Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Piątek, 5 czerwca 2020 r. Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera
 Wiadomości lokalne
» Podpisy dla Trzaskowskiego
» "Niesforny Aniołek" - Janina Wań wydała książkę dla dzieci
» Czyż te 32 kg mniej nie robi cudownej różnicy?!
» Murem za Tuleyą
» Szybkie tempo prac przy budowie obwodnicy. Widać pierwsze warstwy asfaltu
» 3 miesiące dla sprawców rozboju. Pobili i okradli 46-latka
» Siedział na chodniku i kaszlał. Krzyczał, że się dusi i ma koronawirusa
» Prezydent RP Andrzej Duda w "Strefie rozmów o Polsce" w Stalowej Woli
» 42-latek z powiatu stalowowolskiego posługiwał się cudzą kartą płatniczą. Wpadł w ręce policjantów
» Związkowcy sprzeciwiają się zwolnieniom w Kuźni Matrycowej
» Mimo koronawirusa wolontariusze nie próżnowali
» Kina przygotowują się na otwarcie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Muzeum zaprasza na Rodzinne niedziele
» Wystawa na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
» Elementarz polskiego dizajnu
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Środa, 15 maja 2019 r. godz. 13:40     /Magdalena Rodecka/
Miejska Stacja Paliw była nieczynna z powodu awarii

Jak informują nasi Czytelnicy na Miejskiej Stacji Paliw doszło do awarii. Fakt ten potwierdza Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli, informując, że stacja była nieczynna aczkolwiek uporano się z awarią.
Jak informują nasi Czytelnicy na Miejskiej Stacji Paliw doszło do awarii. Fakt ten potwierdza Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli, informując, że stacja była nieczynna aczkolwiek uporano się z awarią.
Fot. Jacek Rodecki
Jak informują nasi Czytelnicy na Miejskiej Stacji Paliw doszło do awarii. Fakt ten potwierdza Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli, informując, że stacja była nieczynna aczkolwiek już uporano się z awarią.

Usterka miała charakter techniczny i jak się dowiedzieliśmy, dotyczyła płatności.

Kilka dni temu jeden z jej użytkowników zwrócił uwagę, że stacja jest często zamykana. Na przykład w niedziele, kiedy chciał zatankować.

Jak nas poinformowało MZK wszelkie przerwy w funkcjonowaniu Miejskiej Stacji Paliw związane są z chwilowym brakiem paliw w zbiornikach. Dziennie tankuje się na niej ponad 600 kierowców. Dostawy z PKN Orlen na Miejską Stację Paliw realizowane są codziennie, jednak sobota jest dniem zwiększonej liczby klientów, natomiast w niedzielę nie ma możliwości uzupełnienia zbiorników - stąd konieczność zamknięcia stacji w niedzielę. Wszelkie braki paliwa, powodujące zamknięcie stacji uzupełniane są niezwłocznie, najszybciej jak to możliwe.

Miejska Stacja Paliw, która zmusiła konkurencje do obniżki za litr paliwa nawet o kilkadziesiąt groszy, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Władze miasta mają w planach uruchomienie kolejnych tego typu punktów.

Na stacji znajduje się sześć dystrybutorów, przy których można zatankować benzynę bezołowiową Pb 95, olej napędowy i płyn AdBlue do oczyszczania spalin oraz płyn do spryskiwaczy. Do dyspozycji klientów, są myjki, kosze na śmieci, darmowy kompresor, symbolicznie płatny odkurzacz i ciśnieniowa myjka.

Płatności dokonuje się w urządzeniu przypominającym bankomat, które informuje nas pisemnie i dźwiękowo jak przejść do następnego etapu. Transakcje mogą być dokonywane w systemie bezgotówkowym, gotówkowym, za minimalną kwotę 10 złotych.

W przypadku konieczności wydania reszty, tankujący otrzyma bon do wykorzystania na miejskiej stacji, ważny przez kolejne 30 dni.

Stację paliw wybudowała firma Siga Serwis z Radzionkowa za kwotę 2,2 miliona złotych. Obiekt powstał w miejscu starej stacji, zapewniającej paliwo do pojazdów Miejskiego Zakładu Komunalnego i Miejskiej Komunikacji.

Oprócz klientów indywidualnych MZK liczy na współpracę z firmami. Podpisano już kilkanaście umów. Rozliczenie odbywa się przy pomocy kart magnetycznych tzw. flotowych. Na koniec przedsiębiorcy mogą otrzymać zbiorczą fakturę za wszystkie tankowania.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 19 maja 2019 r. godz. 14:35
~olo
Do manekin, ja ciebie traktuje jak paranoika więc ne moge cię za bardzo krytykowac.
+0-0
Poniedziałek, 20 maja 2019 r. godz. 13:47
manukun
Władze miasta też tak traktujesz?
+0-0
Sobota, 18 maja 2019 r. godz. 08:03
~Stefan
A to wy ludzie jakieś floty tirów prowadzicie, że was 5 groszy na litrze rajcuje?
+0-0
Sobota, 18 maja 2019 r. godz. 21:50
~Liza
Ta floty pojazdow mają i liczą na 5 gr. na litrze buraki
+0-0
Sobota, 18 maja 2019 r. godz. 10:11
~DRIVER
Nie. Rajcuje nas że dzięki temu, że tankujemy na miejskiej stacji i dzięki temu badylarze - prywaciarze obniżyli ceny, a nie zarabiali 67 groszy na litrze. Rajcuje nas, że ćwierć miliona złotych miesięcznie zostaje dzięki miejskiej stacji w kieszeni mieszkańców, a nie stanowi czystego zarobku tych którzy od lat trzymali zmowę paliwową i łupili mieszkańców. Na miliony.
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 23:50
~ekonomista
Do manekina , po co piszesz takie brednie ja już płace od wielu lat takie same podatki od nieruchomości. Jeszcze żadnego podatku PAN PREZYDENT L.N. przez ponad 4 lata nigdy nie podniósł więc po co kłamiesz. Gdyby było tak jak wypociłeś to miasto nie miało by żadnych długów, kiedy skończysz się ośmieszac.
+0-0
Sobota, 18 maja 2019 r. godz. 18:06
manukun
Podatki za Nadbereżnego były podnoszone niemal rokrocznie. Pomimo tego zadłużenie wzrosło trzykrotnie przy braku inwestycji. Te pieniądze po prostu zostały przejedzone. Do tego dolicz ciągłą utratę mieszkańców i ukryty dług w spółkach miejskich i przepis na katastrofę gotowy. Twoje śmieszne bajki tego nie zmienią, szczególnie te o finansowaniu bloków z zysków ze stadionu, umarzaniu długów w bankach czy niepłaceniu przez Ciebie wyższych podatków.
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 14:57
~olek
Do manekina , nie masz zielonego pojęcia ekonomi a piszesz brednie piramidalne. Czym się rózni dług od deficytu jedno i drugie to to samo innaczej nazwane. Całe miasto się z ciebie śmieje a ty dalej wsoje brednie piszesz. Za SZLEZAKA mieszkaliśmy w najdroższym mieście w POLSCE a teraz za PANA PREZYDENTA L.N. mieszkamy w najtańszym mieście w POLSCE, taka jest różnica. Co to jest spłacic dlug MZK wystarczy tylko podnieśc opłaty za wode czy śmiecie i dług znika w ciągu roku. Co to jest spłacic długi miasta wystarczy tylko każdeu podnieśc podatek od nieruchmości i w ciągu roku nie mam żadnych dlugów Ale PAN PREZYDENT L.N. tego nie zrobi bo za bardzo w odróżnieniu od SZLEZAKA szanuje mieszkańców naszego miasta. Czasy WLENIZMU skończyły się na zawsze.
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 22:19
manukun
Edziu, Nadbereżny podnosi niemal co roku podatki, a dług miasta stale rośnie i przekroczył 200 mln. A to nie koniec. Deficyt roczny MZK bierze właśnie się z tych "niskich" opłat komunalnych i "darmowej" komunikacji. Co z tego, że faktura niższa, skoro i tak trzeba niemało dopłacić z budżetu miasta. MZK obecnie na drodze sądowej domaga się od miasta kilku milionów złotych za poniesione wydatki, za które miasto nie zapłaciło. Około 2 mln zł wynosi rekompensata za sam system gospodarki odpadami. Co z tego, że gmina pobiera od mieszkańców ok. 8 mln zł w fakturach, skoro te 2 mln zł musi dołożyć z innych podatków? To są niskie koszty życia? Nie, to kreatywna księgowość, na którą nabierają się frajerzy i głosują na tych kłamców.
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 13:55
~Ela
Ty zapłacisz mniej za paliwo a my przy znamy sobie premie po kilkadziesiąt złotych bo nam się ku...a należy i tyle.
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 11:07
~Opozycjo co robisz?
Przypomina się, że Koalicja Europejska czyli PO N i postkomuchy NIE GŁOSOWALI wczoraj za zwiększeniem kar za pedofilię i za wprowadzeniem bezwzględnego więzienia dla pedofilii, bez zawiasów. Mówią jedno robią drugie OSZUŚCI!!!!!
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 09:55
~Bławat
Po ostatnim głosowaniu w Sejmie, pedofile już wiedzą na kogo głosować! Czy Ty też zagłosujesz, czy pozwolisz wybrać innym?
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 05:21
~Ferdek z Poniatowskiego
Aaa to se nowocześni z KE nie POjeżdżą z powodu tej awarii po Stalówce samochódami he he he
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 09:28
~ziuta
myślałam żeś jajcarz Ferdku, a widzę, że ty to polityczny troll jesteś... buraku....
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 23:30
~olek
Do manekina, lemingu to podziękuj SZLEZKOWI że MZK ma długi bo to meszkańcy naszego miasta muszą utrzymywac ten inkubator stworzony przez SZ. Po za tym musimy utrzymywac tą biblioteke która stoi pusta cały rok a generuje milionowe koszty.[inwestycja SZLEZAKA].
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 12:04
manukun
Ja nie piszę o długach, tylko o rokrocznym deficycie MZK. Oczywiście ty jak zwykle nie masz bladego pojęcia o tym, jakie bajeczki tu opowiadasz. "całe miasto się z ciebie śmieje". Sitwy Nadbereżnego będziesz bronić nawet wtedy, gdy komisarz wejdzie do magistratu. Dlaczego MZK jest w sporze sądowym z miastem i żąda kwoty kilku milionów złotych za straty? MZK utrzymuje biurowce, płaci za rowery i autobusy miejskie, dopłaca do wywozu śmieci oraz do funkcjonowania stacji paliw. Przecież to robota Nadbereżnego, żeby tam ukrywać koszty i unikać komisarza.
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 09:29
~tak pytam
głupiś, czy tylko nieświadomy?
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 09:21
~Księgowy
Olek Szlezak zostawił MZK z 14 mln na plusie a przez 4lata panowania Lucjusza MZK jest już na minusie ok 4 mln wiec nie pisz głupot ! Inkubator wynajmuje hale o jest samowystarczalna a biblioteka nie jet pusta bo twój Lucjusz co chwila robi tam spęd wyznawców mgiełki smoleńskiej Dług miasta za szlezaka wynosił 72 mln i co roku spłacał 10 mln wiec na dzień dzisiejszy bo minęło 5 lat to dług powinien wynosić 22 mln a jest ponad 200mln wiec kto taknzadlizyl ? Szlezak czy Nadbereżny ?
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 19:56
~Jacenty
Dlaczego nikogo nie boli to dlaczego paliwo tyle kosztuje Pisiory doją naród w biały dzień Cena ropy nie przekracza 75 dolarów a cana paliw utrzymuje się na poziomie kiedyd ropa była po 120dolarów.Coś w tym chyba jest.
+0-0
Sobota, 18 maja 2019 r. godz. 07:35
~Bolo
Jak obniży, jak to on podniósł z 3,50 na 5,50 ??? Sprawdź historię podwyżek. Zwróć uwagę na 2011 zdaje się rok.
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 08:31
~POwiec
I zebys sie nie zdziwil jak wroci i obnizy ceny.
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 04:28
~123
Idź do Tuska niech Ci doda
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 18:40
manukun
Ooo, teraz jednak mieszkam w Stalowej i w dodatku pracuję na stacji paliw? Oj hejterzy, moje komentarze są dla was tak niewygodne, że sami sobie zaprzeczacie. Powiedzcie lepiej, skąd się bierze kilkumilionowy deficyt w MZK, skoro stacja paliw zarabia na siebie? Dodam, że ten deficyt będzie musiał zostać wyrównany i zapłacą za to mieszkańcy Stalowej Woli.
+0-0
Piątek, 17 maja 2019 r. godz. 13:02
~kabi
czy ty manukun nie masz nic innego do roboty? Może bykom jajka pokołyszesz.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 14:11
~mamuszka
Zalosna ta cala dyskusja o pare nedznych groszy
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 18:05
~Szary człowiek
To dyskusja o ćwierć miliona złotych zysku miesięcznie, które się urwały prywaciarzom. To dyskusja o zakończonej paliwowej zmowie i o końcu drenażu kieszeni mieszkańców Stalowej Woli!
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 13:33
~Aro
Gdzie jest Dzidek?
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 13:00
~olo
Do manekina, czy ktoś z twojej rodziny jest właścicielem stacji paliwowej bo tak z twoich bez sensownych wynurzeń wynika. Do emeryt, ty musisz byc bardzo biednym emerytem skoro stac cię przepłacac majątek na paliwo. Każdy mądry kierowca tankuje tam gdzie jest najtańsze paliwo bo grosz do grosza a będzie kokosza , jak mówią wszyscy mądrzy. Jeżeli mieszkasz w PRZYSZOWIE czy JAMNICY to ci się nie dziwie że tankujesz na najbliższej stacji paliw.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 15:24
~Bławat
Taniość kupowania nie jest wyznacznikiem mądrości. Dobrze gdy za taniością idzie także jakość. W tej chwili zbiorniki są nowe, nie zarosły zanieczyszczeniami i ciągłe przepłukiwanie nowym paliwem, może gwarantować pewne bezpieczeństwo tankowania. Jak będzie później zależy jak stacja będzie serwisowana, oczyszczana. W przeszłości zdarzało mi się kupić disel o bardzo specyficznym zapachu rozpuszczalnika i taki zakup był ostatnim na danej stacji.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 15:03
~emeryt 2
Olo jest takie powiedzenie JAK CIĘ STAĆ NA KONIA TO I NA BAT .
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 11:02
manukun
Niektórym dalej się wydaje, że stacje zarabiają na paliwie. Utrzymanie budynku, pracowników, toalet itd kosztuje i za to płacicie. Miejska stacja tych kosztów nie ponosi, więc może sprzedawać paliwo taniej. Jak widać, może zrezygnować z kilku groszy marży. Tymczasem naiwni opowiadają bajki o mitycznych zmowach paliwowych i 67 groszy zysku na litrze paliwa.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 19:05
~PO Ci da !
Mi PO zabrała pracę A tobie manukun rozum.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 18:45
manukun
Oj, zabolało. Wszystko jest na papierze? Ile miasto będzie musiało dopłacać do tej "taniej" stacji? Dlaczego podatnik stalowowolski musi zapłacić za niższe ceny paliw dla cwaniaków z okolicznych gmin? Oni przecież nie płacą za korzystanie ze stacji
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 13:45
~Wyborca
Jacy ku**a naiwni? Były badania rynku, porównanie cen, wszystko jest na papierze, pierd**ny hejterze! A może hejterko? Coś mnie się wydaje, że już wiem kim jest manekin. Czyżby pewna ajentka z lewackim poglądami ze stacji CPN na ul. _________?
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 10:31
~KONIEC ZMOWY PALIWOWEJ
DO WSZYSTKICH POTRAFIĄCYCH LICZYĆ: Istniejące stacje prywatne w Stalowej Woli po pojawieniu się miejskiej straciły w sumie 60.000 złotych obrotu (600 tankujących, niech każdy tylko za 100 złotych) Stacja miejska z dnia na dzień zabrał im tyle hajsu z kas. 60 tysięcy dziennie! I nie zarabiają już oni na litrze 67 groszy (na 2 miesiące przed otwarciem miejskiej TYLE WŁAŚNIE ZAWYŻALI - były badania rynku robione), a zarabiają 15 groszy (bo po pojawieniu się musieli drastycznie OBNIŻYĆ MARŻE). Jeśli tankujesz na miejskiej stacji za 100 złotych te 20 litrów, to ajent dostaje po kieszeni ponad 13 złotych (jeśli porównywać do tego co zarabiali na kierowcach przed otwarciem stacji miejskiej). Bo gdyby stacja miejska nie powstała, Kowalski zatankowałby u prywaciarza i po zawyżonych cenach. A teraz jeszcze raz policzmy. Skoro tankuje na miejskiej dziennie 600 kierowców, niech każdy tylko te 20 litrów za 100 złotych, to oznacza że ubywa dziennie prywaciarzom 8000 złotych czystego zysku (licząc te 67 groszy na litrze co zarabiali wcześniej). Ta kwota razy 30 dni to 240.000 złotych. Ćwierć miliona złotych miesięcznie czystego zysku stracili prywaciarze bo pojawiła się miejska stacja! Tak nas doili. To są wymierne straty. I stąd te komentarze mające zniechęcić ludzi do tankowania na miejskiej stacji. Proste.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 23:43
~Henio
Czy Rzeszów albo Tarnobrzeg tez obniżyli ceny bo w stalowej powstała miejska stacja paliw ? Z twoim rozumkiem jest coś nie tak proponuje udać się do lekarza ! W Tzeszowie paliwo jest tańsze niż na tej naszej wspaniałej miejskiej stacji paliw. To samo w Tarnobrzegu.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 15:01
~Ela
Badania człowieku to Ty sobie zrób na głowę.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 10:22
~Żadna
Na dzień dzisiejszy nie na rewelacji cenowej a miało byc tak tanio
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 09:56
~Emeryt
Jadę na normalną stację atakuje do pełna ile wejdzie no bo takt czy tak trzeba zaatakować a po co to jeździć co trzeci dzień i tankować za 50 czy 100 zł, idę do kasy płace i wychodzę, nie muszę czekać aż będzie otwarte czy będzie paliwo czy nie będzie kolejki przy platomacieczy wejdzie za 300 czy wyda bona o którym trzeba później myśleć. Każdy robi jak lubi mi to nie odpowiada, ale jak czytam ten jad że jest tak super i jak ktoś napiszę to jes agentem to mi żołądek przewraca.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 10:21
~stalowiak
Jak nie ajent to głupek.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 09:50
~Paweł
@KONIEC ZMOWY PALIWOWEJ: kiedy było te 67 gr różnicy? Bo jak poszukasz w starszych artykułach kiedy stalówka pisała o otwarciu stacji to na nowo wtedy otwierane PB była po 4,75 a ON po 4,85 a na sąsiedniej stacji przez drogę było ON po 5,22 iONpo 5,27. To jeśli skończyłem choć ze trzy klasy to policzysz ze różnicą na PB była 47 groszy a na on 42 grosze. Jakoś za cholerę nie chce wyjść to Twoje 67 groszy. A jak to już upadła ta Wasza zmowa paliwowa to na stacji za drogą paliwo pora miało o o 10 groszy to na miejskiej podrożały 20 groszy. Wypchajcie się takimi tłumaczeniami pozdrawiam.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 10:21
~KONIEC ZMOWY PALIWOWEJ
Były robione badania rynku jeszcze przed tym jak stacja miejska ruszyła. Wyszło, że choć by sprzedawała z niewielkim, kilkugroszowym zyskiem na litrze, w porównaniu do konkurencji byłoby to i tak 67 groszy na litrze mniej. Stacje wiedząc co się święci, na około 2 miesiące przed otwarciem miejskiej stacji zaczęły stopniowo zmniejszać marżę, tak że w dniu otwarcia różnica pomiędzy miejską stacją a resztą wynosiła ona 40 groszy. Wszystko to opisałem i to w niejednym komentarzu pod wspomnianymi artykułami. Ale ty jesteś ajent, ciebie bolą codzienne straty wielotysięczne.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 08:12
~Centuś podwujnie traci
Ja zawsze tankuję samochód za 100 złotych na najbliższej stacji nie mam zamiaru jechać 5 kilometrów do stacji gdzie kupię paliwo tańsze o 10 groszy i nie wiadomo czy stacja będzie jest czynna.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 09:44
~stalowiak
To dawaj się ruch@#ć dalej tym którzy od kilkunastu lat dzięki zmowie cię okradali. Psychologia definiuje takie uzależnienie jako "syndrom sztokholmski". Ale wątpię by pisał ten komentarz kierowca. Pisał to ajent stacji który każdego dnie traci kilka tysięcy złotych czystego zysku, bo stacja miejska powstała.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 05:44
~Liga
Jak tam ajenci prywatnych stacji? Pora zacisnąć pasa bo skończyło się dojenie mieszkańców Stalowej Woli.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 09:34
~@ haha
Orlen się nie przejmuje, bo Orlen dostarcza paliwo i na Orlen i na stację miejską. Przejmuje się ajent któremu z tych 60.000 złotych obrotu ktoś z dnia na dzień zabrał 1/4 czyli 15.000 złotych. Dziennie! I nie zarabia już na litrze 67 groszy a 15 groszy. Tankujesz za 100 złotych 20 litrów i ajent dostaje po kieszeni ponad 13 złotych. Na jednym tylko tankowaniu na stacji miejskiej. Bo gdyby nie powstała, Kowalski zatankowałby u niego i po zawyżonych cenach. A teraz jeszcze raz policzmy. Skoro tankuje na miejskiej dziennie 600 kierowców, niech każdy tylko te 20 litrów za 100 złotych, to oznacza że ubywa dziennie prywaciarzom 8000 złotych czystego zysku, razy 30 dni to 240.000 złotych. Ćwierć miliona złotych miesięcznie czystego zysku stracili prywaciarze bo pojawiła się miejska stacja. Tak nas doili. To są wymierne straty. I stąd te komentarze mające zniechęcić ludzi do tankowania na miejskiej stacji. Proste.
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 08:44
~haha
Ktos nizej wyliczyl ze dziennie to powiedzmy 60 tysi. Stacji lekko liczac jest 4. to wypada po 1500 zl. Ty myslisz ze taki Orlen przejmuje sie tym ze dziennie zarobi 1500 zl mniej. No litosci. Kazdy tankuje gdzie mu pasuje. Mnie pasuje na Ck bo mam karte i co jakis czas troche paliwa za punkty. Macie jakies profity z tego ze oszczedzacie na taknowaniu za 100 zl 3 zlote.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 23:16
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja wam mówię, że po naszej pipidówie to najlepiej siem rowerem jeździ i zdrowiej i taniej. A ile można ciekawych rzeczy zobaczyć jak siem wolniej jedzie. Dlatego jeżdże z kamerką na głowie by uchwycić te momenty a potem na You Tuba he he he
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 21:48
~Jaja
MZK, co ze słupkami na Poniatowskiego? Dwóch panów po uszkodzeniu podnosiło wszystkie na siłę. To normalne działanie pracowników, którzy je uszkodzili? Czy ktoś weryfikuje umiejętności kierowcy? Zamiast wezwać policję, bo doszło do kolizji, zacierali ślady? Normalne jaja.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 23:11
~Ferdek z Poniatowskiego
widziałem z balkonu tylko nie zdążyłem nagrać bo nie mogłem znaleźć kasku w kamerką. Gdzieś mi smarki schowali jak siem bawili.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 21:48
~Neutralny
Ubaw po pachy hahaha. Jest wolność wyboru pasuje to tankujesz, nie to jedziesz innym pompować portfele, a nie wylewacie żale. Dziękuję, dobranoc.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 20:39
~fdfd
wszystko co pisowskie kiedyś się kończy....
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 20:38
~KONIEC ZMOWY PALIWOWEJ
600 mieszkańców dziennie tankuje. Niech każdy tylko za 100 złotych. To 60 tysięcy złotych dzienne, które wyszło z obrotu stacji które mają w garści prywatni ajenci. Dlatego piszą że te 10 groszy różnicy to się nie opłaca. Wcześniej jak zmowa była to było 67 groszy na litrze, o których nikt nie wiedział. KONIEC Z TYM!
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 18:49
~VIKA
Ferdek.Fanatyku dojnej zmiany ty jesteś zbyt tępy żeby do mnie cokolwiek mówić.Zmień onuce bolszewiku bo wali na całym osiedlu.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 23:12
~Ferdek z Poniatowskiego
vika ja ci mówiłem Paszła Won! Do swoich!
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 21:27
~vika
Ile ci płacą za tą prymitywną reklamę ,sprzedajny pajacu.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 20:35
~BUL
Oj widać złamanie zmowy paliwowej boli, chamskie komentarze potwierdzają, że warto było stację budować.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 20:24
~ewzdnt
te "awarie" to nic innego jak efekt sytuacji jaka mamy powszechnie w Polsce gdzie urzedasy najpierw cos robia w potem mysla.. ktos w UM zwyczajnie dal dupy i zamontowal zbyt male zbiorniki na paliwo i stad biora sie "pewne problemy techniczne"
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 20:16
~kierowca
Do0 hejteró użytecznych idiotów każdy kierowca tankujący na naszej stacji paliw MZK nie przyjeżdża specjalnie z JANOWA L. czy SANDOMIERZA zatankowac paliwo tylko przejeżdżając przez nasze miasto w innych sprawach tankuje u nas bo u nas najtaniej.Czy wam hejterzy trzeba wszystko tłumaczyc jak malutkim dzieciom?
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 19:56
~qwerty
Tankowałem kila razy ,ale myślałem że będą zniżki o wiele większe .A za 10 groszy taniej to nawet nie opłaca się podjeżdżać i tankować . A miało być tak tanio ????????
+0-1
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 20:32
~Gic
To nie tankuj ajencie prywaciarzu z konkurencji
+1-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 18:44
~KONIEC ZMOWY PALIWOWEJ
POWTÓRZĘ TROLLOM: Tankuje tylko na miejskiej stacji, bo nie będę dawał zarobić tym, którzy przez dziesiątki lat okradał mnie zawyżając ceny paliw o kilkadziesiąt groszy na litrze.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 17:09
~Ferdek z Lenina 30
Ktora stacja daje im lapowki zeby nie lali? Co PiS stworzy to nie dziala...
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 17:08
~Ferdek z Lenina 30
Ktora stacja daje im lapowki zeby nie lali?
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 15:03
~Mieszkaniec
Dzisiaj śmieciarka MZK na Poniatowskiego skosiła kilka słupków. Gdyby nie trąbiące samochody, pewnie dostałoby się autom na parkingu. Jechał tyłem a słupki się kładły. Ciekawe czy za uszkodzenia zapłacą mieszkańcy?
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 18:16
~ja2
Ciekawe, czy wezwali służby? Policję, przełożonych? To wyglądało strasznie. Kiedyś śmieciarka PRZEJECHAŁA kobietę. Jak zakończyła się sprawa? Ktoś wie? Czy to też pod dywanem?
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:50
~KONIEC ZMOWY PALIWOWEJ
Tankuje tylko na miejskiej stacji, bo nie będę dawał zarobić tym, którzy przez dziesiątki lat okradał mnie zawyżając ceny paliw o kilkadziesiąt groszy na litrze.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:42
~Leon
Kiedy cymbał jeden z drugim zrozumie jak by tej stacji nie było paliwo w Stalowej Woli kosztowało by 5,40 - 5,50, dzięki tej stacji kosztuje po 5,20, a nie sie telepie że jest 10 gr różnicy tylko.
+1-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 08:01
~Taka Prawda
Ale chodzi o to że nie opłaca się z drugiego końca miasta jechać tankować samochód bo spali 1 litr paliwa na dojazd do tej stacji a zaoszczędzi 2 złote co innego jak ktoś tankuje TIRA 500 litrów .
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 21:59
~!!!
Sam jesteś cymbał jak nie widzisz jak ciebie doją. Konkurencja ma wyższy zakres usług więc musi mieć drożej. Miejska ma samo paliwo. dlaczego zmniejszy różnice - bo można lepiej zarobić niż konkurencja.
+1-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:38
~Oddech
Hejter manekin mentalnie uszkodził
+0-1
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:35
~Narodowiec
Jednak ludzie korzystają bo 600 samochodów dziennie to duża liczba
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 15:02
~DRIVER
I to bardzo boli konkurencję, bardzo. Stąd te kretyńskie komentarze... Ja nigdy w Stalowej Woli nie zatankuję na innej stacji niż ta.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:30
Miast0wy
Wielka mi rewolucja... roznica 10groszy. Oplacalo by sie moze jak by ktos mial bak z 300 litrow... a i to nie bardzo. Za dojazd strace wiecej... 30 litrow 3zl roznicy:) komu sie oplaca? chyba malo komu
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 21:55
~!!!
A ty tępy .... zrozum że ta stacja jest bez obsługowa i zarabiaja na tobie wiecej niż ci prywaciarze
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:43
~Koniec zmowy paliwowej
Tępy cuju, dlatego jest 10 groszy różnicy, bo prywaciarze jak się stacja otwarła MUSIELI OBNIŻYĆ CENĘ. Wcześniej, przed otwarciem stacji zdzierali 67 groszy więcej! Na jednym litrze!!!! Taki głupi jesteś czy ajentem na prywatnej stacji i wylewasz żale bo się skończyło łupienie mieszkańców?
+1-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:20
~prawy
Kilka nowych stacji powstanie na terenie miasto bo 1 to za mało
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:17
~KAWA
Nie wiem od kogo redaktorzy biorą informację, ale póki co to paliwo i konkurencji drożeje każdego dnia, a co za tym idzie na miejskiej też ceny idą w górę.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 15:04
~Mieszkaniec
Bzdura.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:09
~kierowca
Co za brednie , owszem jeden z bankomatów był nie czynny ale tankowaliśmy za pomocą drugiego. Ale już dziś wiadomo że musimy zakopac 4 razy większe zbiorniki na paliwo bo przyjeżdżają a tą stacje mieszkańcy okolicznych miast od NISKA, TARNOBRZEGA, SANDOMIERZA, JANOWA LUBELSKIEGO czy LEŻAJSKA bo to obecnie najtańsza stacja paliw na PODKARPACIU. Kiedy tam zawsze tankuje to patrze na tablice rejstracyjne samochodów i wiem skąd różni kierowcy podjeżdżają. Zauważyłem że tam też tankują lemingi choc wcześniej bardzo tą stacje krytykowali idiotycznie.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 21:56
~!!!
Do Gdańska w w bańkach wiozą
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 21:17
~Czysta_Prawda
Co tam k**wa z poznania panie tu ze stanów przylatują kieszenie zalewają luckowym :/
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 17:16
manukun
Aktywista partyjny, co ma w d.pie interes mieszkańców i nawet się z tym nie kryje. Stalowa Wola płaci za stację paliw, z której mną korzystać całą okolica. Pewnie sam mieszka w jakimś Nisku i przez to ciągle bajki pisze o korzystaniu z infrastruktury stalowowolskiej za darmo.
+0-2
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 16:17
~asd
Z Katowic, Krakowa, Warszawy i Poznania też. Takie tablice widziałem. Totalna bzdura. A tańsze paliwo kilka dni temu koło Tarnobrzega. I nie piszcie bzdur, że otwarcie tej stacji spowodowało obniżkę cen w pozostałych. Zawsze paliwo kosztowało tyle, za ile można je było sprzedać.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:59
~Mieszkaniec
Jasne. Jadą z Janowa bo taniej pięć groszy. Debil. Normalnie idiota.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:07
~Cichy
Wielkie halo,miało być tańsze o kilkadziesiąt gr.a na dzień dzisiejszy to 9-10 gr. Tez mi coś nic tylko tankować i oszczędzać kasę z różnicy w cenie ;;;)))
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 21:02
~Czysta_Prawda
Raczej du..a :)
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:45
~Kierowca
Jesteś ajentem co okradał ludzi na 67 groszy na litrze przed otwarciem miejskiej stacji? Musiałeś ceny obniżyć i boli portfel złodzieju?
+1-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.