ty możesz szpilki glancować pani Szydło, pani Kempie i pani Mazurek, jak ci by pozwoliły oczywiście. A pani Makrela to jakby miała doświadczenie, to by nie wpuściła do Europy hord islamistów, którzy później jej rodaczki gwałcili. Tak więc siem nie wysilaj, bo nie masz argumentów do merytorycznej dyskusji
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 19:05
~camilla
Merkel to, przynajmniej, wyjatkowo doswiadczony i sprawny polityk. Takie jak Szydlo, Kempa, czy Mazurek to moglby najwyzej jej buty czyscic.
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 17:07
~Stefan
Jak widzę Angelę Merkel, to pytam gdzie się podziały te piękne Niemki rodem z NRD?
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 17:06
~Camilla
Niestety, panie Szydlo, Mazurek, czy Zalewska nie posiadaja ani urody, ani tez inteligencji... a ich doswiadczenie jest niezbyt duze. Mocne sa tylko w gebie (oczywiscie jak mowia po polsku)`!
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 15:58
~Ferdek z Poniatowskiego
Uroda nie ma nic wspólnego z inteligencją, wiedzą i doświadczeniem. Zobacz ile pięknych różowych pasków chodzi po ulicach i ile jest dowcipów na temat pięknych blondynek.Te nowe Eurodeputowane "Pisówki" są przede wszystkim kompetentne baranie niestrzyżony, he he he
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 12:43
manukun
Ile młodych zostało w Stalowej Woli albo wróciło z dużych miast? Żaden? To czym się chwalić, ochłapem dla kultury? Weberowi grunt pali się pod nogami, niczego nie zrobił dla miasta, więc zostało chwalić się nicnieznaczącymi drobiazgami...
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 11:26
~Podatnik
@taka gmina:Proszę mnie nie obrażać,nie biorę 500 plus,bo dwoje dzieci mam na studiach.Płacę podatki i ciężko pracuję.Jestem po prostu polakiem i kocham swój kraj.Cieszę się ,że młodym jest łatwiej niż nam było za komuny.
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 11:15
~`123
chodniki brudne zarastają trawą jak były czyszczone za Ślęzaka tak do tej pory nic a prezydent tylko lansik i place4 zabaw promuje
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 10:30
~Marek
Wyborco PiS, czy naprawdę chcesz żyć kraju, w którym Twój własny rząd na tyle Tobą gardzi wiedząc, że oddasz swoją wolność i demokrację za te wszystkie plusy, które dziś otrzymujesz, ale nie wiesz jeszcze jak długo? *Czy nie przeszkadza Ci, że jesteśmy na kursie do opuszczenia Unii Europejskiej, bo jest to nieuniknione w świetle zapowiadanych przez rząd zmian w sądownictwie i wolności słowa w niezależnych mediów? *Czy nie przeszkadza Ci, że publiczne media gardzą Tobą na tyle mając przekonanie, że uwierzysz w ohydne i bezczelne łgarstwa tam produkowane. *Czy nie przeszkadza Ci, że buractwo, które do niedawna zasiadało w ławach rządowych, pojechało do Brukseli nie po to, żeby Tobie było dobrze, ale po to, żeby im było jeszcze lepiej. *Czy nie przeszkadza Ci, że stałeś się trybem w mechanizmie nienawiści i pogardy dla inności, czy odmiennych poglądów? *Czy nie przeszkadza Ci, że do tej pory, po ujawnieniu szokujących materiałów n/t pedofilii w Kościele i hierarchach kościelnych ukrywających kościelnych pedofilów, prokuratura nie wkroczyła do kurii biskupich, aby zająć akta i przeprowadzić rzetelne śledztwo, tak jakby stało się np. w szkole, w której dyrektor kryłby szkolnego pedofila wśród nauczycieli? *Czy nie przeszkadza Ci, że zamiast demokratycznego rządu, krajem rządzi jeden, szeregowy poseł? *Czy nie przeszkadza Ci, że prezydent RP jeździ po świecie i robi Ci wstyd? *Czy nie przeszkadza Ci, że publicznie można dziś rzucać bezpodstawne oskarżenia bez ponoszenia żadnych konsekwencji? *Czy nie przeszkadza Ci, że wkrótce wyroki sądowe będą na zamówienie władzy? To może również dotyczyć Cibie. *Czy nie przeszkadza Ci, że kiedy będziesz uczestniczył w wypadku samochodowym, w którym sprawcą okaże się lokalny działacz PiS, ale to Ty zostaniesz uznany winnym i sąd wymierzy Ci karę? *Czy nie przeszkadza Ci, że gdy np. na komisariacie policji ktoś zgwałci Ci córkę, ale nikt nie poniesie za to odpowiedzialności? Jeżeli choć raz uznałeś, że Ci przeszkadza, masz moc, żeby do tego nie dopuścić. Odzyskać wolność jest bardzo i jest to proces długotrwały. Już wkrótce można ją stracić po jednym, nocnym posiedzeniu Sejmu.
+0-0
Czwartek, 27 czerwca 2019 r. godz. 17:27
~Ferdek z Poniatowskiego
Elwira, dlatego musimy zreformować sądy, tak jak chce tego PiS. Wysłać na spoczynek tych sędziów z komuny i usprawnić sądownictwo. Wtedy będzie sprawiedliwie, a nie tak jak teraz. Bo z takim sądownictwem jak teraz to jest "sprawiedliwie" dla kasty i złodzieji.
+0-0
Czwartek, 27 czerwca 2019 r. godz. 07:15
~Elwira
@Ferdek, masz pewność, że jak wejdziesz z konflikt z prawem, z nie swojej winy, a nie możesz tego wykluczyć, bo może jednak nie jsteś takim cymbałem (np. Szydłowa wjedzie w Ciebie samochodem) , to który sąd da ci sprawiedliwość? Niemożliwe, że Szydłowa w cibie wjedzie? Wszystko jest możliwe. Widać to już na twoim przykładzie. ;)
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 23:38
~Ferdek z Poniatowskiego
Kinga jak siem ma do czynienia z taką sztuką jak ty, to trudno byś kulturalnym, he he he
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 23:36
~kot Prezesa
Miau miau Kingusia, chodź do miau miau kusia, miau
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 20:00
~Kinga
@Ferdek, ty jest ciemniak, który dostanie "pinset złote", ale oddasz dużo więcej. Za glupi jesteś, żeby zdać sobie sprawę z tego, co tracisz. Na pewno nie jest to rozum, bo ten wpadł ci do d*py.
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 16:01
~Ferdek z Poniatowskiego
już ci trolu odpisałem, że tak chcę żyć w tym kraju, bo ten rząd dba o obywateli nie jak ci POprzedni złodzieje i aferzyści.
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 09:04
~Ela
*Wyborco PiS, czy naprawdę chcesz żyć kraju, w którym Twój własny rząd na tyle Tobą gardzi wiedząc, że oddasz swoją wolność i demokrację za te wszystkie plusy, które dziś otrzymujesz, ale nie wiesz jeszcze jak długo? *Czy nie przeszkadza Ci, że jesteśmy na kursie do opuszczenia Unii Europejskiej, bo jest to nieuniknione w świetle zapowiadanych przez rząd zmian w sądownictwie i wolności słowa w niezależnych mediow? *Czy nie przeszkadza Ci, że publiczne media gardzą Tobą na tyle mając przekonanie, że uwierzysz w ohydne i bezczelne łgarstwa tam produkowane. *Czy nie przszkadza Ci, że buractwo, ktore do niedawna zasiadało w łąwach rządowych, pojechało do Brukseli nie po to, żeby Tobie było dobrze, ale po to, żeby im było jeszcze lepiej. *Czy nie przeszkadza Ci, że stałeś się trybem w mechanizmie nienawiści i pogardy dla inności, czy odmiennych poglądów? *Czy nie przeszkadza Ci, że do tej pory, po ujawnieniu szokujących materiałów n/t pedofilii w Kościele i hierarchach kościelnych ukrywających kościelnych pedofilów, prokuratura nie wkroczyła do kurii biskupich, aby zająć akta i przeprowadzić rzetelne śledztwo, tak jakby stało się np. w szkole, w której dyrektor kryłby szkolnego pedofila wśród nauczycieli? *Czy nie przeszkadza Ci, że zamiast demokratycznego rządu, krajem rządzi jeden, szeregowy poseł? *Czy nie przeszkadza Ci, że prezydent RP jeździ po świecie i robi Ci wstyd? *Czy nie przeszkadza Ci, że publicznie można dziś rzucać bezpodstawne oskarżenia bez ponoszenia żadnych konsekwencji? *Czy nie przeszkadza Ci, że wkrótce wyroki sądowe będą na zamówienie władzy? To może również dotyczyć Cibie. *Czy nie przeszkadza Ci, że kiedy będziesz uczestniczył w wypadku samochodowym, w którym sprawcą okaże się lokalny działacz PiS, ale to Ty zostaniesz uznany winnym i sąd wymierzy Ci karę? *Czy nie przeszkadza Ci, że gdy np. na komisariacie policji ktoś zgwałci Ci córkę, ale nikt nie poniesie za to odpowiedzialności? Jeżeli choć raz uznałeś, że Ci przeszkadza, masz moc, żeby do tego nie dopuścić. Odzyskać wolność jest bardzo i jest proces długotrwały. Już wkrotce można ją stracić po jednym, nocnym posiedzeniu Sejmu.
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 05:46
~Propozycja
E tam... Cały hajs przepuścić lepiej na tęczowe marsze i seksedukację w duchu LGBT
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 17:13
~PAD
"Teczowe marsze" nie wyciagaja pieniedzy z panstwowej kasy, maly ignorancie!
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 02:14
~Lol
Znowu łomot Na jesieni i większość konstytucyjną. Więcej bodnarów , Lgbt, i tej kretynki z Gdańska i opozycja będzie mieć pozamiatane następne 8 lat.
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 16:02
~Ferdek z Poniatowskiego
Jestem ZA, no jak nie jak tak!
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 08:21
~as
Do psychiatry. i to szybko
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 00:30
~Ferdek z Poniatowskiego
No proszę, za rządów PiSu są nawet piniondze na rozwój kultury w naszej pipidówie i regionie. A PO+PSL to w pipidówy nie wnikało, bo pipidówy są za mało tenczowe, he he he
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 22:07
~Kodziarz, wielbiciel alimenciarza
Hau hau hau hau hau hau hau hau hau
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 16:05
~Ferdek z Poniatowskiego
nocna_kawa, ty baranie niestrzyżony, on jest zwolennikiem KODu, a nie PiSu. Czytaj ze zrozumieniem albo nie przekręcaj trolu
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 00:43
~nocna_kawa
Czy wszyscy zwolennicy PiSu sa az tak ograniczeni umyslowo jak ten osobnik, ktory potrafi napisac jeden, a w porywach dwa wyrazy, powtorzone dziesiec razy?
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 18:09
~Budowlaniec
Władze Gdańska wydały prawie 150 tysięcy na... RYDWAN z arabskim "pozdrowieniami". To ponoć sztuka nowoczesna ;) brawo PO!
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 22:05
~Bławat
Z papieru i dykty, całkiem nowiuśki.
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 20:25
~czekoladka
Oraz spytaj ile kosztował obraz Damy z Gronostajem
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 20:22
~czekoladka
Ciekawe ile pis wydał na urodziny u Rydzyka.
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 16:56
~maruda
Oni chca kultury, ale w wersji "narodowej"... to znaczy takiej jaka odpowiada poziomowi intelektualnemu przecietnego wyborcy PiSowskiej mafii.
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 16:44
~Moher49
Cieszcie się i radujcie. Otrzymacie ponad 1 mln zł na tzw kulturę. Wy hutnicy, metalowcy, którzy macie największy wkład do budżetu państwa. Obywatele, którym państwo zabiera 55% zarobków w podatkach. Tymczasem urzędujący knesejm, w którym pan poseł jest posłem przeznaczył 100 mln zł na odnowę żydowskiego cmentarza w Warszawie, urząd W-wy przeznaczył 150 mln dla teatru żydowskiego w Warszawie. Urząd Wrocławia przeznaczył kilka mln na budowę żydowskiej mykwy we Wrocławiu. Policja, którą utrzymujemy, ochrania tęczowe marsze. Obudź się polski Narodzie !.
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 14:08
~Maria P.
PIS musi jeszcze raz wygrać. Niestety muszą ten nasz biedny durny kraj wykonczyc do reszty wtedy moze suweren zorientuje sie, ze coś jest nie tak. To będzie bolało nas wszystkich ale innego wyjscia nie ma. Kazda inna partia bez poparcia calego społeczeństwa nie da rady wyjść z tego bagna.
+0-0
Środa, 26 czerwca 2019 r. godz. 00:26
~Ferdek z Poniatowskiego
wykończyć to należy totalną targowicę w wyborach, bo za PiSu kraj siem szybko rozwija. To widać, to słychać, to czuć.
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 14:06
~TAKA GMINA
Elżbiety Witek szefowa MSWiA z dumą opowiadała, że o mordzie katyńskim wyczytała "z przedwojennych książek". Marszałek Sejmu - ogrodnik, wicemarszałek Gosiewska - bez matury, szef gabinetu premiera - perukarz itd. A motłoch tańczy, bije brawo i śpiewa za 500+
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 20:07
~drozd
I do tego Marszalek Senatu, Karczewski, ktory teraz opluwa RPO, a sam uwielbia bialoruskiego satrape, Lukaszenke. Bo to taki "cieply czlowiek"~!
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 14:03
~do: niesamowite co się dzieje
Ach , coz to za roznica czy gabinetu kosmetyczny czy politycznego …..byle przy korycie !!!
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 13:53
~hehehe
a stowarzyszenia tylko się bawią, tak się bawią niby biedni emerycie, hahaha, widać to na fb
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 13:33
~sygnalista
Na dworze Ludwika XIV bycie stolcowym, czyli obsługującym nocnik Króla Słońce, było nie lada awansem. Makijaż kryształowego dewelopera w Polsce Ludowej wersja 2,0 to mały krok w tym kierunku … Czekamy w napięciu na rozwój wydarzeń.
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 13:29
~Login
Do Dubpit~ Zgadza się , ok też płaci podatki . Tylko że Ty płacisz podatki od każdej zarobionej złotówki , nawet jak zakład pracy płaci Ci szkodliwe za pracę w zagrażających życiu i zdrowiu warunkach to od tego też płacisz podatek , a dochody posła w pewnej części są zwolnione od podatku , prawdopodobnie dotyczy to tak zwanej diety poselskiej , która nie jest wcale tak mała , i na wysokość której Ty musisz zapieprzać kilka miesięcy !
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 19:00
manukun
Poseł jest darmozjadem. Niczego nie wytwarza, kwota wolna od podatku dochodowego wynosi ponad 30 tys., ale klakierzy i tak będą krzyczeć, że płaci podatki.
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 13:26
~niesamowite co się dzieje
To się nazywa awans! Jeszcze całkiem niedawno 33-letnia obecnie Natalia Grządziel zajmowała się robieniem prezesowi PiS makijażu przed występami telewizyjnymi i wprowadzaniem do komputera ankiet członkowskich, a teraz została szefową gabinetu politycznego Elżbiety Witek w MSWiA. Witek z dumą opowiadała, że o mordzie katyńskim wyczytała "z przedwojennych książek". Marszałek Sejmu - ogrodnik, wicemarszałek Gosiewska - bez matury, szef gabinetu premiera - perukarz itd. A motłoch tańczy, bije brawo i śpiewa za 500+ :D
+0-1
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 13:14
~aleśmy kuźwa czasów doczekali...
Skąd się biorą debile....?
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 16:55
~jojek
spytaj swojej matki moze ci odpowie i sie przyzna
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 11:41
~WYBORCA PO
hau hau hau hau hau
+1-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 19:38
~maruda
Hau, hau... czyli ten sam niedorozwiniety PiSowski troll ponownie na forum!
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 18:52
~jojek
JAK SIE WABISZ??
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 11:39
~podatnik
Panie Nadbereżny nie siedz pan na Facebooku nie za to panu płacą tylko ukazał się artykuł na profilu FB a pan już go zalajkował. Czy za to panu płacimy ???
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 14:08
~Operacja
Dzieki ze podales IP po FB ciezko cie namierzyc ale teraz bedzie latwiej
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 11:56
~podatnik
mieszkaniec, a może mam urlop, albo drugą zmianę ?
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 11:46
~mieszkaniec
Człowieku a ty zamiast pracować co robisz? Nadbereżnego pilnujesz w czasie pracy? Pracodawca twój wie o tym?
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 11:35
~jasio
a co to za jedna ta kurtula
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 11:27
~nieDlaPiS
No tak to się zgadza, zatrudnili wicedyrektora byłego radnego PiS, który nie dostał się do rady niejakiego Jerzego Augustyńskiego, bo nie miał pracy i nie mógł sam znaleść to dostał.
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 11:23
~podatnik
A czy dziennikarze zadali panu pOśle pytanie, czy to wsparcie to z pieniędzy własnych czy z naszych czyli podatników ? Bo łaski to on nie robi.
+0-0
Wtorek, 25 czerwca 2019 r. godz. 11:28
Dubpit
Z twojej i jego kieszeni bo też płaci podatki
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.