Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 26 maja 2020 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
 Wiadomości lokalne
» Zarząd Huty Stalowa Wola bez zmian
» Kontynuacja remontu konserwatorskiego budynku dawnego sądu
» Komunikat MZK
» W Klasztorze zamilkły organy
» Rdzawe ślady na ścieżce rowerowej. Co to jest? - pytają mieszkańcy
» Miasto przedłuża nabór na dofinansowanie do zakupu kotłów grzewczych
» Kierował ciężarówką mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie
» Komunikat MZK
» Znajdź czas dla siebie w ESTET!
» Gospodarstwo Agroturystyczne "Madejówka" - miejsce do relaksu i dobrej zabawy!
» Wypadek na drodze powiatowej w Pysznicy
» Opozycja z Rady Miasta rezygnuje z pracy w Komisji Rewizyjnej. - Praca tam to zakłamywanie rzeczywistości - twierdzą
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Wystawa na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Środa, 13 marca 2019 r. godz. 13:10     /Magdalena Rodecka/
O piątce Kaczyńskiego i obwodnicy

O nowych założeniach programowych piątki Kaczyńskiego oraz budowie obwodnicy Stalowej Woli i Niska, mówił na konferencji prasowej poseł Rafał Weber (PiS).
O nowych założeniach programowych "piątki Kaczyńskiego" oraz budowie obwodnicy Stalowej Woli i Niska, mówił na konferencji prasowej poseł Rafał Weber (PiS).
O nowych założeniach programowych "piątki Kaczyńskiego" oraz budowie obwodnicy Stalowej Woli i Niska, mówił na konferencji prasowej poseł Rafał Weber (PiS).

Przypomnijmy, że podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości pod koniec lutego partia przedstawiła propozycje programowe, określone jako "nowa piątka PiS" oraz "piątka Kaczyńskiego".

Zakładają one wprowadzenie 500 plus od pierwszego dziecka, brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, "trzynastkę" dla emerytów, obniżenie kosztów pracy, przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych przede wszystkim w małych miastach i na wsiach.

- Już w maju dodatkowe 1100 zł brutto dla emerytów i rencistów, a od lipca 500 zł na pierwsze dziecko. W ramach tych dwóch nowych ofert rządu PiS do mieszkańców powiatu stalowowolskiego, tarnobrzeskiego i niżańskiego trafi średniorocznie blisko 150 milionów złotych. To potężny zastrzyk gotówki spożytkowanej przez nasze społeczeństwo - stwierdził poseł partii rządzącej.

Z danym przedstawionych przez posła wynika, że w powiecie stalowowolskim, liczba dzieci do 18 roku życia to 18717, liczba dzieci uprawnionych do świadczenia z programu 500 plus na drugie i kolejne dziecko to 9635, liczba dodatkowych dzieci uprawnionych do świadczenia, po rozszerzeniu programu od lipca obejmie kolejnych 9082 osoby.

- Widzimy pozytywny wpływ programu 500+ na rozwój polskich rodzin a jego rozszerzenie pozwoli dotrzeć do każdego dziecka i nie tylko wzmocni politykę prorodzinną rządu, ale pozwoli utrzymać wysoki wzrost gospodarczy - uzasadniał poseł Rafał Weber.

W MAJU EMERYTURA PLUS

- Dostrzegamy potrzeby emerytów i rencistów dążąc do tego aby te grupy społeczne otrzymywały wyższe świadczenia. Świadczenie emerytura + jest tego najlepszym przykładem - przekonywał poseł.

Zgodnie z zapowiedziami partii rządzącej jeszcze w maju tego roku na konta emerytur i rencistów trafi 1100 brutto. W powiecie stalowowolskim ze świadczenia skorzysta 19 022 osób a kwota wypłaconego świadczenia obejmie 20 924 200 mln. zł.

NOWA PIĄTKA PIS

- Dodając do tego likwidację PIT dla osób do 26 roku życia oraz obniżenie PIT wszystkim, trafiamy do przedsiębiorców jak i pracowników obniżając koszty płacy. Wreszcie podjęliśmy walkę z wykluczeniem komunikacyjnym tworząc możliwości rządowego finansowania kursów autobusowych. Tak wygląda "NowaPiątkaPiS". Wszystkie projekty wejdą w życie jeszcze w tym roku - przekonywał Rafał Weber.

Do 2021 roku ma ma być gotowa siatka połączeń autobusowych, z której mają skorzystać PKS-y, znajdujące się dziś w trudnej sytuacji finansowej. Również PKS Stalowa Wola. Odbudowa połączeń ma być możliwa dzięki dopłacie do tzw. wozokilometra. Problemem może być jednak brak taboru: - Może być tak, że PKS nie będzie miał wystarczającej liczby autobusów aby objąć powiat stalowowolski i niżański swoją usługą. W ramach tej ustawy damy takim podmiotom jak PKS-y możliwość dokupowania taboru - tłumaczy Rafał Weber.

BUDOWA OBWODNICY RUSZY NIEBAWEM

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad czeka na wydanie ostatnich pozwoleń na budowę obwodnicy Stalowej Woli i Niska. Roboty powinny się rozpocząć pod koniec marca lub na początku drugiego kwartału.

Początek obwodnicy Stalowej Woli i Niska zlokalizowany będzie w Stalowej Woli w miejscu skrzyżowania ulicy Podskarpowej i Chopina (nieopodal galerii Vivo!). Stąd obwodnica będzie przebiegać wzdłuż wałów rzeki San, czyli po północno-wschodniej granicy miasta Niska. Ponownie zostanie włączona w ciąg drogi krajowej nr 77 w miejscowości Przędzel przed węzłem Rudnik. Docelowo trasa połączy się również z drogą ekspresową S19 stanowiącą część międzynarodowego szlaku Via Carpatia, poprzez włączenie do planowanego węzła Rudnik.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 16 marca 2019 r. godz. 19:54
~teerry
Gdy czytam niektore "wypociny" poniżej zamieszczone to słabo się robi. Przeciez był w porządku obrad sejmu pkt 14 tzn. projekt ustawy o podwyższeniu podatku vat na soki rodzimych owocow z 5% na 23%. Posłanka z psl-u zapytała z mównicy sejmowej dlaczego rządzący chcą skrzywdzić swoich rolnikow pozostawiając inne produkty z importu z 5% vatem? Obrady prowadził p. Kuchciński ktory po krotkiej przerwie na której spotkał się z Kaczyńskim(posłem zwykłym) oznajmił, że zdejmuje pkt 14 z porzadku obrad. Więc co to było jak nie zamach na rodzima produkcję i uderzenie w rolnikow? Jeden z drugim nie opowiadaj dyrdymałów, że nie było takiej próby.
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2019 r. godz. 16:36
~mixxer
Coz, dla zwolennikow PiS-uaru klamstwo to jak ow przyslowiowy "chleb powszedni". Gotowi sa przelknac kazde klamstwo swoich partyjnych wodzow!
+0-0
Sobota, 16 marca 2019 r. godz. 18:37
~rolnik
Do pawel, modl sie dzien i noc zeby PIS wygral wszystkie wybory bo ta smeszna koalicja chce emerytury rolnicze wam zabrac , zebys sie nie obudzil z reka w nocniku.
+0-0
Niedziela, 17 marca 2019 r. godz. 11:52
~nie łoddom emerytury
koalicja zabierze ci emeryture niemcy zabiorą ci fabrykę a na koniec przyjdą geje i reszte se sam dopisz :D hahhahahha ale wy w zaścianku żyjecie.
+0-0
Sobota, 16 marca 2019 r. godz. 13:59
~olo
Do pawel, dales sie wpuscic w maliny zadnego glosowania o podniesieni VATu na polskie soki nie bylo i nie bedzie. To hjter wypocil propagande z TVN24 po to zeby PIS zaszkodzic a ty sie na to dales nabrac, nastepnym razem wiecej dystansu do wypocin hejterow czy kedykolwiek ktory kolwiek hejter napisal cos madrego czy dobrego o PIS. Zastanow sie dlaczego im hejterom na rolnikach wcale nie zalezy im chodzi tylko o koryto tak jak swiniom bo im blizej koryta tym wiecej sie nachapaja.
+0-1
Wtorek, 19 marca 2019 r. godz. 19:40
~malina
Niestety, "olo" wszystkie koryta juz zajete przez PiSowskich aparatczykow, ich rodziny i kolesiow. Program "Koryto+" dziala na calego!!!
+0-0
Niedziela, 17 marca 2019 r. godz. 13:16
~mieszkancy
ty sie martw zeby ciebie na taczkach nie wywiezli, my mieszkancy nie przyjmujemy klamstw
+0-0
Sobota, 16 marca 2019 r. godz. 13:24
~Paweł
Ala o takich rzeczach to oni nie będą mówić żeby ciemnotę sie nie dowiedziała jak niszczą polskiego rolnika, a tacy wielce o nasz naród zatroskany. Żenada tylko o swoją kieszeń dbają.
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 23:59
~Ferdek z Poniatowskiego
No nie,Ewka Naftalina (ta od dinozaurów) dostała jedynkę od Grzesia z KE. No jak taki nieuk może dobrze reprezentować nasz kraj w UE? No ale tam som same nieuki i karierowicze to doborowe towarzystwo będzie. Ale ja wierzę w prawdziwych Europejczyków bo siem już budzom z letargu.
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2019 r. godz. 16:27
~kaMA
Czy ci "prawdziwi" Europejczycy to rozni kolesie Putina, w rodzaju Orbana, czy Salviniego?
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 23:24
~ala
Panie pośle czy pan dzisiaj głosował w sejmie za podwyższeniem podatku VAT na soki owocowe z 5% do 23% z równoczesnym zachowaniem podatku 5% dla cytrusów, pistacji, chipsow i tego czego nie uprawiają polscy rolnicy?
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 17:42
~lojanta
hahahahhaha OLO się zagotował :D jak czytam wasze komentarze to taki prawie rap!
+1-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 16:05
~jolki
Zorganizował pan tą konferencję bez żadnej refleksji, bez zastanowienia się nad tym, że jest to manipulacja społeczeństwem? Czy pan nie wie, że za to kiedyś trzeba będzie się co najmniej wstydzić? Gdzie przyzwoitość, gdzie prawda, gdzie rozsądek i umiar? Tego wszystkiego już pan zdążył się pozbyć?
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 16:02
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja siem zastanawiam skąd w mojej Stalówce tylu ruskich nadaje i dlatego założyłem profile żeby ich demaskować. Bo naszego czewonego to ja potrafiem odróżnić.
+0-1
Poniedziałek, 18 marca 2019 r. godz. 16:18
~kaMA
Przecie to sam "ferdek" pochwalil sie, ze rozpoznaje "ruskich" na forum! Szosty zmysl? ......................P.S. Oczywiscie, w Odessie i okolicy tego miasta zylo duzo uczciwych Zydow. Moze nawet i teraz, nie wiem dokladnie, bo ostatni raz bylem tam jakies 30 lat temu...
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 17:44
~Ferdek z Poniatowskiego
a co chcesz przez to powiedzieć że w Odessie nie ma uczciwych ludzi? Ja nikomu w życiorys nie zaglądam tylko poznajem ich po owocach jak mój Mistrz mnie nauczył. A owoce dobrej zmiany gołom rękom widać. Nie ma głodncyh dzieci jak za PO bo nie byl piniendzy
+0-1
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 16:56
~kaMA
Sprawdziles juz "Ferdku" skad do Polski trafila kiedys rodzina Kaczynskich (i czy byli Polakami)? Dla ulatwienia, dodam ze istnieje takie miasto, ktore nazywa sie Odessa.
+1-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 13:22
~Barbie
@~olo, olo, ty ruski hejterze, czytanie ze zrozumieniem nie boli, współczuję twoim dzieciom, że mają ojca półgłówka
+1-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 11:20
~olo
Do barbie, hjterze chory na glowe seks maniaku twoje wypociny czytaja tez dzieci i nie zycze sobie abys moje dzieci degenerowal. Ty jestes z patologii bo tylko seks ci we lbie a piszesz takie glupoty ze wszyscy mieszkancy naszego miasta musza sie wstydzic za takiego idiote.
+0-1
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 09:16
~jota
Czym się podniecacie co niektórzy, może min Adamczykiem? Jaki z niego autorytet skoro musi bronić swojej licencjackiej pracy przed... sądem administracyjnym w Łodzi? Znajomość z nim to nie zaszczyt a obciach. Masz wątpliwości to sobie wpisz w google jego imię i nazwisko i poczytaj, tylko ze zrozumieniem. Słowem jaki pan taki kram!
+1-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 08:26
~amika
Panie szanowny więcej powagi i rozwagi a nie będzie pan nas bajerował jakąś wydmuszką pt. "piątka Kaczyńskiego" ! Żeby komu cokolwiek dać to trzeba mieć. Co ma singiel po 70 skoro na lewo i prawo się zadłużał? Po co jest rząd i sejm skoro zwykły poseł kreuje politykę rozdawnictwa a pan jest tylko pasem transmisyjnym w terenie? Wstyd, wstyd, wstyd...
+1-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 23:43
~Ferdek z Poniatowskiego
A Janosik to też bogatym złodziejom zabierał i biednym dawał to co tobie balbino przeszkadza rozdawnictwo? Z twojego nie zabiera tylko złodziejom co nas okradajom to Pan Prezes nam oddaje to co nam ukradli.
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 08:02
~Barbie
@~baloniarz, politycy PiS, konsekwentnie i nieustannie mówią w kontekście karty LGBT+ o seksualizacji i masturbacji, tylko polityka i masturbacja i to są dwie dziedziny, w których ich guru Balbina jest ekspertem, więc z okazji urodzin może zbiorowa masturbacja na Pl. Piłsudskiego...
+1-1
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 12:37
~jabar
idź walnij łbem o asfalt może ci się klepki poukładają albo kto przejedzie i problem z tobą zniknie
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 07:52
~LD
Ludzie zobaczcie co oznacza słowo obwodnica i raz na zawsze zapomnijcie o obwodnicy w Stalowej Woli
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 00:25
~CoLtd.
Panie Rafałku Kochany Prosze nam powiedziec jak dlugo Pan i Pańska partia pod przewodnictwem el comendante Jarosława ma zamiar dymać Nas Polaków za nasze własne pieniądze??? Czy to rozdawnictwo ma jakąś granice??? Bo z tego co widze to rozdajecie nasze pieniądze na lewo i prawo bo swoich przecież niemacie. Kolejne 500+ dla szerzącej się patologii która nic innego nie bedzie robiła, tylko dzieci. I żyła z tego co im państwo da. Osoby do 26 roku życia zwolnione z podatku pit??? Przeciez to jest jakaś kpina. To wstyd że jest Pan ze Stalowej Woli bo ja sie do Pana nie przyznaje. Co zrobiliście lub zrobicie dla przedsiębiorców oprócz nękania ich kontrolami skarbowymi na tzw "paragon" Kiedy zlikwidujecie Zus dla małych przedsiębiorców??? I Nie mówie tu o przedsiębiorcach których przychód nie wyniosł wiecej niż 60 tyś zł. Kiedy zlikwidujecie urzędy pracy??? Bo po co one są potrzebne skoro bezrobocie w Polsce spadło??? Wstyd i hańba ta wasza partia. Płacicie Polakom za głosy na Was w postaci 500+ jak jakiejś eksluzywnej prostytuce Jak dlugo jeszcze bedziemy patrzec na ten cyrk???
+1-1
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 23:00
~antykomuch
Ubecką emeryturkę ci zabrali komuchu, że tak jazgoczesz? Cudny jest ten wasz bezsilny skowyt. Tyle możecie - poszczekać na forum hau hau
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 11:52
~pławiak
Nic dodać , nic ująć, niestety to prawda!!!
+0-0
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 09:17
Stach
Bardzo mądry, rzeczowy, konkretny komentarz. Brawo!
+1-0
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 19:42
~baloniarz
Mowiac dalej o "piatce"... Juz za trzy miesiace cala patriotyczna Polska swietowac bedzie 70-te urodziny Wielkiego Polityka i Polskiego Przywodcy, pana Jaroslawa Kaczynskiego. Jak Stalowa Wola zamierza uczcic to wielkie swieto?
+0-1
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 17:25
~wiemy
Do wyborcy, deblu dobrze wiesz ze TOTALNA TARGOWICA to sa twoi mocodawcy. To wy dwaj hejterzy piszacy wypciny na tym portalu obrazacie bez przerwy mieszkancow naszego miasta za to ze 17 tysiecy z nas glosowalo na najlepsza partie w dziejach POLSKI PIS.
+1-1
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 15:45
~Mieszkaniec
~Patriota udowadnisz, ze w PiS prawo i sprawiedliwosc nie na wiekszego znaczenia? Licza sie znajomosci i uklady? Czy od uslug seksualnych tez zalezny jest nasz przyszly los?
+1-0
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 14:57
~Obywatel JF
Do ~stary mieszkaniec: Jakiś stary tak iś głupi.
+0-1
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 15:24
~stary mieszkaniec
argumentacja powala na kolana, rozumiem rafałku że sam pilnujesz komentarzy?
+1-0
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 12:48
~babka moherowa
1100 BRUTTO, w d mnie pocałujcie, podzielcie się tym co macie w swoim korycie, kolejny ochłap wyborczy, obrzydliwe, i tak nie będę na was głosować
+2-1
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 17:02
~Ferdek z Poniatowskiego
ty babka trolowa najsampierw to sobie ją umyj i wyparz we wrzątku. Jak nie chcesz to nie bierz
+0-0
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 10:41
~stary mieszkaniec
do ciemnej masy: takie bzdury piszesz, gdzie czerpiesz info? obwodnica miała być już 11 lat temu ale szumnie PISiorki namawiały działkowców żeby zablokować to Szlęzakowi. Teraz po latach dumnie mówią że nam wybudują obwodnicę. Niestety teraz środki na budowę są 3x mniejsze i ewentualnie będziemy mieli szosę jednojezdniową. Gdzie ty tu zasługi widzisz? poszukajcie w archiwum informacje apropos namawiania przez PIS działkowców do bojkotu budowy obwodnicy, ta sama akcja byłą w Nisku. Co taką macie słabą pamięć? czy 11 lat temu siedzieliście jeszcze w piaskownicy?
+2-1
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 17:20
~ka-ma
Coz, klamstwo dla PiSowskich aparatczykow to jak przyslowiowy "chleb powszedni"!
+1-1
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 10:58
~czytelniczka
to prawda w serwisie STALOWKA.NET było dziesiątki razy o tym pisane. Dokładnie zaczeło się w 2007 roku - kiedy to stalowowolskie media huczały w temacie- Grupa radnych chce zmiany przebiegu trasy. Co spowodują ich protesty? Czy droga w ogóle powstanie? - i co i obwodnicy niema. Teraz dumnie PIS prezentuje nam olśniewający pomysł na budowę obwodnicy!
+2-0
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 09:50
~@Maniek...
Ty się martw raczej o potomków czy wytrzymają to zadłużenie kraju przez idiotów kupujących wyborcze głosy
+2-1
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 16:00
~Ferdek z Poniatowskiego
ka-ma a ty przez Tfusk Vision Network 24 masz już dwie lewe półkule mózgowe i nie widzisz dobra. Szkoda mi ciem mała sieroto po PO. Jedź do Helmutów tam ciem ciapowate POmacajom.
+0-0
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 17:22
~ka-ma
Ten "Ferdek" to chyba zostal totalnie otumaniony przez media rydzykowe oraz TV-PiS!
+1-1
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 12:08
~Ferdek z Poniatowksiego
Maniek jakie zadłużenie? Brawo i Sprawiedliwość złodziejom zabrało i ludziom daje. Znaczy mi to że jesteś trolem rokenrolem albo jakimś baranem niestrzyżonym i niedouczonym POkrako jedna.
+1-2
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 07:33
~Maniek z Partyzantów
Czy bankomat w Metalowcu wytrzyma, jak przyjdzie mu wypłacić kasę za mowę nienawiści wstawianą w komentarzach przez płatnego hejtera miłośnika totalnych?
+1-0
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 07:31
~stalowiak
Pisowi potrzebna jest druga kadencja zeby do konca wprowadzic dyktature,musza jeszcze zlikwidowac wolne ,niezalezne media,i do konca uzaleznic od siebie sady.Podkarpackich obywateli latwo mozna kupic za 500zl-OBUDZCIE SIE bo zgotujecie pieklo komunistyczne swoim potomnym.Obwodnice jednopasmowa tylko pis mogl wymyslec-od razu bedzie zakorkowana.
+1-1
Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 11:56
~pławiak
Ferdziu pierdziu nieważne przez jaki kapitał, ważne co piszą i najważniejsze że nie są kontrolowane przez kaczora i jego przydupników - neokomunistów.
+0-0
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 12:05
~Ferdek z Poniatowskiego
a to ty stalowiak nie wiesz że 85% polskiego rynku medialnego jest kontrolowane przez obcy kapitał głownie Niemców? To takie masz niezależne media? No to ja ci zdrowia życzę bo na rozum za późno. Wyjedź ty leming na emigrację najlepiej bo z tobom to my Poski nie zbudujemy jak uważasz że mamy dyktaturę. Bo ja,Helenka i moje wnuki na Brawo i Sprawiedliwość głosujemy.
+1-1
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 07:05
~Patriota
Zacznie się budowa obwodnicy to oddam głos na pana ministra Webera tyle w temacie gdyby nie znajomość z ministrem Adamczykiem to obwodnica nigdy by nie powstała
+0-0
Czwartek, 14 marca 2019 r. godz. 00:38
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja konsultowałem z Helenką piątkę Prezesa i oboje stwierdziliśmy ża najważniejsza jest emerytura + czyli 13-tka. Helenka sobie butów dokupi na ja sobie nowe łyżwy kupiem i wędkę nową i na browara mi zostanie.
+1-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 23:59
~Mieszkaniec
Mieszkańcy Stalowej Woli nie powinni liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony Webera, który nie ma w każdym temacie zielonego pojęcia. Nikt z wierchuszki PiS-u nie zleci przekonywać innych do poważnych tematów takiemu żółtodziobowi, który nie tracąc zimnej krwi potrafiłby rozmawiać z innym urzędnikiem a jego zwierzchnikiem jak równy z równym. Brak P'osłowi asertywności w kontekście różnych sytuacji wymagających stanowczego zachowania. Całkowita uległość jest dla niego sposobem by robić " karierę zawodową " posła maszynki do głosowania.
+1-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 22:08
~Bławat
Oj wyrosną kaktusy na dłoniach, wyrosną ;)
+0-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 17:15
~mixxer
PiS to układy, PiS to to przekręty, PiS to łamanie Prawa i Konstytucji, PiS to afery obyczajowe, PiS to zakłamanie i obłuda...
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 17:13
~olo
Do siter, lekarz ma 100 procent racji ale ty jestes uzytecznym idiota bo bys takiego kretynizmu nie wypocil. Co probujesz WALENIZM bronic tego sie nie da obronic. Jeszcze jedno hejterzy frustraci z TOTALNEJ TARGOWICY probuja nazywac najmadrzejszych komentatorow sympatykow PIS glupcami a sami sa najwiekszymi debilami w naszym miescie.
+1-2
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 20:01
~luna
olo powiedz kto cię spłodził to cię pomszę ,tępy fanatyku o intelekcie ameby.
+1-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 17:32
~wyborcy ze Stalowej Woli
dlaczego zawsze obrażasz mieszkańców i wyborców nazywając ich TARGOWICĄ i DEBILAMI???
+1-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 17:11
~szok
Ludzie, wytłumaczcie mi o co w tym chodzi? Każdy widzi, że PIS to zło, stać ich na płatnych hejterów, pan od kota ma drogą ochronę (nawet znicz na grób matki przynosi obcy człowiek). Okłamują, manipulują, a jednak ktoś na nich glosował. Skąd to się wzięło? Czy patologia za 500 zł się sprzedała? Statystyka mówi, że profesor i menel to wyborcy 50/50. Ci, którzy nie mają 500+ muszą zapłacić za wszelkie zakupy ok. 100% więcej. Jakiś przypadkowy pan Rafał, czy pan Lucjusz dla PREZESA to pionki. Jednak oni są przekonani o swojej wyjątkowości. Nie wiem czy tacy ludzie odnajdą się w normalnej rzeczywistości? Alutec, Uniweels? No przecież nie można być cale życie na etacie dyrektora. Bez kwalifikacji. Pozdrawiam zdrowo myślących.
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 17:01
~Adela
Do emerytów i rencistów nie trafi 1100 zł, ale 880 zł jak zapowiedział premier.Musimy zapłacić podatek i składkę zdrowotną. Rząd nie ma swoich pieniędzy , więc za te "prezenty"zrobi się taka inflacja, że to my emeryci będziemy "gryźc tę trawę", a nie miliarder z Nowogrodzkiej ze swoją elitą finansową umieszczoną w spółkach skarbu państwa.
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 16:57
~Globtroter z Plawa
On nawet nie zna dokladnej daty budowy obwodnicy im. Kaczynskich?
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 16:53
~1+ kot
Ręce opadają jak się tego słucha. I portki
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 16:24
~lob
Rzeczywiście im brakuje 'piątej... klepki", dlatego będą powtarzać bzdury chcąc przykryć aferę za aferą! Nie z nami te sztuczki Hans...!
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 16:05
~Mieszkaniec
.... propagandzistów partii PiS nie trzeba ośmieszać - wystarczy tylko ich cytować. Skąd się biorą tacy debile? A tak naprawdę nie słyszałem jeszcze mądrej wypowiedzi żadnego z PiS-u. Upadek wiarygodności jaki was czeka nie obroni nawet tabun takich matołków.
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 15:50
Stach
Sam bełkot pana posła!
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 15:27
~Emeryt
Emerytura Plus = kupowanie głosów Plus, bo jak inaczej można to nazwać. Gdyby chcieli rzeczywiście pomoc najuboższym emerytom i rencistów to powinni zrobić kryterium od jakiej kwoty emerytury lub renty to świadczenie by przysługiwało bo będzie tak że ten co ma 2,5 albo i więcej (a są tacy co mają i 5) też dostanie extra 1100 i gdzie tu sprawiedliwość???
+1-0
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 17:35
~niesmak_pozostanie
Dlaczego tak uparcie nie chca zrobic jednej jedynej prostej rzeczy, tzn. zwolnic emerytury z podatku (tak jak to jest w wielu innych krajach)?
+1-0
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 15:06
~Teresa
Tam gdzie glupota tam zwycieza PiS
+1-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 15:05
~Leon
Tak sie ciesze ze puste autobusy bedom jezdzic.
+0-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 14:50
~popis
Wszedł w buty miliardera z Nowogrodzkiej? Nie uwierają? Czemu pan opowiada takie dyrdymały? Trochę przyzwoitości by się zdało!
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 14:14
~Edyta Czyzewicz
Tylko obiecuja. Obwodnica nie powstanie. Alfred (Fredek) Rzegocki to budowal naprawde.
+2-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 17:33
~niesmak_pozostanie
Niech raz na zawsze przestana te droge nazywac "obwodnica"! Albowiem NIE jest to zadna "obwodnica" miasta!!
+0-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 16:19
~sister
"lekarz" ty nawet jak widać nie masz kwalifikacji na felczera! Rzeczywiście głupich nie sieją!
+1-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 15:24
~lekarz
Ta, tak budował razem ze Szlęzakiem obwodnicę Stalowej Woli, że dziwnym trafem wyszła Charzewic i Rozwadowa. Teraz jak wreszcie powstanie obwodnica miasta to totalniakom i sądowym latarnikom nie pasuje. Ludzie wasza pisofobia to przypadek trudny. Widzę tu leczenie.
+1-2
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 15:13
~seniorita
jak będziemy porównywac to nigdy nie zbudjemy nic nowego. tak więc oni kradli to i my możemy
+0-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 14:03
DzidekzCzarnieckiego
Wazeliniasz
+1-1
Środa, 13 marca 2019 r. godz. 13:58
~suweren
o wyszedł w końcu hhahahaha wybory idą trza by coś naobiecywać. obiecuję wam szosę jedno jezdniową szumnie zwaną obwodnicą. To co że plany są już od kilkunastu lat ale to ja pozwolę sobie wybudować własnoręcznie :D
+2-1
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.