Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Piątek, 5 marca 2021 r. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
 Wiadomości lokalne
» Kiedy na moście na Brandwicy zrobi się jaśniej?
» W środę ruszyło pisanie próbnej matury, ale nie we wszystkich szkołach
» Przez 24 lata napłynęło do miasta ponad dwa miliardy złotych inwestycji
» Zatankowali i odjechali nie płacąc za paliwo
» Ruszyło pozimowe sprzątanie miasta
» Osiedle Leśna. Nie tylko bloki. Ma powstać hotel i wysokościowiec
» Komunikat Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia
» Oddano hołd Żołnierzom Wyklętym
» Silna wola, determinacja w dążeniu do celu i tak oto Pani Teresa przywiatała Nowy Rok - 25 kg lżejsza
» "Wielki brat" ma ocalić urządzenia do rekreacji
» Autobusy odjeżdżają z przystanków za wcześnie?
» Po co kamery jak są sekundniki?
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Dzień Kobiet w Muzeum
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 19:51     /Magdalena Rodecka/
Co mamy z Unii czyli 15 lat dobrych zmian na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

Gospodarzem wydarzenia na stalowowolskich nadsańskich błoniach, które zrewitalizowano właśnie dzięki unijnym funduszom był marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.
Gospodarzem wydarzenia na stalowowolskich nadsańskich błoniach, które zrewitalizowano właśnie dzięki unijnym funduszom był marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.
Fot. Jacek Rodecki
10 tematycznych stref na temat Unii Europejskiej, występy sceniczne, degustacje regionalnych potraw, pokazy akrobacyjne samolotów oraz wiele innych atrakcji czekało na uczestników "Dni Otwartych Funduszy Europejskich", które w tym roku łączą się z 15-leciem wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Gospodarzem wydarzenia na stalowowolskich nadsańskich błoniach, które zrewitalizowano właśnie dzięki unijnym funduszom był marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl: - To ważne wydarzenie. 15 lat Polski w Unii Europejskiej to fajne święto. Cieszymy się, że możemy pokazywać jak wiele środków wpłynęło do naszych gmin, powiatów, miast, województwa. Pokazywać dobre praktyki, które służą społeczeństwu, czego modelowym przykładem są właśnie te błonia na których się zgromadziliśmy - mówił marszałek.

Odpowiedzialny za rozwój województwa Władysław Ortyl dodał, że pieniądze z Unii jakie pozyskujemy, są wydatkowane na różne sfery życia: szeroko rozumianą infrastrukturę, zdrowie, szkoły, tworzenie miejsc pracy, ich bezpieczeństwo i ochronę.

Poseł, wiceminister infrastruktury Rafał Weber wyraził nadzieję, że Polska będzie w dalszym ciągu beneficjentem środków europejskich. Ministerstwo które reprezentuje bardzo mocno je wydatkuje. - Najlepszym przykładem jest droga ekspresowa S-19 od Sokołowa Małopolskiego do Lublina, która będzie realizowana w ciągu najbliższych dwóch lat. Na tą drogę środków europejskich zostanie wydatkowanych ponad 2 mld. zł - stwierdził wiceminister.

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, obecność Polski w UE to 15 lat dobrych zmian, które nastąpiły w naszym mieście, w naszym regionie: - Każdego dnia możemy obserwować jak zmienia się nasze miasto pod względem gospodarczym, pod względem rozwiązań społecznych, edukacyjnych, transportowych, sportowych i rekreacyjnych - wyliczał.

Święto Funduszy Europejskich na Stalowowolskich Błoniach to cykliczna akcja polegająca na prezentowaniu pomysłów na wykorzystanie Funduszy Europejskich poprzez "otwieranie się" projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich. W tym roku przebiegało ono pod hasłem "Podkarpackie z tradycjami - Polska różnorodna dzięki Funduszom Europejskim".

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 12:42
~Dłuciarz z odlewni
Unia nic nam nied to złudzenie optyczne bzdury tak jak związek radziecki wam dał bzdury wyssane z palca za medyka płacicie prywatnie bo młodzi uciekli do Australii a dziadki mają swoje praktyki i kasą się liczy dla nich a nie dobro pacjenta
+0-0
Czwartek, 16 maja 2019 r. godz. 15:44
~Bławat
Co ty porównujesz? Za ZSRR do dzisiaj byś chodził w walonkach i fufajce, a ,,zemsta Stalina'' byłaby szczytem marzeń. Co prawda zalała nas tandetna chińszczyzna, ale powoli mądrzejemy robiąc zakupy. Powoli.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 14:21
~olo
Do przytuly ,swoimi wypocinami stałeś się pierwszym błaznem w naszym mieście. Jeszcze pytanie na co przeznczasz swoją diete radneg bo na plakatach głosileś że każdą diete przeznaczysz na dobre uczynki ?Więc się pytam komu do tej pory pomogłeś bo wszyscy mówią że jeszcze grosza na nic nie dałeś , więc kłamałeś i powinni cię lemingu z radnego pogonic mieszkańcynawet ci z byłego PZPR.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 08:18
~!!!
SKOK-i, Srebrna, nagrody, Misiewicze, czyli "biznesy" małe i duże.Pogarda dla nauczycieli, sędziów, lekarzy - rezydentów, niepełnosprawnych. To tylko niektóre rzeczy.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 11:16
~Bolo
Tymi tekstami pobiłeś rekord świata w hipokryzji i niewiedzy! To w zasadzie dwa rekordy. Najlepsze to "pogarda dal sędziów". Tego już przebić się nie da! Gratulacje! Osiągnąłeś szczyt. To jakby w dal skoczyć 12 metrów.
+0-0
Środa, 15 maja 2019 r. godz. 09:30
~Bławat
Za każdą pogardą zamiast gazu i wody, szły jakieś podwyżki. To ja chcę być tak pogardzany. Nie chcę żeby PO z miłości mnie wodą polewała. Żeby tłumaczyła każdą przykrość, że to dla mojego dobra w myśl zasady; co cię nie zabije, to cię wzmocni.
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 15:40
~Ferdek z Poniatowskiego
Zwróćcie uwagę na komentarze zwolenników opozycji totalnej. NIC do powiedzenia, podobnie jak ich idole, tylko wyzwiska i nic więcej. I tacy chcą pokonać PiS. No to ja wiem POwróżę. Wyzwiskami nawet najlepszymi to siem nie wygrywa. My wam pokażemy w dniu wyborów szarańczę, naftalinę, moherów że siem zapienicie ze złości he he he.
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 17:12
~Ferdek z Poniatowskiego
maruda już siem zapienił he he he. Nabajdurzył, nakłamał i POczuł siem dobrze. A ja ci mówię maruda, dobrze to ty se możesz robić a my i tak swoje zrobimy, bo my jesteśmy światłymi Polakami.
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 16:47
~maruda
Czy pokazecie tez kolejny raz (to do Fredka) jak oszukiwac, jak lekcewazyc prawo i jak lamac polska Konstytucje ?
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 08:02
~Bławat
Jedno wiem na pewno, gdy PO szła po władzę, obiecywała różności. Nic z tego co obiecała, nie zrealizowała, a nawet czyniła wbrew swoim obiecankom. Zanosiło się na likwidację LOT, podwyższono wiek emerytalny, Sprzeciwiali się krajowej liście pedofili (dziś dyrektor szkoły ma obowiązek sprawdzić każdego zatrudnianego czy nie widnieje na liście), zakupili ,,nowoczesne'' pendolino nie modernizując wcześniej linii kolejowych, Pawlak podpisał z Rosją niekorzystną umowę na dostawy gazu i tylko unijna interwencja skróciła czas jej obowiązywania, namawiano na inwestycje w indywidualne konta emerytalne i je bezczelnie zrabowano, patrzyli przez palce na uciekające miliony z przekrętów vatowskich (cieszyli się ile to smartfonów sprzedano za granicę mimo braku fabryk). Żyje Ci się trudniej? No cóż, lata robią swoje, młodość nie wróci.
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 21:24
~Bławat
@luna- prawda jest ciężka jak kadm dla tych, co się jej boją i jak tlen, dla tych, którzy jej pragną.
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 15:33
~Ferdek z Poniatowskiego.
luna ty chyba o swoim czerepie mówisz, bo nic innego nie potrafisz odpowiedzieć Bławatowi jak każdy z debilnej opozycji, tylko wyzywać. W tym to jesteście mistrzami świata, bo wyście stworzyli język nienawiści. Ciekawe co na mnie wymyślisz he he he
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 14:46
~luna
"Bławat" gdyby głupotę można było zmierzyć, zważyć to twój czerep cięższy byłby od kadmu!
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 01:00
~widz
Kabaret jakiego dawno Stalowa Wola nie oglądała, Tylko aktorzy mizeroty!
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 14:45
~sonta
Kabaret jak się patrzy a aktorzy to z drugiego planu(tylko vice). Można i tak się śmiać! Zabrakło "kelnera"!
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 20:07
~Ferdek z Poniatowskiego
85% rynku medialnego w Polsce jest kontrolowane przez kapitał zagraniczny, głównie przez Niemców. Mówi wam to coś? Dobrze więc, że mamy TVP, którą trole nazywają TV PiS. Nawet bardzo dobrze, bo to jedyna TV, która pokazuje obłudę i hipokryzję tzw. totalnej opozycji i dlatego wielu totalniaków ją bojkotuje, bo nie mają argumentów do merytorycznej dyskusji.
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 15:35
~Ferdek z Poniatowskiego
to idź siem lecz liofo, zacznij od czopków na przeczyszczenie może ci siem poprawi myślenie
+0-0
Wtorek, 14 maja 2019 r. godz. 14:48
~liofo
Z głupim się nie dyskutuje, głupotę się leczy!
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 16:55
~DARO
'uczony" - po WUML-u?
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 16:32
~Polska
ponoc na imprezie na Bloniach nie wpuszczali za scene dziennikarzy? J ak bym byl dziennikarzem to bym zadnego zdjecia politykow w tym artykule nie wstawil. Oni was tak traktuja a wy im jeszcze reklame robicie?. Juz niebawem nastepna impreza plenerowa na bloniach moge sie zalozyc ze znowu was nie wpuszcza. Bez mediow kazdy polityk jest niczym. Lansuja sie w mediach a potem takie traktowanie mediow.
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 16:16
~Ferdek z Poniatowskiego
Polska to moja Ojczyzna. Ojczyzna to mój DOM. PiS dba o mój dom i jego mieszkańców. Idziemy głosować na PiS. Wszyscy, którzy mogą siem poruszać.
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 20:12
~Ferdek z Poniatowskiego
Hi_lux kłamiesz i manipulujesz. Jak masz tak dużo faktów to podaj choć jeden trolu z TVN-u
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 19:53
~eligia
"Ferdek..." proszę cię nie wygłupiaj się... Zrobiłeś już z miasta skansen to resztę zostaw losowi, może będzie lepiej! Piszesz jak naćpany.
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 19:46
~Ferdek z Poniatowskiego
Hi_lux to podaj te fakty, czekam.
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 18:19
~Hi_lux
Nie, niczego nie pomylilem... I jest na to wystarczajaco duzo faktow i dowodow - oczywiscie, nie zauwazy ich pan w TV-PiS, ani w zadnym ze stalowowolskich kosciolow!
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 17:52
~Ferdek z Poniatowskiego
Hi_lux chyba pomyliłeś PiS z PO KE
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 17:48
~Hi_lux
Pan raczy zartowac, panie "Fredek"... PiS dba tylko o utrzymanie wladzy oraz dostepu do wszelkich mozliwych koryt i korytek. I garna do siebie dziesiec razy wiecej niz wszyscy ich poprzednicy !
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 15:09
~uczony
Widze że ten hejter przytuła bardzo się stara zaszkodzic PRAWU i SPRAWIEDLIWOŚCI ale nadaremne twoe wypociny bo takich idiotów nikt nie słucha.
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 12:01
~uczestnik
Najjaśniejszym punktem imprezy był biały płaszczyk p. Szczurek!
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 07:26
~wierny
Bardzo proszę o głosy na Renatę Butryn do PE. Świetnie reprezentowała nas w polskim parlamencie mimo głosowania za podniesieniem wieku emerytalnego! Dobrze mówi, warto dać jej szansę!
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 23:16
~@Bolo
To wy przeciwnicy Unii do tej pory darliście mordy na NIE a teraz z Nowogrodzkiej przyszedł inny kierunek wiatru i Jaruś pokochał Unie a za nim wszystkie bezmózgi jak barany - też kochają. Może nawet Kryśka Pawłowicz pokochała co?
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 11:42
~Bolo
Żal odpowiadać na takie teksty. zalecam mniej TVN-u
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 21:56
~Bolo
Ło Matko Boska! Myślałem, że łopozycja ma jakiś honor i w przypadku ewidentnej klęski zamknie uczciwie mordę, ale nie! Oni będą odwracać kota ogonem choćby nie wiem co się stało. Propaganda potrafi sukces innych obrócić w klęskę, a swoją klęskę nazywa sukcesem. Że wam ludzie nie wstyd? W końcu żyje się lepiej nam, zwykłym ludziom, a nie rządzącym.
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 11:41
~Bolo
Ola - moja nagroda jest sprawą moją i Urzędu Skarbowego. Otóż przedsiębiorca nagrodę dostaje jak dużo sobie wypracuje zysku. Jak sobie nie wypracuje, to nie ma z czego wypłacić sobie nagrody. Ponieważ za ostatni okres rozliczeniowy odprowadziłem bardzo dużo tych podatków, to jakaś nagroda wpadła. A zaglądać do czyjegoś portfela, to najbardziej paskudna "cecha". Patrz u siebie, będzie ci łatwiej.
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 10:55
~liza
Klasycznym przykladem przemiany klęski w zwycięstwo(sukces!) jest pis i te niezapomniane 27 : 1 w Brukseli. Gdzie 27 państw było za wybraniem Pana Tuska na drugą kadencję szefa Rady Europy a tylko Beata Szydło vel Broszka była przecina! To jest przyklad paranoi politycznej. Witali ją jak bohatera narodowego z kwiatami i uściskami. Ludzie bez ambicji, po prostu swołocz! Nie przypisuj nikomu tego czego nie uczynił. Popatrz na własne podwórko a potem do sąsiada.
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 08:13
~Bławat
100 buziaków dostał, zazdrość Ci?
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 08:07
~Ola
@~Bolo, a ty ile ostatnio dostałeś nagrody?
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 20:15
~wicia
Mnie intryguje okoliczność czy miał p. Ortyl badanie lekarskie na nosicielstwo bakterii, pierwotniaków i innych zaraźliwych świństw wykonując funkcję kelnera? Niech mi nikt nie ściemnia, że takie badania powinna mieć mama czy żona podająca obiad w domu. Do tych osób mam zaufanie, że nie są nosicielami żadnych zarazków. Więc miał te badania czy och nie miał?
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 22:37
~Wielki robal
A jak eirlki Robal ci w dziurkę włazi to się nie boisz robala? A tfu Paskudnico, ale teraz paniusie na robsku tylko wychowane
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 19:16
~malwa
PiS = PRL bis... i to na tyle!
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 18:23
~malwa
Pewnie "Ferdek" woli takich jak Orban, Lukaszenka, czy Putin. Prawdziwie "cieplych" dyktatorkow!!
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 16:08
~Ferdek z Poniatowskiego
malwa = wow = trol...i to na tyle! PO+PSL+KE = Niemcy + Francja + TAK dla islamu i LGBT
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 19:08
~Łabądek z republiki Rondo
Druga część wykładu pani Szydło miała mieć tytuł: "Ile mój mąż wyciągnął z UE na prowadzoną przez siebie szkołę czyli jak to się robi w Brzeszczach". W kolejnym wykładzie poświęconym poznawaniu najpiękniejszych zakątków Polski pt. "Od Polski w ruinie do Polski zwiedzanej w rządowej limuzynie czyli Dojna Zmiana dla tych Co Im Się Należy" pani Beata opowie o metamofrozie kraju widzianej z punktu widzenia minister od Niczego.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 19:02
~Łabądek z republiki Rondo
Podobno główną atrakcją obchodów miał być wykład niejakiej Beaty Szydło pt. "Kiedy Polska przystąpiła do Unii Europejskiej". Niestety z powodu kolizji limuzyny rządowej z drzewem, które nagle wtargnęło na jezdnię wykład się nie odbył. Ale wszystkim zainteresowanym polecam internetową wersję tego tego wykładu. Warto!
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 08:27
~Bławat
Lepsza wersja o Cimoszewiczu i pytaniach; co się działo po wypadku? Czy złamana kość podudzia, to niegroźne obrażenia? Kto powiedział policji o zdarzeniu i gdzie był wtedy sprawca? Dlaczego nie wezwał służb na miejsce wypadku? Co było powodem (wywrócenia) zniszczenia ciągnika i odwiezienia dwu osób do szpitala w innym zdarzeniu z udziałem Cimoszewicza? Cimoszewicz jest jedynką Koalicji E w Warszawie. Jak Koalicja odniesie się do tych zdarzeń i reprezentacji przez tę osobę?
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 17:55
~HACAP
A czy pan marszałek ma aktualne badania sanepidoskie ?
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 18:39
~Lobbs
Matki też się o to pytasz jak ci pierogi podaje?
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 16:13
~Mieszkaniec
Było o naszej imprezie na Błoniach w TVN24. I wiecie co? Chwalili! Nie może być!
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 16:11
~pispis
Prawde ktoś napisał niżej, że to było święto funduszy i PIS. Wybrano Stalową Wolę a nie np. Rzeszów bo tylko Stalowa Wola w naszym województwie ma prezydenta z PIS.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 16:04
~Szary człowiek
Nie było na Błoniach opozycji, ale jak widać hejtują za trzech.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 15:14
~Emeryt
@emerytka:Wzięłaś 13tkę ,kto ci załatwił SLD,czy PSL.Jak masz honor to oddaj na jakiś cel dobroczynny.
+0-0
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 18:21
~malwa
Nikt niczego nie "zalatwil"... to - po prostu - pieniedze wyciagniete od wszystkich podatnikow!
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 17:51
~forla
'Emeryt" ubóstwo twojego rozumowania typowe dla ludzi z sekty. Cieszysz się, że złodziej dobrze ci znany powiedział, że da ci i daje nagrodę z ukradzionej ci kasy? Stuknij się głowę to może przejrzysz na oczy...!
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 16:49
~emerytka
Wesprę kampanię KE.Dam na benzynę i na taksówki , aby osoby chore, starsze i niepełnosprawne mogły dojechać do lokali wyborczych i zagłosować na KE.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 11:07
~sanepid
Czy pan Ortyl miał książeczkę zdrowia do serwowania posiłków na błoniach czy tak jak prezes bez książeczki i bez żadnego trybu?
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 13:54
~tico
Doktorze" jesteś pier... że tobie nawet woda i pała nic pomoże. Ratuj się sam!
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 12:18
~doktor diabetolog
A tobie też w domu podają z ważnymi badaniami? Na łeb przemarznięty to jest recepta: Pała i zimna woda i głupoty przemarzniętego łba odchodzą w zapomniane.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 10:43
~Maria
Byłam na Błoniach naprawdę mega impreza, setki atrakcji. Dzieci wróciły bardzo zadowolone
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 12:30
~emerytka
I lans notabli z PiS-u przed wyborami do PE - czyli wmawianie jacy zawsze byliśmy prounijnii, za nasze pieniądze. Również tych , co już odchowali albo nie mają dzieci, a chcieliby lepszej dostępności do lekarzy specjalistów. A tak kolejki i umieranie na raty.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 10:27
manukun
A Weber ile będzie wałkować temat S19 z Lublina do Rzeszowa? Ekspresówka klepnięta kilka lat temu, wszystko załatwione, a on dalej chwali się nią jakby miał jakiś udział. No nie, nie miał. Niech się pochwali inwestycjami, które sam skutecznie lobbował. W końcu jest wiceministrem infrastruktury. A tu kicha! S74 nie ma wyznaczonego korytarza w okolicy Stalowej Woli, co jest podstawą do jakichkolwiek dalszych prac. Linia kolejowa Rozwodów-Przeworsk w rozsypce, chociaż jest ważną dla transportu towarów i częścią sieci europejskiej - aż się prosi o zrobienie modernizacji suto dofinansowane z unii. Szczególnie bezkolizyjnych przejazdów kolejowych, których w Stalowej Woli trzeba kilka, i to na wczoraj. Tego nowe ma, bo nasz (p)oseł jest zwykłą marionetką partyjną, a nie przedstawicielem miasta w sejmie.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 18:08
~Prawda
Antyhejter vel Weber zabolało ?
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 10:57
~szary obywatel
W punkt.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 10:46
~Antyhejt
Człowiecze spoza Stalowej Woli. Głupoty piszesz jak zwykle
+0-1
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 09:36
~lessi
Ortyl, Nadbereżny, Weber, Sagatowska, jakiś Poręba to towarzystwo wzajemnej adoracji wyznający to co mówi ich guru a guru rzecze : Unię trzeba naszymi obsadzić a potem wysadzić. Dlaczego jest tyle udawania, że jesteście europejczykami skoro wy nie macie własnego zdania a tylko skazujecie się na służalczość względem jednego człowieka nienawidzącego wszystkich oprócz siebie? Przecież on was także nienawidzi tylko wam o tym nie powie wprost. Czy to takie trudne by jego myśli odczytać? Wam Unia zaczęła się podobać wówczas gdy wam kazał ją lubić i publicznie pleść androny? PiS to partia wstecznictwa, zabobonu, hołubienia nacjonalistów i wszelkiej maści wywrotowców ładu społecznego. Wy tego nie widzicie co się dzieje wokół was? Zagraliście wczoraj niezłych kabareciarzy ale na tyle wam pozwolił pan z Nowogrodzkiej, prawda? Myślę, że ludzie znają wartość ziarna i wartość plewy!
+2-1
Poniedziałek, 13 maja 2019 r. godz. 08:09
~Marek
Grochem o ścianę ... Przeceniłaś ich możliwości :)
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 10:47
~Antyhejt
A ziarno to te parabyty wychowywane od 15 lat przez TVN?
+1-1
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 10:45
~Zalesie
Tak Darek oczywiście... Ile dzisiaj razy sekielskego oglądałeś? Już 3 razy. No to na TVN się przerzucić pora...
+1-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 09:25
~moherowa babka
prezes "społem" niech pouczy swoje pracownice sklepów, żeby szybciej obsługiwały klientów, zamiast wdawać się w polityczne dyskusje przy kasie i obrażać klientów, którzy mają inne poglądy, niż jedynie słuszne, jestem oburzona postawą ekspedientki, która rzuciła za mną obraźliwy komentarz, niestety słyszałam, niech stuli japę i robi za co jej płacą
+1-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 09:19
~joł kartofle
NIE dla kulawego, szczerbatego dziadka i jego ferajny nienawidzącej Polaków, włażącej w tyłek spaślakowi toruńskiemu i liżącej rowa pedofilom w sukienkach, Putin już nie może się doczekać, kiedy wywalą nas z UE na zbity pysk
+1-1
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 09:14
~Jakser
Fajnie fajnie ale te trawę na błoniach to mogliby troszeczkę popielegnowac bo jakaś zadka jest.No i te miejsca gdzie jej niema dosiać nowa trawka.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 08:36
~Marek
Najlepsza komedia, którą można było obejrzeć w tym roku :) Tylu aktórów robiących z siebie publicznie durnia ;) Sami euroentuzjaści! Komedia ... Jak im dacie wygrać, to wkrótce rozsadzą Unię od śródka i wyrzuci Was aż do Moskwy.
+1-1
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 08:10
~Hutnicza
Dosyć ciekawa impreza, znajomi z Sandomierza zachwyceni naszymi błoniami
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 08:08
~Gustlik
Popieram co zostało już powiedziane, że organizowanie jakiegokolwiek święta związanego z UE przez wyznawców PiS to jak organizowanie pielgrzymki na Jasną Górę przez Biedronia
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 07:41
~Apolotyczny
A o fladze uni europejskiej zapomnieli ale patrząc jak Nadberezny maszty katarstrof budowlanych stawia może lepiej że nie wisiała bo by kogoś zabiło
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 07:27
~Mirabelka
W Tarnobrzegu oczywiście nic, w Nisku nic. Tylko w Stalowej Woli zawsze ciekawe imprezy.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 06:44
przybysz
Nie dla dziadostwa tego malego szkodnika i jego klecznikow.Tak dla UE i ludzi ktorzy mysla o przyszlosci naszego kraju a to zapewnia tylko UE a nie szkodnik z Nowogrodzkiej.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 08:38
~Marek
@Lekarz, taki z ciebie lekarz jak z Dudy prezydent.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 08:15
~Lekarz
Twoją przypadłość czyli fanatyzm i mowę nienawiści skuteczne leczę czopkami i lewatywą. Zapraszam do gabinetu na Wyszyńskiego.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 06:32
~Danka
Mnóstwo atrakcji, dzieci bawiły się cały czas!
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 09:02
~Do nauczyciel
Ty dałeś dzieciom najlepszy możliwy przykład strajkując i biorąc sobie ów dzieci na zakładników.Brawo Ty!
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 08:36
~Nauczyciel
Zapewne atrakcją było jak pili alkohol w kabarecie na scenie - piwo Żubr - a przed sceną matki z małymi dziećmi. deprawacja dzieci i młodzieży. Ale to patologia nie widzi nic w tym złego i się podoba takim
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 04:07
~Liverpool
I znowu na jaw wychodzi PiSowska hipokryzja... niestety! A po wyborach wszystko moze im sie odwrocic - beda karnie sluchac polecen mafioza Kaczynskiego...
+1-1
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 06:32
~Lekarz
Polecam czopki, skoro boli.
+1-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 23:39
~jasio
tego w białej czapce gdzies widziałem chyba w telewizji bajki opowiadal
+1-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 23:02
wiechu
Zauważyłem pewną niekonsekwencję.W przemówieniu pan Prezydent stwierdził,że mamy 15 lat dobrych zmian.Cztery lata wstecz Polska była w ruinie,teraz okazało się,że od przystąpienia do UE było jednak dobrze.Na temat flagi unijnej już napisano.Dodam tylko,żenada.Prezydent L.Nadbereżny dokonał otwarcia SME.Rozumiem,że wszyscy reprezentanci z 19 państw znają język polski i zrozumieli treść wystąpienia.
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 22:48
~asd
stalowiak zamknij się i pomyśl nad gramatyką
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 22:43
~Bławat
Te miliardy których Pitera z Wałęsą nie chcieli.
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 22:35
~Budowlaniec
Świetna impreza ale unia to zło
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:57
~Regina
3 o obwodnicy cos bylo?
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 22:03
~Pozdrawiam
Buduje sie na czarnieckiego kolo mostu zaczeli kopac
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:43
~Poniatowskiego
Autobusy specjalne na błonia puste jeździły
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 22:11
~Elżbieta
Na zatoczce na Ponatowskiego ciężko było wsiąść do normalnego autobusu bo specjalne blokowały na całej długości. Niestety nie wszyscy inwestują sie chałturami
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:28
~brawo
wspaniały pokaz fajerwerków jak i rekordowa liczba 18 balonów najepsza impreza ever
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 22:05
~Stalowa
Byl 4 jak pamietam a o 15 autobusy byly pelne dziekujemy panie Prezydencie
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:57
~Agata
A gdzie balon z herbem Stalowa Wola? Nie latał !!!
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:45
~Roman
Szkoda ze balony nie latały nad Stalowa Wola. Wyrzucone pieniądze mieszkańców w błoto. Skorzystał Sandomierz z pieniędzy mieszkańców Stalowej Woli
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:21
~Wójcik
3 samoloty na śmigiełko i 3 pętle ? No nasze wojsko polskie mega jak tyle potrafią.
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:18
~luda
Jeszcze w zeszłym roku gdy gościł pierwszego klamcę wśród flag na rondzie nie było ani jednej unijnej flagi, dzisiaj pomniejszego wojewódzkiego kacyka i też bez unijnych flag. Za to gadali, gadali o dobroci z Unii jak opętani! Przecież wy macie piętno homosovieticusa. Dlaczego jesteście tak zakłamani?
+2-1
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:17
~stalowiak
OOoo i już czytam ten opozycyjny hejt, tą mowę nienawiści. A tacy ponoć kulturalni, tacy wykształceni, tacy światowcy. Ponoć. Bo jak jest naprawdę to proszę sobie poczytać poniżej. Słoma z butów.
+0-0
Niedziela, 12 maja 2019 r. godz. 04:22
~Liverpool
A gdzie jest ta "mowa nienawisci"? Bo ja najczesciej dostrzegam ja w wypowiedziach szefa waszej mafii, Kaczynskiego!
+0-1
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:08
~M
Nieprawdopodobne kłamstwo i obłuda. Pan prezydent nagle popiera przynależność do UE, dlaczego? Bo są wybory? Podwójna moralność? A kiedyś flaga unijna przeszkadzała.
+2-1
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:06
~gutka
Panie Ortyl lepiej panu wychodzi garmażerka- wyżerka, obsługa ludzi więc może by pan dał sobie spokój z tym urzędem marszałkowskim... W bezpośredniej obsłudze pan więcej kasy by zarobił niźli użeranie się z urzędnikami i radnymi. Wiec pan jedno, że lepszy byle jaki handel niż złota urzędnicza robota, gęś za kurę byle handel w górę!
+1-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 20:51
~Hk
Bo to było święto funduszy
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 21:07
~!!!
I PiS-u
+0-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 20:21
~zetes
Dni otwarte funduszy europejskich... a nie było nigdzie na tej imprezie flagi Unii Europejskiej...
+2-0
Sobota, 11 maja 2019 r. godz. 20:49
~kaja
W urzędzie za czasów prezydenta Nadbereżnego "prano" ją przez 3 lata, pojawiła się jak po wyborach samorządowych PiS rozpoczął kampanie do PE. Himalaje obłudy.
+2-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.