Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Środa, 8 lipca 2020 r. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
 Wiadomości lokalne
» Kolizja na moście na Pysznicę. W jednym z pojazdów dwójka małych dzieci
» Prace nad łącznikiem mają przyspieszyć aby był przejezdny wtedy co obwodnica
» Poseł Paweł Poncyliusz zachęca do głosowania na Rafała Trzaskowskiego
» Będą skargi na działalność szpitala? Przez COVID-19 opóźnienia w przyjmowaniu na oddziały
» Są chętni do zilustrowania bajek lasowiackich
» Kolejki w Wydziale Komunikacji. W Starostwie przypominają o terminach
» Pomysły mieszkańców na elektromobilność. Możesz się nimi podzielić!
» Miasto szuka agenta emisji obligacji
» -35 kg Grzegorza z Projekt Zdrowie!
» Rzeka Łukawica zalała drogi i gospodarstwa. Mieszkańcy apelują o jej udrożnienie
» Potrącenie na Czarnieckiego. 2-letnie dziecko wypadło z roweru miejskiego
» Zamek w Baranowie Sandomierskim otwarty z nową ofertą dla regionu WAKACJE 2020
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Koronawirus zabija ludzi a my pracowaliśmy na ich rzecz. Mamy wielki wkład w rozwój małych ojczyzn. Dziś przyrównuje się nas do... pandemii".
Marek Rząsa, poseł Platformy Obywatelskiej.
 Imprezy w mieście
» XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2020
» Pamięć o Ofiarach OUN-UPA ciągle żywa w Stalowej Woli
» Fiesta Amigos - Dobre Granie Przy Fontannie
» TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań
» TARAS DLA WAS - Aktywne poranki
» Elementarz polskiego dizajnu
» AMATOPASJA 19
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta. Wysta
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: San zalewa błonia w Stalowej Woli
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
»Minister Sportu w Stalowej Woli
»KARAKAL-20 w Radomyślu nad Sanem
»Stalowa Wola: Andrzej Duda w Parku Miejskim
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 13:03     /UM Stalowa Wola/
Prezydent u prezydenta

27 maja obchodziliśmy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji, na zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy, w spotkaniu samorządowców z całego kraju uczestniczyli Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj.
27 maja obchodziliśmy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji, na zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy, w spotkaniu samorządowców z całego kraju uczestniczyli Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj.
Fot. UM Stalowa Wola
27 maja obchodziliśmy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji, na zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy, w spotkaniu samorządowców z całego kraju uczestniczyli Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj.

Dzień Samorządu Terytorialnego - obchodzony 27 maja - został ustanowiony przez Sejm RP uchwałą z 29 czerwca 2000 roku. Tegoroczna uroczystość odbyła się w Belwederze.

- Udział w Dniu Samorządu Terytorialnego to dla mnie wielkie wyróżnienie, szczególnie, że w tym roku odbył się on w Belwederze - mówił Stanisław Sobieraj Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

Poniżej list Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Władz Samorządowych z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego:

Dzień Samorządu Terytorialnego to piękne święto, obchodzone z radością i dumą w Państwa wspólnotach, a zarazem jednoczące nas wszystkich. Demokracja lokalna sprawia, że obywatele mają istotny udział w pełnieniu władzy publicznej i mogą samodzielnie decydować o tym, co ich bezpośrednio dotyczy. W Polsce stanowi ona także jeden z filarów ustrojowych naszego niepodległego państwa. Jest ona wspólnym dobrem, które mądrze wykorzystujemy, aby żyć lepiej i godniej.

Mija 30 lat od upadku komunizmu i historycznych przemian, w wyniku których w naszej współczesnej Ojczyźnie został odbudowany samorząd, najpierw na szczeblu gminnym. Nie była to zbieżność przypadkowa - rok 1989 to podwaliny polskiej wolności, a nie ma wolności bez samorządności. Już to nie "oni", jacyś decydenci z daleka, ale "my", tutejsi mieszkańcy, uzyskaliśmy sprawczy wpływ na kształtowanie własnego otoczenia. Od dwudziestu lat funkcjonują także samorządy na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

Samorządy zawsze potrafiły być prężne, skutecznie uwalniając obywatelską energię - jednak w szczególny sposób zaczęły rozwijać skrzydła wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej, zyskując wielkie możliwości. Nie byłoby tak ogromnego skoku cywilizacyjnego, jaki jest udziałem Polaków w ostatnich latach, gdyby nie aktywna, przedsiębiorcza, pełna pomysłów samorządność. Zasługuje na uznanie, jak wspaniale polscy samorządowcy potrafili zagospodarować szanse związane z członkostwem naszego kraju w Unii.

Samorząd terytorialny współtworzy władzę publiczną. Dla jego funkcjonowania wielkie znaczenie ma zasada pomocniczości. Mówi ona, że każdy szczebel władzy powinien wykonywać tylko te zadania, które nie mogą być skutecznie realizowane na szczeblu niższym. Wynika stąd postulat równowagi i wzajemnego poszanowania swoich kompetencji przez władzę samorządową i centralną. Obie są filarami naszej państwowości, obie mają na celu publiczne dobro.
Zgodna współpraca między administracją rządową i samorządami jest warunkiem sprawnego funkcjonowania państwa i najlepiej służy obywatelom.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam najlepsze życzenia wszystkim polskim samorządowcom. Wszystkim, którzy swoją służbą publiczną przyczyniają się do rozwoju Polski, naszej Ojczyzny, składającej się z tysięcy małych ojczyzn. Każde Państwa świadectwo "słuchu społecznego" i dialogu z mieszkańcami, każde przedsięwzięcie, służące pomyślności Waszych lokalnych wspólnot - jest także wkładem w budowę silnej, nowoczesnej i dostatniej Rzeczypospolitej. Dziękuję za to wójtom, burmistrzom i prezydentom miast, dziękuję starostom i marszałkom województw. Ze słowami podziękowań zwracam się do radnych, do członków samorządowych instytucji, do pracowników urzędów gminnych, powiatowych i marszałkowskich. Chciałbym także, abyśmy wszyscy - jako członkowie lokalnych wspólnot - podziękowali nawzajem samym sobie. Umiemy być samorządni, potrafimy dbać o Polskę, która jest wokół, najbliżej nas. Niech ta umiejętność się doskonali i prowadzi nas w przyszłość.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 14 czerwca 2019 r. godz. 20:31
~zodiak
To kiedy prezydent wszystkich PiSuarczykow (Duda) ulaskawi pana Falente? PiS= Podsłuchy i Spiski :(
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 16:34
~Ferdek z Poniatowskiego
Ta pani prezydent Dulkiewicz ma jakieś takie świdrowate oczka, jak Ewka Naftalina (ta od dinozaurów). Może one kosmitki są i Bolek Wałęsa wie więcej?
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 05:33
~jan
.... kolejny ,,wielki sukces" pisowskiej władzy z naszego miasta, zdjęcie z panem Dudą, prawdziwa duma, najlepiej powiększyć i rozkleić po całym mieście, bo większość pisowskiego elektoratu nie wie co to komputer i nie ma dostępu do oglądania wydarzenia. Można też sporządzić ,,domowe" kopie i rozdawać pod kościołami aby każdy pisowski wyznawca mógł sobie powiesić w domu, i by był szczęśliwym jak północny koreańczyk.... ... ja czekam na zdjęcie pana Nadbereżnego z inwestorem który postawi tu fabrykę, przetwórnię czy jakiś inny zakład zatrudniający kobiety, ale prędzej chyba doczekam się końca świata ....
+0-0
Sobota, 15 czerwca 2019 r. godz. 02:28
~nocna_kawa
Sektor "nowych technologii"? Milion samochodow elektrycznych? To tylko bajki PiSowskich mitomanow... a oni wola inwestowac pieniadze w biznesy "ojca" Rydzyka, lub (zupelnie Polsce niepotrzebne) hamerykanskie samoloty bojowe typu F-35!
+0-0
Środa, 12 czerwca 2019 r. godz. 02:14
~Ferdek z Poniatowskiego
Łubu dubu, tak to prawda, wtedy siem życie wolniej toczyło i dzięki temu mam zdrowe serce i w moim wieku mogę se jeszcze browara gulgnąć. Ale ja siem szybko uczę i słucham mądrego premiera rządu PiS. Budując fabryki nie dogonimy Zachodu, po prostu jest za późno. Niech to mają Chiny, ze swoją tanią siłą roboczą. Z nimi konkurować nie można. Trzeba nam przeskoczyć tę industralizację i wskoczyć w sektor nowych technologii, żeby dotrzymać kroku wysoko rozwiniętym krajom. I to siem Polsce udaje, rozwija siem bardzo szybko i dogania Zachód. Dlatego to siem nie podoba naszym sąsiadom. Ale tylko patrioci to rozumieją, totalna chołota wolałaby, żeby nas Helmuty wchłonęły a POskomuniści i Konfederaci, żeby Rosja. Dlatego na jesieni głosujemy na PiS!!!!
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 21:18
~Łubu dubu
Ferdek.A co ty możesz o tym wiedzieć jak całe źycie przejeździłeś rowerem do huty.
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 20:46
~Cysorz jarosław
Masz na myśli tych z San Escobar i starych kawalerów.
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 16:28
~Ferdek z Poniatowskiego
janusz, pewnie że siem nie doczekasz, bo fabryk siem już nie buduje tutaj tylko w Chinach. Teraz to siem tylko liczy "high technology" sector i wysokiej jakości servisy. Tak że masz stare myślenie z czasów PRLu, a tu trzeba z młodymi naprzód iść, po życie sięgać nowe. To jak tego se nie rozumiesz to zostaw decyzję mądrzejszym od siebie.
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 12:06
manukun
Czekam na realizację obietnic wyborczych Nadbereżnego. Jeszcze w 2014 obiecywał inwestorów z branży IT (dla młodych), z branży spożywczej(dla osób bez prawa emerytalnego) i ponad 80 ha NOWYCH terenów inwestycyjnych. Dlaczego zajął się pierdołami, a najlepsze pomysły czekają? Nie wiem.
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 23:37
~Ferdek z Poniatowskiego
Głupi ten Falenta. Mógł odsiedzieć swoje to Prezydenta chciał zaszantażować, a wiadomo, że Prezydent nie może ulec szantażowi. No to teraz dostanie więcej, bo jeszcze za szantaż.
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 18:25
~Mixxer
"Gdyby Falenta miał rację, to już dawno by nie siedział, bo materiały, o których napisał, dawałyby mu gwarancję skutecznego oddziaływania na wymiar sprawiedliwości - mówił w poniedziałek dziennikarzom minister Ziobro" - Inaczej mówiąc gdybyśmy mieli przesłanki, ze Falenta jakieś materiały na nas MA to bez skrupułów uleglibyśmy szantażowi i zroblili to co on chce. I tak oto dziala PiSowski wymiar nie-sprawiedliwosci!!!
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 22:05
~Oj będzie się działo...
Duduś nie dostał zgody od Jarka by ułaskawić Falentę. Więc Ja czekamy na sensacje Falenty, oj będzie się działo!!! Chyba że zakończy jak Lepper?
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 00:14
~nocna_kawa
Wyglada na to, ze Falenta ma cos na Morawieckiego Mlodszego. Niestety ten nie ma prawa, by kogokolwiek ulaskawic!
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 23:22
~kamieni kupa
myślisz że teraz Giertych POdpadnie???
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 16:39
~Ferdek z Poniatowskiego
Wkrótce nasz duży Prezydent siem spotka z największym Prezydentem i se podpiszą, żeby więcej Amerykanów se do nas z czołgami przyjechało. A ja z Helenką i wnukami pojedziemy ich chlebem i solą witać, bo bedą nas bronić nie tylko przed ruskimi i ajszeszajce, ale też przed naszymi totalnymi durniami jakby co. Chociaż z tymi naszymi to se sami radę damy.
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 21:21
~Cysorz jarosław
Mówisz o Adrianie?
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 23:12
~Ferdek z Poniatowskiego
znowu se trola złapałem he he he. To malwina totalnych wazelina he he he. Dodaję ją do mojej listy
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 19:07
~malina
"Ferdek" troll? Bo zbyt inteligentny jak na przecietnego PiSuarczyka!
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 13:05
~smutne
gorąca wiadomość z przed dwóch tygodni(?)
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 09:36
~Maly
Brawo oby tak dalej najbardziej smieszne są te psy kiedyś wilczury A dzisiaj kundel POgryzione
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 20:13
~Sas
Darek i Daniel: proszę już wystarczy!
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 23:24
~Driver
Oj chyba jeszcze można wymienić kilka osób.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 19:20
~Rrrrr
41.5% jesień.
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 09:11
~Ola
Za 7-10 lat uznasz ten wynik za dzień tragedii narodowej. Niektórzy muszą poczekać na na swoje doświadczenie. Do tego czasu, jak kiedyś Lenina, będzie się nosić w klapie odznakę Kaczyńskiego, za którego krytykę każdy pójdzie do pierdla. A będziesz do tego czasu miał już wiele krytycznych uwag ;) Przypomnisz sobie kiedyś ten post.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 17:58
~niesmak-pozostanie
Służalstwem i zdradą państwa para się pisowsko-kościelna sekta od samego momentu przejęcia władzy!
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 22:58
~Bolo
Bo jakbyś nie wiedział, to władza ma służyć. Obywatelom!
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 15:47
~Ferdek z Poniatowskiego
Najwięcej pedofili maszerowało wczoraj w Warszawie na marszu tęczowych i już to jest udokumentowane i teraz będą se w kartotekach. Już se więcej nie popedałują na dzieciach.
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 16:00
~Ferdek z Poniatowskiego
vika POd dywan to PO+PSL swoje afery złodziejskie zamiatało jak rządzili. Dobrze, że te czasy już minęły bezpowrotnie, bo te trutnie już do władzy nie wrócą
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 21:17
~vika
W przeciwieństwie do księży bo ich odrażające zbrodnie na dzieciach są zamiatane pod dywan.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 09:37
~Fotograf
Jak na fotografię z pałacu prezydenta RP to tam chyba Zdjęcia robione telefonem komórkowym i to byle jakim
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 06:57
~Troll opozycyjny płatny
Hau hau hau hau hau hau
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 23:44
~Ferdek z Poniatowskiego
Oświadczem, że jak by była taka tęczowa msza w Stalówce jak w Wawie to bym wszystkich ciupagą POgonił. A Helenka by zdjęcia na pamiątkę wnukom robiła
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 23:36
~Ola
Zdjęcie z kimś , kto notorycznie łamie konstytucję i robi z siebie i z państwa publicznie błazna nie jest nobilitujące. Przeciwnie. Wstyd na cały świat.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 22:58
~Jacek
pracownicy UM pierwszy raz nie dostali nagrody z okazji Dnia Samorządowca bo prezio wszystką kasę wydał na "ważne sprawy" :)
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 22:42
~Paweł M
Przepraszam pojechali na hulajnodze tej z prądem?
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 23:36
~Ferdek z Poniatowskiego
a co cię to obchodzi czym se pojechał. Ważne jest, że dwóch Prezydentów siem spotkało i se pogadali o Stalówce.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 21:21
~duda
po co Nadbereżny zabrał gościa co w terminie nie potrafił ukończyć edukacji na poziomie szkoły podstawowej? Czyżby Duda dr prawa co nagminnie łamie konstytucje Rzeczpospolitej chciał dorównać do poziomu edukacji Pana Stanisława S
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 12:18
~Bławat
Co ma piernik do wiatraka? Niewiedza porażająca, bo to pytanie jest retoryczne i tylko pozbawieni inteligencji, definiują w nieodpowiedni sposób to powiedzenie.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 04:04
~nocna_kawa
A co ma piernik do wiatraka? Najczesciej stosowana przez malych PiSowskich propagandzistow (np. Blawat) metoda nazywa sie "A u was to Murzynow bija"!
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 23:33
~Ferdek z Poniatowskiego
POmyliłeś Prezydenta Dudę z Tfuskiem "Słońcem Peru i Gwiazdą Nigeru"
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 21:32
~Bławat
Nie ma jak Jażdżewski, co? To dopiero wykształcenie. Albo Petru, taki doradca finansowy, że własnej partii nie dopilnował. Tyś też pewnie rozumy pozjadał w natrząsaniu się.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 20:05
~Ferdek z Poniatowskiego
Siedzę se na balkonie gulgam se browarka is se nucę: "Warszawa już nie da siem lubić, Warszawa już nie da siem lubić. Tutaj szczęścia już nie znajdziesz, tutaj wszsytko możesz zgubić". Ech gdzie są te Warszawiaki jak przed wojną. Teraz to tylko POtomkowie przodujących roboli tam są, pod tęczową flagą se maszerują i innych obrażają, domagając siem tolerancji tylko dla siebie.
+0-0
Środa, 12 czerwca 2019 r. godz. 01:25
~Bławat
@vika- kto tam wie, co Ty jesteś. Tyle tu zagraniczniaków pisze, że mogą używać męskich końcówek na a. Np; Nikola Tesla. O Ani nie wspomnę, bo to trudno zgadnąć.
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2019 r. godz. 21:27
~vika
Nie słyszałam o kobietach pedofilach ale twoje dzieci powinny trzymać wnuki z dala od ciebie.
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 23:16
~Ferdek z Poniatowskiego
vika mi siem zdaje, że ty jesteś pedofil. Na wszelki wypadek to sprawdzę, bo mam film z marszu pedofilów w Warszawie, co ich Czaskoś sponsorował.
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 21:37
~vika
Bławat nie rozśmieszaj mnie.Jeśli by tak było jak piszesz to połowa biskupów by siedziała.
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. godz. 09:32
~Bławat
@vika- jak wiesz o takim, to zgłoś w prokuraturze! Ukrywanie wiedzy o pedofilach, podlega karze.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 11:14
~vika
Bławat.Geje nie muszą odprawiać mszy.Wyręczają ich pedofile.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 11:11
~Cysorz jarosław
Puść se jeszcze bąka,beknij se bo takie bylątko tyle potrafi.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 06:38
~jan
..... @~Bławat ... a ci bardziej zasłużeni dostawali wille na Żoliborzu, spokojnie mogli dzieci wychowywać w kulcie miłości do 1-go sekretarza, i tak dzieciom pozostało zamiłowanie do komunizmu....
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 21:18
~Bławat
Nic dziwnego, przez pół wieku, a nawet lepiej, karierę można było robić tylko po uznaniu partyjnym. Taki dostawał mieszkanie za darmo i powstawały zatoki czerwonych świń. Daj gejom wolność, to i mszę publicznie odprawią.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 19:56
~werdim
Fotografia z facetem co to notorycznie nie respektuje Konstytucji to tak jakby dostać w policzek. Trafił swój na swojego, dla mniejszego w randze złamanie prawa budowlanego to mały pikuś dla większego złamanie ustawy ustaw to nic znaczącego! Lubią się fotografować!
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 23:31
~Ferdek z Poniatowskiego
notorycznie to masz mózg niedotleniony i dlatego tak zakłamuje rzeczywistość trolu totalny albo ruski
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 18:08
~Łubu dubu
Jak Duda zaprosił prezydentów miast z nadania pisu to tłumów nie było.Przyjechali jednym autem osobowym.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 11:19
~Łubu dubu
Zniesmaczona.Ferdek to zwykły pisowski,płatny hejter.Nie warto z takimi kanaliami dyskutować.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 21:52
~Zniesmaczona
Ten Ferdek z Poniatowskiego to ma chyba kompleks na punkcie swojego przyrodzenia, bo tylko takie małe fiutki potrafią obrażać innych nie patrząc im w twarz!
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 20:00
~Ferdek z Poniatowskiego
no i co??? Wykrztuś co chcesz powiedzieć baranie niestrzyżony he he he
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 18:01
~gitarzysta basowy P.
a co z obwodnicą?
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 20:57
~Narodowiec
Przyjedź i zobacz dużo już zrobili od czerwca
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 19:56
~Bodek
Przecież ją budują.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 18:39
~Ferdek z Poniatowskiego
zaczniemy se budować po jesiennych wyborach, wygranych przez PiS, żeby resztki totalnych niedobitków ze Stalówki se do Wawy wyjechali nią
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 17:50
~klałn3
Prosiłbym o zdjecia Lucka na hulajnodze jak tam dojechał.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 23:55
~paparazi
frajerom nie wysyłamy zdjęć
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 21:12
~fdf
ja tez chce....
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 17:43
~dojna zmiana+
Mam pytanie,którego czerwca jest otwarcie tej nowej trybuny na stadionie bo chciałbym wiedzieć?
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 20:42
~murawa
35-go dla takich jak ty
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 20:06
~prawy
wrzesien
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 17:22
~Z-5
I co załatwił ?
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 18:05
~Narodowiec
Kasę załatwił
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 16:51
~aldoma
To nie jest fair play, by tylko dwóch z całego powiatu samorządowców bawiło na salonach wladzy. A reszta to gips? Taki Janusz Zarzeczny i jego podkomendny Rysio Pysio, a nie wspominać już o wschodzącej gwieździe samorządu Pawle Gardym, przecież oni nóżkami już przebierali. Zaproszenie I Lansera RP i jego zależnego to żadne wyróżnienie, po prostu kolesiostwo - vide ZKS z przed dwóch lat, za co, za jakie zasługi? Tym dwóm to po prostu się należało cytując klasyka.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 16:11
~uśmiech bobra
Czy to prawda że hulajnogą do Dudusia pojechał?
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 16:04
~Ferdek z Poniatowskiego
"Mija 30 lat od upadku komunizmu i historycznych przemian...". A ja siem pytam jaki to upadek jak stare komuchy wchodzą do Parlamentu Europejskiego przy pomocy naszych totalnych??? Ilu jeszcze baranów niestrzyżonych 30 lat "po upadku" komuny głosuje na komunę i lewactwo??? Czy nadal mamy w kraju tylu złodziejaszków i naiwniaków ??? Toż to szok 30 lat "po upadku komuny". Ech żeby te moje wnuki szybciej rosły to już byłoby 4 głosy więcej na PiS.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 18:31
~Ferdek z Poniatowskiego
Cysorz a POcałuj ty mnie w d.pe bo jeszcze jej nie myłem degeneracie POlszewicki, he he he
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2019 r. godz. 10:58
~Cysorz jarosław
Ferdek kaczy odchodzie.Ty byś nawet hitlera rozgrzeszył gdyby się do pislamu zapisał.To świadczy o twoim fanatyźmie i prostactwie,tłuku zakłamany.Brzydze się takimi jak ty.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 18:35
~Ferdek z Poniatowskiego
nie przeszkadzają baranie niestrzyżony Cysorzu, bo siem nawrócili na dobrą zmianę, a ludzi nie można przekreślać tylko trzeba dać im szansę. A totalne głąby nie służą Polsce tylko innym, tylko ty baranie niestrzyżony tego nie dostrzegasz, albo jesteś jednym z tych złodziejaszków, tępaku.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 18:04
~Cysorz jarosław
A piotrowicz a kryże a Tw. wolgag a pani Basia to ci nie przeszkadzają ,tępy zakłamany hipokryto.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 15:59
~CZESŁAW
A ZE SZLEZAKIEM KTORY PREZYDENT TAK SIE WITAL,I KTORY RZĄD DAWAL PIENIAZKI NA STADIONY,IMPREZY,DROGI...INWRSTYCJE??? A TYCH RZADOW KILKA BYLO.I SAM SZLEZAK ,,FLIRTOWAL" CHYBA ZE WSZYSTKIMI MOZLIWYMI PARTIAMI POLITYCZNYMI W TAMTHCH LATACH.I TYCH Z PRAWA I LEWA K CENTRUM HE HE HR
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 15:19
~piket
i niech nikt nie mówi, że nadbereżny nie ma parcia na lans i swoje ego. był u prezydenta? oki ale zaraz wszyscy muszą wiedzieć jaki on ważny??? myśli, że jak będzie fotografował się z premierem, prezydentem to zyska u ludzi. w partii pewnie tak ale jak pisze Pismo Święte "błogosławieni cisi" a tu????
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 14:03
~bynio
trzy BURAKI
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2019 r. godz. 23:38
~runo leśne
a ty czwarty burak i do tego prawdziwek
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.