Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Środa, 27 marca 2019 r. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
 Wiadomości lokalne
» Nieopodal palącego się lasu pękła rura z gazem
» 1 osoba spaliła się w pożarze w pustostanie za dworcem PKS
» Budowa PCPN na ostatniej prostej
» Komunikat MZK
» IX Ogólnopolski Festiwal Kameralnych Zespołów Akordeonowych w Stalowej Woli
» Atrakcyjne promocje w TIP-TOP
» 28-latek zginął na motorze na drodze powiatowej Musików - Jastkowice
» Zadymienie na Białych Domach. Interweniowała straż i policja
» Teatry świętują w Stalowej Woli
» OZET: porzucona Ibiza na przemyskich tablicach miała powybijane szyby
» Potężne kłęby dymu znad Rozwadowa. Paliła się stacja demontażu samochodów ciężarowych
» Pożar w perszingu. Ewakuowano mieszkańców. 4 osoby ranne w tym 2 w stanie ciężkim
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Przeczytaj Białoszewskiego i wygraj 1000 złotych
» Naucz się rysować komiks w MBP
» Po górach na uwięzi - ferraty w Dolomitach - spotkanie z Jolantą Rydkodym
» Szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich
» Zajęcia z matematyki dla maturzystów
» Na skrzydłach wyobraźni - wernisaż wystawy malarstwa Iwony Pityńskiej
» Zofia Rydet - Zapis socjologiczny 1978-1990
» Wikingowie w Polsce? Zabytki skandynawskie z ziem polskich
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: 30 rocznica sakry bp Edwarda Frankowskiego
»30 rocznica sakry bp Edwarda Frankowskiego
»Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Protest urzędników przed Sądem Rejonowym
»Stalowa Wola na COP24
»Otwarcie Centrum Języka i Kultury Chińskiej w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 12:46     /Magdalena Rodecka/
Czuć już wybory. Nadsańskie błonia kością niezgody między prezydentem a opozycją

Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.
Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.
Fot. Jacek Rodecki
W przededniu otwarcia nadsańskich błoni po rewitalizacji prezydent spotkał się z dziennikarzami. - To był długo oczekiwany projekt przez mieszkańców. Błonia wróciły do dawnej świetności a Stalowa Wola na nowo otwiera się na San - stwierdził Lucjusz Nadbereżny.

Prezydent mówił, że nadsańskie błonia będzie to miejsce dedykowane mieszkańcom, którzy od lat oczekiwali od władz stworzenia terenów rekreacyjnych z prawdziwego zdarzenia. 4 i 5 sierpnia możliwości tego miejsca mają zostać pokazane podczas dwudniowej imprezy. Powrotem do tradycji ma być spływ galarami Sanem, który zdaniem włodarza ma szansę stać się produktem turystycznym.

Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym. - Zachęcam opozycję aby zapoznała się z tym projektem, z jego specyfikacją i dopiero wtedy pozwalała sobie na krytykę, na złośliwości tak jak robi to od pewnego czasu w stosunku do tego miejsca - stwierdził prezydent.

Włodarz poinformował również, że były radny Dariusz Przytuła doniósł na Stalową Wolę w zakresie nadsańskich błoni do Najwyższej Izby Kontroli. - Nagrał jeden ar, który został w wyniku tych ulewnych deszczy zalany. Deszcze zdarzają się, to jest teren naturalny, ekologiczny gdzie również w pewnych przestrzeniach zostały zaprojektowane zlewnie aby właśnie tam gromadziła się woda po obfitych opadach deszczu - wyjaśniał Nadbereżny. Dodał, że to nie pierwsza wizyta służb kontrolnych w Urzędzie Miasta. Jak narazie wszystkie zakończyły się pomyślnie.

Miasto przypomnijmy na realizację zadania otrzymało 10 mln. zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki. Rewitalizacją objęto błonia, skarpę i charzewicki park.

Największym zakresem prac objęto nadsańskie Błonia. Wkład miasta w tę inwestycję to 1,3 mln.z ł. Na 45 hektarach dokonano 18 tysięcy nowych nasadzeń. Powstały dwa boiska. Jedno "zielone" a drugie o charakterze wielofunkcyjnym, do gry w piłkę siatkową/plażową, place zabaw.

Jednym z najciekawszych elementów jest piaszczysta plaża o powierzchni prawie 2 tysięcy metrów kwadratowych, z drewnianym tarasem widokowym o szerokości 3 metrów, siedziskiem przy rzece San i kolejnym miejscem zabaw dla dzieci. Obok mieści się siłownia do ćwiczeń w plenerze o powierzchni 1042 m2. W miejscu gdzie rosły topole a gdzie mieszkańcy często robili ogniska powstało palenisko. Tam też postawiono altany z wykorzystaniem konstrukcji typowego kontenera morskiego. Mała architektura jest zdobiona motywami nawiązującymi do kultury lasowiackiej.

Są ścieżki rekreacyjne.To ukłon w stronę rowerzystów i osób jeżdżących na deskorolce oraz rolkach. Powstały również ścieżki dla osób uprawiających jogging i nordic walking. Do tego wybudowano ścieżki edukacyjne i ścieżki zdrowia. Po raz pierwszy w Stalowej Woli można w ramach zagospodarowania nadsańskich błoni zobaczyć… hotele dla owadów. Wprowadzone także rozwiązania korzystne dla ochrony przyrody (karmniki, budki dla ptaków, wielogatunkowe mieszanki traw oraz niewykaszane powierzchnie).

Dziennikarze pytali prezydenta o koszty wakacyjnego koncertu jaki ma się odbyć na błoniach 5 sierpnia 2018 roku w ramach trasy TVP 2 "Lato, muzyka, zabawa", podczas którego wystąpi dwanaście gwiazd polskich sceny muzycznej. Ze względu na podpisaną umowę z Telewizją Polską i ustawę o ochronie konkurencji i konsumentów nie może przekazać treści tego zapisu, chyba że zrobi to sama TVP. Jest to jednak przedsięwzięcie opłacalne, patrząc na to, że miasto na antenie TVP ma kilkadziesiąt emisji spotów promocyjnych i będzie mogło liczyć na transmisję koncertu na żywo już w niedzielę od godziny 19:00.

OŚWIADCZENIE DARIUSZA PRZYTUŁY (PO)

Pan Nadbereżny doniósł na niewidzialnego mieszkańca Stalowej Woli, że mu maszt przepiłowano. Najwyższa Izba Kontroli to naczelny i niezależny organ kontroli państwowej z misją strażnika grosza publicznego czyli pieniędzy podatnika Stalowej Woli. To radni powinni dbać i sprawdzać prawidłowe wydatkowanie pieniędzy. Jako mieszkaniec Stalowej Woli, podatnik i opozycja w mieście, mamy prawo i obowiązek kontrolować wydawanie publicznych pieniędzy jak i każdy mieszkaniec miasta. Inwestycja którą chciałem aby powstała wzbudza we mnie zastrzeżenia w wykonaniu. Teren jest w ogóle nie przygotowany do tej inwestycji, nie może być tak, że to inwestycja tylko na słoneczne, pogodne dni. Gniją tam rośliny, gdyż zatopione są w wodzie i nie są to dwie roślinki tylko całe tereny. Wiem, że Pan prezydent boi się opozycji, gdyż bardzo gwałtownie reaguje. Mamy prawo patrzeć władzy na ręce. I nie są to donosy tylko dbanie o publiczne pieniądze podatnika. Zawsze byłem za poprawą i budową błoni nadsańskich. Wiele razy zgłaszałem wnioski do budżetu miasta, nawet do pana Nadbereżnego, mam na to dokumenty podbite przez Urząd Miasta. Organizowaliśmy konferencje prasowe dotyczące błoni, mówiliśmy o potrzebie budowy deptaka, aby Stalowa Wola otworzyła się do rzeki i tam mieszkańcy biegali, a nie wzdłuż ulicy Podskarpowej. Są na to dokumenty i państwa artykuły. Pan Nadbereżny kłamie. Opozycja jest po to aby kontrolować działania i wydawanie publicznych pieniędzy, aby nie szły one w błoto. I dzięki mojemu zainteresowaniu Nadbereżny wie, że jest kontrolowany, bo bezradna Rada Miejska, nie interesuje się prawidłowością wydawanych pieniędzy. Będę zawsze to robił, bo tu mieszkam i tu płacę podatki.
Zdjęcia
Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.
Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.
Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.Nadsańskie błonia będą rewitalizowane przez trzy najbliższe lata bo tyle czasu wykonawca ma na ostateczne zamknięcie projektu i pielęgnację zieleni oraz utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 15 sierpnia 2018 r. godz. 17:02
~egon
Co za podle oswiadczenie tego naczelnego leminga d. przytuly, heterze gdybys mial choc pare procent inteligncji to bardzo cichutko bys siedzial. Moge wszystkim forumowiczom przypomniec kiedy pracowales z polecena SZLEZAKA W sejmiku wojewodzkim jakie wypociny pisales na naszym forum. Po za tym nie mow ze mieszkasz w STALOWEJ bo wiecej siedzisz w RZESZOWIE. A od pilnowania dzialan pana prezydenta L.N. wybralismy naszych radnych za to im placimy. Za to twoje podle oswadczenie jestes juz do konca zycia politycznym trupem. Dawniej podstawiales lepetyne za SZLEZAKA a teraz ponizasz sie sluzac pani Butryn.
+0-0
Środa, 15 sierpnia 2018 r. godz. 16:50
~olo
Do silny, lemingu a ja sie doskonale bawilem tym sprzetem o ktorym gegasz i nie bylo tam zadnych smrodow. Chyba ze ty po podniesieniu ktoregos ciezru pusciles sobie baka pod nosem to ci smierdzialo. Przy okazji mamy najpiekniejsze BLONIA w POLSCE a po skonczeniu beda to najpiekniejsze BLONIA w EUROPIE.
+0-0
Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r. godz. 13:01
~silny
wiele osób, tak jak ja, poszło w niedziele pierwszy raz na błonia, zeby zobaczyć co tam jest. Spotkałem znajomych....Samochody dokąd sie da podjeżdżają, na taki parking a za nim trawa tonie w smierdzącym szambie i tu jest siłownia....nikogo nie było na tych sprzętach, smród, trza miec gumiaki zeby tam poćwiczyć....
+0-0
Piątek, 10 sierpnia 2018 r. godz. 18:09
~lol
do z internetu. Jak rozumiem ma nie latać jak Bul i pilnować sokowirówki? Kolego Merkel lata z setką osób bo robią interesy na całym świecie, ale co ciemnota to ciemnota... przepraszam Kodziarstwo.
+0-0
Piątek, 10 sierpnia 2018 r. godz. 12:05
~z internetu...
Pan Andrzej Duda ze świtą (ok. 30 osób) leci do Australii. Wybrali luksusowe linie Emirates, zamiast LOT-u. Ale przecież każdy ma prawo do fajnych wakacji. Ale moment, to chyba jednak nie są wakacje. Oficjalnie to podróż służbowa... Cóż, można się pomylić, bo w planach nie ma spotkań na najwyższym szczeblu. Jest przyjęcie u gubernatora stanu Wiktoria i rozmowy z Polonią, m.in. w Sali im. Jana Pawła II w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Sydney. Pozostaje nam życzyć całemu turnusowi bezpiecznej podróży i prosić o dużo selfików na insta.
+0-0
Czwartek, 9 sierpnia 2018 r. godz. 17:40
~maxxx
Hej panie "Blawat" - zacytowalem "Babcie WC". Prosze przeczytac jej wpis...
+0-0
Czwartek, 9 sierpnia 2018 r. godz. 14:40
~Mieszkanka Stalowej Woli
Ktokolwiek by nie rzadzil to I tak bedzie Wam zle xd
+0-0
Środa, 8 sierpnia 2018 r. godz. 21:08
~kaMA
"i co pelo sondaz interi mowi ze pis wygra w 12 wojewofdztwach nie da cie rady kodziki" Czy wszyscy zwolennicy PiSu musza tak strasznie kaleczyc j. polski?
+0-0
Środa, 8 sierpnia 2018 r. godz. 13:14
~hdfhd
i co pelo sondaz interi mowi ze pis wygra w 12 wojewofdztwach nie da cie rady kodziki
+0-0
Wtorek, 7 sierpnia 2018 r. godz. 23:21
~Bławat
@max- to na tej imigracji nie wiesz, że w większości gmin rządzi jeszcze PSL?
+0-0
Wtorek, 7 sierpnia 2018 r. godz. 21:13
~maxxx
"Wszyscy włodarze z pod znaku PiS tuż przed wyborami zadłużają gminy na potęgę .Po to by dać do zrozumienia oponentom startującym w wyborach na burmistrzów czy prezydentów, że na dzień dobry kasa jest PUSTA >Co z tego zapamiętają wyborcy? A no to:Tamten to był dobry drogi naprawił przed wyborami ,zbudował to albo tamto ,a ten nowy to na nic kasy nie ma." ``````````````````````````````````````` To jest bardzo prosta taktyka... i niestety, bywa skuteczna!
+0-0
Wtorek, 7 sierpnia 2018 r. godz. 14:22
~babcia WC
Wszyscy włodarze z pod znaku PiS tuż przed wyborami zadłużają gminy na potęgę .Po to by dać do zrozumienia oponentom startującym w wyborach na burmistrzów czy prezydentów, że na dzień dobry kasa jest PUSTA >Co z tego zapamiętają wyborcy? A no to:Tamten to był dobry drogi naprawił przed wyborami ,zbudował to albo tamto ,a ten nowy to na nic kasy nie ma.
+0-0
Wtorek, 7 sierpnia 2018 r. godz. 12:26
~krycha62@onet.pl
Błonie,gdzie dawniej rosła trawa i drzewa -to były błonie.Chodziłam w plener z dziećmi,malowałam na świeżym powietrzu Można było zapalić ognisko, a teraz co co?Bez komentarzu zostawię ostatnią imprezę Gdzie parking dla uczestników imprezy? Nie można było wyjechać pod swój blok(ul.Poniatowskiego)
+0-0
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 17:23
~mixxer
"piket nie badz smieszny. mial sciagnac do stw Microsoft czy toyote." W Europie operuja tysiace innych firm...
+0-0
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 12:20
~Narodowiec
A ja się cieszę piękna i rpeza i gwiazdy dziękujemy prezydencie więcej takich imprez teraz cała Polska wie że stalowa jest the best a zakłady pracy są Decathlon VIVO Tesco to wystarczy zupełnie jeszcze lotnisko w turbiu wyremontować aby stać się konkurencja dla Rzeszowa
+0-0
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 12:15
~Bławat
Co niektórzy przysnęli po imprezie.
+0-0
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 11:18
~csa
xxxx. ja wiem, że sami eksperci to tylko w pisie. tylko zauważ, że koniunktura jest super ale i ona wiecznie nie trwa. po niej przyjdzie załamanie jak 10 lat temu. a u nas hulaj dusza piekła nie ma. trwoni się pieniądze na prawo, lewo z kredytów. jak masz firmę to myślę, że kalkulujesz zyski i straty a nie wydajesz wszystkiego na uciechy. no ale widzę, że wasza ambicja to ławki, huśtawki i igrzyska. publiczne to znaczy niczyje. pozdrawiam.
+0-0
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 11:05
~xxxx
csa. Chyba nię sądzisz że przyjdzie tu pracodawca jak nie ma komu pracować w tych zakładach które są. Robisz u kogoś na etacie i kompletnie się na tym nie znasz.
+0-0
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 09:54
~jzm
przytuła musi krytykować żeby zyskac w wyborach, a naobiecuje i nic nie zrobi ja były prezydent
+1-0
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 09:26
~przyszły prezydent miasta
piekna impreza gwiazdy oddamy glos na prezydenta bo w miescie cos sie dzieje a zaklady pracy sa huta sie poszerza także zapraszam sa jescze wolne miejsca
+1-0
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 09:06
~csa
@12e. najlepiej niech nic nie sprowadza. po co ma się męczyć, pracować. lansik, fotki i obiecanki wyborcze to ci wystarczy??? im więcej pracodawców tym lepsze płace. nie wiesz o tym??? widać jesteś ignorantem, któremu igrzyska na kredyt wystarczą.
+0-0
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 07:07
~felus z pol
witam powiem tak ze jeszcze sie nikt nie urodzil zeby kazdemu dogodzil;ale to co wyprawia opozycja to szok;nie wiedzialem ze ludzie przezyli cos bide zlodziejstwo oszustwa upokozenia i dalej bronia tego to cos nie tak z ich glowami;chyba ze nalezeli do grup zlodzieji i oszustow no to jasne bronia,no bo jak swini koryto zabieraja no to co robi kwiczy;wstyd;no ale na debili jedna rada topic spalic oby sie nie rozmnazali dalej ;
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 22:41
~Xsiądz
Opozycja modliła się dzisiaj pod sądem o burzę. Bóg nie wysłuchał, trzeba się wypowiadać najpierw
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 22:19
~@Mieszkanko Stalowej Woli
Przez takie głupie jak ty stajemy się RzeczPiSpolitą właśnie. Tak ograniczonego suwerena im potrzeba.
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 20:53
~Szlachta zaściankowa
Mieszkaniec jak zwykle wszechobecny wszechwiedzący elokwentny :) oj lutek lutek taki duży chłopiec a sam se pochwalne teksty piszesz
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 20:48
~!!!
do@ mieszkaniec Mankamenty? cały ten pomysł jest bez sensu na tych terenach. Ciekawe jakie doświadczenie miał architekt, czy zespół, który to projektował.
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 20:01
~merlot
Kolejne pieniadze wyrzucane w bloto przez aparatczyka PiS-owskiej mafii !
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 18:22
~12e
piket nie badz smieszny. mial sciagnac do stw Microsoft czy toyote. pracy jest duzo. problemem jest zmowa płacowa pracodawcow w miescie. podstawa to komunikacja i wypoczynek dla mieszkancow a to sie dzieje.
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 17:49
~student
Panie Nadbereżny ty sobie w kusej koszulce nocnej na tratwie paradujesz i nie zauważasz nawet, że na budynku ?Metalowiec" namalowali wielką tęczę. Ja sobie wypraszam by w moim mieście takie coś istniało, coś co jest symbolem wiadomo jakich środowisk! Trzeba albo to zmalować albo rozwalić ten budynek. Dziwię się, że pana "doradcy" jeszcze tego nie zauważyli. Po nowych tynkach na budynku trzeba zaprosić na uroczyste otwarcie Krystynę Pawłowicz by uświetniła imprezę. Już tylko ona została do przecinania wstęgi w naszym mieście. Część artystyczna i oficjalna w jednym wydaniu będzie.
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 17:48
~San Domingo
Piękne miejsce, ludzie tłumnie korzystają, brawo dla prezydenta Nadbereżnego! (od mieszkańca Sandomierza)
+1-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 17:22
~SYGNALISTA
Wiecie co, ten Lucek robi bardzo fajną robotę ale to jest robota nie dla prezydenta miasta tylko dla MOSiRu czy GOKu. Czy to możliwe by w Krakowie czy Rzeszowie prezydent takimi pierdołami się zajmował? No ale robi to co mu lans przynosi wśród gawiedzi bo na czymś innym się zwyczajnie nie zna. Dzieci się bawią, suweren raduje a miasto? Coraz mniej mieszkańców, młodzi uciekają i nie wrócą, wszystko idzie na zatracenie. Chyba nie o to chodzić powinno ...
+0-1
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 16:46
~mieszkaniec
Jest kilka rzeczy do poprawy ale firma wykonująca zadanie usunie wszystkie mankamenty i zainstaluje wszystkie brakujące elementy do końca września,dopiero wtedy ten teren nabierze blasku.Bądźmy wyrozumiali i skończmy ten hejt!
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 16:36
~mieszkaniec
Błonia powinny być połączone ścieżką Niskiem a prócz tego powinny działać sezonowe ogródki piwne. Wtedy ludzi by nie było w mieście..
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 14:57
~piket
@mieszkanka co zrobił?? wymień proszę. tylko nie pisz o ławeczkach, huśtawkach i rewitalizacjach na kredyt. napisz o inwestycjach, które przyczyniły się do ROZWOJU naszego miasta w sensie ekonomiczno-gospodarczym. na światowym rynku jest dobra koniunktura więc masz ułatwione zadanie. a wracanie do po jest śmieszne i dziecinne. przypominam ci, że już nie rządzą od dłuższego czasu a patrzymy na ręce obecnej władzy. tamci przepadli w niebyt. i dobrze. więc czekam.
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 14:45
~na marginesie
Rzeczywiście tysiące ludzi na występach opłaconych z tysięcy naszych kieszeni.Rozrzutność stalowowolskiej władzy nie ma sobie równych na Podkarpaciu, a zaryzykuję, że i w całej Polsce. Jak się bawić to się bawić, a po nas choćby potop.
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 14:08
~12345
Widac ze niektorzy spac nie moga przez te blonia i o 4.09 pisza posty szkalujace prezydenta. Leczcie sie ludzie z opozycji... Obywatele miasta wszystko widza i oceniaja i dokonaja wyboru na jesieni. Ja ze swej strony widze duzo zmian i widac ze obecny prezydent ma poparcie w Warszawie bo kasa jaka sciagnal do stw Szlezakowi sie mogla zamarzyc.
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 14:01
~Mieszkanka Stalowej Woli
Prezydent Lucjusz Nadbereżny zrobil dla naszego miasta bardzo duzo ,wiec nie rozumiem o co macie pretensje. Natura ludzka jest okropna. Nie potraficie nic docenic. Powiedzcie mi tylko co takiego zrobilo dla nas PO ??! Wedlug mnie to nic. Pozdrawiam >.<
+2-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 13:45
~Hejt stop
Zajefajna miejscówka, tego Stalowej Woli brakowało. Na otwarciu w sobotę tysiące ludzi. A hejter zmienia nicki i wstawia wściekły z bezsilności swoje wpisy. Do koryta nie wrócisz!
+1-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 12:03
~Allo
Same PO ekologi pokrzywy chwasty drzewa i obsrywajace wszystko psy to wasza wizja
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 09:03
~ZNAJOMY
Bubel jakiego nie pamięta STALOWA WOLA .PANIE PREZYDĘCIE MIASTO TONIE W DZIADOSTWIE STARE ZANIEDBANE OSIEDLA ,CHODNIKI ULICZKI PAMIĘTAJĄ [BIERUTA],BRAK MIEJSC NA SAMOCHODY TERENY ZIELONE ZANIEDBANE.ODPRAWIA PAN LUDZI ,ŻE NIE MA PIENIĘDZY ALE W BŁOTO WPADŁO WIELE MIL ONÓW .BRAWO PANIE PRZYTUŁA DZIAŁAJCIE ABY ten pan dostałco mu się NALERZY
+0-0
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r. godz. 04:09
~nocna-kawa
Trawniczki, laweczki, "grzybek" w parku... to jest to na co stac PiSowskiego prezydenta. Tylko wciaz brak w Stalowej Woli faktycznie znaczacych inwestycji!
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 22:43
~KOSA
Kłamstwo i cwaniactwo ma krutkie nogi. Któryś z tych Panów za to odpowie i zaplaci. Przekonany jestem ze to bedzie Pan prezydent L. N. , biedak już jest tak zamotany ze sam nie pamięta co wcześniej obiecywał a co kazali mu teraz obiecywać. Błonie, błonie za rok zarosną chwastem i będą zdewastowane tylko kogo to w tedy bedzie interesowało.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 21:11
~Bławat
Naprawdę jest doniesienie o przepiłowaniu masztu? No, no, no, to nie przelewki. Jeśli tak Dariusz twierdzi, to musi być prawda. A ja czytałem, że przyczyna miała być wyjaśniana przez fachowców. Pan Dariusz wie o doniesieniu z pewnych źródeł, czy po rosie doszło? Tak czy owak, któryś oszczerca musi beknąć. A może nie oszczerca?
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 19:40
~Paula
w tym mieście męskość liczy się w wysokości zapomogi, sociala którego wyżebracie od państwa. Wasze kobiety pękają z dumy :D oj tylko dzieci szkoda - szprzedawczyki wasza mać :)
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 16:49
~Wszechwiedzscy
Chłopy z alutheca mogą pracować w hucie
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 15:36
~Stalow@
Dzięki temu Aluthecowi i innym zakladom na które tak psioczycie wiele rodzin w Stalowej Woli i okolicach ma co jeść a budżet miasta ma podatki które idą na inwestycje. Jak te zakłady padną to gdzie pójdzie wielu mężczyzn pracowac? Do upadajacej Huty czy Chińczyka? Był pomysł miasta akademickiego teraz turystycznego. Jak z miasta przemyslowego mozna tworzyć miasto turystyczne. Sandomierz to moze robić.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 15:32
~csa
a jakie firmy sprowadził nadbereżny???? a faktycznie KFC. :)
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 14:35
~wierny pis
a ja tam poszedlem sie opalac i jest super nigdy wiecej po to oni sprowadzili staschmidt i aluthec teraz niech ida tam mieszkac a nie się znalezli mdrcy z zachodu
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 14:34
~lol
do xyz Będzie na to wszystko z twojej ubeckiej emerytury która pis Ci obciął tak więc z mojej kieszeni nie pojdzie :). Jesli wszystkie pieniądze sa społeczenstwa i kazdy ma prawo mowić na co maja iść lub nie to prosze dziadkow z milicji obywatelskiej zw. PO nie pobierac emerytur bo to jest z naszej wspolnej kasy a ja sie na to nie zgadzam, bo wasze emerytury zadłuzają budzet panstwtwa komunisci .
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 14:24
~Cccp
Manukun raz piszesz że za Twoje podatki się bawią, a teraz że nawet tu nie mieszkasz. Fałszywy jesteś jak cała ta opozycja.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 14:11
~Czerwona chołota
Przestańcie głupio ujadać, bo wam czerwone pośladki od bolszewickiej wściekłości z portek wylezą i będzie widać na błoniach kto czerwony.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 14:02
~hello kitty
@do barana Baltazara, budrzet nieuku pisze się przez ż /budżet/
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 13:41
~kiki
Super bardzo fajnie zrobione,brawo Panie Prezydencie czekaliśmy na to 30 lat niech kwiczą bo tylko tyle potrafią robić, dziękujemy i apel do mieszkańców o kulturalne zachowanie !!!!!!!!!!!
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 13:05
~xyz
do~123456 A potężne koszty ubezpieczenia ze względu na zalewowe miejsce usytuowania obiektów rozumiem, że będzie płacił prezydent Lucjusz N. ze "swojego kieszonkowego" ,a nie co roku - my mieszkańcy ( czyli z miejskiej kasy).Niestety, to sa te dodatkowe koszty- ubezpieczenie, które należy doliczyć do każdej inwestycji pana prezydenta.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 12:24
~Baltazar
Do barana niżej.Budrzet.Nasze piniądze 10 mln
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 11:47
~123456
San wylewa raz na kilkanacie lat a zapewne miejsce bedzie ubezpieczone. Super Lucek oby tak dalej. NIech kwiczą przez najbliższe 5 lat nic sie nie przejmuj :)
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 11:20
~henna
Myślę, że koniecznym stanie się złożyć "doniesienie" na okoliczność zalewanych ciągle ulic miejskich tworzących gigantyczne bajora i powodujących straty w niszczonych samochodach. Kolejną sprawą wymagającą zainteresowania się działalnością prezydenta jest samowolnie postawiony, niezgodnie z wymaganiami sztuki budowlanej maszt 'patriotyczny", który runął na ziemię podczas jednej z burz. Te organy które "zalegalizowały" ową budowlę powinny być pociągnięte do odpowiedzialności także. Upadek masztu jest znakiem, że tak samo skończy p. Nadbereżny i to już niedługo. Doniesienie winno być złożone do Prokuratury! A teraz może gospodarz naszych pieniędzy powie nam ile ta "impreza" nas będzie kosztować, łącznie z wkładem tvp2 bo przecież oni także korzystają z dotacji budżetu czyli z naszych podatków oraz jakie będą koszty roczne utrzymania całej infrastruktury nadsańskich błoń? Słowem, pan Nadbereżny kupuje nam z naszych pieniędzy(zaciągając kredyty) samochody z najwyższych półek nie bacząc czy my będziemy w stanie opłacić sobie ubezpieczenie, zakupić paliwo nie mówiąc by jeszcze nimi jeździć! Oto nasz "dobrodziej" nie liczący się z publicznym groszem!
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 11:12
~abc
Dziękuję prezydentowi ,PiSowi itp. Co to ma być Kult Mao ? Dziękuję panu przewodniczącemu Mao że zamknął do obozu mojego ojca że moja matka donosi na sąsiadów... Niech żyje pan prezes Ciąq Lee Mao
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 11:07
~NadbereznyNieKlam
Miasto 1,3 miliona pozostałe to nie podatnika ? też ty czy ja płaciliśmy, TAK WŁAŚNIE MANIPULUJE PiS. 13 milionów złotych. Pieniądze z NFOŚ to też my podatnicy
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 11:03
~abc
te błonia to jak silikonowe cycki niby ładne ale coś tu nie gra
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 10:59
~Za dużo na siłe
Pam prezydent marzy że błonia są skoniczine Hahah ekipy mało się nie wybija bo jest nie wykończone jak trzeba . Dobrze ze jeden mądry sprawdził Belkę z huśtawki dla dzieci bo była nie odkręcona . A po za tym niech fantastyczna firma robiąca zapłaci ludzia którzy tam zaiwaniaja w pocie czoła .
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 10:50
~W błoto
Skończą jak maszt - poczekonacie jak San wyleje do wałów.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 10:43
~obywatel
razem wygramy wygramy wszystkich pelowskich komuchow pokonamy pelna mobilizacja na wyborach pokazmy gdzie mamy platforme
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 10:34
~lol
Brawo Lucek. Nastepne 5 lat Twoje jak nic. Z komunistami wygrasz w cuglach. Dzieki za zieloną fale i strzałki to było naprawde wazne.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 10:18
~obywatel
opozycje boli ze nikt w miescie juz nikt nie chce byl slezak to powiem wam co robił odpowiedz znajduje się w sklepie na poniatowskiego
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 10:12
~kolega
ludzie posluchakcie prezydenta a nie wiecie co piszecie calkowity koszt bloni z budzetu miejsta wyniosdl 1,3 mln zl a gdzie wasze 10mln zl one sa finansowane z rzadu i to was boli8 że cioś sie dzieje w tym miescie
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 09:43
~xvc
W stalowej sporo donosicieli mieszka więc nie ma co się dziwić
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 09:42
~Adam
Od dawna mówiono o Błoniach - dobrze, że prezydent Nadbereżny wziął się za to. Wreszcie powstają piękne tereny rekreacyjne, bo Stalowa Woal miała ich mało. Skorzystają wszyscy mieszkańcy.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 09:41
~piesek
dokladnie trzeba cenzurowax opozycje sledzic wytropic i osadzic brawo joachim brudzinski i polska policja a chce wam powiedziec ze policja tez przeglada wpisty na portALU STAOWKA NET I zapowiadamn ze wszelaka krytyke wladzy nie bedzie tolerowac
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 09:32
~ytikikx
szacuje się ze w niedziele na błoniach będzie 80 tys ludzi !!!!!
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 09:29
~krasnoludek
Srzaty ktore wypilowaly maszt pod flage narodowa teraz wziely nozyczki do rak i wszystkie loczki beda scinac
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 09:20
~ttttt
Dziś jak będzie padało to biada OPOZYCHI
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 09:18
~csa
@big to nie manukun obiecywał w kampanii wyborczej gruszki na wierzbie. masz bardzo słabą pamięć lub jesteś …. mamy prawo jako mieszkańcy rozliczać i punktować krętactwa twojego prezia. jak tobie wystarczy huśtawka, kosz naśmieci, festyny czy ławeczka to twój problem. część mieszkańców oczekuje jednak więcej niż lansu i co chwilę wywiadów z "celebrytą" nadbereżnym.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 09:07
~Big John
manukun na prezydenta! Sprowadzi do Stalowej Microsoft i rozwinie branżę IT. Mało tego. On sprowadzi do Stalowej Giewont i nawet Bałtyk i rozwinie turystykę w Stalowej. Jak będzie trzeba, to Uniwersytet Jagielloński sprowadzi do Stalowej by mieć intelektualne zaplecze. Jednak na razie tego nie zrobi, bo zajęty jest pisaniem wniosków, donosów, tudzież komentarzy. W tym jest dobry, jak każdy polityk obecnej opozycji.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 08:44
~podatnik
Dziękuję prezydentowi Nadbereżnemu z PiS, że sprowadza wielu inwestorów, są tu zakłady pracy świetne, czyste powietrze, nie ma hałasu, do miasta ściągają nowi mieszkańcy, miasto się rozrasta. Dzięki temu płacimy niższe podatki. Cieszymy się, że mamy taką radę miejską z PiS i takiego wspaniałego prezydenta. hahaha tylko tak w Stalowej Woli nie ma, jest wszystko na odwrót.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 08:14
~antyeko
dokladnie szacje się że tylko w sama niedziele blonia odwiedzi ponad 30 tyś osob
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 08:12
~ks. Jan W. z Francji
ci z PiSu są chorzy: wszyscy na nich donoszą. Jakaś paranoja?
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 08:08
~Mieszkaniec
Mieszkańców Stalowej Woli tam w bród mimo budowy. Mają gdzieś ten kwik opozycji...
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 07:35
~mi
ze tak sie zapytam ,kto o zdrowych zmyslach inwestuje w tereny zalewowe,przeciez jak san wystapi z koryta to wszystko pozamula ,a w niektorych miejscach dokona zniszczen ,zobaczymy oby sie moje slowa nie sprawdzily,a kto poniesie koszty ,my podatnicyglupimi pomyslami urzednikow
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 07:34
~zd
opozycja i przeciwnicy dawać więcej komentarzy bo jak czytam te bzdury wasze to się super czuje
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 07:01
~csa
@lajkonik jak twoimi ambicjami są place zabaw, siłownie to współczuję.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 06:04
~Rrrrrr
Stalowa Wola jst zanidbanym miastem gdzie są piniądze na jego utrzymanie. Trawniki brzydkie nie wykoszone brak kwiatów. Wystarczy pojechać do Rzeszowa i zobaczyć. Centrum Stalowej jest okropne. Koło dworca Pks trgedia. Tylko widać obraz wczesnej komuny BIEDĘ. I kto powie coś miłego o mieście.
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 02:58
manukun
@Mario Jako człowiek stosunkowo młody, szukam celu w życiu. Co mnie skusi do powrotu lub przeprowadzki do Stalowej Woli? Zacznijmy od początku. Gdzie obiecywane dobrze płatne miejsca pracy? Gdzie branża IT? Gdzie przemysł lekki? Gdzie nowe tereny inwestycyjne - zarówno pod budowę fabryk, jak i osiedli mieszkaniowych? Na tym skończymy. Mogę tylko powtórzyć, że nie powstało nic zachęcającego do związania przyszłości z tym miastem. Place zabaw? Tereny rekreacyjne? Imprezy? Dziękuję, nie mam zamiaru spłacać kredytów, które zostały przejedzone. Za co utrzymam siebie i rodzinę?
+0-0
Sobota, 4 sierpnia 2018 r. godz. 00:26
~Pp
Uprasza się rzekę San o nie wylewanie po lewej stronie jej biegu między mostami w stalowej woli. W przypadku nie zastosowania się do powyższych wytycznych ów rzeka podlega karze o zakazie płynięcia przez lat trzy i pół.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 22:47
~Marek
Nikt rozsądny nie buduje niczego na terenach zalewowych.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 22:39
~marek
Bardzo dobrze,że ktoś kontroluje bo rada miasta jest bezradna,nie są to fachowcy i tylko podpisują zmiany budżetu.Nawet w najlepszej rodzinie są różne zdania i słucha się słusznych decyzji bo nie każdy ma rację.A w Stalowej Woli radni bezradni na niczym się nie znają i tylko przytakują błędnym decyzjom.Jedynie co Prezydent dobrego zrobił to ścieżki rowerowe,a rewitalizacja mu się nie udała,marnuje miliony,które idą w błoto.Popiera projekty sporządzone nie przez doświadczonych fachowców,tylko przez młokosów,studentów którzy wprowadzają innowacje.Żli doradcy bez doświadczenia nie myślący realnie,dla nich się liczy tylko kasa bo na tych projektach można nieżle zarobić.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 22:07
~sasiad skarpa
Według mnie pieniadze sa źle wydane,przy okazji wycieto na skarpie i błoniach drzewa.Na skarpie nie ma drzew,a tam gdzie była trawa jest piasek i woda .Wstyd dla miasta.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 22:02
~Emeryt
Cieszysz się że rodzinę utrzymujesz z socjalna??? Mały fajek jesteś hehehe
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 21:29
~Ninka
Idea otwarcia się miasta w stronę rzeki to piękny zamysł ale czy na tym ma polegać? Proponuje nam się jakiś populistyczny koszmarek zamiast rzeczywistych działań, mądrych, z głową. A ludzie kupią ten idiotyzm i za jego eksploatację będą bulić w przyszłych latach dopłacając do MOSiRu, PECu czy MZK.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 21:03
~Katolik
Dokładnie co robił wasz szlezak powiem wam usuwał krzyże i komuch pan luvjudz jest katolikiem z krwi i kosci
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 20:42
~Mario76
Na cóż to wzajemne opluwanie się ,to nie na poziomie ,a ja dumny jestem z Pana Prezydenta Lucjusza ,bo to miasto staje sie wreście atrakcyjne wiele ludzi nie rozumie tego ,ale mnie to nie obchodzi czy Wam się to podoba ,czy jesteście przeciw napewno Wasze zdanie nie obchodzi nikogo ,bo to jakiś maly procent a zapewne wszyscy przeciwnicy przyjda na impreze i będą się bawic by na drugi dzień dalej sypać jadem na tyle Was stać żałosnę!
+0-1
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 20:41
~zak
Do mixxer.San wylewa srednio co 10 lat,ale to nie znaczy ze many Nic nie robic.Sam mam pola w strefie zalewoweji I corocznije obsiewam mimoze moze mi zniszczyc.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 20:23
~lajkonik
wiem że ten paz ma chu.. do znaczenia pytam sie szreki i ta totalna co zrobiliscie przez tyle lat. place zabaw. błonie , skwery
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 20:21
~Narodowiec
Pieczony królik on tak mówił bo chciał dalej brać pieniądze ale już odsiedzieć swojej i git a grozi mu 25 lat
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 20:10
~mixxer
Jak czesto San wylewa, szanowny panie PiSprezydencie?
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 19:55
~Obserwator
Wg szefowej PO w Stalowej Woli wartosciowi ludzie stąd wyjechali. Panie były radny Dariuszu, co pan tu jeszcze robisz?
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 19:54
~pieczony królik
do narodowca jak mieli dać na dzieci skoro min . Rostowski z PO mówił "piniendźy" nie ma i nie będzie.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 19:36
~Narodowiec
Przedsiębiorczy dlatego że zarabiam powyżej 10 tys w jednej z firm
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 19:15
~przedsiebiorczy
do~Narodowiec A dlaczego tylko 1500,powinno być 2000. Owszem 500+ , ale dla rodzin poniżej jakiejś granicy dochodów, na wszystkie dzieci i nie do 18 roku życia, tylko dotąd, dopóki się uczą, studiują. Tak wiele rodzin będzie miało kłopot,gdy zacznie ubywać apanaży, bo dzieci będą kończyć 18laaaaat. Najgorsze,że wiele kobiet porzuciło pracę, więc na starość dzieci będą miały obowiązek alimentacyjny wobec matek,a państwo zwielokrotniona liczbę petentów pomocy społecznej.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 18:49
~hłehłehłe
pernamentna inwigilacja takie rzeczy za takie wynagrodzenie, sprzedawczyki :D
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 18:48
~dojna zmiana
do narodowiec. akurat tak się składa że ja nikomu nie dałem bo i mi do garczka nikt nie wkładał :) tak samo jak i tusk tak samo kaczor jest dobry. Jesteś małą fajką skoro liczysz na to że z socjala i zapomogi utrzymasz swoją kobietę i dzieci. Niech wszyscy wiedzą że faceci którzy utrzymują swoje rodziny z socjala to miękkie PIPY :D
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 18:36
~Narodowiec
Akurat ja biorę 1500 plus bo mam 4dzieci i dlatego PiS wygra bo wy ludziom nie daliście pieniedzy
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 18:28
~dojna zmiana
narodowiec hahahahhaha hyba nałogowiec. pińćset plusie twoja mać pewnie siedzisz co dzień nawalony w rst i żłopiesz piwsko a dzieci w samowolę z pijanymi opiekunami. Widze rada miejska i pińćsetplusy w pełnej mobilizacji siędzą w komentarzach. Sprzedawczyki jesteście, a co 4 lata polityczny wicher wieje z innej strony. Oj wstyd na cały powiat będzie. Bohatery wasza mać.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 18:07
~Narodowiec
Okulickiego jak się nie podoba to won na wieś nikt siła nie trzyma a plac zabaw jest ekstra sam am przychodzę o 21 z dziecmi
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 18:06
~Ernest
Byla "dzika" przyroda. Teraz mamy asfalt , a jutro budki z piwem !!! Gratulacje !!!!
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 17:59
~ieszkankaOkulickiego
Chcę wyrazić swoją opinię na temat centralnego placu zabaw. Mieszkańcy, którzy tu nie mieszkają, a tylko przychodzą, nie wiedzą, co odczuwają mieszkańcy, którzy tu mieszkają, godzina 21, dalej hałas, godzina 22, 23, po północy ... i tak cały czas, zjeżdżanie po linii, hałas. chyba już wystarczy tych PLACÓW ZABAW, nie można zrobić coś spokojnego ? Na błoniach są piękne tablice, jakie ptaki tam są, ale tych ptaków tam nie ma przecież, to kłamstwo. Przeczytajcie, rozglądałam się, wypatrywałam. Nie będzie, bo tam będzie taki sam hałas jak wszędzie na wielkim placu zabaw. Czy można gdzieś odpocząć od hałasu w Stalowej Woli ?
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 17:38
~dzieciak
Panowie proponuję do piaskownicy. Tam jest Wasze miejsce. Wiaderko i łopatki przyniosę !!!
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 17:33
~ciemny lud to kupi hahahah
najpierw wam zabiore mamone w postaci podatku a potem wam powiem ze dałem z własnej kieszeni jacyś wy jesteście malutcy :) hahahahhahaha a za chwile powołam rade miasta i obsadze kilka stanowisk to będziecie siedzieć na stalówce i pisać komentarze o zmyślonej opozycji. hahahahhaahhahahaha" tańce hulanki swawola hej że hola....."
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 17:26
~Polak
Akurat dzieci potrzebują placu zabaw a po zostanie zniszczone w średniowieczu przy urnie
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 17:10
~NIEdlaPIS
Wszystkie imprezy tego typu jak w niedzielę, mają jeden cel, to bezpłatna dla Nadbereżnego kampania wyborcza do parlamentu. Lansuje się w mediach z pieniędzy budżetu miasta naszych pieniędzy. Gdzie inwestor obiecany ? gdzie zatrzymywanie ludzi w mieście ? miasto starzeje się, po co tyle placów zabaw, PARK to nie PLAC ZABAW !!
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 17:03
~Mieszkaniec z bloku przy ul.Poniatowskiego
Cieszę się, że wreszcie jest gdzie wyjść na spacer w Stalowej Woli i miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Byłam tam dzisiaj i jestem pod wrażeniem teraz nie trzeba już wyjeżdzać na weekend żeby wypoczywać komfortowo na plaży i aktywnie spędzać czas na boisku. I wielki ukłon za asfalt do jazdy na rolkach :)
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:58
~Narodowiec
Ciesz się że wgl ktosbdo nas przyjedzie i wara mi od pana Kurskiego który więcej od ciebie zarabia i skończył studia a ty nie
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:48
~Jahwe
Opozycja niemiecka od razu gdzie briefing protest pod blokami po policja się zajmie kodem zgłoszę to
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:43
~sic!
Jeżeli to Spoty emisyjne z p.Nadbereznym w roli głównej to, to nie jest promocja miasta, tylko kampania wyborcza ogłoszonego już przez PiS pana lucka -na kandytata na prezydenta w nadchodzących wyborach.I to jest na nasz koszt- nas mieszkańców. Hańba!
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:38
~Roland
Jedno jest pewne, że obecna władza jest rozrzutna , a nieujawnienie ile kosztuje impreza na Błoniach nad Sanem i zasłanianie się tajemnicą umowy z TVP jest bardziej wymowne niż podanie jakiejkolwiek sumy.Zapewne suma porażająca.To już było w starożytnych cywilizacjach- rozrzutność, przepych, chleb i igrzyska. Wszystko to to kampania prezydencka.A pan Nadbereżny niech przypomni sobie jak zachowywał się wobec Andrzeja Szlęzaka i niech nad sobą nie ubolewa , bo to żałosne.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:33
~Hrabia
Pokazcie to bloto wszech obecne ! A ja nie dzuekuje bo jest poczatek kampanii prezydenckiej za nasze i uni pieniadze.Prezydencie chwalisz sie bloniami? Kasa z dotacji unijnych a fdzie flaga UE Przed UM ???? smierdzi ci ? Ale kasa unijna juz nie? Pana perfidnosc mam nadzieje zostanie nagrodzona bo w miescie sa tez ludzie madrzy i myslacy.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:24
~antykomuch
Przytuła jak i cała śmieszna opozycja próbuje odwrócić kota ogonem. A prawda jest taka, że od 3 lat donoszą na Polskę gdzie tylko się da. Tyle ma do zaproponowania PO PSL N SLD i KOD
+0-1
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:22
~aNUlaKa
Ja pamiętam, jak Nadbereżny jak dziecko robił konferencje prasowe, gdzie się dało, na każdy temat, krzyczał, wrzeszczał na sesjach, trzaskał drzwiami, zachowywał się jak kapryśne dziecko. Dziś go obserwuję i widzę, że bardzo poi się krytyki i opozycji.
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:16
~Big John
Jak sam wspomniał w oświadczeniu: wielokrotnie pisał wnioski. Różnica między Luckiem, a opozycją jest właśnie taka, że oni przez naście lat tylko piszą wnioski, a Lucek przez trzy lata wybudował i nie tylko błonia! A jak ktoś zarzuca Luckowi branie kredytów, to tak jakby podpisywał się "frajer". Bo dziś kredyty są na tyle tanie, że tylko frajer by nie korzystał. Mowa oczywiście o kredytach inwestycyjnych.
+0-1
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:09
~Wszechwiedzscy
Piękne miejsce amazing żal dupę ściska hejterow Lucjusz jestem wielki ave Lucjusz pan
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 16:01
~estel
Przytula powinien wziąć sobie do serca słowa Bronisława Komorowskiego i zapamiętać iż deszcz pada, woda zbiera się i spływa do Bałtyku. Tak tłumaczył Bronek ludziom podczas powodzi. Bronek zapewniał tez ze powodzie są co roku i ludzie zapewne oswoili się już z tym wiec Przytuła też powinien oswoić się z kałużą i posłuchać rad starszego i doświadczonego polityka
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:57
~Mieszkaniec
Dziękuję pięknie panie prezydencie. Na to czekałem z całą rodziną.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:57
~mieszkaniec sw
Wreszcie Prezydent dużo robi dla mieszkańców a oponenci bez pomysłu i programu. Dobrze im było jak rządził gbur i nierób.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:56
~pieczony królik
opozycja pragnie aby wykonawcą prac byli "swoi" . może "fachowcy" od melioracji ze Szczecina i okolic?Pozdrawiam.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:50
~Robert
Liczba mieszkańców spadła już kilkanaście lat temu.Dzieci wyjeżdżające na studia do dużych miast nadal mają zameldowanie w Stalowej Woli,ale de facto już tutaj nie mieszkają.O dobrą pracę zawsze było tutaj ciężko.Teraz jest praca dla młodych ,i pomoc dla rodzin z dziećmi więc zostają ,bo łatwiej żyć.
+0-1
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:48
~Ic
Pan Przytula na radnego miasta Ręką do góry o podwyżkę diety A dla ludzi w Stalowej Woli NIC NIE ZROBIC Super PO chcemy rządzi sobie dużo ludziom G..
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:41
~jasio
a co tam koszyowalo 10 milionow czyzby ten hamak
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:14
~PełO
Opozycja sama sobie komentuje - Przytuła i Butrynowa zmieniają "podpisy" i klepia cos bezsensu. Lucek zaoral cala opozycje. Przytula i Butrynowa to co najwyżej mogą zapalić świeczke w obronie starego układu.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:13
~jan
.... ,, ma kilkadziesiąt emisji spotów promocyjnych" ..... i co z tego, Stalowa Wola to nie to samo co Sandomierz czy Zamość, co skuszony turysta będzie tu robił ?.... a potencjalny inwestor nie szuka miejsca do biznesu w TVP gdzie większość czasu antenowego to rządowa propaganda. Można otwarcie powiedzieć zakupiliśmy dla miasta trochę rozrywki zapłaciliśmy za to, i tyle, a nie pleść o korzyściach jakie z tego tytułu będzie miało miasto, bo korzyści nie będzie żadnej.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:11
~podatnik
Przecież opozycja chce, pisze wyraźnie, tylko ta inwestycja jest źle robiona. Byłem tam wczoraj na spacerze z psem, pływały rośliny, a deszcz padał 2 dni temu. Teren jest mokry bo to od Sanu. Więc zawsze tak będzie.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:06
~Sportowiec
Widzicie hejtery ilu was jest zamiast pisać po forach i atakować władze to odejść sprzed kompa i pobiegać na błonia bo wielu z was przed sądem jest przykosci
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 15:00
~prezes
Opozycji szczena opada na samą myśl,że Nadbereżny,jako prezydent Stalowej Woli,zrobił porządek w wielu miejscach,a oni nie zrobili za wiele przez wiele lat. Przytuła ma też żal,bo wyleciał z Urzędu Marszałkowskiego i myśli,że to przez Nadbereznego.Ale skoro się nie nadawał...
+0-1
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:53
~Elwira
A mnie się tam podoba... wyłącze kompa bo juz nie mogę tych opozycyjnych narzekań słuchać i ide na błonia
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:53
~Jahwe
Zbieram osoby które podpisza się pod petycja o ukaranie radnego Dariusz aprzytuly ktoś jest chetny
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:51
~TakJest
Liczba mieszkańców spada, nie chcą tu mieszkać. Liczba mieszkańców - stałe zameldowanie: 2014 - 61 603 (stan na 31 grudnia), 2015 - 60 844 (stan na 31 grudnia), 2016 - 60 165 (stan na 30 listopada), 2017 - 59 635 (stan na 31 sierpnia), 2018 - 58 956 (stan na 31 lipiec)
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:43
~Polak
Dokładnie jest tam pięknie pan prezydent wygra wybory wszyscy murem za nadbereznym
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:41
~pławo
Panie Nadbereżny 10 milionów złotych z NFOŚ to też pieniądze PODATNIKA i nie marnuj ich w błocie, dobrze, że jest opozycja bo przynajmniej tego nie s...… Brawo opozycja
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:39
~Marek Rowiński
Panie Przytuła, nie kpij pan i nie zarzucaj pan prezydentowi kłamstwa, jak pan żeś dzisiaj skłamał. Chodzi o te wypociny o liczbie mieszkańców. Biadolisz pan, że od grudnia 2014 do lipca 2018 miasto zanotowało spadek liczby mieszkańców. Do 58.956. Czyli jest nas niemal 59.000. A pan piszesz , że jest nas 58.000. Tysiąc ludzi panu wyparował? Jak w Hiroszimie? Jeszcze gorsza infografika, a konkretnie słupki. Porównujesz pan 58.956 do 61.603 i te słupki tak żeś pan wyrysował, że nijak mają się do rzeczywistości. Bo według nich 59.000 to mniej niż połowa liczby 61.600! To jest prymitywna manipulacja.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:39
~Wilk
Pan Przytuła ma absolutna racje. Jeśli Lucek myśli, ze może wszystko nam wcisnąć jak urząd propagandy za PRL to się bardzo myli. Opozycja ma prawo a nawet powinna patrzeć panu Prezydentowi na ręce i dobrze ze to robi. Większość osób , które się śmieje z opozycji to trolle bo wiem ze wiele ludzi ma podobne zdanie i nie podoba się im to co się dzieje ze miastem za rzadow PiS
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:32
~brawo
Brawo opozycja, PiS nie liczy się z pieniędzmi, Opozycja chce aby powstały błonie ale żeby te 13 milionów było prawidłowo wydanych, a nie w błoto. Brawo.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:22
~Ehh
Kto to jest ten p. Przytula? Zrobił on kiedykolwiek coś dla miasta? Jakim trzeba być żałosnym czlowiekiem, żeby donosić na miasto? Przecież Lucek tych błoni nie zrobił dla siebie, tylko dla mieszkańców.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:21
~@ Mieszkanka
Bo może mają już dość ciągłego od roku ujadania? Może mają dość internetowego hejtu w imię partyjniactwa? Opozycja od kilku ładnych miesięcy krytykuje dosłownie wszystko, każdy ruch Nadbereżnego, bo zbliżają się wybory. A wcześniej przez 2 lata nie grymasiła. Wtedy było ok? :D
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:14
~Mieszkanka
Po co młodzi i mądrzy boją się opozycji i tyle o tym piszą. Czyzby małe poczucie własnej wartości?
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:10
~Robotnik
Zobaczymy jak błonia będą wyglądały po przejściu wszytkich ludzi w ten weekend.... Jeśli będzie padało to wszytko będzie tak nasiąknięte ze pozostawi to trwałe ślady na nowym obiekcie
+0-1
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 14:08
~Mieczysław
Byłem na błoniach i naprawdę super to wygląda, choć widać że jeszcze pracują i z tego powodu gdzieniegdzie błoto jest. A wcześniej tylko pokrzywy, zeschłe drzewa i lumpy z alkoholem.
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:59
~do ONI ZNOWU HEJTUJA
A ty teraz co robisz? Daj juz spokuj bo ludzie chca wypoczywac a nie czytac hejt
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:54
~8969
Opozycji znowu coś nie pasuje... Ile jeszcze będziemy tych kilku osób słuchać? A sami proponują (W RAMACH POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA!!) park czyli wychodek dla psów!! Jasne: obsrańce i kundle ważniejsze od ludzi...
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:51
~Ewa
Dziwne te "pretensje" opozycji. Była na błoniach i już jest fajne, a za kilka lat, jak te tysiące roślin podrośnie, będzie mega. To o co chodzi, oni nie lubią mieszkańców Stalowej Woli, ze nawet wypoczynek chcą im zepsuć? Żałosne...
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:48
~opary absurdu
Nie rozumiem jak można donosić na własne miasto w imię partyjnych (powrót do koryta) interesów...
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:33
~ONI ZNOWU HEJTUJĄ??
Opozycja oczywiście grymasi i donosi. KUR*A ODP**CIE SIĘ W KOŃCU Z TYM HEJTEM LUDZIE CHCĄ NA BŁONIACH ODPOCZĄĆ A NIE WYSŁUCHIWAĆ WASZEGO SMĘCENIA!!! Pod sąd se robić te nabożenstwa w 10 osób, albo kostkę pod florianem malować. A jak nie pomoże to ze 3 czopki w kakao. Powinno pomóc!
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:29
~kama3
Panie Przytuła co pana obchodzą błonia nad Sanem w Stalowej Woli, jak po zdjęciach na FB wstawianych pan mieszkasz gdzieś pomiędzy Rzeszowem, Warszawą a Krakowem!!!??
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:26
~stalowiak
Byłem na błoniach i mimo że jeszcze kończą je robic to oceniam je jako zajeb**te miejsce do wypoczynku, to samo mi mówią znajomi, których tam spotykam.
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:24
~Rencista
Dla opozycji ważne jest aby wrócić do władzy,bez względu na to czy naród sobie tego życzy,czy nie:) Aby nam się żyło,i naszym dzieciom,reszta społeczeństwa nieważna.
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:23
~mieszkaniec
Przytuła przykonfidencił już? Tylko do NIK? Coś słabiutko z formy wyszedł! Jeszcze do płokułatuły pucuj!!!
+0-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:22
~csa
największym krytykantem to byłeś ty panie nadbereżny. jako radny krytykowałeś wszystko dla zasady nawet jeśli nie miałeś o czymś bladego pojęcia. teraz płaczesz???
+1-1
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:22
~Obserwer
Mnóstwo młodzieży ,dzieci,i osób starszych od dawna można zauważyć na błoniach.Nawet z opozycji spacerują z dzieciakami.Korzystają wszyscy ,to nie jest dla wybrańców,tylko dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic.Doceńcie to czego dokonała obecna władza,a wy nie zrobiliście przez ponad 30lat.
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:16
~Posłuchajcie ludzi
Opozycja jak zwykle ujada, a ludzie mimo tego hałasu wiedzę swoje. Wystarczy porozmawiać z tymi, którzy akurat wypoczywają na Błoniach. LATA CAŁE CZEKALI NA TO!!! Opozycja może ujadać ile wlezie, ale niestety przejedzie się na tym.
+1-0
Piątek, 3 sierpnia 2018 r. godz. 13:14
~to "szpiegi z krainy deszczowców"
Żałosne jest to, że chodzą jakieś typki jak "szpiegi z krainy deszczowców" filmują plac budowy, a potem piszą, że to pieniądze wyrzucone w błoto. K***a mać, czy dom oceniacie jak on jest jeszcze w trakcie budowy, a książkę po okładce? Najwyraźniej!
+1-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.