Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Środa, 26 czerwca 2019 r. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
 Wiadomości lokalne
» Odpowiedzialność za zieleń
» Komunikat MZK
» Kortez, Perfect, Muniek - sprawdź kto wystąpi podczas Lata z Radiem w Stalowej Woli
» Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego czeka na uwagi od mieszkańców
» Rządowe środki na kulturę. Stalowa Wola liderem w regionie
» Muralove Miasto czyli Twój głos ma moc
» Potrzebna pomoc dla Wierzchowisk
» Ministerstwo Sprawiedliwości dofinansuje zakup wozu strażackiego
» ZUS doradzi nauczycielom
» Kolorowe błonia. Festiwal Youthest za nami.
» Pożar magznezu w hali spawalni
» 15-latka dostała ataku padaczki na terenie szkoły. Wszystkie bramy zamknięte
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Krzysztof Kwasiżur i jego poemat podkarpacki "Wrzosowisko"
» Rozwadowski "SOKÓŁ" - spotkanie informacyjne
» Secesja
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Piknik rodzinny na
»Piknik rodzinny na "OZECIE"
»80 lat poświęcenia Zakładów Południowych i Stalowej Woli
»V Podkarpackie Pokazy Lotnicze
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
»Strefa Mocy na stalowowolskich błoniach
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 15:02     /Magdalena Rodecka/
Fabryka w Mostostalu

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny oraz Sebastian Murawski, pełnomocnik Agencji Rozwoju Przemysłu podpisali list intencyjny o realizacji programu Fabryka w Stalowej Woli.
Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny oraz Sebastian Murawski, pełnomocnik Agencji Rozwoju Przemysłu podpisali list intencyjny o realizacji programu "Fabryka" w Stalowej Woli.
Fot. Jacek Rodecki
W budynku Mostostalu na Alejach Jana Pawła II miało miejsce podpisanie listu intencyjnego pomiędzy miastem Stalowa Wola a Agencją Rozwoju Przemysłu o wspólnej realizacji programu "Fabryka", wpisującego się w rządową Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Przypomnijmy, od kilku miesięcy właścicielem biurowca jest Miejski Zakład Komunalny. Jak mówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny obiekt ten jest od lat symbolem stalowowolskiej przedsiębiorczości. W ramach programu "Fabryka" zostaną stworzone dla tej nieruchomości dodatkowe możliwości.

Sebastian Murawski, pełnomocnik Agencji Rozwoju Przemysłu wyjaśniał, że obecność ARP w Stalowej Woli nie jest przypadkowa. Stalowa Wola jako miasto średniej wielkości zakwalifikowała się do programu i dzięki temu ma szansę przeciwstawić się depopulacji oraz zwiększyć potencjał gospodarczy miasta. Założeniem jest zagospodarowanie powierzchni biurowych dla firm z sektora IT oraz firm outsourcingowych gdzie zatrudnienie mogą znaleźć osoby ze średnim i wyższym wykształceniem. Do tej pory firmy tego typu nie lokowały się w miastach średniej wielkości bo barierą była dostępność do atrakcyjnych powierzchni biurowych zwłaszcza na wysokich piętrach.

- "Fabryka" ma dwa założenia. Tworzenie nowych powierzchni poprzez budowę biurowców oraz wykorzystanie już tych istniejących jak na przykład w Stalowej Woli. Naszym celem jest aby osoby młode znalazły pracę biurową w sektorze IT, outsourcingu. Właśnie takich obiektów jak ten (biurowiec Mostostal-wyjaśnienie redakcji) potrzebujemy do realizacji tego celu - mówił Sebastian Murawski.

- ARP to dla Stalowej Woli sprawdzony partner. Inwestuje w strefie ekonomicznej. Buduje nowe hale pod wynajem. Nasze miasto nie może ciągle budować gospodarki na jednej nodze związanej z przemysłem, produkcją bo brakuje pracy biurowej, w centrach usług biznesowych - wyjaśniał prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Włodarz jest pełen optymizmu co do programu "Fabryka" po tym jak jego zdaniem sukces odniosła inicjatywa pod nazwą "Kuźnia Przedsiębiorczości" na ulicy Kwiatkowskiego. Jeżeli "Mostostal" powtórzy ten sukces w planach jest przejęcie od prywatnego właściciela budynku sąsiedniego urządzając w środku Stalowej Woli centrum biznesu z parkingiem wielopoziomowym. Nowoczesne obiekty biurowe miałyby również powstać na działce na przeciwko "ambulatorium" gdzie obecnie mieści się zajezdnia autobusowa i place manewrowe do nauki jazdy.

Sebastian Murawski dodał, że dzięki współpracy z miastem Stalowa Wola i tym, że w jego zasobach znajduje się taki obiekt Agencja Rozwoju Przemysłu może przystąpić do etapu komercjalizacji obiektu, szukając najemców z w/w branż. Od gminy jako partnera oczekuje między innymi kreowania kierunków kształcenia, obsługi komunikacyjnej oraz wysokiej jakości obsługi przedsiębiorców.

Biurowiec Mostostalu liczy 5,5 tysiąca powierzchni użytkowej z czego 70% jak podano jest obecnie wynajmowane. Gdyby miejska spółka komunalna nie nabyła obiektu dziś najprawdopodobniej byłby on zamknięty. W najbliższym czasie miasto i MZK będzie szukało możliwości dofinansowania do modernizacji budynku. Ucięto też spekulacje, że na najwyższych piętrach powstanie hotel.

Obecnie na Podkarpaciu program "Fabryka" jest realizowany w Stalowej Woli i w Mielcu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 14 października 2018 r. godz. 09:04
~marian
do mamuszka - niestety zbrojeniowka w stalowej też jest "zarzynana" poprzez zwalnianie doświadczonych kompetentnych pracowników pod byle pretekstem i zatrudnianie swoich miernych ale wiernych...
+0-0
Poniedziałek, 15 października 2018 r. godz. 21:12
~mamuszka
I zostaly wielkie slowa male czyny.Malego wzrostem czlowieczka
+0-0
Piątek, 12 października 2018 r. godz. 08:49
~heniek
Do mamekin, skoncz z tym idiotycznym wypocaniem o moscie na SANIE bo ten most jest tak nam potrzebny jak piate kolo u wozu. Po za tym nigdy nie bylo zadnych pieniedzy na most w naszym miescie to SZLEZAK w kampanii wyborczej rozpowszechnil to klamstwo.
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 20:42
~reh
@manokun odpowiem Ci tak kolego : Most na tą chwilę jest niepotrzebny , zanim powstanie w/w s-ka to trochę wody w Sanie popłynie .Masz przykład wiaduktu na żurawią i polną ,,,niby miał ożywić ten teren i stworzyć miejsce na budownictwo ale tak sie nie stało : ceny gruntów na tym terenie i brak uzbrojenia terenu skutecznie odstraszają potencjalnych inwestorów .Nie widzę potrzeby budowy kolejnego pomnika naszej dalekowzroczności tym bardziej , że koszty tej inwestycji byłyby ogromne , kiedyś poddałeś mi jako przykład most w rzeszowie ....to nie ta skala przedsięwzięcia kolego , wież mi .Lepiej wydać kasę na coś mniej kosztownego , a ułatwiającego życie mieszkańców w tej Wielowsi
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 17:20
manukun
@reh Czy Tobie zwyczajnie nie jest szkoda 150 mln zł dotacji z funduszy województwa na budowę mostu na Sanie, łączącego miasto z S74? Przecież to niegospodarność rezygnować z takich pieniędzy.
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 14:18
~Usługi dla biznesu
Nasze miasto nie może ciągle budować gospodarki na jednej nodze związanej z przemysłem, produkcją bo brakuje pracy biurowej, w centrach usług biznesowych - wyjaśniał prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. Jakie centra usług biznesowych ma Pan na myśli i w których to centrach brakuje pracy biurowej? Takie 2 skromne pytania mam do Pana Panie Prezydencie.
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 11:15
~mamuszka
Obawiam sie ze jedyne co moze sie zmienic to rozbudowa nomenklatury i biurokracji w urzedzie miejskim reszta to puste slowa i kielbasa wyborcza.Stalowa Wola podaza droga Grecji ;podobne schematy,tabuny urzednikow utrudniajace zycie podatnikom.Za komuny Stalowa tetnila zyciem.podejrzewam ze beda proby sztucznej reanimacji nie maja racjonalnego podloza.Szanse widze w przemysle zbroje niowym stad moze te czeste wizyty notabli,ale jak na razie wszystko to przeslania smolenska mgla
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 10:00
~reh
@manukun sądząc po tym jak bardzo uwiera Cię sprawa mostu na Sanie to musisz mieszkać na Chłopskiej woli albo w Jastkowicach .A swoją drogą dobrze ,że go nie zbudowali bo byłby to kolejny most do nikąd !!!
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 09:07
~loda
Fabryka, kuźnia inicjatyw i wiele temu podobnych są kłamstwem uprawianym w biały dzień. W ten prymitywny sposób szyldami zasłania transakcje, których dokonał bez zastanowienia. Miastu one są tak potrzebne jak piąte koło u wozu. Dlaczego ten pan nas oszukuje?
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 06:33
~Narodowiec
Budynek zostanie zmodernizowany umiesz czytać oraz połączony przejsciem nadziemnym z tass tym gdzie jest kasyno i bar
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 01:31
~aga
Smutne jest jak Nadbereżny okłamuje ludzi. Budynek Mostostalu został przejęty przez miasto bo Mostostal prawie zbankrutował i rząd PiS zmusił Nadbereżnego żeby pomógł. Budynek jest ruiną i najbardziej rozsądnie byłoby go zburzyć. Żadne centrum usług wspólnych nie zainteresuje się czymś takim. Nie mówiąc już o tym, że Stalowa Wola jest za małym rynkiem pracy żeby jakakolwiek firma była zainteresowana stawianiem takiego centrum. Wypowiedzi Nabereżnego ośmieszają go jako kandydata na kolejną kadencję. On po prostu nie wie co mówi... Smutne....
+0-0
Czwartek, 11 października 2018 r. godz. 00:47
~nocna_kawa
Ciemna noc, PiS-owska noc nadchodzi nad Polske... niedlugo zobaczycie...
+0-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 23:04
~Ajzejstein
"Włodarz jest pełen optymizmu" jak się inwestuje na kredyt i nie swoje, a ekonomia ma twarz socjalizmu to optymizm jest stanem umysłu a nie wiedzy.
+0-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 22:18
~PRL-bis
Białe róże, napis "Konstytucja", a najnowsze teraz ryż - zdaje się, że w państwie PiS już niedługo mogą być zakazane. - "Mieszkańcy Augustowa, którzy przynieśli ryż na spotkanie z premierem, zostali po spotkaniu spisani przez policję. Za noszenie oporników za komuny, początkowo też tylko spisywano - Dojdzie do tego, że jak się rzuci ryżem w młodą parę, to też się policja przyp**oli. Kwestia czasu - "Polska staje się krainą absurdów i paradoksów. W czasach słusznie minionych milicja goniła za wpięty opornik w klapę. Obecnie za słowo/wyraz KONSTYTUCJA spisują za obrazę pomnika, za miskę ryżu. Szkoda, że Bareja nie doczekał - bylibyśmy zagłębiem pomysłów dla scenariuszy!
+1-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 22:05
~Hutnik
Do malwa jakich nierealnych to co powiedział to zrobił założę się że jak wszystko mu się uda to postawimy mu tu pomnik bo jak zrobi te inwestycję to można będzie go porównać do samego Kwiatkowskiego
+0-1
Środa, 10 października 2018 r. godz. 20:41
~look
Jaka tam znowu fabryka, to dalej będzie biurowiec wymagający niestety dużych nakladów remontowych. Koleś wymyślił na prędce taką nazwę by tym przykryć interes na stulecie. Niezrozumiałym jest, dlaczego tymi elementami niegospodarności nie zajmuja się jeszcze służby specjalne? To niebawem się zawali, bo jest to tylko piramida na wierzchołku postawiona.
+1-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 20:38
~lol
Manukun pytac to możesz mamy co na kolacje i nie ośmieszaj się człowieku, że na jakimś prywatnym forum bedzie sie wypowiadał ktoś z zarzadu miasta. Ktos kto Ci płaci nabazgrał Ci 3 tematy i krecisz sie wokól nich jak bączek opłacany ,pozamiejscowy trolu.
+0-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 17:50
~malwa
Nadberezny to - coraz wiecej niezbyt realnych obietnic i coraz wieksze zadluzenie miasta. Niestety!
+1-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 12:49
manukun
Misiu kolorowy, zarzucasz mi wtrącanie się w sprawy Stalowej Woli. Napisz tutaj, gdzie w takim razie mieszkam.
+0-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 11:21
~Byznes Tołer na kredyt
Ta Byznes Tołer to będzie jedynie Fabryka Etatów dla wazeliniarzy o kompetencjach miękkich i nie do końca jasnych. Pensje odwrotnie proporcjonalne do kompetencji. Niech żyje Dojna Zmiana na kredyt!
+0-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 08:32
~8969
Tymczasem jest już po pierwszej debacie kandydatów i naprawdę różnica w kompetencjach, podejściu do Stalowej Woli i merytorycznej wiedzy pomiędzy panami Nadbereżny i Szymonik jest duża. Na korzyść Nadbereżnego, który wygrał debatę w telewizji mimo zaczepek i cwaniackich uśmieszków przeciwnika. Kto chce zobaczyć jak niewiele opozycja ma do zaproponowania niech obejrzy debatę na stronie TV Rzeszów.
+0-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 07:27
~jan
.... cała nadzieja w tym ,,outsourcingu", z huty już nie za bardzo jest co wyssać, z mostostalu też, ale duże możliwości daje rada miasta, to interesujący obiekt, bo którzy radni swoim stażem przegonili już Breżniewa i najwyższa pora ich odessać od stołków, może zrobi to firma zewnętrzna bo mieszkańcy najwyraźniej nie mają siły by to zrobić.
+0-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 06:26
~Rys
Acha mam pytanie do kandydata Lucjusza. Ile miasto zapłaciło za budynek dyrekcji huty? Jaki jest jego średio miesięczny koszt utrzymania? Ile podatku rocznie z tytułu podatku od nieruchomości nie wpływa do kasy miasta ponieważ należy do miasta? Ile jest przychodu miesięcznie z wynajmu? Prosze o merytoryczną odpowiedz, a nie wpisy jakiegoś wazeliniarza który na tym portalu używa tylko epitetów.
+0-0
Środa, 10 października 2018 r. godz. 02:05
~@manukun
A ja ciebie pytam co cię tak Stalowa Wola interesuje jak mieszkasz tak daleko od niej? Hejt za hejtem ma dwóch portalach. Nie rozśmieszaj mnie, że jakąś firmę prowadzisz skoro cały dzień od kilku tygodni wstawiasz te swoje nienawistne posty.
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 23:54
manukun
Misiu kolorowy, zostałem wychowany według surowych zasad i nie będę na forum dyskutować o mojej sytuacji materialnej ani o działalności mojego przedsiębiorstwa. Jeśli ktokolwiek na się tutaj spowiadać z efektów własnej pracy, są nimi przedstawiciele władz samorządowych z prezydentem na czele. Pytam zatem wszystkich zwolenników, cóż dobrego dla miejskiej gospodarki zrobił Nadbereżny. 4 lata to dostatecznie długo na rozliczanie obietnic...
+0-2
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 23:48
manukun
@moher Nie wszystkie projekty można zrobić zdalnie z własnego domu. Właśnie dla takich przypadków warto utworzyć powierzchnię biurową.
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 23:39
~35proc.
Telewidz: debata??? ...35 proc. i wszystko jasne :) Andrzej Szymonik - brawo! Jest moc!
+0-1
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 22:46
~@Telewidz
TVP Rzeszów to Oddział reżimowej YVPiS i nie sposób by było inaczej!@
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 21:43
~Telewidz
Polecam debatę Nadbereżny - Szymonik w telewizji Rzeszów. Nadbereżny rozłożył na łopatki konkurenta. Jest w internecie zapis całej dyskusji.
+1-1
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 20:42
~Abc
A ile to nowych miejsc w kuzni tej powstało bo te które są to firmy które od kilku lat już w Stalowej są. Tylko że mają tańszy wynajem tych biur.
+1-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 20:39
~jan
.... @~Casio... nie kwicz, nie kwicz z radości, nie udawaj ze prowadzisz tam interes, z takim poziomem umysłowym to możesz tam co najwyżej wydawać mopy z magazynku i ważyć piasek na zimę.
+0-1
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 20:13
~mixxer
"Kwiczcie świnki kwiczcie opozycyjne. My którzy mamy firmy w mostostalu dziękujemy za taką inicjatywę! Z chęcią powitamy kolejnych. I damy razem pracę!" ... Sadzac po tym jak sie wyrazasz "Casio", to ty nigdy w zyciu nie miales zadnej wlasnej firmy. Wracaj lepiej, maly PiSuarczyku, pod swoja budke z piwem...
+0-1
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 20:10
~Nivim
BiDo ;) a gdzie w takim wielkim budynku buiznesowym są udogodnienia dla niepełnosprawnych? Mzk ma tam swój punkt, ale jak do tego punktu ma się dostać osoba na wózku inwalidzkim bądź matka z dzieckiem w wózku?
+1-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 20:04
~merlot
Wyglada to na kolejny przekret ze strony PiSowskiej wladzy... taka "fabryka", ktora nigdy niczego nie wyprodukuje !
+0-1
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 19:52
~!!!
Brawo ~manukun, merytorycznie i konkretnie.
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 19:43
~Arb
Panie prezydencie dobrze widzieć że ma pan pomysł na miasto. Ma pan też mój głos !
+1-1
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 19:36
~Moher49
@manukun. wiem, że informatyków w STW jest wielu. Pracują w domach dla firm z poza Stalowej Woli, a nawet dla firm zagranicznych. To co oferują informatykom lokalne przedsiębiorstwa to kpiny.
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 19:32
~Bogdan
A nam najemcą w "Mostostalu" cały czas wmawiają że to jest "BiTo" czy skrótu stworzonego przez MZK "Biznes Tower". Poza tym nie wiem czy ktoś zauważył ale jest to napisane z błędem bo "Biznes" jest napisane w języku polskim a "Tower" w angielskim. Takich mamy lingwistów. Wiec jak panie prezydencie ten budynek się nazywa? "Mostostal" czy "BiTo"?
+1-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 19:06
~Casio
Kwiczcie świnki kwiczcie opozycyjne. My którzy mamy firmy w mostostalu dziękujemy za taką inicjatywę! Z chęcią powitamy kolejnych. I damy razem pracę!
+1-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 18:56
~viczi
ZAGOSPODAROWYWANIE NIESZCZĘSNEGO BIUROWCA bubla przypomina albo jest łabędzim śpiewem. Nadbereżny robi bokami by przed wyborami strzelić sobie z kimś z W-wy fotę a to z kolei kupi ciemny lud i uwierzy w cud! Nie z nami te sztuczki Hans Nadbereżny! Nie nabierzesz nas już na plewy mówiąc że to najlepszy sort. Już widać jak agencja napędzi przedsiębiorców do tego biurowca. Nadbereżny pakuj walizki i wyjazd z Placu Niebiańskiego Spokoju! Pal gumy!
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 18:45
~do@manukun
manukun, ty jesteś koronny dyskutant, gadasz, gadasz, gadasz, powiedz, pochwal się co dobrego zrobiłeś dla miasta, ile miejsc pracy stworzyłeś, ile podatków odprowadziłeś do UM, US? Pochwal się z tej strony. Pierdolić głupoty każdy potrafi, a to zupa za słona a to herbata za gorzka.
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 18:00
~a
ja wynajmuję tam biuro i jestem zadowolona. Nigdzie taniej biura w Stalowej nie da się wynająć, problemu z parkingiem też nigdy jakoś nie mam.
+2-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 18:00
~miranda
PiS = Pieniadze i Stolki !
+1-2
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 17:15
~Sam
Czy ta budowla ma np. pozwolenie z nadzoru i straży pożarnej?
+1-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 16:55
~Bgc
Na tą wiadomość troll opozycyjny będzie tworzył dzisiaj i jutro dziesiątki wpisów. Tylko co chwilę nicki będzie zmuszony zmienić
+1-1
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 16:48
~Szary człowiek
Ujadanie opozycjnego hejtera słychać aż do niska!
+1-1
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 16:34
~mieszkaniec
biurowiec który posiada 10 miejsc parkingowych
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 16:32
manukun
A inwestorzy? Branża IT została obiecana już 4 lata temu. Ile miejsc pracy powstało? Druga sprawa - ilu programistów, automatyków, informatyków mieszka w Stalowej Woli? Ilu planuje przeprowadzkę do naszego miasta? Przecież bez nich nie ma sensu wydawać pieniędzy na jakiekolwiek centra biznesowe. . Gdyby było duże zapotrzebowanie na wynajmem powierzchni biurowych, prywatny kapitał już dawno by je budował. Może warto zacząć od początku i utworzyć technikum informatyczne?
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 15:45
~Luki
Jak piszą że firm z sektora IT i firm outsourcigowych to na 200% będzie to jakiś kolejne call-center
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 15:44
~Adam
Wszędzie słyszę jak pan Prezydent Nadbereżny mówi że to jak miasto wspaniale się rozwija a to że musi przyznawać się w roku wyborczym do swojego błędu jest jego porażką bo że aż musi prosi o pomoc rządowe ARP bo jak widać w Stalowej Woli nie ma jednak tych inwestorów i miejsc pracy
+0-0
Wtorek, 9 października 2018 r. godz. 15:33
~SLO
Tu się masa firm wyprowadziła. Nawet ksera już nie ma !!
+0-1
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.