Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 23 lipca 2019 r. Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
 Wiadomości lokalne
» Ze Stalowej Woli do Las Vegas
» Tydzień bezpieczeństwa dla pieszych i rowerzystów
» Ze Starostwa do Ministerstwa Edukacji?
» Złota Misa za pierogi
» Pożar zaparkowanego auta przy Hali Targowej
» Prąd dla miasta. Czy będzie drożej?
» Pożar w galerii handlowej. Zapaliła się zabawka
» Pierogowa uczta z tradycją
» Nowa akcja PO: chcą zmieniać Polskę na lepsze
» Jak znaleźć bank, który rozumie potrzeby rodziny?
» Spycharka ponad normę. Przeciążenie o ponad 100%
» DK77: wjechał busem na tył lanosa
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» XXIX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2019
» Letnia scena w Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego
» Rajd Honoru dla warszawskich powstańców
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Otwarcie nowego bloku operacyjnego w szpitalu w Stalowej Woli
»Otwarcie nowego bloku operacyjnego w szpitalu w Stalowej Woli
»30 Wyścig Kolarski Solidarności
»Piknik rodzinny na "OZECIE"
»80 lat poświęcenia Zakładów Południowych i Stalowej Woli
»V Podkarpackie Pokazy Lotnicze
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r. godz. 07:35     /Materiał promocyjny/
Gotówka na każdy sezon: Kredyt dla Rolnika w Nest Banku

Spotkajmy się i porozmawiamy w Placówce Partnerskiej Nest Banku!
Spotkajmy się i porozmawiamy w Placówce Partnerskiej Nest Banku!
Prowadzenie gospodarstwa rolnego wiąże się z wieloma wyzwaniami, w tym finansowymi. Aby zebrać plony i uzyskać dochód, trzeba najpierw odpowiednio zainwestować. Nie chodzi tu tylko o bieżące wydatki związane z prowadzeniem działalności, ale też o inwestycje w nowoczesny sprzęt i rozwiązania, dzięki którym gospodarstwo może się rozwijać. Tylko co zrobić, kiedy na koncie zabraknie pieniędzy? Rozwiązaniem może być kredyt. W Nest Banku jest teraz dostępny BIZnest Kredyt dla Rolnika dopasowany do potrzeb osób, które prowadzą gospodarstwo rolne.

Kredyt uszyty na miarę potrzeb Twojego gospodarstwa

Zakup nawozów, środków ochrony roślin, pasz, materiałów siewnych oraz koszty paliwa czy usług weterynaryjnych - to tylko mały wycinek wydatków związanych z produkcją rolną. Jeżeli dołożymy do nich jeszcze inwestycje w specjalistyczne maszyny i ich serwisowanie, to okaże się, że do uzyskania przyszłego zysku potrzebna jest kwota znacznie przewyższająca bieżące możliwości finansowe przeciętnego rolnika.

W odpowiedzi na wyzwania finansowe stawiane przed właścicielami gospodarstw rolnych Nest Bank przygotował BIZnest Kredyt dla Rolnika. W ramach oferty można pożyczyć nawet 450 tys. zł i spłacać je w bezpiecznych ratach, dostosowanych do sezonowości pracy na roli. Kwota kredytu może być przeznaczona zarówno na bieżące wydatki (zakup zwierząt, paszy, nawozów) lub dowolny cel rozwojowy (zakup maszyn rolniczych, modernizację budynków gospodarczych), a także konsolidację innych kredytów i pożyczek.

Bezpieczne raty i długi okres kredytowania - wsparcie w sezonie plonów i poza nim

Głównym problemem wynikającym z sezonowości rolnictwa, jest wysokość dochodów, jakie uzyskuje właściciel gospodarstwa w danym okresie. W zależności od specyfiki działaności - w niektórych miesiącach zarobki mogą być naprawdę zadowalające, a w pozostałych znacznie niższe od kosztów działalności. Jest to jedna z najczęstszych przyczyn kłopotów finansowych rolników Dlatego w Nest Banku sposób spłaty rat kredytu jest elastyczny i dostosowany do sezonowości. Każdy Klient może sobie wybrać, czy chciałby spłacać ratę w systemie kwartalnym czy miesięcznym. Okres kredytowania może wynosić nawet 12 lat. Daje to możliwość obniżenia raty, w taki sposób aby jak najmniej obciążała budżet gospodarstwa. Wielu rolników obawia się też wysokich prowizji. Dlatego warto podkreślić, że w przypadku BIZnest Kredytu dla Rolnika prowizja może wynieść nawet 0%.

Kto może ubiegać się o Kredyt dla Rolnika?

Z oferty BIZnest Kredyt dla Rolnika mogą skorzystać Klienci prowadzący gospodarstwo rolne i działy specjalne produkcji rolnej samodzielnie lub z pozostałymi współwłaścicielami. W Nest Banku dochód wyliczany jest na podstawie faktur ze sprzedaży produktów rolnych lub zwierzęcych, zaświadczenia z mleczarni lub ubojni, kopii wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich z ARiMR, liczby hektarów przeliczeniowych oraz dodatkowych źródeł dochodu np. dochodów z działalności gospodarczej. Co ważne, rolnik niejednokrotnie nie musi przedstawiać wszystkich wymienionych dokumentów - atrakcyjną ofertę może otrzymać nawet już po podaniu liczby posiadanych hektarów. Daje to możliwość dopasowania indywidualnej oferty kredytowej do potrzeb niemal każdego gospodarstwa rolnego.

Wnioskowanie o BIZnest Kredyt dla Rolnika

Wnioskek o BIZnest Kredyt dla Rolnika złożysz w Placówce Partnerskiej Nest Banku w Stalowej Woli. Nest Bank udostępnia też mobilnych doradców, którzy odwiedzą Twoje gospodarstwo, pomogą w dopasowaniu oferty i dopełnieniu wymaganych formalności. Co ważne, wstępna decyzja kredytowa może zostać już podjęta podczas pierwszej wizyty. Chcesz skorzystać z pomocy doradcy? Spotkajmy się i porozmawiamy w Placówce Partnerskiej Nest Banku.

Placówka Partnerska
ul. Okulickiego 98, Stalowa Wola
Godziny otwarcia pn. - pt. 9:00-17:00, T: +48 15 811 13 12

Nota prawna

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. BIZnest Kredyt dla Rolnika jest kredytem oferowanym przez Nest Bank S.A. przedsiębiorcom na cele związane z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą. Udzielenie oraz wysokość kredytu są uzależnione od pozytywnej oceny kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności Kredytowej Klienta wraz z kalkulacją oferty dokonana w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego. Wskazana kwota kredytu jest to kwota kredytu uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana Klientowi Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000030330, REGON: 010928125, NIP: 526-10-21-021.

Materiał promocyjny

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.