Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 23 lipca 2019 r. Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
 Wiadomości lokalne
» Ze Stalowej Woli do Las Vegas
» Tydzień bezpieczeństwa dla pieszych i rowerzystów
» Ze Starostwa do Ministerstwa Edukacji?
» Złota Misa za pierogi
» Pożar zaparkowanego auta przy Hali Targowej
» Prąd dla miasta. Czy będzie drożej?
» Pożar w galerii handlowej. Zapaliła się zabawka
» Pierogowa uczta z tradycją
» Nowa akcja PO: chcą zmieniać Polskę na lepsze
» Jak znaleźć bank, który rozumie potrzeby rodziny?
» Spycharka ponad normę. Przeciążenie o ponad 100%
» DK77: wjechał busem na tył lanosa
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» XXIX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2019
» Letnia scena w Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego
» Rajd Honoru dla warszawskich powstańców
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Otwarcie nowego bloku operacyjnego w szpitalu w Stalowej Woli
»Otwarcie nowego bloku operacyjnego w szpitalu w Stalowej Woli
»30 Wyścig Kolarski Solidarności
»Piknik rodzinny na "OZECIE"
»80 lat poświęcenia Zakładów Południowych i Stalowej Woli
»V Podkarpackie Pokazy Lotnicze
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Imprezy w mieście

Niedziela, 16 czerwca 2019 r. godz. 14:14     /Informacja prasowa/
Festiwal Youthest w Stalowej Woli

Festiwal Baniek Mydlanych - skierowany jest on do najmłodszych. Podczas jego trwania dzieciom zostanie wręczone 800 sztuk darmowych baniek mydlanych.
Festiwal Baniek Mydlanych - skierowany jest on do najmłodszych. Podczas jego trwania dzieciom zostanie wręczone 800 sztuk darmowych baniek mydlanych.
Już w sobotę, 22 czerwca, na Błoniach nad Sanem będzie miało miejsce wydarzenie, jakiego Stalowa Wola jeszcze nie widziała! Wszystko za sprawą festiwalu Youthest organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów z Mielca. Będzie to pierwsza edycja tego festiwalu w naszym mieście. Do tej pory festiwal odbywał się w Mielcu i Rzeszowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Fundacja Klub Młodych Liderów to organizacja, która działa już w Mielcu od ponad 5 lat. Jej misją jest wspieranie młodych i ambitnych mielczan poprzez organizację szkoleń, warsztatów czy pomoc merytoryczną. Ponadto, poprzez realizację projektów społecznych, mają nadzieję poprawić życie lokalnej społeczności. Dotychczas, z sukcesem udało im się zorganizować wiele wydarzeń o różnorodnej tematyce, m.in.: maratony filmowe, turnieje sportowe takie jak Mielec CUP czy też właśnie Youthest.

Poprzednie edycje Youthestu cieszyły się ogromną popularnością wśród mieszkańców Mielca i okolic, przez co stały się wizytówką fundacji. Ze względu na jego popularność, w tym roku jest on organizowany w 3 miastach na Podkarpaciu.

Youthest to połączenie czterech festiwali w trakcie jednego popołudnia. Każdy z nich skierowany jest do innej grupy odbiorców, co sprawia, że w wydarzeniu biorą udział tysiące osób bez względu na wiek, czy też płeć. Jest to jedno z nielicznych wydarzeń, którego celem i efektem jest rzeczywista integracja pokoleń we wspólnej zabawie.

Pierwszym z nich jest Festiwal Baniek Mydlanych. Zaplanowany jest on na godzinę 15.00 i potrwa do 17.00. Skierowany jest on do najmłodszych. Podczas jego trwania dzieciom zostanie wręczone 800 sztuk darmowych baniek mydlanych od firmy TUBAN. Będzie to okazja do pobicia rekordu na największą liczbę baniek mydlanych w powietrzu. Zabawie będzie towarzyszyć dziecięca muzyka, konkursy dla rodzin, wielkie dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, skręcane balony, ogromne slime i wiele innych atrakcji. Ponadto, nie zabraknie kilkumetrowych baniek mydlanych, a także takich, które umożliwiają zamykanie dzieci i dorosłych wewnątrz. Podczas konkursów będzie można wygrać gadżety i nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia.

Kolejny- Festiwal Kolorów, gdzie główną atrakcją jest oczywiście barwny puder Holi. Start i pierwszy wyrzut zaplanowany jest na godzinę 17.30. Kolejne wyrzuty będą co pół godziny, a wszystko to wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka. Na scenie pojawią się najlepsi DJ’e, a także zespół Fever. Całość festiwalu dopełni Zumba, która pozwoli na dodatkowy ruch pośród kolorów.

Festiwal Ognia to kolejna część Youthestu. Rozpocznie się on o godzinie 21:30 i potrwa pół godziny. Teatr tańca ognia występujący po zachodzie Słońca jest przeżyciem, którego nie sposób zapomnieć. Iskry, taniec, muzyka, ogień, choreografia, gwieździste niebo i tysiące osób zebranych w jednym miejscu - pozwalają na chwilę wyłączyć się z codzienności i przeżyć magiczne 30 minut pełne emocji. W trakcie spektaklu grupa 5-8 artystów z Rzeszowa bawi się ogniem, tworząc przy okazji widowisko, które wręcz kipi uczuciami i zachwyca każdego - bez względu na wiek.

Ostatnią częścią jest Festiwal Fajerwerków. Po zakończeniu Festiwalu Ognia nad głowami uczestników rozbłyśnie niebo, na którym pojawią się fajerwerki. Widowisko pod wybraną wcześniej muzykę, pozwoli na skupienie się na chwili i zapatrzenie w piękne niebo. Mając na uwadze dobro zwierząt spektakl trwać będzie maksymalnie 5 minut, a w jego czasie wykorzystane zostaną w dużej części tzw. "silenty" (ciche fajerwerki).

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 21 czerwca 2019 r. godz. 22:07
~Obiecanki cacanki
Kiedy pojawią się nowi inwestorzy ,cały czas imprezy z tego nie na zysku tylko wydatki?
+0-0
Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r. godz. 19:38
~Zniesmaczony
Czyli nagłówek artykułu sprzed kilku miesięcy( Zapomnijmy o dniach Stalowej Woli jakie były)miał nas chyba przygotować do tego co będzie:/cóż pojadę do Tarnobrzega:)
+0-0
Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r. godz. 05:42
~Koło
A w Częstochowie lgbt jasną górę chce zdobywać.
+0-0
Niedziela, 16 czerwca 2019 r. godz. 17:10
~Ferdek z Poniatowskiego
Oj będzie, będzie zabawa, bedzie siem działo... He he he, ale komary będą miały żerowisko, no ale będzie se San Francisko.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.