Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 6 czerwca 2020 r. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
 Wiadomości lokalne
» Centrum ToTu zaprasza! Twój piękny ogród to tylko kwestia czasu
» Podpisy dla Trzaskowskiego. 823 w dwie godziny
» "Niesforny Aniołek" - Janina Wań wydała książkę dla dzieci
» Czyż te 32 kg mniej nie robi cudownej różnicy?!
» Murem za Tuleyą
» Szybkie tempo prac przy budowie obwodnicy. Widać pierwsze warstwy asfaltu
» 3 miesiące dla sprawców rozboju. Pobili i okradli 46-latka
» Siedział na chodniku i kaszlał. Krzyczał, że się dusi i ma koronawirusa
» Prezydent RP Andrzej Duda w "Strefie rozmów o Polsce" w Stalowej Woli
» 42-latek z powiatu stalowowolskiego posługiwał się cudzą kartą płatniczą. Wpadł w ręce policjantów
» Związkowcy sprzeciwiają się zwolnieniom w Kuźni Matrycowej
» Mimo koronawirusa wolontariusze nie próżnowali
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Muzeum zaprasza na Rodzinne niedziele
» Wystawa na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
» Elementarz polskiego dizajnu
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 08:49     /Magdalena Rodecka/
Czy w Stalowej Woli jest najdroższe paliwo w regionie?

Nie milkną echa naszych Czytelników na temat cen paliw w Stalowej Woli. Jak twierdzą są one najdroższe w regionie? Zapraszamy do zapoznania się ze spostrzeżeniami mieszkańca.
Nie milkną echa naszych Czytelników na temat cen paliw w Stalowej Woli. Jak twierdzą są one najdroższe w regionie? Zapraszamy do zapoznania się ze spostrzeżeniami mieszkańca.
Fot. Jacek Rodecki
Nie milkną echa naszych Czytelników na temat cen paliw w Stalowej Woli. Jak twierdzą są one najdroższe w regionie? Zapraszamy do zapoznania się ze spostrzeżeniami mieszkańca.

Witam, jestem przedstawicielem handlowym i dużo jeżdżę w okolicy Tarnobrzegu, Mielca, Rzeszowa, Sandomierza, Lublina. Wiem, że temat "wałkowany" był już wielokrotnie, ale mimo wszystko nurtuje mnie pytanie: Dlaczego w Stalowej Woli jest najdroższe paliwo. Taniej jest w Turbi, Tarnobrzegu, Mielcu, średnio 50gr/litr, Rzeszowie, Lubelszczyźnie.
Ceny diesla to już w ogóle jakiś kosmos. Moglibyście spróbować zbadać temat? Chociaż podejrzewam, że nikt wprost nie odpowie na to pytanie. Ja od dłuższego czasu prywatne auto tankuję w Rzeszowie, albo Turbii zalezy gdzie mi po drodze - pisze do nas pan Grzegorz.

Temat ma charakter ogólnopolski. Ceny paliw zmieniają się co rusz, w dużej mierze za sprawą rządzących którzy dokładają kolejne opłaty. Jak wynika z analiz ekonomicznych koszty zakupu benzyny w rafinerii oraz jej transportu wraz z marżą właściciela stacji to około 45% ceny. Tankując na stacji, większą część pieniędzy oddajemy zatem do budżetu państwa: akcyza, podatek, opłata paliwowa. Jak podają media ogólnopolskie stacje benzynowe wspomagają się sprzedażą innych produktów bo z marży na benzynie nie byliby w stanie się utrzymać.

Niebawem otwarcie miejskiej stacji paliw. Czy będzie miała ona wpływ na ceny benzyny w naszym mieście? Zobaczymy.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 11 marca 2019 r. godz. 16:03
~Olo
@olo jednak potwierdzasz tezę że czytanie ze zrozumieniem stwarza ci ból. Podaj kwotę, ile kosztował remont tego przybytku.
+0-0
Niedziela, 10 marca 2019 r. godz. 23:15
~olo
Do Olo hejterze napisales to samo co ja i nazywasz moj komentarz propaganda. Budowa tej stacji benzynowej na terenie MZKS kosztowala smieszne pieniadze powtorze to jeszcze raz bo nie lubie jak ktos pisze brednie. O jakich milionach ty wypociles nie masz zielonego pojecia o kosztach budowy stacji paliwoych to milcz.
+0-0
Niedziela, 10 marca 2019 r. godz. 21:27
~Amant
Paliwo drogie, bo chcą zniechęcić nieudolnych kierowców ze stalowej do jazdy. Za dużo szkód. Patrzcie na Nisko czy Tbg. Tam pełna kultura jazdy.
+0-0
Niedziela, 10 marca 2019 r. godz. 19:30
~Alo
@olo PKS jest państwowy i należy do powiatu, a stacja miejska do MZK czyli do miasta. Jak balwanie nie ogarniasz i dla ciebie miliony to drobne to się rozpieścisz ze wstydu od tych klamastaw i propagandy. Myślisz ze każdy jest tak tępawy jak ty i możesz łżeć prosto w oczy.
+0-0
Niedziela, 10 marca 2019 r. godz. 11:38
~obywatel
byłem w sobotę w Sandomierzu. tam PB95 jest tańsza od stalowowolskiej o 19 groszy. to skandal aby stacje tak zdzierały w Stalowej...
+0-0
Niedziela, 10 marca 2019 r. godz. 09:06
~olo
Do Olo, to co wypociles hejterze to jest dopiero masakra intelektualna. A dlaczego bo PKS to nie jest spolka miejsa a panstwowa. Jakim prawem miasto moze cokolwiek budowac na terene ktory nie nalezy do miasta. Po za tym ta stacja kosztowal smieszne pieniadze a ty cos wypociles o milionach. Tacy idioci jak ty najlepiej zrobia jak beda milczec bo nie masz nic madrego do przekazania.
+0-0
Niedziela, 10 marca 2019 r. godz. 08:14
~Olo
Mamy stacje powiatową w mieście na PKS i na niej nie można zadziałać tylko trzeba za miliony kolejne fanaberie budować? Autobusy na prąd kupują, a stacje benzynową budują. To jakaś masakra intelektualna. Ekonomia jak za Gierka!
+0-0
Niedziela, 10 marca 2019 r. godz. 00:12
~Ferdek z Poniatowskiego
Najważniejsze że browary nie som takie drogie bo ja tankuję codziennie po dwóch,trzech a jak Helenka nie widzi to czasem czterech no bo lubiem i uważam że to najlepszy produkt z wody jak wymyślił człowiek. A jak jeżdżę to na rowerze całe lato bo objądem w pół godziny całom Stalówkę a samochodem Helenki to tylko w zimie. No a sąsiad to 300m do sklepu jedzie samochodem.
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 20:11
~M.
Piątek, 8.03, ceny Pb95: Osiek 4,76, Tbg 4,70, StW 4,86. Ten sam koncern z "orłem", stacje przy drodze krajowej. U mnie to rocznie 360zl różnicy, więc tankuję na trasie
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 18:27
~Rumcajs
W Stalowej Woli dzis ON byl po 5,27.A na trasie do Rzeszowa po 5,35.Dlaczego piszecie ze w Stalowej najdrozsze???
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 18:01
~Serum
Stacje już otwierają, już za chwileczkę, chwilunię tak jak budują pseudo obwodnice. Będzie tak tanio że do Dubaju będziemy sprzedawać.
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 16:26
~Ferdek z Poniatowskiego
Witam przyjaciele. Wróciłem z Jasionki gdzie zagadałem w kuluarach Prezesa o Cela+. Ferdek- odpowiedział Prezes,po wyborach,bo teraz za dużo tych POkraków byśmy wystraszyli a my musimy wygrać. To tylu ich jest Prezesie?,zapytałem. Aż włosy demba stajom odpowiedzieł. No ale 13 będzie? Będzie odpowiedział Prezes.
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 15:26
~Szary człowiek
Mordę najgłośniej drą ci którzy protestowali jak miejską stację budowali. Jak otworzą niech tam nie tankują! Tylko tam gdzie będzie drogo, skoro nie podoba się to wypad!
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 15:25
~rózia
... A JA PAMIĘTAM jak trzej młodzieńcy walczyli o niskie ceny paliw w mieście! Płacili za paliwo groszówkami w ten sposób tworzył się sztuczny korek przy kasach. Jednym z nich jak sobie przypominam był obecny prezydent miasta LN. Czy teraz nie może z wysokości swojego urzędu przeciąć zmowę cenową w mieście, co stoi na przeszkodzie? Czy faktycznie nie ma takiej mocy sprawczej czy raczej ma to w dalekim poważaniu?
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 15:15
~Pamiętam ten lans
A co na to Darek? Tak oficjalnie...
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 14:38
~Tytus
@jacek, zmuszony jestem przez Ciebie nazwać cię chamem. Cham jak to cham nie nauczy się sam. Naucz się pisać poprawnie nazwiska i nazwy własne. Zbieraj na kogo chcesz i dawaj komu chcesz, ale od WOŚP wara chamie.
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 14:00
~Michu
To prawda że w Stalowej Woli jest najdroższe w regionie. Ostatnio jadąc z Tbg do StW zatankowałem ON w Tbg w cenie 4,89 na stacji znanej sieci. Już w StW cena na tej samej stacji wynosiła 5,12 za to samo paliwo. Bez komentarza....
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 10:55
~jacek
Do gal anonim, i to cie cieszy hejterze lemingu ze wlozyli POLACY 60 milionow do du..py OWSIKOWI. Ja bym sie cieszyl jak by te pieniadze uzbieral CARITAS bo wiem ze kazda zlotowka by poszla na sprzet do szpitali w calej POLSCE. Juz od przyszlego roku ta zbiorke powinien przejac CARITAS bo to bardzo uczciwa organizacja.
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 15:34
~kasia
Chyba do rydzyka tak jak ciuchy co ida na caritas kupujesz w lumpeksach
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 08:00
~Mieszkaniec
~bylyradny, ~radny, ~edziu, ~olo czy jak się tam zwiesz Duraku od roweru - zawsze twierdzisz i pokazujesz, że partia daje siłę. Niech zatem, żyje bal, "bo to życie to bal jest nad bale", .... do czasu.
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 23:41
~Franz
Jak to piszeta to za Tuska baryłka ropy kosztowała nawet 140$, a paliwo na stacji dochodziło do 6 zł. za litr. Teraz baryłka nie kosztuje nawet połowy tej ceny bo 65$, a cena na stacji za ON 5,27 zł. No zuchy, liczcie dalej kto was bidule rżnie!
+0-1
Poniedziałek, 1 kwietnia 2019 r. godz. 20:59
~jacek
Wtedy dolar był ok2,1 teraz jest 3.8 mysl .teraz jest paliwo ok 40 gr w hurcie niż za rzadzow po przy tych sanych cenach za baryłke i dolara tak po dymało Polakow.można sprawdzić archiwum np w orlen
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 21:35
~Kobieta
Polecam Tuska, miał wywalone, że będzie po 7 złotych. Co na to opozycja nasza stalowowolska?
+0-1
Poniedziałek, 11 marca 2019 r. godz. 03:52
~Ferdek z Poniatowskiego
oj mamuszka komuszka ale masz nawalone pod sufitem. Tobie już nawet psychiatra nie pomoże
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 23:33
~Struś
Jarek też ma gdzieś cenę paliwa, jego wożą za nasze.
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 22:16
~mamuszka
Gdy Tuski i Makrela zniknie to nie bedzie na kim psy wieszac zostanie szara rzeczywistosc i palec w d...Budowniczowie Polski walczacej przygotowuja sie na marsz na Berlin i nawet Moskwe?Zamek fosa otoczony a w nim 2 metry mulu,a bramy to sie beda na zachod otwierac a na wschod zamykac a moze odwrotnie a najlepiej jakby byly dwie otwarte bo wtedy to przewiew jest i grzyba brak
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 16:49
~Bolo
Ja jeżdżę do Szczecina tankować, bo tam na wylocie na Kołbaskowo jest stacja gdzie jest zawsze 2 grosze taniej niż w Stalowej.
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 13:03
~Bolo
Gdybym był twoim "kiero", to najpierw nauczyłbym cię ortografii!
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 18:36
~ppelu
czy to nasz kiero sie nie wypowiada ma córkę w Szczecineie, o swoim gnazdku proponuje nie mówić
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 16:29
~ssssss
Myślę że to zmowa cenowa właścicieli przeciwko miejskiej stacji paliw. Wiedzą że prędzej czy później miejska stacja paliw ruszy i teraz chcą się nachapać ile mogą na przyszłość. A jak ruszy i ludzie się przekonają że miejska stacja paliw ma dobrej jakości paliwo to będą musieli dostosować się do jej ceny. Wydaje mi się że miejska stacja to dobry pomysł
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 16:04
~Pa
sdfgiuy, złodziej często ma innych za złodzieji?
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 15:52
DzidekzCzarnieckiego
Se morzna w Internecie poszukać po ile paliwo
+2-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 14:36
~sdfgiuy
oj takie krzyki ;proste nie tankujemy w stalowej i proste niech szukaja jelenia ;ja nigdy u zlodzieji nie tankuje;wole lepsze paliwo u innych ;mniej spali i nie to auto do jazdy .a zlodzieji i oszustow omijam ; na dobrym paliwie duzo wiecej przejerzdzam km.niz na tych smieciach co sprzedaj drogie i guwniane paliwo;; proponuje zeby se wypili;
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 13:57
~Gal anonim
Widzicie ci hejterzy uzbierali prawie 176mln zlotych. Ale wam to pewnie prawico wielka nie pasuje tylko paliwo o 5gr tansze park linowy blonia ktore zaleje nie raz i sa wykonane cudownie bo sie swieca w nocy maszt bez flagi i imprezy za nasze pieniadze. Stadion ok przyda sie ale niech troche zaczna chlopaczki grac
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 13:50
~Ferdek z Poniatowskiego
Jutro jadem do Rzeszowa na konwencję PiSu zgłosić projekt Cela+. Bo pora wreszcie karać złodzieji a nie tylko chwalić siem wykrywaniem afer. Pal licho benzynę niedługo 13-tka he he
+0-1
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 20:56
~mamuszka
Loj same plusy i slodkosci .Ja to juz na torbach siedze pod Hamburgiem i czekom na drugo Bawarie.Tylko zeby mi sie kierunki nie pomylily
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 13:37
~Barbie
W Stalowej najdroższy jest olej do głowy, co widać i słychać
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 11:53
~plok
Weber Rafał nie nadawał się do pracy w Urzędzie Gminy w Zaleszanach, nie przeszedł rekrutacji na stanowisko urzędnika w gminie, o niczym nie miał pojecia, to w rządzie pisu będzie sie nadawał na wiceministra infrastruktury, nie ma pojęcia o inwestycjach, na testach w gminie zaleszany uzyskał mniej niż 50 % i nie został dopuszczony do rekrutacji ustnej, miał jedną z najgorszyvh prac pisemnych w czasie postępowania kwalifikacyjnego To jest kolega diabła Jarosława Kaczyńskiego, a Kaczyński to jest pedał, oszust, kłamca, który nawet nie uzyskał promocji do 4 klasy liceum miał pare ocen niedostatecznych na końiec 3 klasy liceum a mimo to wujek wiceminister załatwił mu nauke w 4 klasie w innej szkole
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 18:28
~PAD
Niestety, tego pokroju ludzikowie rzadza teraz w Polsce (...)
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 11:32
~MDAuta nt
Temat 15 lat wałkowany, w końcu Nadbereżny stację wybudował, ma być taniej! Czekają ponoć na jakieś papiery tylko.
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 18:25
~wojtek
do wyboruw
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 11:21
~wer
Zawsze tankuje do pełna w Lublinie, Rzeszowie czy nawet w Tbg, w Stalowej tylko jak musze.
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 10:28
~pławiak
Czy naprawdę nie macie ciekawszych tematów do dyskusji ?
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 08:45
~qaz
w niedziele 03.03.19 tankowalem na BP w Sandomierzu 95 - 4,52zł 98 - 4,76zł na lotosie sandomierz ceny o 2 grosze wyższe niż na BP a w STW zmowa cenowa
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 07:09
~Jacenty
Jeśli chodzi oTurbię na prtzeciw straży jest taniej ale dystrybutor oszukuje stwierdziłem ok 10% mniej.Za tą samą kwotę np w dawnym PKS w Stalwej było na 20l okopło 2litry paliwa więcej Zwróćcie na to uwagę .Nie ma świętych mikołajów.
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 07:51
~st mieszkaniec
Zgadza się dystrybutory oszukują przydała by się jakaś kontrola .
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 06:52
~HEJT STOP!
Przypominam opozycji że krytykowała budowę stacji paliw miejskiej. jak otworzą MAJĄ TAM NIE TANKOWAĆ!!!
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 06:31
~Kibic
Do mister form TBG ty się zajmij swoją siarka która tonie z każdym meczem
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 11:18
~Gal anonim
Pewnie ze nie wole do tbg pojechac
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 01:40
~Ferdek z Poniatowskiego
Hej Stalwiacy,Dulkiewicz ogłosiła że Gdańsk bendzie przyjmował uchodźców wbrew PiSowi. Czyli koniec z wypoczynkiem nad morzem bo ja siem koło Araba nie będę opalał z mojom Helenką
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 18:51
~lala
Ferdek z tego co mówisz to jesteś żydem i obok araba nie możesz leżeć..
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 23:12
~Siema
Podziękujcie Rafalowi, że głosował za kolejnym podatkiem ekologicznym, czy jak go tam zwał i paliwo zdrożało o kolejne 10 groszy. Ale wybudują wam stacje za wasze miliony i obniżą cenę o 7 groszy, a wy się cieszycie. Szał biznesu.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 22:41
~jasio
najtańsze paliwo je w Dubaju niacale 50 groszy za litra mój woz tam tankują zawsze niestety piwo tam droższe od mlyka
+0-0
Poniedziałek, 11 marca 2019 r. godz. 15:34
~Ferdek z Poniatowskiego
Dziadek ty baranie niestrzyżony,nie Dziub tylko Dziób bo som dwa Dzioby. Jedziesz do tego Maduro czy nie? Bo teraz komuchu jeszcze baterii se weź bo prondu nie ma.
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 16:53
DzidekzCzarnieckiego
Ferdek ty pisorzycie,Dziub to ma twuj dziadyga kaczor
+2-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 13:58
~Ferdek z Poniatowskiego
Dziadek to jedź do Maduro i rower se zatankuj ty komunisto czerwony. Tylko weź se zapasy jedzenia żebyś z głodu tam nie padł bo gdzie komuna tam głód jak poucza historia
+0-1
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 01:44
DzidekzCzarnieckiego
Majtansze buraku to jest w Wenezueli, za dolara ponad 200 tyś litruw
+2-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 22:14
~Edek
Rzeszów 4.40
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 22:01
~driverek
na Agatówce średnio 15-20gr taniej niż na innych orlenach w stalowej woli
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 22:00
~dojna zmiana+
~lol mowa miłości pisowskiego oszołoma.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 21:55
~janek82
Lotos Sandomierz Pb95: 4,66zł Lotos STW PB95: 4,82zł
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 21:39
~Nostradamus
Tusk mówił o paliwie za 7 złotych, także uwaga na niego!!
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 21:36
~Szary człowiek
Mordę najgłośniej drą ci którzy protestowali jak miejską stację budowali. Jak otworzą niech tam nie tankują! Tylko tam gdzie będzie drogo, skoro nie podoba się to wypad!
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 21:29
~Mister form Tbg
Eee wieśniaki ze stalowej po co wam wogóle paliwo? przesiądzcie sie na furmanki i jowejy.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 20:56
~aktywistka PiS
to jest kochani dla Was paliwo+
+0-0
Sobota, 9 marca 2019 r. godz. 18:40
~mamuszka
Same plusy i slodkosci
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 19:47
~zły
możecie se krzyczeć do samej sraczki, ale nie zmienicie faktu, że "o takem polskem walczylyśta"...
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 19:43
~Malwa
Podobno posel Weber ma zostac wice-ministrem w PiSowskim (nie)rzadzie? Czy to prawda??
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 20:39
~Jahwe
Tak a mówi się też w kuluarach o tym że pan starosta ma być też kimś w Warszawie
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 19:40
~Arti
Tg, orlen w pobliżu cmentarza ostatnio On był za 4.84 zl
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 18:49
~mc2
ZMOWA CENOWA. NA WSZYSTKO. NA PALIWO, NA PŁACE. I CO ZROBICIE? TANKOWAC TRZEBA. ONI TO WIEDZA. MOZECIE SOBIE PISAC. TYLKO PISANIE POZOSTAJE. NIKT NIC Z TYM NIE ZROBI.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 18:34
~bylyradny
Do manekin, kolejna twoja kompromitacja bo wmawiales wszystkim mieszkancom ze wlasciciele stacji zarabiaja 10 groszy na litrze paliwa. A tu sie okazalo ze zarabiaja zlotowke na litrze paliwa , wiec sie pytam moze byc tansze paliwo czy nie moze.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 18:25
~set
Nie tylko paliwo jest droższe tak samo jest z odzieżą czy sprzętem elektronicznym
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 18:15
~lala
Tak było i będzie w St-Woli tu rządzi mafia i ma być drogo...
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 18:15
~Jahwe
Stacja będzie otwarta tylko teraz ma spłynąć decyzja wojewody jeszcze
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 17:47
~DDD
Otworzą miejską stację paliw i będzie koniec monopolu!
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 18:10
DzidekzCzarnieckiego
Jurz rok otwierajom i co?
+2-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 17:40
DzidekzCzarnieckiego
Mnie paliwo lata,mnie interesujom ceny piwa.
+2-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 17:01
~aaa
bo wielowies to specyficzne miasteczko. tu zawsze wszystko drozsze.mieszkania czynsze ceny. tak bylo od zawsze . ceny paliwa wyzsze bo jest zmowa tak ciezko to pojac.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 16:50
~dojna zmiana+
Muszą zarobić na Kubicę i ten jego szrot.
+0-1
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 08:59
~Ali
Jeszcze dopisz ze fajnie ze sobie reke polamal i troche nie jezdzil. Zenada
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 18:19
~lol
Głupio - "mondry" jak zawsze. To RiA sponsoruje Kubice ubeku od "tenczowych"?
+0-1
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 15:20
~LPG
W Stalowej Woli i Nisku nie ma konkurencji. Same państwowe Orleny, państwowy Lotos, bp jest, ale te stacje wszędzie są drogie. Statoil po zmianie na circle też jest drogi. W tbgu jest duża konkurencja stacji. Moya, eurobenz i jeszcze jakaś trzecia przy Sikorskiego. Molochy państwowe muszą się dostosować, bo zdechną. Komuna i brak konkurencji to najgorsze zło. Dobrze, że w Stalowej Woli jest jeszcze RiA. Mam tam kartę i LPG jest taniej niż w Rzeszowie.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 18:22
~koti@wp.pl
AUTO -SZWEDO WSPANIAŁA WIELEBNA STACJA - WIDAĆ NIE MA TAM GOSPODARZA TAKI MAJĄTEK I NIC
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 14:39
~Goscgosc
Też zauważyłam to z chłopakiem wczoraj, gdzie pb u nas ponad 5 zł a w Rzeszowie po 4,99 zł..
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 15:05
~Mieszkaniec
Najważniejsze, że zauważyłaś to z chłopakiem.
+0-1
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 14:37
~ON
Ten temat ceny ON w STW to woła o pomstę do Nieba. Nawet na Pekaesie,który kiedyś miał przystępne ceny widnieje 5,17zł. Ostatnio wracając ze Staszowa podjechałem w Tarnobrzegu pod wiadukt a tam cena za ON to 4,90zł. Nie wiem po co tak hucznie uruchamiacie stację na MKS-sie i niby ma być tania,ale spodziewać się należy cen zbliżonych do ogółu stacji STW!!!
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 13:53
~miecz
najtansze paliwo na trasie ozarow pulawy to ok.4,40 do 4.60 mowa o oleju napedowym
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 13:38
~xxx
pb 95 tbg orlen 04.03 i 11.03 po 4,57
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 13:13
~bo nie wiem
dziwne że rząd pozwala na takie wybryki ,a dziwniejsze jest to że to wszystko dzieje się właśnie tu,-w rejonie największego poparcia dla rządzących.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 12:48
~Ananas
Haha ja jezdze bardzo duzo po kraju i nie tantkuje w stalowej bo wystarczy odjechac 30 km i mamy nawet o 70gr tansze paliwo.....pytanie gdzie ida podatki z tak wysokich cen paliwa w miescie ? Kompletnie nic sie nie dzieje, brak blokow, brak drog, brak przedszkoli ...
+1-1
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 15:32
manukun
Miasto nie dostaje kompletnie niczego z opat i podatków z paliwa. Raptem kilka % CIT płaconego przez stacje paliw - o ile rozliczają go w Stalowej Woli - i podatek od nieruchomości.
+1-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 12:35
~st mieszkaniec
POPROSTU NIE TANKUJĘ W STALOWEJ WOLI TU SZYSTKO JEST NAJDROŻSZE
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 12:15
~J 23
40 groszy różnicy to na baku 50 litrów daje 20zł. Przy spalaniu średnim 7,5 litra i rocznie 15tys km daje 450zł rocznie. Powiedzmy, że można za to częściowo ubezpieczyć auto lub zrobić przegląd itd.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 11:55
~kierowca
Nie wiem hejterzy do kogo macie pretensje przeciez wszystkie stacje paliw w naszym miescie sa prywatne a prywaciarze robia co chca. Ale juz nie bawem skonczy sie ta drozyzna bo rozmawialem z wlascicielem jednej z tych stacji ktory mi owiedzial e bedzie u niego tak samo jak na stacji MZKS.
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 19:35
manukun
Rynek reguluje ceny, nie Nadbereżny. Funkcjonariusz partyjny tylko obiecuje, a ciemny lud te bajeczki kupi i posłusznie zagłosuje. Ci bardziej rozgarnięci wiedzą, że to blef. Skoro w mieście nawet państwowe spółki dyktują tak wysokie ceny, jakim cudem akurat miejska stacja paliw będzie tańsza?
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 16:23
manukun
Rynek reguluje ceny, nie Nadbereżny. Funkcjonariusz partyjny tylko obiecuje, a ciemny lud te bajeczki kupi i posłusznie zagłosuje. Ci bardziej rozgarnięci wiedzą, że to blef. Skoro w mieście nawet państwowe spółki dyktują tak wysokie ceny, jakim cudem akurat miejska stacja paliw będzie tańsza?
+0-0
Piątek, 8 marca 2019 r. godz. 06:20
~Rrrr
Manukun a cebula po 5 zł. to wina Lucka bo nie wybudował miejskiego warzywniaka?
+1-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 15:37
manukun
Edziu klakierze daj se siana z tą wazeliną. Partia dała du.y ze stacją i teraz w roku wyborczym pilnie potrzebują okazji do lansu. Jeszcze trochę pokręcą i tuż przed wyborami będą hucznie otwierać. Do wyborów będzie tanio, ale tuż po nich ceny urosną - MZK ma gigantyczne zadłużenie i ujemny wynik finansowy od kilku lat. Wszystko przez ukrywanie kosztów w spółkach i sztuczne zaniżanie opłat komunalnych. Tak, tak, kredyty będą spłacać mieszkańcy, a nie duet od dmuchania baloników...
+1-1
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 11:50
~olo
Juz za pare dni bedzie u nas najtansze paliwo w POLSCE gwarantuje t wszystkim. Choc wiem ze hejterzy nie powinni tam tankowac bo nie zasluguja na dobroc ze strony PANA PREZYDENTA L.N.
+0-2
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 17:23
~luna
Olo wymyj jęzor bo masz już brązowy od lizania zadka prezydentowi.
+1-1
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 11:07
~obserwator
Wystarczy pojechać do Tarnobrzega,żeby taniej zatankować.Albo do Sandomierza,po drodze w Gorzycach. Wszędzie taniej.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 11:04
~Hajo
Ciekawe czy jak otworzą miejską stację, to stalowowolska opozycja totalna będzie tam tankować?? Bo hejtowała!!
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 18:23
~lol
Mieszkaniec Tfuj Andziej miał otworzyc na początku swojej kadencji 12 lat temu a co mu z tego wyszło to wszyscy wiemy.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 14:36
~Mieszkaniec
Głupi czy z jedynej słusznej partii? Opozycja nie hejtowała budowy tylko mówili o obiecankach. Sprawdź kiedy twój guru miał otworzyć stację. Może nawet dotrzesz do informacji jak płacił groszówkami na stalowowolskich stacjach będąc jeszcze radnym? Jak widzimy na obiecankach się skończyło.Stacji jak nie było tak nie ma. A nawet jeśli powstała to nie służy mieszkańcom. Dlaczego?
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 11:02
~Maniek z Partyzantów
Otworzą miejską stację i się urwie badylarzom!!
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 10:44
~anuś
apel do samochodziarzy od poniedziałku tydzień bez tankowania w Stalowej Woli
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 10:26
~Realista
W Kraśniku jeszcze drożej...
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 09:46
~40 groszy za wpis
Pb95: Katowice 4.39-4.50 zł/l, Kraków 4.40-4.68zł, Warszawa: Tesco 4.40 zł reszta 4.50-4.8zł Więc w Stalowej Woli ktoś sobie robi żarty z marży? Skoro Pb95 w hurcie jest za 3.74 zł! Czyli praktycznie 0,7-0,8 zł marży na litrze w Stalowej Woli!
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 09:46
~rst
Ceny paliw u nas to straszne chamstwo. Kto tym manipuluje ???
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 13:04
~szejku samogoński
ja ustalam ceny a o co chodzi?
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 09:39
~qwerty
PANIE PREZYDENCIE !!! Obiecywał pan stację paliwową ,ponoć jest wszystko gotowe . To kiedy można będzie tankować ?????
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 11:58
~Zks
Te 40 groszy wez wypier.....
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 09:54
~40 groszy za wpis
stacja obiecana przez el comandante będzie od początku nie rentowana :P już projekt ten stacji na to wyraźnie skazywał. No ale kto bogatemu zabroni? Pozostaje tylko wysłać pismo do NIK-u aby zrobili kontrolę w UM. Bo przestaje mi się to podobać jak el comandante się bawi.
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 09:20
~Leon
Mielec stacja Orlen cena Pb - 4,44 zł / l
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 09:14
~Konsument
Verva Diesel: Kraków: 5,05; Warszawa: 5,05; Kielce: 5,06; Sandomierz: 5,06; Stw 5,49!!!!!!!!!!
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 16:38
~tez mnie nerwa strzela
no to jest wlasnie dramat kurna... to juz nie 2-3 zl na baku ale 15-25 zl na baku
+0-0
Czwartek, 7 marca 2019 r. godz. 09:01
~Tod
Zgadza się. Wracając do 'do domu' w stalowej tankuje się na małopolsce. Wracając to samo, w stalowej tylko w ostatecznosci
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.