| Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej! Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa Encyklopedia miasta Stalowa Wola Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego Twoje konto | | | | | Zasłyszane... | | | | | | Wiadomości lokalne / News
| Czwartek, 22 lutego 2018 r. godz. 13:58 /Informacja prasowa/ | Uwaga! Od 1 marca zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej MZK
Od 1 marca 2018 r. zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Fot. Jacek Rodecki
| Od 1 marca 2018 r. zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy autobusów komunikacji miejskiej.
Zmiany będą polegać na:
1) uruchomieniu nowej linii komunikacyjnej numer "16". Linia ta będzie kursować na trasie Stalowa Wola - Pysznica - Jastkowice - Chłopska Wola (i w kierunku przeciwnym). W Stalowej Woli linia nr 16 będzie zatrzymywać się na przystankach (w trakcie kursów do Chłopskiej Woli): Kwiatkowskiego - HSW, Kwiatkowskiego SP ZOZ, Orzeszkowej - Metalowiec, Popiełuszki - MOPS, Okulickiego - Hala Targowa, Okulickiego - Wiadukt, Okulickiego - Nadsański Bank Spółdzielczy, Al. Jana Pawła II - Górka, Al. Jana Pawła II - Straż Pożarna, Al. Jana Pawła II - Centrum, Popiełuszki - Apteka, Czarnieckiego, Czarnieckiego - Działki, Zasanie.
Dla kursów powrotnych na przystankach przeciwległych do wyżej wymienionych. Szczegółowy rozkład jazdy linii nr 16 znajdziecie Państwo tutaj: http://www.mzk.stalowa-wola.pl/wp-content/uploads/2018/02/rozkad-jazdy-linii-nr-16-1.pdf
2) likwidacji części kursów linii nr 17, które to kursy zastąpi linia nr 16. Ponadto do rozkładu jazdy linii nr 17 zostaną włączone nowo wybudowane przystanki w m. Pysznica przy ul. Krętej oraz w m. Kłyżów przy ul. Błońskiej (przystanek początkowy i końcowy w Kłyżowie). Ponadto autobus linii nr 17 nie będzie korzystał z przejazdu koło Zespołu Szkół w Pysznicy. Uczniowie będą korzystać z przystanku na ul. Krętej. Szczegółowy rozkład jazdy linii nr 17 tutaj: http://www.mzk.stalowa-wola.pl/wp-content/uploads/2018/02/rozkad17.pdf
3) likwidacji kursu linii nr 5 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole) z Os. Piaski rozpoczynającego się o godzinie 23:49;
4)zmianie godziny rozpoczęcia kursu linii nr 8 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole), z przystanku Kwiatkowskiego - HSW, z godziny 15:10 na godzinę 15:15;
5) zmianie godziny rozpoczęcia kursu linii nr 10 realizowanego w niedziele, z przystanku Sosnowa - Leśniczówka, z godziny 9:15 na godzinę 9:30;
6) zmianie godziny i miejsca rozpoczęcia kursu linii nr 19 realizowanego w niedziele: pierwszy kurs linii nr 19 będzie rozpoczynał się z przystanku Żwirki i Wigury o godzinie 7:36 (obecnie kurs rozpoczyna się z przystanku Al. Jana Pawła II - Poręby o godzinie 7:45);
7) likwidacji kursu linii nr 20 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole) rozpoczynającego się na przystanku Okulickiego - Hala Targowa o godzinie 18:30;
8) likwidacja kursu linii nr 22 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole) rozpoczynającego się na przystanku Rozwadów o godzinie 9:00.
| |
Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego, coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net |
|
| Sobota, 24 lutego 2018 r. godz. 18:35 ~Adam | To niech wojt sypnie groszem di mks to pewnie puszcza jakis autobus w strone bojanowa. Tylko do waszej gminy nie jezdza mks. A no i chyba do zaklikowa tez nie ale tam bus za busem na Lublin jedzie |
00 | Sobota, 24 lutego 2018 r. godz. 18:30 ~123... | do anka-to chociaz drzwi cie dopieszczaja,jesli nie ma kto... a pod krawatem wszyscy jezdza.i nie paskundy-tylko paskudny. |
00 | Sobota, 24 lutego 2018 r. godz. 14:06 ~Mieszkańcy | Pasowała by taka linia w stronę Bojanowo |
00 | Sobota, 24 lutego 2018 r. godz. 11:29 ~anka | Jest taki jeden paskundy kierowca pod krawatem, mnie 2 razy przyciął. do Niska i zwiał mi przed nosem |
00 | Sobota, 24 lutego 2018 r. godz. 09:55 ~dfr | ja myślę, że najlepsze wyjscie to trolejbusy jak w Kołobrzegu są, to i u Nas mogą być |
00 | Piątek, 23 lutego 2018 r. godz. 18:53 ~capa | Ktoś kiedyś uruchomi linie do Przyszowa, Stanów i Bojanowa?? T |
00 | Piątek, 23 lutego 2018 r. godz. 17:43 ~Kryspin | A moim zdaniem rozwiązaniem problemów komunikacyjnych w SW jest w dużej mierze wykorzystanie torów PKP. Wystarczyłoby, żeby wahadłowo kursował szynobus na trasie np. Nisko - Agatówka. Tylko nie raz na 2 h. Jak dla mnie wszystko jest w miarę OK poza częstotliwością kursowania autobusów. W ten sposób np. możnaby dość skutecznie skomunikować Os. Piaski i Hutnik z miastem i ożywić trochę dworce, czy przystanki kolejowe. |
00 | Piątek, 23 lutego 2018 r. godz. 17:04 ~Adam | Lepiej most zbudowac nowy |
00 | Piątek, 23 lutego 2018 r. godz. 13:00 ~Iskra | A nie można jakiegoś autobusu puścić w godzinach szczytu przez rozgrodzony teren dawnej huty? Wjazd np. dawną bramą 3 lub 4 ,obok ENESTY, CERKAMEDU i wyjazd dawną bramą obok MISTY na rondo i ul.Grabskiego, lub w kierunku bramy na TLENOWNI |
00 | Piątek, 23 lutego 2018 r. godz. 05:27 ~!!!!! | 5 musi kursować 7 dni w tygodniu w takich godzinach jak teraz |
00 | Czwartek, 22 lutego 2018 r. godz. 23:08 ~mar333@onet.pl | turystka ma racje potrzeba wiekszego pojazdu !! w niedziele poważnie |
00 | Czwartek, 22 lutego 2018 r. godz. 19:50 ~* | wymiencie tez co niektorych kierowcow bo przycinaja pasazerow drzwiami. linia nr 3 godzina 9.44 dnia 22.02.2018. |
00 | Czwartek, 22 lutego 2018 r. godz. 17:10 ~turystka | Prosiłabym jako stała klientka linii nr,3 aby w niedzielę o godz.13-15.00 nie puszczać na tej linii mini autobusu, bo jest wtedy bardzo ciasno.Płacąc za bilet jestem niekiedy zdegustowana sytuacją, emerytki tłumnie jadą na cmentarz, a płacący za bilet muszą się gnieść. |
00 | | | | |
| |