Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 24 stycznia 2019 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
 Wiadomości lokalne
» Uwaga mieszkańcy! Od 4 lutego nowy rozkład jazdy
» Minister na prezentacji nowego sprzętu w szpitalu
» Co za 10 lat? Debata z ministrem Kwiecińskim
» Decydujesz, pomagamy - trwa głosowanie!
» Rozwadów: pieszy potrącony przed muzeum. Jego stan jest bardzo ciężki
» Dusi nas smog, czterokrotne przekroczenie wielkości pyłu!
» Miasto podreperuje infrastrukturę na lotnisku w Turbi
» Zbędne kilogramy chętnie przyjmiemy! - nowa jakość dietetyki w Stalowej Woli
» Chodnik dla aut nie dla pieszych?
» Mielecka firma stworzy dla Stalowej Woli system informacji pasażerskiej
» Muzeum Regionalnemu przybywa budynków. Niebawem otwarcie kolejnej powierzchni wystawienniczej
» 64-latek odnaleziony przez policję. Zaginięcie zgłosiła rodzina
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Podwójne spotkanie autorskie
» Ogólnopolskie Michalickie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne
» Koncert karnawałowy Orkiestry Dętej MDK
» Opowieści z Togo - spotkanie z Piotrem Pyrczem
» Muzyczny Parnas - XIV Forum Pianistyczne - koncert galowy
» Wieczór z operetką
» Wielka Wojna nad Dolnym Sanem
» Nerwica natręctw - spektakl w reż. Artura Barcisia
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Protest urzędników przed Sądem Rejonowym
»Stalowa Wola na COP24
»Otwarcie Centrum Języka i Kultury Chińskiej w Stalowej Woli
»Stalowa Wola: otwarcie lodowiska w stylu retro
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Gospodarka

Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 19:19     /Magdalena Rodecka/
Prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Błażej Wojnicz odwołany

Rozpoczęły się zmiany personalne w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, w skład której wchodzi Huta Stalowa Wola. Na czwartkowym posiedzeniu Rada Nadzorcza odwołała dotychczasowego prezesa Błażeja Wojnicza.
Rozpoczęły się zmiany personalne w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, w skład której wchodzi Huta Stalowa Wola. Na czwartkowym posiedzeniu Rada Nadzorcza odwołała dotychczasowego prezesa Błażeja Wojnicza.
Fot. Jacek Rodecki
Rozpoczęły się zmiany personalne w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, w skład której wchodzi Huta Stalowa Wola. Na czwartkowym posiedzeniu Rada Nadzorcza odwołała dotychczasowego prezesa Błażeja Wojnicza.

Błażej Wojnicz gościł w Stalowej Woli między innymi w kwietniu ubiegłego roku przy okazji podpisania w siedzibie Huty Stalowa Wola umowy z ramienia PGZ z uczelniami wyższymi, w tym Politechniką Rzeszowską i Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. Prezesem PGZ S.A. był od lutego 2017 prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Na dzisiejszym posiedzeniu Walne Zgromadzenie odwołało członków Rady Nadzorczej: Konstancję Puławską, Piotra Sulewskiego i Karola Tatarę. Jednocześnie w skład Rady Nadzorczej powołani zostali: Bogdan Borkowski, Wojciech Dąbrowski, Paweł Olejnik i Jakub Skiba.

Rada Nadzorcza powierzyła funkcję przewodniczącego RN PGZ S.A. Wojciechowi Dąbrowskiemu. Rada Nadzorcza dokonała zmian w składzie Zarządu Spółki. Ze stanowiska Prezesa Zarządu odwołany został Błażej Wojnicz, a do pełnienia tej funkcji Rada oddelegowała ze swojego grona Jakuba Skibę.

Jednocześnie Rada Nadzorcza odwołała członków Zarządu: Roberta Guta, Adama Lesińskiego, Macieja Lew-Mirskiego i Szczepana Rumana.

Rada Nadzorcza podjęła również uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Prezesa Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Jakub Skiba urodził się 16 maja 1961 roku w Krakowie. Ukończył historię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jest również absolwentem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. W latach 1993-1997 pracował w Najwyższej Izbie Kontroli, Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz jako I Sekretarz w Stałym Przedstawicielstwie RP przy ONZ. W latach 1997-1999 pełnił funkcję Dyrektora Biura Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a w latach 1999-2001 - Dyrektora Generalnego w Głównym Urzędzie Statystycznym.

Od 2005 roku był Dyrektorem Generalnym w MSWiA, a następnie w KPRM. W 2007 roku został powołany przez Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego na stanowisko członka zarządu NBP. Jakub Skiba był również członkiem Rady KSAP i Rady ds. Uchodźców. W 2016 r. uzyskał tytuł doktora ekonomii w Szkole Głównej Handlowej.

Od listopada 2015 do października 2017 roku sprawował funkcję Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

20 października 2017 roku został delegowany przez Radę Nadzorczą do czasowego wykonywania czynności Prezesa Zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., z której to funkcji złożył rezygnację 8 lutego 2018 roku.

PGZ skupia ponad 60 spółek branż obronnej (w tym Hutę Stalowa Wola S.A.), stoczniowej i nowych technologii, osiągając roczne przychody na poziomie 5 mld zł.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 17 lutego 2018 r. godz. 12:38
~pieczony królik
do Alek 78 .komuno wracaj , do c c c p wysyłaj towary a po pracy do kolejek kochani Rodacy . pozdrawiam.
+0-0
Sobota, 17 lutego 2018 r. godz. 12:28
~pieczony królik
jak odwołują "naszych" to płacz i lament. jak powołują "swoich" to płacz i lament. kto rządzi ten sadza swoich na stanowiska. tak było , tak jest i tak zawsze będzie. nie krytykujcie ale zacznijcie wreszcie myśleć logicznie.
+0-0
Piątek, 16 lutego 2018 r. godz. 16:33
~martini
PiS-owska "reforma" gospodarki: - zaczęli od przemysłu drzewnego i przystąpili do wycinki Puszczy Białowieskiej - kopalnie są nierentowne, węgla nie ma, więc dorzucili 10 mld zł rocznie z budżetu (wysokienapiecie.pl/7870-wydobycie-wegla-w-polsce-spadlo-poziomu-z-1950-roku/) - nie ma popytu na węgiel, więc budują energetykę węglową (przy okazji stawiając bariery rozwoju dla wiatraków i PV, żeby nie było konkurencji!) - znacjonalizowano kolejne firmy, żeby było więcej miejsca dla swoich (rodzin, krewnych i znajomych)... To najlepsze koryta i korytka dla "Misiewiczow" i "Obajtkow"!
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2018 r. godz. 04:28
~Rak
Do w kawa:bławat to nie szanowny pan to agent ub-pis
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2018 r. godz. 19:14
~a-daśko
I co dalej?
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2018 r. godz. 22:59
~Bławat
@mejliku- co miał wspólnego Berczyński? I wspomnienie o Tusku; ,,"Prywatyzacja jest jedyną realną alternatywą dla ciągłych kłopotów PLL LOT" - uważa premier Donald Tusk. Dodał, że podjęta dziś przez rząd decyzja dotycząca zmiany ustawy powinna umożliwić prywatyzację tej spółki''
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2018 r. godz. 17:57
~wieczorna kawa
"Tak mejliku, rząd dysponuje także samolotami, które nie są serwisowane w Samarze. LOT utrzymał się na niebie (...)" Nowe samoloty (jakims dziwnym trafem...) PiSowska wladza zakupila bez zadnego przetargu i za cene dwukrotnie wyzsza niz jest zazwyczaj wystawiana dla tego typu samolotow... Czy moze mial z tym cos wspolnego niejaki Berczynski, koles Antoniego "Che" Macierewicza, specjalista od "zamachow" i lobbysta amerykanskiej firmy "Boeing"? Coz, szybko spakowal walizke i wrocil do swojego USA! P.S. A w tym, ze "LOT utrzymal sie na niebie" to PiSowska mafia ma 0 zaslug... slownie "zero", szanowny panie!
+0-0
Niedziela, 11 lutego 2018 r. godz. 19:32
~zzz
do ~ZZ Prezes HSW spakowany mentalnie? Czy momentalnie?
+0-0
Niedziela, 11 lutego 2018 r. godz. 07:29
~Hej
Rzeź "niewiniątek" w ministerstwach i spółkach trwa. Cale zarządy, działy, departamenty tak szybko odchodzą. Śpieszmy się uczyć od tych mistrzów partyjnego wazeliniarstwa, tak szybko odchodzą ;-)
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 22:16
~@Mozets
Mozets, a ty MYŚLEĆ mozes? Czy to zbyt trudne na twoje kacze komórki?
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 21:46
~Bławat
Tak mejliku, rząd dysponuje także samolotami, które nie są serwisowane w Samarze. LOT utrzymał się na niebie, a bank staje się bardziej polski. Hejtuj dalej, bo nie można zapomnieć o wizjonerach zielonej Irlandii.
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 21:43
~k
czas na zrzutka cichockiego
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 20:17
~KULSON MAĆ
Rząd dysponuje 1700 limuzynami. Służba zdrowia cała w Polsce ma aż ...1500 karetek. Nic dziwnego, że umieralność w Polsce jest taka jak nigdy do tej pory. Ale za to ministrów mamy najwięcej w Europie bu ha ha ha . Sami geniusze, nie mylić z Eugeniuszami!
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 20:11
~@Mozets
Czy ty wiesz co ty piszesz serdeńko? Chyba raczej ty masz skręt kiszek a nie te konie. O aferach to raczej SKOKowych coś poczytaj i nie tylko. pewnie też podobają ci się "nagrody" od 65 - 82 tys, zł. na które "załapali się" dupki z poprzedniego rząd za "ciężką pracę" i dlatego ich powymieniał kaczor. Zresztą co będę z tobą dyskutować. Najlepiej pokaż te swoje wypociny psychiatrze i da ci diagnozę bo w moją nie uwierzysz...
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 15:43
~antonina
i wszyscy fachowcy po kul jaki on menadzer paranoja a la władza takich ma potrzebna ostra powtarzam ale ostra komuna żeby to wyplewić
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 14:11
~Bławat
@mejliku, wizjonerze, na przystanku plotek słuchasz!- ,,POLSKIE POTOMSTWO PIANISSIMY Wobec rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji o potomstwie klaczy Pianissima (o rzekomym braku takiego potomstwa w Polsce) poniżej przedstawiamy stan aktualny: PIANISSIMA(Gazal Al Shaqab {QA} - Pianosa) - 2003-2015 1.PIA po Ganges urodzona w USA w 2009 r. (w SK Janów Podlaski) Potomstwo klaczy Pia (w SK Janów Podlaski) 1.Pio - ogier po Kahil Al Shaqab [US] urodzony w 2014 r. 2.Pimenta - klacz po Pogrom urodzona w 2015 r. 3.Klaczka po Ascott DD urodzona w 2016 r. 2.PIANOVA po Eden C [US] urodzona w USA w 2011 r.(w SK Janów Podlaski) Potomstwo klaczy Pianova (w SK Janów Podlaski) 1.Klaczka po Pogrom urodzona w 2016 r. 3.PROMETEUSZ po FA El Shawan [US] urodzony w USA w 2012 r.i czasowo tam przebywający 4.PAMINA po Pogrom urodzona w 2015 r. i przebywająca w SK Janów Podlaski''
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 12:49
~MottodlaElyty
Uprasza się banitów z Lubaczowa o nieśmiecenie na tym forum. Żale proszę wylewać do małżonków pozostawionych z dziećmi w Stalowej i Tarnobrzegu.
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 12:33
~Mozets
Jeden z komentatorów jak wielu innych metodą rosyjskich trolli od zbrojeń przechodzi gładko do stadnin koni. Czyli weksluje niewygodny temat w kanał i zmienia temat. To stara zagrywka . Były dyrektor Trela był istotnie doświadczonym koniarzem ale dlaczego kierując spółką skarbu państwa pozwolił na wyprowadzanie ogromnych pieniędzy z tej spółki i zaniedbał stadninę w sposób katastrofalny, gdzie nie było odpowiedniej opieki weterynaryjnej, konie zdychały z powodu kolki, niedrożności jelit , w stajniach za wyjątkiem tych "pokazowych " panował nieopisany brud, kopyta końskie poprzerastane, konie z tego powodu cierpiały na olbrzymi ból i choroby stawów kończyn. W stajniach setki ton nie wywiezionego gnoju, brak wody do picia. To było za rządów PO , która czego się nie tknęła wysprzedawała za psie pieniądze i atmosferze mafijno - przestępczych skanadali jak Amber Gold. Tak samo było ze stadniną w Janowie , z której pieniądze wypływały szerokim strumieniem do prywatnej spółki a konie zdychały bo był tylko 1 weterynarz i paru stajennych na rowerze. Po zmianie zarządzającego zaczęły natychmiast padać konie własności m.innymi dziewczyny Rolling Stone'sa. Uzasadnione podejrzenia były co do celowego działania bo TVN wokół stadniny czychał wokół ogrodzeń stadniny na każdy "news" przeciwko nowemu kierownictwu. Komu zapłacono za skierowanie pięknych wartych milionów koni do końskiego nieba?
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 11:03
~alek 78
komuno wróć Kapusta i Malicki wróć do Huty stalow aginie w oczach
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 10:18
~ZZ
Prezes HSW spakowany mentalnie?
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 09:02
~Mozets
Rzeź macierewiczątek po ministrze w sposób naturalny trwa. Skoro ogon zaczął machać psem a nie pies ogonem - to konsekwencje czystek są naturalne.
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 08:00
~Sn
@niesiolowski sam najlepiej wiesz czy wytrzyma, nie takie pomysły dojnej zmiany wytrzymał do tej pory.
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 04:08
~Niesiołowski
Czy bankomat w Metalowcu wytrzyma taką ilość hejtu?
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 00:26
~"wizjonerów" ci u bas dostatek
Nie tylko tu zmieniają kadry, a co zrobili z końmi? Stadnina w Janowie Podlaskim ma problemy? Sprzedała słynne konie Aukcja w Janowie Podlaskim od kilku lat traci na znaczeniu. Z państwowych stadnin zniknęły geny najbardziej utytułowanej klaczy czystej krwi arabskiej. Urzędnicy sprzedali potomstwo padłej w 2015 r. Pianissimy. Tych co brali udział w zniszczeniu dorobku pokoleń koniarzy i naszej Polskiej tradycji, tych zbrodniarzy polskich stadnin należy postawić przed sądem , zabrać majątki a ich skazać na więzienie . Za coś takiego nie ma litości - napiętnować aby następnym ,, wizjonerom ,, odechciało się majstrować przy czymś o czym nie mają zielonego pojęcia .
+0-0
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 00:13
~wieczorna kawa
jczyznę DOJNĄ pobłogosław Panie @, za rządów PO tez tak krytykowałeś? Nie, byleś ślepy bo tak ci sprali mózg. Może powiesz jakie premie były za Kopacz, czy Tuska, mądralo? Wtedy to za darmo pracowali w dodatku każdy kradł gdzie mógł (...) `````````````````````````````````````` Czy ma pan/pani jakiekolwiek dowody na owa "kradziez", czy - po prostu - klamie i rzuca blotem na oslep?
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 22:08
~Podatnik
Dzięki śpiewamy dzięki, ojczyznę dojną wróciłeś na panie. Tanie państwo, ponad 1 500 000 zł na premie dla 21 osób które brzydzą się pieniędzmi i pracują dla idei - ponoć. "pokora, praca, umiar, koniec arogancji władzy" czyje to słowa? Odpowiem, pani Beaty z ekspoze z 2015. Chamstwo buta sięga zenitu.
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 19:49
~ppp
SLOWA premier szydlo podczas kampani wyborczej DOSC Z AROGANCJA I PYCHA WLADZY ..... a teraz mamy po 70 000zl dla zdegradowanycych ministrow .. ...
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 19:32
~rybak
Ciąg dalszy rządów motłochu, dojnej zmiany i "misiewiczów". Tyle, że wszyscy za to zapłacimy! Wielbiciele PiS też!
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 18:06
~Jacenty
Pomału naród otwiera oczy i widzi ale nas zrobili w ciula trafi się jeszcze jakiś beton.Skoro kradli był głośny audyt jakoś nikt nie siedzi może teraz są swoi prokuratorzy swoi sędziowie .Czcza gadanina oni kradli usłyszał od pisiorów .Czekam tylko na kryzys zobaczymy .Teraz wszysko przeżreją już tak było w 2005 roku.Przy mądrych rządach można dziś osiągnąć wzrost 10% .
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 17:45
~west
do-masz 100% racji,lepiej niech kradną nasi,a tamtych wyzamykać,szkoda tylko,że ziobrokuratura nic nie może udowodnić.
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 17:01
~do@Ojczyznę DOJNĄ pobłogosław Panie
Ojczyznę DOJNĄ pobłogosław Panie @, za rządów PO tez tak krytykowałeś? Nie, byleś ślepy bo tak ci sprali mózg. Może powiesz jakie premie były za Kopacz, czy Tuska, mądralo? Wtedy to za darmo pracowali w dodatku każdy kradł gdzie mógł, zachowywali sie jakby już nigdy nie zamierzali oddać władzy dopiero teraz widać ile miliardów poszło do złodziei, i innych mafii
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 16:56
~kabi
historyk prezesem firmy technicznej, widać że w Polsce historyczne studia to droga do kariery, czy to prezesa, ministra czy nawet premiera
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 16:38
~merlot
Historyk po KULu? To swietna rekomendacja na prezesa z PiS-owskiego nadania partyjnego!
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 16:14
~obławatel
dno odpadło,nic nie szkodzi lecimy dalej panowie
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 14:50
~"Ojczyznę DOJNĄ pobłogosław Panie"
Rząd przyznał sobie nagrody w kwotach od 65 tys. zł do 85 tys. zł. NA OSOBĘ! Również wywalonym ministrom. Po długich oczekiwaniach na odpowiedź od marszałka sejmu wreszcie poseł PO otrzymał listę. O pewnych sprawach warto wiedzieć... Jak to się ma do naszych emerytur, wydatków na służbę zdrowia, szkoły i inne. Gdzie moralność, etyka, przyzwoitość?.. przecież pensje mają nie małe. Gęby pełne frazesów... Ile lat musisz czekać ty emerycie i rencisto na takie pieniądze za swoją pracę? Duda w kampanii wyborczej zapowiadał: "Ojczyznę DOJNĄ POBŁOGOSŁAW PANI". Tyle, że błogosławi nie Pan Bóg a grzyb z Torunia a dojona jest Polska a nie krowa ;D
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 11:42
~icha
@Radża znalazl sie informatyk
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 09:29
~Janusz
jak po KULu to cool
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 08:04
~Radża
Wszystkie hejty spod jednego IP. Czy Bankomat w Metalowcu to wytrzyma?
+0-0
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 00:35
~Pop
To jest typowa karuzela stanowisk, by każdy mógł chlipnąć z koryta państwowego, a w zamian ma wiernie służyć matce żywicielce partii i jej sekretarzowi w terenie w czasie wyborów. Nie nauka lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera - aktualne jak nigdy do tej pory.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 22:22
~Jacenty
Mała wymiana następni do koryta trzeba wszystkich swojaków obdzielić
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 21:31
~Moher49
Wstydu nie mają. Pazerność prze okrutna. Nachapać się jak najszybciej. dobra zmiana, czy podła zmiana na jedno wychodzi. Jak wynika z opracowania PWC, w porównaniu do 2015 r. pensje prezesów zwiększyły się o 14% - ich średnie wynagrodzenie wyniosło w 2016 r. 1,89 mln zł. Z kolei zarobki pozostałych członków zarządów urosły znacznie mniej, bo o 0,8%. Średnia pensja dla tej grupy kształtowała się na poziomie 1,19 mln zł. Czy człowiekowi tak wiele potrzeba do życia ?. Tym maluczkim w naszym katolickim kraju podnoszą emerytury o 4 zł/rok.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 21:08
~jan
... w tej dziwacznej karuzeli stanowisk w ramach ,,dobrej zmiany" już lokalni sekretarze partii nie mogą się połapać, ale na pewno wiedzą że to zmiana świetnego zarządu na jeszcze świetniejszy, bo jak coś dokonuje Komitet Centralny albo osobiście 1-szy Sekretarz, to jest to dobre dla Polski, a Partia wie komu powierzyć odpowiedzialne odcinki pracy.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 20:23
~hutnik
A co z mecenasem Maciusiem,specjalistą od wytopu stali?
+1-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 20:06
~Kolega
A co z moim kolegą Marcinem Sękiem? Był tam ważnym derektorem?! Też poleciał ? Ktoś wie?
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 20:03
~Misiewicz
Teraz JA, teraz JA... JA jeszcze nie byłem...
+1-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 20:02
~płezes
Znowu trzeba będzie zapier... na budowie
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 20:00
~konstruktor
Wierzyłem w rząd Beaty Szydło i zrozumiałem co to dziś są Misiewicze także i ci co nam przysłali w HSW a teraz mam wierzyć w rząd Morawieckie? Znowu kogoś wyślą z Warszawy? To u nas nie ma swoich? Panie Weber i Panie Nadbereżny!! Ruszcie się i walczcie o miasto
+2-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 19:57
~MottodlaElyty
Gorąco w Lubaczowie! Ekipa zesłańców już przebiera nóżkami. Nic z tego - jeszcze co najmniej 5 lat zesłania. Współczucie dla rodzin pozostawionych w Stalowej i Tarnobrzegu.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 19:48
~Nikt
A kiedy w Hucie Stalowa Wola?
+2-0
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 19:46
~emeryt Z-5
Ludzie Antoniego M. więcej złego Polsce nie mogli chyba już wyrządzić. Wierze że w końcu i w HSW nadejdzie Dobra Zmiana
+2-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.