Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Środa, 26 czerwca 2019 r. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
 Wiadomości lokalne
» Komunikat MZK
» Kortez, Perfect, Muniek - sprawdź kto wystąpi podczas Lata z Radiem w Stalowej Woli
» Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego czeka na uwagi od mieszkańców
» Rządowe środki na kulturę. Stalowa Wola liderem w regionie
» Muralove Miasto czyli Twój głos ma moc
» Potrzebna pomoc dla Wierzchowisk
» Ministerstwo Sprawiedliwości dofinansuje zakup wozu strażackiego
» ZUS doradzi nauczycielom
» Kolorowe błonia. Festiwal Youthest za nami.
» Pożar magznezu w hali spawalni
» 15-latka dostała ataku padaczki na terenie szkoły. Wszystkie bramy zamknięte
» DK77: w wypadku ranne 8-letnie dziecko
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Krzysztof Kwasiżur i jego poemat podkarpacki "Wrzosowisko"
» Rozwadowski "SOKÓŁ" - spotkanie informacyjne
» Secesja
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Piknik rodzinny na
»Piknik rodzinny na "OZECIE"
»80 lat poświęcenia Zakładów Południowych i Stalowej Woli
»V Podkarpackie Pokazy Lotnicze
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
»Strefa Mocy na stalowowolskich błoniach
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 11:40     /Magdalena Rodecka/
Minister Sportu Witold Bańka na placu budowy Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej

W Stalowej Woli gościł Minister Sportu i Turystyki Witolda Bańka, który spotkał się z przedstawicielami gminy i parlamentarzystami na placu budowy Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej na ulicy Hutniczej. Inwestycja ma się zakończyć w czerwcu 2019 roku.
W Stalowej Woli gościł Minister Sportu i Turystyki Witolda Bańka, który spotkał się z przedstawicielami gminy i parlamentarzystami na placu budowy Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej na ulicy Hutniczej. Inwestycja ma się zakończyć w czerwcu 2019 roku.
Fot. Jacek Rodecki
W Stalowej Woli gościł Minister Sportu i Turystyki Witolda Bańka, który spotkał się z przedstawicielami gminy i parlamentarzystami na placu budowy Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej na ulicy Hutniczej. Inwestycja ma się zakończyć w czerwcu 2019 roku.

Ministerstwo Sportu i Turystyki przekazało na budowę Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej 15 milionów złotych, przy 22 milionowym wkładzie własnym gminy. - Bardzo się cieszę ze spojrzenia na sport jakie jest w Stalowej Woli. Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej będzie służyło nie tylko pierwszej drużynie ale dzieciom, młodzieży, wszystkim mieszkańcom i okolicznym klubom - mówił minister Witold Bańka.

Jak poinformował prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny od początku kadencji Ministerstwo Sportu i Turystyki wsparło naszą gminę kwotą 24 milionów złotych. To rekordowe wsparcie którego do tej pory w takiej skali nie było. Jak wyliczał włodarz ministerialnej dotacji udzielono między innymi na wybudowanie dwóch bieżni, rozbudowę hal gimnastycznych przy SLO, na osiedlu "OZET", ogłoszono przetarg na rozbudowę hali przy PSP nr 3, wybudowano zaplecze socjalne na stadionie "SAN" na osiedlu Piaski, wodny plac zabaw, skatepark, park linowy. Niebawem dzięki dotacji modernizację przejdzie Park Jordanowski oraz zostanie zrealizowany projekt "Podwórko dla Pława".

Złożono również dodatkowy wniosek do ministerstwa o dodatkowe 3,5 miliona złotych na rozszerzenie budowy Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. - Będą to kolejne inwestycje mające na celu poprawienie funkcjonalności tego miejsca - wyjaśnił Lucjusz Nadbereżny. Budowa PCPN powinna zakończyć się w czerwcu 2019 roku. Obecnie zakończono prace konstrukcyjne na obiektach, prowadzone są prace wykończeniowe na trybunie głównej i trybunach pobocznych. Inwestycji co nie da się ukryć sprzyja pogoda. Występujące ewentualne problemy są rozwiązywane na bieżąco. Lucjusz Nadbereżny wyraził nadzieję, że otwarcie PCPN w czerwcu zbiegnie się z datą poświecenia Zakładów Południowych w Stalowej Woli.

- Powiat Stalowowolski, powiaty ościenne są przykładem, że rząd Prawa i Sprawiedliwości realizuje program zrównoważonego rozwoju. Od 2016 do 2018 roku jeszcze nigdy tak rekordowe dotacje z Ministerstwa Sportu nie były realizowane na takie działania. Przyczynia się to do poprawy infrastruktury szczególnie w gminach wiejskich gdzie jeszcze pięć lat temu nie było miejsc do rekreacji. To jest coś co ma ogromną wartość i zaprocentuje w przyszłości zdrowiem naszych dzieci - mówił poseł Rafał Weber.

Przypomnijmy, że Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej obejmuje przebudowę płyty głównej boiska do piłki nożnej o wymiarach 68mx105m wraz z systemem podgrzewania płyty, oświetleniem, piłkochwytami i wyposażeniem, zgodnie z obowiązującymi przepisami UEFA i PZPN. Budowę trybuny zachodniej (głównej) z zapleczem szatniowo - sportowym, pawilonu kasowego, budynku gastronomiczno - sanitarnego, budynku depozytu, 2 boisk treningowych do piłki nożnej o nawierzchni z trawy naturalnej, boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z halą pneumatyczną, stacji TRAFO, tablicy wyników na płycie głównej oraz zmianę lokalizacji istniejącej tablicy wyników, ogrodzenia, parkingów i ciągów komunikacyjnych.

W Centrum miałaby trenować młodzież kadry piłki nożnej podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego PZPN-u oraz kluby z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem regionu południowo - wschodniego gdzie takich ośrodków nie ma.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 4 listopada 2018 r. godz. 10:51
~geograf Żukowski
Bez pier... o PIS i pseudo zrównoważonym rozwoju nie mogło się obejść? Hasełka... Żenada.
+0-0
Wtorek, 16 października 2018 r. godz. 18:18
~malwa
Nowy stadion przyda sie moze na PiSowskie wiece partyjne... bo ci chlopcy i dziewczeta lubia nasladowac kroki niejakiego Adolfa!
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 20:35
~Narodowiec
Mamuszka od Niemców mam w d. Taka pomoc ile osób wymordowali rządami zemsty za to w przyszłości
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 23:14
~mamuszka
Narodowiec zacznij zyc przyszloscia a nie przeszloscia.Ciesz sie ze jestesmy przynajmiej jednolitym etnicznie narodem na tle Europy.Niestety pieniadz rzadzi swiatem daleko w d. to ma to tylko Putin przekladajac honor nad rozsadkiem.Dzisiejsi Niemcy rozsadku maja nadmiar honoru dla swojego kraju juz nie.W Niemczech sie mysli glowa w Rosji sercem.Polska jest skazana na UE wyjscie z niej to samobojstwo
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 20:34
~Aaa
Dokładnie nie głosujemy na ekipę co rządziła 12 lat pan prezydent zasługuje co najmniej na 3 kadencję my kibice nigdy nie poprzemy szymonika jesteśmy wdzięczni panu prezydentowi a sondaż mówię wygra 80 do 20 pozdrawiam
+0-0
Poniedziałek, 15 października 2018 r. godz. 17:53
~mixxer
Kibole, faszysci i kler - to najbardziej oddani zwolennicy PiSowskiej partii !
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 17:03
~mamuszka
Do 123.No wlasnie gdyby nie EU i Niemcy to kim bysmy dzisiaj byli? i to sie tyczy KAZDEJ dziedziny zycia(mam na mysli ostatnie 30 lat)
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 08:40
~henio
PRZECZYTALEM CZESC TYCH HEJTERSKICH WYPOCIN PSEUDO OPOZYCJI I JESTEM WSTRZASNIETY TAKIM DEBILIZMEM . O BRAZAJCIE DALEJ MIESZKANCOW NASZEGO MIASTA I KIBICOW A MY WAM JUZ ZA TYDZIEN POKAZEMY SRODKOWY PALEC DO GORY.
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 18:36
~mixxer
To fakt, iz "kibole" to jedna z grup aktywnie wpierajaca PiSowska bande!
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 08:25
~U96
Szymonik niestety w debatach pokazał butę i jakieś mgliste wizje. Nadbereżny, można go nie lubić, ale to konkretny gość i wie co robi. Nie lubię PiS ale Lucek ma mój głos.
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 07:25
~jan
... @~Stefan... no właśnie, kluby II i III ligi są tak samo bogate jak nasza Stalówka, i za pobyt w takim extra centrum zapłacą taką kasę że ledwo na prąd starczy.
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 12:08
~Stefan
Pojęcia o tym nie masz!
+0-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 22:50
~cichy fanatyk
Ale propaganda! Szkoda, że nie wspominają ile problemów ma wykonawca, bo mu gmina nie płaci.
+0-0
Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 08:24
~do kretyna
Płaci się PO wykonaniu roboty. Jeśli chcesz coś powiedzieć to przypomnij jak to PO zapłaciło za A2 :D
+0-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 19:11
~barszcz
Pilka nozna w Polsce lezy i kwiczy. Co sie dziwic, jak w reprezentacji duza wiekszosc to wypindowane lalusie, ktore boja sie, ze im ulizana fryzura sie popsuje albo paznokiec zlamie i obcy klub nie zaplaci. Smutne minki po mistrzostwach a pare dni potem zdjecia z usmiechnietymi michami na facebooku, gdzie przescigal sie jeden z drugim, ktory to bardziej egzotyczne wakacje sobie urzadzil. Na twarzach zero smutku po przegranych. I po co to komu. Za duzo zarabiaja, co przecietny Kowalski nigdy na oczy ani w rece nie bedzie mial. Po co jeszcze na to to wywalac kase???? Juz lepiej sie do lasu przejsc, czlowiek nie bedzie sie wkur...l przed telewizorem.
+0-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 16:56
~budowniczy
Czy ktoś zapytał ile kosztować finalnie będzie wybudowanie stadionu na ten śmieszny projekt? Ile przez ten wydatek wzroście zadłużenie miasta? Ile lat mieszkańcy będą to spłacać?
+0-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 13:05
~ZKS Stal
Kompromitacja! Ministers sportu w stalowej woli a mecze Stalówka rozgrywa w jakiejś wsi pod Rzeszowem. To jest skandal i porażka Nadbereżnego
+0-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 10:34
~KIBIC
Co nagle kwiczącą opozycję stadion interesuje. $ lata temu mieli kibiców w dup*e i dlatego przegrali wybory, teraz nagle zatroskani o los piłkarzy i kibiców. Naprawdę frajerów szukajcie pod sądem, nie na stadionie. WARA OD SPORTU KORYCIARZE!!!
+0-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 16:58
~August
Tak dla przypomnienia - najwieksze sukcesy sportowe w Stalowej Woli notowano za czasow "komuny"... PiS-komuna sportem niewiele sie interesuje!
+1-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 10:01
~Adam
Pytanie czy baza noclegowa bedzie w PCPN , i co to jest stacja TRAFO
+0-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 08:29
~4
opozyycja w stalowej woli teraz czepila sie plytek chodnikowych i maluje a po przegranych wyborach ma pogryzc cala trawe
+0-1
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 21:55
~mamuszka
Stalowiak a "Kler"juz ogladales?
+0-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 00:30
~Bławat
Kler powiadasz. Zło nie odpuszcza nikomu. Lubi dobre warunki. Czasem warto przypilnować troskliwego wujka, miłego sąsiada. Ile jest doniesień z wolnej od kleru Syrii? Czy tamto nas nie dotyczy?
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 21:46
~stalowiak
Najlepiej pomalować chodnik pod kościołem to potrafią wyznawcy opozycji!!!!
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 16:25
~Stefan
Ależ macie fantastyczne pojęcie o piłce nożnej! Kluby z ekstraklasy czy nawet I ligi latają po jakichś Turcjach, Cyprach czy innych Hiszpaniach na zgrupowania. Ten obiekt jest stworzony głównie dla młodzieży i jeżeli zawita tu Legia, to conajwyżej juniorzy. Jeśli chodzi o dorosłą piłkę, to się nie martwcie bo dobrze przygotowane boiska ze sztuczną nawierzchnią ściągną tu pełno chętnych do rozegrania sparingów w zimie. A i kluby z II i III ligi mogą być zainteresowane obozem zimowym na takim obiekcie. Kwestia bazy noclegowej. Także ten, nie siejcie propagandy jak o czymś pojęcia nie macie! Uświadomię was jeszcze, że np juniorzy naszej Stali też jeżdżą na obozy. Tak jak i Siarki, Wisłoki, Karpat, Mielca, Korony, KSZO czy nawet Avii Świdnik.
+0-1
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 00:13
~mo-ma
Widzisz PiS-rozumku... lataja po "Turcjach, Cyprach, czy Hiszpaniach" m.in. dlatego, ze tam jest cieplej i ogolnie klimat lepszy. A w Stalowej Woli przez piec miesiecy w roku jest zimno i brzydko!
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 16:06
~Sobier
Ile baniek przywiozl?
+1-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 14:42
~STALOWKA
To najpiekniejsze CENTRUM SPORTOWE w POLSCE i dzieki budowie tego CENTRUM PAN PREZYDENT L.N. juz za 10 dni bedzie trumfowal na nastepne 5 lat. Lemingi zamiast ie cieszyc i podskakiwac pod sufit ze mamy nareszcie stadion z ktorego mozemy sie chwalic w calej POLSCE a nawet na swiecie to juz zaczeli glupie geganie.
+0-2
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 18:26
manukun
Ile dochodu przyniesie PCPN?
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 12:12
~tonic
Panie Nadbereżny czy snując takie plany ma pan gotowy biznes plan na 'zarobienie" kasy na tym Centrum? Jeżeli tego pan nie ma to po prostu pan oszukuje mieszkańców. Stalowa Wola to tylko we pana mniemaniu i chwilowo min. Bańki jest atrakcyjną miejscowością dla różnych rozgrywek. Dlaczego pan nas klamie? Tu w okolicy nie ma żadnych znaczących klubów, które będą przyjeżdżać na zgrupowania do nas. Przyzwoitość pana nie obowiązuje? Wydane dzisiaj miliony z kredytów miasta stają pod dużym znakiem zapytania o celowość!
+1-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 12:01
~mole
Centrum tu w Stalowej Woli pasuje jak garbaty do ściany. Ile jest drużyn w "ekstraklasie" w rejonach Podkarpacia czy Lubelszczyzny? Przecież to jest tylko chwyt reklamowy bowiem nikt nie może nakazać by na tym bosku trenowali zawodnicy ekstarklasy z całej Polski. Zbyt małym w tym jest a wręcz nie posiada kompetencji pan mini. Bańka i każdy następny po nim, bowiem to PZPN jest decydentem. Ludzie nie dajcie sobie kitu wciskać, że będzie tak jak ci dwaj panowie umówili się mówić przed wyborami za pięć dwunasta! Stadion ten na garnuszku miasta? To byłby kamień u szyi budżetu, ktory ledwo co dyszy. Ocknijcie się wyborcy, nie jest jeszcze za późno by bajerantowi powiedzieć STOP! Zróbcie to 21 października br. przy urnach wyborczych. Olu jeszcze dygnitarzy z W-wy sprowadzi przed wyborami by huralnie obiecywać gruszki na wierzbie w kolejnej kadencji?
+2-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 10:20
~Ewelka
Jeszcze tydzien i spokoj.
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 10:06
~Reddington
Nawet nie widziałem że taki minister jest a nazwisko pierwsze słyszę. Kiedyś przyjeżdżali do Stalowej Woli ministrowie którzy byli znani i wpływowi a dziś przyjeżdżają nieznani i jak widać co nic nie mogą. Okropna ta polityka.
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 09:44
~ALok
Marnotrastwo publiczncyh (naszych) pieniędzy. Ten stadion skończy jak stadion X lecia w W-wie. Bez przyszłości, totalne bagno. Kto będzie utrzymywał, konserwował to. Pytam kto, może są już umowy na 20 lat z Legią i innymi klubami ? Żarty - zostaniemy z tym sami jak z palcem w nocniku.
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 08:38
~edek
Hejterze przytula skoncz z obrazaniem mieszkancow naszego miasta bo oni nawet 20 glosow ci nie dadza w nadchodzacych wyborach.
+1-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 05:52
~jan
... np proszę nawet ,,haratanie w gałę" jest trendy, świat sie zmienia, obyczaje się zmieniają, kiedyś BANKSTERZY byli zakałami teraz to fajni kolesie, OŚMIORNICZKI też były potrawą ,,półświatka" a teraz to potrawa za którą warto zapłacić bo jadają je porządni faceci u Sowy i Przyjaciół ....
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 05:49
~Szwed
Brawo prezydent! Opozycja może dalej hejty wstawiać. Tylko to potrafią
+1-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 05:48
~Szwed
Brawo prezydent! Opozycja może dalej hejty wstawiać. Tylko to potrafią
+1-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 00:36
~nocna_kawa
PiS niczego nie "daje", PiS - po prostu - wyciaga pieniadze polskich podatnikow. A do tego wciaz sie zadluza... zadluzenie rosnie i na poziomie miasta i na poziomie panstwa. PiSuary coraz czesciej dzialaja na zasadzie "po nas chocby i potop"!!
+1-1
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 00:09
~Nastka
Oj żeby ta bańka mydlana nie prysła!!
+1-1
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 23:34
~Świątobliwy Lucjan nam panujący
Jak wiadomo Lucjusz chce być narzędziem pokoju jak święty Franciszek Tylko czemu ciągle tyle zadymy wokół niego. Czyżby brakło przychylności Bożej? A może zwyczajnie-brak talentu?
+1-1
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 23:32
~@Władysław
Masz rację, ale ten ogłupiały motłoch nic nie kuma!
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 23:20
~Lucek
Lucek to kot teściowej.
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 22:04
~Narodowiec
Ja się nie boje bo wiem że w maju guye timermanssy i tuski zostaną pozbawieni UE
+0-1
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 21:22
~Madra kobieta
Pan Weber bardzo sie zmienił I nie pisze tylko o wygladzie ,Ludzie potrzebni mu wtedy kiedy wybory sie zblizaja a tak na codzien traktuje ludzi,,z góry,, Zawiodlam sie ogromnie Lucek jest przyjazniejszy dla srodowiska i bedzie miał poparcie.
+1-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 20:33
~Pora się pożegnać
Ludzie w Stalowej Woli boją się wyjścia z Unii. Nadberezny się rozłoży
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 21:27
~Władysław
Obawiam się, że do elektoratu PiS nie dotarło, że PiS właśnie rzozpoczął proces wychodzenia z Unii Europejskiej. Tu nie ma miejsca na złudzenia i fałszywe deklaracje PiS, że chcą być w Unii. Oni na razie robią WSZYSTKO, żeby z niej wyjść i przy biernej postawie społeczeństwa tak się stanie. Skutków tego nie ma co opisywać, bo elektorat PiS nie ogarnie tego intelktualnie.
+1-1
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 20:15
~Donek
Ten stadion będzie służył pokoleniom , więc stop hejterzy od rudzielca!!!
+1-2
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 19:45
~mamuszka
Robert Lewandowski.Gaza 15 milionow euro na rok do 2021 klub Bayer München(Monachium)
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 19:33
~mamuszka
To dla Bayer Monachium chyba i to jest czy byl jego pracodawca.Sorry nie interesuje mnie ile goli igdzie ,futbol jest nudny.Dla mnie interesujace jest ze Niemcy mu za to placili niezle pieniadze
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 18:31
~Stefan
Widzisz mamuszka, a mnie odwrotnie. Cyfry w euro mnie nie interesują, tylko futbol. Więc podpowiem Ci:Lewandowski dla Niemiec nie zagrał ani jednego meczu, a dziś rozegra setny dla Polski. Przytocz kto i gdzie powiedział, że Lewy gra dla "Niemców"? Byli niedawno Podolski i Klose, Polacy którzy grali dla "Niemców", ale nie Lewandowski. A chyba, że Sasza Lewandowski trener Bayru Leverkusen, który jest Niemcem.
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 17:45
~mamuszka
Stefan ogolnie futbol mnie nie interesuje,bardziej te cyfry w euro ktore sie przewijaja i moga przyprawic o zawrot glowy.Jednakze jego osoba czesto sie przewija w niemieckich gazetach sportowych .Jak juz sport to boks i pojedynki MMA;McGregor vs Khabib M. ostatnio hahaha
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 15:24
~Stefan
mamuszka - widzę, że w temacie jesteś, więc podaj ile bramek Lewy strzelił dla Niemiec?
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 08:32
~kibic
Do stefan, i taka to dyskusja z lemingami z pseudo opozycji zielonego pojecia o niczym ne maja a chca sie produkowac.
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 14:51
~mamuszka
Szary czlowieku wedlug Pisu Lewandowski to kolaborant bo kopie dla Niemcow
+0-0
Sobota, 13 października 2018 r. godz. 16:10
~123
mamuszka matole gdzie pisze albo kto ma pretensje z Pis-u do Lewgo ze gra i bramki w Niemczech? jak masz cos do powiedzenia to pisz fakty a nie glupoty. Gdyby nie gral w Niemczech to nie byl by takim pilkarzem jakim jest. Ale taki matol jak ty tego nie zrozumie. I ch...j cie obchodzi to ile on zarabia. Zazdroscisz? Bylo sie uczyc albo zostac pilkarzem to tez bys tyle zarabial
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 05:48
~Szary człowiek
Lecz się
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 14:41
~filus
Ten Nadberezny to zwyczajny klamca..I nie jestem ujadaczem czy zle zycze Nadbereznemu .Chce byc tylko obiektywny.i uczciwy Stadion mial byc w pazdzierniku 2018 ,pozniej nieco przedluzono termin do lutego 2019 bo ponoc rozszerzono zakres robot .A tu nagle no prosze ...dopiero w czerwcu i wcale nie zapenia ze napewno.To jest wlasnie wizerunek tego czlowieka.Niech mi ktos pokaze cos co zakolczyl w terminie.Baaaa...co w ogóle zakończył. calosci.
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 14:31
~jasio
ia jaka będzie miała ta centrum strzechę z sztucznej czy podgrzewanyj słomy
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 14:28
~jasio
szaraku a na jakim stadionie wyrosł lewy czy boniek czy lato czy ja
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 14:24
~Stefan
W ostatnich wyborach nie brałem udziału, bo w Lucjusza nie wierzyłem, Szlęzak mnie irytował. Dziś, gdy widzę co zrobiono w mieście za kadencji Lucjusza wybór jest oczywisty! Nie zdziwi mnie gdy osiągnie ponad 80% głosów.
+1-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 21:58
wiechu
Skromne oszacowanie.Będzie jak w PRL-u,osiągnie 99,99% głosów.
+1-1
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 13:29
~Szary człowiek
Będziemy mieli piękny stadion, służący również młodzieży. Może drugi Lewandowski czy piątek wyrośnie. Opozycji to nie odpowiada, hejter działa
+1-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 13:01
~bezpartyjny
Do Roland - pewnie 15 milionów to "coś" dla kibiców. Stadion zostanie i będzie służył pokoleniom, bez względu na opcje polityczną
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 12:49
~MottodlaElyty
Niech się wpisze choć jeden mieszkaniec Stalówki, który w ciągu ostatniego tygodnia nie zobaczył zmierzwionej grzywy Lucjana Nadbereżnego w lodówce, szafce, pawlaczu lub w pergoli śmietnikowej! Normalnie, gdzie się człowiek nie obróci tam prymitywna agitacja dla Januszów i Grażyn! Jutro z kolei będzie darmowa kiełbasa wyborcza na rynku w Rozwadowie. A dla żulerii po jabolu na twarz.
+2-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 12:28
~Roland
no tak, trzeba cos rzucic kibicom, ale propaganda.
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 12:27
~xyz
Brak umiaru w tej propagandzie przedwyborczej zaczyna już ludzi denerwować.Śmieszne wizyty, po prostu śmieszne, a najbardziej irytujący staje się lans prezydenta i jego kolegi posła.Przesyt szkodzi. Brak umiaru to brak klasy.
+1-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.