Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 16 października 2021 r. Imieniny: Ambrożego, Gawła
 Wiadomości lokalne
» Zmarła stalowowolska internistka Maria Kaporowicz - Raszek
» Koniec z nielegalnym przejściem przez obwodnicę. Postawiono płot
» Stalowowolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej
» Podwórko dla Pława pod okiem kamer
» Techniczni zainaugurowali nowy rok akademicki
» Nie zatrzymał się do kontroli. Kierowca uciekał 19 kilometrów aż uderzył w sosnę
» Pracownicy miejskiej zieleni boją się, że stracą pracę. Liczą na związki zawodowe i radnych
» Nagła absencja lekarza przyczyną zawirowań w przyjęciach pacjentów
» Liczne podpalenia w bliskiej odległości. Policja ustala podpalacza
» List otwarty NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty w Stalowej Woli
» Komunikat MZK
» Śmierć małżeństwa z Przędzela. Sąd przedłużył areszt dla Grzegorza G.
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Cenne starocie znów zawitają do Rozwadowa
» Zaproszenie na wycieczkę po rozwadowskim cmentarzu
» Fiesta Harmonica Festival 2021
» Bezpłatne warsztaty gry na harmonijce ustnej
» Legenda o panu Twardowskim w Sokole w Rozwadowie
» Zapisy na warsztat tańca tradycyjnego
» Podróż do Japonii
» Zaczytany październik z biblioteką
» Pierwotna Puszcza Sandomierska
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Krzysztof Faraś na 18. Wyścigu Górskim Prządki Valvoline
»Krzysztof Faraś na 18. Wyścigu Górskim Prządki Valvoline
»4 Fashion Stalowa Wola
» II Powstańczy Rajd Rowerowy
»Rozwadów: przebudowa płyty głównej Rynku
»Krzysztof Faraś w Czarnej Górze
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Kronika Kryminalna

Piątek, 20 października 2017 r. godz. 15:44     /Jarosław Jarecki/
Dramat w galerii Vivo! Nożownik ranił 9 osób. Nie żyje 50-letnia kobieta!

Nożownik ranił przypadkowe osoby przechodzące korytarzem w galerii handlowej.
Nożownik ranił przypadkowe osoby przechodzące korytarzem w galerii handlowej.
Fot. Jacek Rodecki
W piątek, 20 października 2017 r. około godziny 15:00 w galerii handlowej VIVO! przy ulicy Chopina nożownik ranił przypadkowe osoby.

Na miejsce zadysponowano 6 karetek pogotowia, 5 radiowozów policji oraz 3 wozy bojowe straży pożarnej. Sprawca dramatycznego zajścia został schwytany a następnie przewieziony do aresztu w Stalowej Woli.

Ze wstępnych informacji wynika, że napastnik ranił 9 osób nożem. Poszkodowani mają rany kłute i cięte. Leżeli w kałużach krwi. Przetransportowano ich z obrażeniami do szpitala w Stalowej Woli. Napastnik według świadków miał przechadzać się po korytarzach centrum handlowego i zadawać ciosy ostrym narzędziem. Ranił między innymi dwie młode dziewczyny stojące przy samochodzie wewnątrz galerii, będącym nagrodą z okazji drugich urodzin VIVO! Jak udało nam się ustalić, mężczyzna był uśmiechnięty jakby to co robi sprawiało mu radość. Obezwładnili go klienci centrum handlowego. Po zatrzymaniu nie wykazał skruchy. Obecnie nie rozmawia z policją.

Mimo wysiłku lekarzy nie udało się uratować 50-letniej kobiety, mieszkanki Grębowa, która doznała licznych ran pleców i klatki piersiowej. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali w Stalowej Woli, Tarnobrzega, Sandomierza i Niska.

Z megafonów w galerii padały komunialkaty o nie opuszczaniu obiektu. Policja ustala świadków. Niektórzy właściciele sklepów w trosce o swoje o klientów bezpieczeństwo pozamykali lokale.

Jak się dowiedzieliśmy sprawcą jest 27-letni Konrad K., mieszkaniec Stalowej Woli. W momencie zatrzymania był trzeźwy. Będzie on przebadany na zawartość substancji psychoaktywnych. Dotychczas nie był notowany przez policję. Przebieg zdarzeń zostanie dokładnie odtworzony na podstawie relacji świadków i zapisów z kamer. Centrum handlowe zostało zamknięte. Na miejscu pracuje dwóch prokuratorów oraz funkcjonariusze policji.

Początkowo mówiło się, że sprawca do galerii VIVO! przyjechał najprawdopodobniej samochodem marki Chevrolet na stalowowolskich tablicach rejestracyjnych. Był on przedmiotem zainteresowania funkcjonariuszy. Później okazało się, że należy on do jednego z klientów.

Na miejsce zeszli się koledzy 27-latka. Mówili, że mógł on być pod wpływem narkotyków. Policja zabezpieczyła telefon Konrada K. Jest też przeszukiwane jego mieszkanie. W trakcie tej czynności ujawniono, że mężczyzna leczył się psychiatrycznie.

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny w związku z tragicznymi wydarzeniami w galerii handlowej zwołał sztab kryzysowy.

POLICJA WYKLUCZYŁA MOTYW TERRORYSTYCZNY

Po godzinie 19:00 przed galerią VIVO! odbył się briefing prasowy z udziałem wojewody podkarpackiej Ewy Leniart, władz miasta i powiatu oraz przedstawicieli służb ratunkowych.

Wojewoda mówiła, że z informacji jakie posiada poszkodowanych jest 10 osób. Jedna z nich miała zgłosić się do szpitala we własnym zakresie gdyż doznała szoku. 4 ofiary są operowane, z czego 2 są w stanie krytycznym. Nieoficjalnie mówi się, że sprawca miał podciąć mężczyźnie gardło.

- To nie było zdarzenie związane z terroryzmem - mówił komendant wojewódzki policji w Rzeszowie, nadinspektor dr Krzysztof Pobuta. Sprawca jak wyjaśnił komendant nie był w stanie podać motywu działania. Najprawdopodobniej był w złym stanie psychicznym.

- To szok, ogromna tragedia - dodał prezydent Stalowej Woli, Lucjusz Nadbereżny. Podziękował służbom za sprawne i skoordynowane działania. Poinformował również o uruchomieniu pomocy psychologicznej dla osób, którzy będą jej potrzebować w związku z wydarzeniami jakie rozegrały się w centrum handlowym. Wszelką pomoc zaoferowała premier Beata Szydło i prezydent RP Andrzej Duda.

Szef stalowowolskiej Prokuratury Rejonowej poinformował, że w obiekcie trwają oględziny, zabezpieczanie krwawych śladów, monitoringu oraz innych nośników. - Pełny obraz tej sytuacji będziemy mieli po zakończeniu czynności. Sprawca przebywa w Komendzie powiatowej Policji w Stalowej Woli. Jutro rozpoczną się z jego udziałem czynności procesowe. Najprawdopodobniej usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa wielokrotnego i dokonania zabójstwa - stwierdza Cierpiatka.

PSYCHOLOG W GOTOWOŚCI CAŁĄ DOBĘ

Stalowowolski Ośrodek Wsparcia i Interwencji Kryzysowej poinformował, że do dyspozycji w pomocy psychologicznej przez cała dobę jest siedmiu terapeutów. Aktualnie dwóch z nich udziela pomocy rodzinom poszkodowanym na terenie szpitala w Stalowej Woli, dwóch terapeutów współpracuje z Komendą Policji. Na miejscu w ośrodku są do dyspozycji pozostali terapeuci. Współpracę zaoferowali również interwenci psychologiczni Ośrodka Interwencyjnego w Rudniku - 3 osoby.

W VIVO! ODWOŁUJĄ WSZELKIE AKCJE MARKETINGOWE I ZAMYKA OBIEKT NA NAJBLIŻSZY WEEKEND

Na jednym z serwisów społecznościowych prowadzonych dla VIVO! Stalowa Wola czytamy: "Jesteśmy wstrząśnięci sytuacją, która dzisiaj miała miejsce w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola. Sprawą zajmują się aktualnie odpowiednie służby, na których ustalenia czekamy. Wyrażamy głębokie wyrazy współczucia poszkodowanym i ich bliskim".

Wszelkie akcje marketingowe zawieszono do odwołania. Zdecydowano również o zamknięciu galerii handlowej na najbliższy weekend.

W INTENCJI OFIAR

W związku z piątkowym atakiem nożownika w galerii handlowej VIVO w Stalowej Woli, w którym śmierć poniosła jedna osoba, a ośmioro zostało rannych, biskup sandomierski Krzysztof Nitkiewicz prosi diecezjan o wspólną modlitwę. W intencji poszkodowanych zostanie odprawiona w sobotę o godzinie 7.00 Msza św. w kościele pw. Opatrzności Bożej w Stalowej Woli, które przewodniczyć będzie Pasterz Diecezji Sandomierskiej.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 23 października 2017 r. godz. 12:33
~taka prawda
do @B. A Lucuś błysnął i sztab kryzysowy powołał... echh szuka sławy wszedzie.. Zamknij ryja kim kolwiek jestes Nie mieszaj polityki z tragedia. Bardzo dobrze ze Prezydent taki sztab powolal.Tak sie powinno postepowac Ale jak widac taka szmata jak ty tego nie rozumie bedzie dogryzac i obrazac. tylko baran moze napisac ze Lucek szuka slawy
+0-0
Poniedziałek, 23 października 2017 r. godz. 08:25
~Dzidzia
We Florianie cały różaniec był poświęcony tym pociętym.
+0-0
Niedziela, 22 października 2017 r. godz. 13:06
~chłodnym okiem
To wstyd że takiego molocha jak Vivo nie stać na profesjonalną ochronę. Bo te osoby w koszulkach ,,ochrona" to tylko na pokaz. Przyglądałem się kiedyś tym ochroniarzom jak żona robiła zakupy. To ludzie starsi lub w jakiś inny sposób nie do końca sprawni. Nie żebym się czepiał,oczywiście jako służba pomocnicza ok. Ale powiedzmy sobie szczerze,nie jest w stanie taka osoba (lub nawet dwie) obezwładnić skutecznie pełnosprawnego,rozwścieczonego,zdesperowanego,naćpanego etc. napastnika. Nie posiadają(bo nie mogą bez licencji) żadnych środków przymusu bezpośredniego typu:gaz,pałka,paralizator. Więc mają do dyspozycji wyłącznie gołe ręce,co w przypadku uzbrojonego w cokolwiek napastnika oznacza NIC. Do tego dochodzi brak wiary we własne siły (znają swoje ograniczenia fizyczne) brak odpowiedniego wyszkolenia. Nie czepiajcie się proszę tych ochroniarzy. Ich priorytetem ochrona w postaci obserwacji i zgłaszania podejrzanych zachowań, i do tego zostali przeszkoleni. To nie są oddziały szybkiego reagowania. Tylko profesjonalni,licencjonowani i uzbrojeni ochroniarze mogli by sprostać temu przypadkowi. A na takich Vivo nie stać???
+0-0
Niedziela, 22 października 2017 r. godz. 00:06
~odpowiedz.starszej Pani
Tak! dokładnie tak było.Widziałam jak Pan pierwszy zareagował zatrzymując samochód.Inni dołączyli za chwilę.Wszystkim jeszcze raz ślicznie Dziękuje
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 21:20
~arka
Do "B." masz rację wytężył intelekt na maxa, gadał od rzeczy, że słuzby działały zsynchronizowanie czy cos w tym rodzaju i im za to dziękował. Nie wspomniał - bo nie wiedział czy co?, że dwa wozy strażackie i jedna karetka ratunkowa chyba jechały do... Biedronki, bo między cmentarzem a kaflarnią zawracały na ulicy. Czy to jest też synchronizacja? Warto niekiedy zachować umiar i nie szpanować.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 19:14
~Barborka
Boss czy to nie chodzi o klub nnn ?
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 16:01
~monia
Szkoda i ofiar i ludzi, którzy tam byli i przeżywiali chwile grozy... Szkoda i panów z ochrony... też mają swoje życie, swoje rodziny. Jeden próbował pomóc i sam jest ciężko ranny. Szkoda i rodziny chłopaka bo też już życie mają zmarnowane i naznaczone jako "rodzina zabójcy... To ciężki czas i dla nas klientów jak i pracowników galerii. Tego nikt się nie spodziewał... Oby od teraz dano ochronie gaz albo paralizator do pracy. Stanąć w oko w oko z napastnikiem to nie jest wcale takie proste... nie wymądrzajcie się ludzie bo sami byście srali w gacie widząc to !
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 15:59
~bogi
do Obywatel : przepraszam za wytyk w sprawie że nie podałeś/łaś/ pełnego nazwiska tego debila ja też napisałem całym imieniem i nazwiskiem Kolano - lecz moderator tej strony powołując się na prawo karne widocznie nie mógł podać całego nazwiska - a może jeszcze jest jego kumplem ?
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 15:58
~boss
juz raz byla akcja 2 Nozownikow Cebularzy w jednym ze stalowowolskim klubie jak pocieli tez ludzi i dzgali jak szalency w tym klubie ale oczywiscie sparwa zostala zamieciona pod dywanik
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 15:15
~B.
A Lucuś błysnął i sztab kryzysowy powołał... echh szuka sławy wszedzie..
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 14:55
~Jan
Kazim żałosne to jest to co robisz, czyli mieszanie polityki z tragedią ludzką.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 13:40
~Bst
Nie psychiczny tylko uzależniony od narkotyków dowiedziałem się z pewnych źródeł ze był przymusowo leczony od uzależnień
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 13:24
~pacjent
do zrozpaczony - co ty za bzdury wypisujesz jak panstwo oszczedza na lekach? wiekszosc lekow pacjent SAM musi sobie wykupic
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 12:49
~Ja
Bylam widzialam pomagalam.duzo jest tu glupich komentarzy.ale jednak to zwykli ludzie zachowali naprawde godnie.pomagali ofiarom.dzwonili od razu na pogotowie.zero znieczulicy.na haslo zlapac go kilkunastu mezczyzn rzucilo sie do drzwi. Podziwiam pania pielegniarke ktora pierwsza natychmiast ratowala mlodego chlopaka.bez niej nie mialby szans na przezycie.teraz walczy.oby mu sie udalo... Ochrony nie widzialam .komunikatow nie bylo.galeria wogole nie przygotowana na tak kryzysowe sytuacje.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 12:30
~Kazim
Broszka z długopisem Adrianem jak zwykle liczą na dodatkowe wyborcze punkty w związku z tragedią ludzką. Żałosne.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 11:59
~nikt wazny
to forum to zenada. plujecie na siebie nienawiscia a co drugi madrzejszy. masa potencjalnych mordercow, ktorzy codziennie usmiercaja kogos w swojej glowie i oczywiscie wszystko wiecie o wszystkim. zrozumie to zaledwie niewielki procent.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 11:53
~parcival
Ochroniarz który próbował powstrzymać napastnika jest w stanie ciężkim. Pomyśl jeden z drugim jak piszesz o ochronie i o jego rodzinie. Ty odważny z za szklanego ekranu....
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 11:38
~Maryjan krzaklewski
Rozwadów to nie osiedle- to stan umysłu :D
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 11:36
~nika
Gdzie była ochrona,nie udzielała nawet pomocy. Dopóki Firmy ochroniarskie będą Zakładami Pracy Chronionej a funkcje ochroniarzy będą pełnłi osoby na grupach inwalidzkich i w podeszłym wieku emeryci dorabiający do pensji , nigdzie nie będzie bezpiecznie.Brawa dla tych dzielnych chłopaków, którzy obezwładnili bandytę Brawa .A ochroniarzy należy ukarać i zabronić tworzenia firm ochroniarskich jako Zakładów Pracy Chronionej, tam powinni pracować ludzie super wyszkoleni.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 11:30
~romek
niektorzy chyba zazdroszczą roboty ochroniarzom i chcą się wbić na ich miejsce, druga grupa piszących ci co by wymierzyli sprawiedliwość juz bez sądu, odważni zza swojego monitora... potem wszystkowiedzący i zarządzajacy państwem / galerią / zarządem galerii, paru nastoletnich prowokatorow, kilka osob wyrazilo wyrazy wspolczucia... standard
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 11:26
~kali
może ktoś wie coś o kobiecie która zginęła?
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 11:01
~Aga
Kilka tyg temu ten chłopak zagadywal do mnie w sklepie spożywczym w vivo, tzn. próbował mnie poderwać. Grzecznie go zbylam mówiąc że jestem zajęta, ale jeszcze przez jakiś czas za mną chodził. Później wychodził ze mną z galerii w tym samym czasie, tymi samymi drzwiami. Na koniec zapytał się czy się nie boję, ja zdziwiona zapytałam czego mam się bać, a on no że np. że się do mnie przyczepi odp. mu że ja się mogę szybko odczepic i poszłam do auta, a on na szczęście oddalił się w inną stronę. Może jest więcej dziewczyn które w ten sposób zaczepial?
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 10:38
~eolo
odowiadać to powinien lekarz który go leczył i nie widział zagrożenia ..... . Mamy powtórkę historii z przed kilku lat, kiedy to podobny osobnik ( psychiczny ) zabił dwóch gości na zatorzu ...
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 10:12
~Zucka
Pierniczycie takie glupoty że aż żal to czytac. Broń dla ochrony? Policja ma bron, zdajevie sobie sprawe jakie sa skutki jak jej uzyja? Procedury sa takie żelepiej dla nich jakby jej nie użyli. Tragedia stac soe mogla również na hali targowej czy w innym miejscu gdzie w ogole ochrony nie ma....nie o tochodzi przeciez. Problem lezy w samym napastniku naszprycowanym jakims gownem do którego kazdy ma fostep...to trzeba zmienić!!!
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 10:12
~aaaa
ludzie, co wy wypisujecie? śmierć za śmierć gdzie my żyjemy, okej to co czuja rodziny poszkodowanych, to co czują ludzie którzy tam byli okej nie jest niczym miłym i trzeba im współczuć, jeśli kogoś z tych osób co tam byli znamy to w jakiś sposób wesprzeć a nie zajeżdżać nienawiścią do jednej osoby!! myślicie że to im by pomogło? tylko tak szczerze... właśnie nie pomogło by to im. Rozumiem że to co zrobił jest nie do usprawiedliwienia, ale zła niezwycięży czyniąc zła, więc może zamiast pisać śmierć dla Konrada K. to jeśli kogoś znamy z osób poszkodowanych/osób które tam były to odwiedźmy ich i pokażmy im wsparcie bo to będzie najlepsze co zrobicie, a sprawcą niech się zajmą odpowiednie służby.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 10:11
~INKA
Panie prezydencie prosimy koniecznie nagrodzic bohaterow tej akcji,Ludzi ,ktorzy narazajac swoje zycie ubezwladnili napastnika bo tragedia mogla byc o wiele wieksza.Ja juz w tym miejscu PANOWIE SERDECZNIE DZIEKUJE w imieniu mieszkancow STALOWEJ WOLI
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 10:09
~Dada
Psychiczne chory a akcje przeprowadził jak komandos że nawet ala ochrona nie zadziałała.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 10:05
~aaaaaaaaaaaa
Biedna kobieta.... to jest masakra !! Jak tak można polak polakowi.... :(((
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 10:00
~Sprawiedliwy
Jezeli byl psychicznie chory to za tako osobe powinien prawnie ktos odpowiadac jakis dozur powinien byc nad nim .
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 09:54
~Margaret
Do Kix: no to trzeba do kosciola, kina, salonow meblowych itp. rowniez zatrudnic ochrone. To sie moglo przytrafic nawet w osiedlowym warzywniaku wiec nie piszcie że to wina ochrony. Nic nie mogli zrobić tak naprawdę. Dynamiczna sytuacja której nikt się nie spodziewal.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 09:49
~Hmmmmm
Może ktoś napisać co to za dziewczyna ?????
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 09:47
~eolo
odowiadać to powinien lekarz który go leczył i nie widział zagrożenia ..... . Mamy powtórkę historii z przed kilku lat, kiedy to podobny osobnik ( psychiczny ) zabił dwóch gości na zatorzu ...
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 09:44
~Więcej ochrony
Dobrze ze na IMPREZACH Z COP 80 LECIE była Prawdziwa Ochrona tam sprawdzili plecaki i kto wchodzili na stadion. Galeria powinna odpowiadać za nie dopilnowanie ZASAD REAKCJI OCHRONY NA BEZPOŚREDNIE ZAGROŻENIE
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 09:33
~Waldek
Do Zenona. Zenek co Ty plecierz...bron dla ochroniarzy? Te wszystkie firmy ochroniarskie zatrudniają ludzi do ochrony z grupami widziałem nawet jednego ochroniarza bez ręki a Ty chcesz im dac bron? Wejdź zejdź na ziemię. Firmy ochroniarskie zatrudniają ludzi z grupami bo mają duże dopłaty z pfronu i pełni sprawny człowiek nie znajdzie pracy jako ochroniarz
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 09:10
~gumowy
hmm a czemu nie dokonano linczu?? w takiej sytuacji to bylaby wedlug mnie normalna reakcja ludzka
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 09:06
~Szarak
Wczoraj wieczorem około 22 godziny była posłanka napisała na Facebooku, że czuje ogromny smutek, ale już dzisiaj o 7 rano można zobaczyć jej zdjęcie i uśmiech na buzi się maluje. Ten "ogromny smutek" z wczorajszego posta coś szybko zniknął... 9 godzin wystarczyło.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 08:57
~zrozpaczony
Państwo oszczędne to państwo niebezpieczne. Skoro napastnik się leczył tzn. ze chciał sobie pomoc. Niech policja sprawdzi jakie leki dostał i czy miały one mu pomoc czy tylko stwarzać pozory leczenia. Lekarze psychiatrzy od dawna mówią, ze państwo oszczędza na lekach dla osób psychicznie chorych a te osoby nie są w stanie sobie same pomoc. Te ofiary z galerii Vivo są w dużej mierze ofiarami oszczędnego państwa.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 08:48
~klient
Dada - w takiej sytuacji to nawet gdyby był BOR nic by nie pomógł....wariat leci, ciach, leci dalej, ciach, jak moze ochrona zareagować?????? akurat on nie robi tego koło ochroniarza!
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 08:45
~Kix
Do Margaret, ochrona tam na miejscu nie, ale firma już tak.. to nie jest sklep mięsny gdzie jest powiedzmy 5 czy 10 osób, tylko duże centrum w którym mogło być i z 1000 osób, więc i zabezpieczenie tego miejsca powinno być odpowiednio większe. Dobrze że My Polacy to solidarny naród i ludzie go obezwładnili bo dopiero była by rzeź...
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 08:34
~Margaret
Ochrona nie jest niczemu winna. Załóżmy że wszedł do sklepu mięsnego i zaczął dzgac ludzi w kolejce. No i co wtedy ? Winny wlasciciel bo w sklepie miesnym nie zatrudnil ochrony ? Ludzie zacznijcie myslec samodzielnie bo media wyprały wam mózgi. Sytuacja losowa. Miejmy nadzieje że jedyna. Szkoda niewinnych ludzi ale czasu już nie cofniemy. Najlepsze jest to że dostanie adwokata z urzędu za pieniądze podatników. Nastepnie pobyt w wiezieniu lub psychiatryku na koszt podatnikow. Co miesiac okolo 4 tysiące zlotych żeby go utrzymywać.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 08:23
~Zenon
Broń dla ochroniarzy powinna być i to jest bezdyskusyjne. Przynajmniej jeden dobrze wyszkolony ochroniarz a nie dozorca, który będzie potrafił się posługiwać bronią i jest wyszkolonym ochroniarzem na tak dużych pow. W wyjątkowych sytuacjach zareaguje i wyeliminuje niebezpieczeństwo zanim będzie gorzej. A tak, co taki ochroniarz może? no nic.. sam jest człowiekiem i szaleńca z nożem będzie się bał tak samo jak klient. PS mam nadzieję, że prezydent odznaczy bohaterów, którzy złapali tego "diabła" PS także uważam, że choroba psychiczna, depresja nie usprawiedliwia takich działań. Powinien siedzieć i odpowiadać jak każdy.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 07:51
~Sprawiedliwy
W takich sytuacjach jak ta powinien snajper wykonac swoja robote kto jest za ???
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 07:50
~krzysiek
Do spokojny.Najpierw sie zastanow co chcesz napisac a dopiero pozniej napisz i z sensem,bo to co napisales to jakies totalne bzdury.Jak mozna pisac,ze zrozumie to ktos kto w zyciu cos przeszedl.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 07:47
~jan
.... a handlarze dopalaczami chodzą na wolności, władza i policja niech dalej udaje ze stalowa wola jest ,,czysta", a gdy dojdzie do następnej tragedii znowu będą mogli się wykazać ,,sprawnością działania" i powoływaniem sztabów kryzysowych. A ci co piszą o wieszaniu czy rozstrzeliwaniu nigdy w życiu nie widzieli dilera i nie mają bladego pojęcia gdzie i u kogo kupić, nie wiedzą też gdzie takich kolesi zgłaszać ....
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 07:45
~Myk pyk
Pedagog właśnie nie jest z niego żaden bohater... Facet atakował ludzi od tyłu. Odważny "bohater" nie atakuje od tyłu tylko bezpośrednio z przodu, patrząc na twarz, w oczy. On atakował od tyłu czyli gościu chciał jakby "ukryć się".
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 07:40
~R
To wydarzenie wstrząsnęło całym miastem.Wyrazy współczucia dla poszkodowanych i ich rodzin oraz wielkie podziękowania dla osób, które ujęły sprawcę, a pozostają w cieniu tej wielkiej tragedii - wielka odwaga - mogło być tam również moje dziecko...
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 07:36
~Dada
Ja się pytam po co ta ochrona w galerii czego nie zareagowała. Ja ich bym obciążyłbym za to wszystko. To oni odpowiadają za bezpieczeństwo w galerii.....
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 07:32
~Bolo niedźwiedz
Co to kur...za ochrona vivo powinno teraz odszkodowania płacić za to ze nie potrafią zapewnić dostatecznej ochrony dla klijeta(człowieka) moja noga tam więcej nie postanie bo tam nie ma ochrony tylko jest dom starców ochrona pierwsza uciekała i po policję dzwoniła żenada
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 07:26
~Leming
Nie takie akty przemocy odbywają się na świecie i pomimo obecności służb mundurowych nikt nie jest w stanie zapobiec takiej tragedii, więc przestańcie opowiadać głupoty że ochrona musi być taka a nie inna pozostaje złożyć wyrazy współczucia rodzinom poszkodowanych.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 07:08
~Pedagog
Żadna Choroba nie usprawiedliwia takiego makabrycznego aktu :/dalej usprawiedliwiajmy wszystkich bo mają żółte papiery! Życie nie jest łatwe każdy ma swoje problemy, można być sfrustrowanym itd. Ale kurwa nikt normalny nie idzie zabijać z zimną krwią bezbronnych ludzi! A ten kurwa wielki bohater się znalazł odważny nie dość że słabszych od siebie bo kobiety młodzież atakowal to jeszcze od tyłu! to diabeł wcielony ! I jak my mamy się czuć bezpiecznie! My zwykli normalni obywatele? ! To moglbyc kazdy z nas samych brat siostra matka nie daj Boże własne dziecko! Każdy!
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 06:39
~miecz
ludzie dajcie spokoj z ochroniarzami ,z bronia ,a gdyby ochroniarz byl50 metrow od bandyty to by uchronil ,nie ,jak ktos cos zaplanuje to sie tak zabezpieczy ze nic go nie uchroni od popelnienia zbrodni .a chcac zabezpieczyc taki obiekt to na jedna zmiane potrzeba ok 30 ochroniarzy ,i tak by to nic nie dalo ,a co do posiadania i noszenia broni ,to te osoby co sie najwiecej wypowiadaja to powinni nosic ale plastikowe pistolety ,czy ktorys z was pomyslal ze w tak zaludnionym miejscu strzelajac nie trafisz a rykoszet moze zabic inne osoby ,pistolety dla ludzi rozsadnych TAK a dla narwancow proce
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 03:44
~2xlol
[*]
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 02:29
~Wendecjusz Ultoryk Amenty
W normalnym kraju po tygodniu zostalby powieszony. Moglby sie wyspowiadac i trafic do nieba jak jeden z łotrów
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 02:25
~edmund
Kula w łeb dla uja od kopa teraz czekamy na naśladowce zostało Tesco i kaufland ze skoczkami bylo podobnjie wpierw jeden pózniej drugi i trzeci czwarty nie rozumie jednego jak dzgał czemu reszta nie uciekała był taki szybki czy jakiś parliż ?
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 01:59
~Ellaa
Pracuje za granica na zachodzie tu sie boje ze znowu dojdzie do zamachu ze ktos rozjedzie ludzi na ulicy czy wybuchnie bomba na dworcu w autobusie czy lotnisku .....boje sie bo Uk jest porywanych mnostwo dzieci szkoly sa pozabezpieczane w czasie lekcji chcesz wejsc do szkoly cos zalatwic czy odebrac dziecko tylko przez recepcje na domofon i dzis na przerwie w pracy czytam i nie wierze ze w mojej Stalowce taka straszna tragedia jakis psychiczny czlowiek chory czlowiek wbiega i atakuje niewinnych ludzi co go doprowadzilo do takiego stanu ....(*)Wieczny Odpoczynek dla tej Pani ktora niestety zmarla wyrazy wspolczucia dla poszkodowanych ktorzy walcza o zycie w szpitalach niech wracaja do zdrowia i dla bliskich tych osob o sile w tych ciezkich tragicznych chwilach nikt nie mogl tego przewidziec wstrzas dla calego miasta
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 01:17
~Do starszej pani
Czytamy to przewróciła się pani koło galeri primy zatrzymalem samochód i wybiegłem do pani ( niebieski samochód ) pozdrawiam
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 01:13
~Buli
Wiecej ochraniarzy z grupami inwalidzkimi a bedziemy czuc sie bezpiecznie....żenada.
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 00:27
~kolo
Dalej róbmy oszczędności na usługi specjalistyczne w MOPSie.Byle do przodu
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 00:25
~Maxx
Tak, czy inaczej, mam nadzieje, ze ten osobnik zostanie uznany za poczytalnego i zgnije w wiezieniu!
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 00:13
~sobik243
['] wyrazy współczucia dla ofiar i ich rodzin [']
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 00:11
~Domi
Straszna tragedia i co za bydle..
+0-0
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 00:06
~stalowianka
do zarządu vivo tak nie może być żeby były tylko dwa wyjścia na tak duży budynek kto na to pozwolił .....
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 23:54
~śródmiszczak
PROSZĘ O MOŻLIWOŚĆ KARY ŚMIERCI. DLA TAKICH OSÓB ZŁAPANYCH NA GORĄCYM UCZYNKU, ZAMACHOWCÓW TYLKO KARA ŚMIERCI. DLACZEGO TAKI ŚMIEĆ MA MIEĆ PRAWO ŻYĆ. CZEMU WINNA BYŁA TA KOBIETA I INNE RANNE CAŁKOWICIE OBCE MU OSOBY.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 23:39
~ktoś
Starosta też "ogrzewał" swój wizerunek w TVN24 korzystając z tragedii! Wstyd!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 23:33
~iwka
Psychopaci mają zbyt wielkie"ego" na samozadzganie sie...szkoda..
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 23:28
~Stwuua
2 p.s jak ktos pisze ze moze byl chory to mam nadzieje ze kiedys was dojedzie taki swir a my na forum napiszemy ze moze byl chory i wasza familiada to przeczyta.jak jestem chory to ide do lekarza. Kara smierci dla cwela.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 23:26
~Stwuua
P.s komentarze typu zbieramy na szlugi czy cos powinny byc usuwane przez portal jestescie od tego jak d*upa od s*rania. I kolejna sprawa dajcie caly pysk tego typa zeby ludzie uwazali bo znajac prawo typa wypuszcza za 3 lata i skieruka na leczenie ktore i tak nic nie da. A cwaniaczki co pisza ze ochrona do dupu itp itd to postawcie sie w ich skorze to tylko starsze osoby albo panienki ktore powinny na miotle jezdzic bo i tak nie sa w stanie nic zrobic przeciez nie przyjma komandosow???
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 23:22
~monia
SZOK CZYTAC WASZE WSZYSTKIE ZALOSNE KOMENATRZE ! ZATKAJCIE MORDY JAK NIE MACIE NIC SENSOWNEGO DO NAPISANIA !
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 23:03
~pozdrawiam
niedługo do zamachu przyzna się panstwo islamskie , a wy to kupicie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:52
~alutek
19latka po operacji lezy na oiomie w stanie krytycznym przebite pluco chlopak w sandomierzu oba pluca przebite.. czas pokaze czy wyjda z.tego .
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:50
~WszystkowiedzacyEdek
No właśnie to jak ktos powiedział ja tez się zalansuje na tej tragedii a co. Zbieramy na paczke fajek dla Konrada do puchy. Przelewy na moje konto. Za obsługę biorę 2%.Tylko bez głupich komentarzy
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:50
~Stalowianka
Do "samoobrona" a czego ty chcesz od PiSu?? Za PO dopiero byś biedę trząs!!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:30
~starsza Pani
Nie wszyscy młodzi w Stalowej są tacy. Może był chory.Straszna tragedia i poszło w świat. Współczuje Rodzinom tragedii. Ja mam inne doświadczenie. I chcę gorąco podziękować tej grupie młodych męszczyzn,którzy mi przybiegli z pomocą pewnej bodajże sierpniowej nocy.Przewróciłam się na rowerze,przypadek,ale bez ich pomocy nie wstałabym przyłożona rowerem i zakupami. Z jaką troską się mną zajęli!! Byłam pełna podziwu i do dziś niezmiernie wdzięczna.Jeszcze są w Stalowej Woli Anioły. Ponieważ dużo osób pisze i czyta komentarze to może chociaż jeden z nich to przeczyta. Dziękuje i wierze w dobrych ludzi u nas. Nigdy im tego nie zapomnę. Niech im Bóg błogosławi
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:27
~leonardo
Trzeba wprowadzić zezwolenie na noże hah
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:21
~Marlena
Szefowa ochrony moglaby zorganizowac kurs samoobrony a nie stac pol zmiany na plotach. Prawda, ze z grupami biora bo to jest czysty zysk. Na taka galerie w takim malym miescie szkoda inwestowac jak w " zlotych tarasach" ... bo przecież tu sie nic nie dzieje....
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:21
~Nietrzeba
Ktoś wie co to za 19 latka i 18 latek? Jak mają na imię, pierwsza literą nazwiska? Oby wyszli z tego cali ... W RMF trąbią,że są w stanie krytycznym... ;((((
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:10
~Ja...
Do Spokojny: Przepraszam Cię bardzo, ale czy Ty myślisz, że będziemy mu współczuli, bo się pogubił...? Rozumiem, że razem leczyliście się u tego samego psychiatry! Porąbało Cię człowieku???! A niech zgnije ten świr w więzieniu! Tam jest jego miejsce! Jak tak go życie zmieniło, to mógł jeden z wieżowców wybrać, ewentualnie most a nie ludzi mordować! Puknij się w łeb Spokojny
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:07
~lili
Jest chory psychicznie to zapewne był niepoczytalny i psychiatryk.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 22:02
~Konsument
codziennie w Radio Leliwa i nie tylko w tym tygodniu były nadawane reklamy, MASOWE ORGANIOZOWANIE IMPREZY PROMOCYJNEJ W GALERII VIVA, proszę aby wreszcie były przestrzegane ZASADY BEZPIECZEŃSTWA IMPREZ MASOWYCH, bo jak inaczej nazwać zapraszanie dziesiątek tysięcy ludzi - klientów, w jedno miejsce, jakim jest Vivo, a następnie, nie ma ochrony, nic się nie podaje w mediach teraz, że była reakcja ochrony. Skoro właściciel VIVO czerpie ZYSKI z masowej imprezy, jakim jest skupienie tysiecy ludzi w jednym budynku, to powinien zapewnić odpowiedni stan bezpieczeństwa. WIĘCEJ OCHRONIARZY PRAWDZIWYCH
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:58
~Samoobrona
Prezydent powinien podać się do dymisji . Za jego rządów same zabójstwa, mordy , rozruby. Tak rządzi PiS. Trzeba ten nowotwór wyciąć
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:56
~Gosc
Co do karetek kilka minut po 15- stej przejeżdżalam koło szpitala jak wypadły dwie karetki jednocześnie więc myślę, że dotarły jednocześnie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:53
~Bławat
Niepoczytalność powoduje niekaranie sprawcy, ale nie powinno skutkować jego nieskrępowaną wolnością. Czy ktoś poręczy swoim życiem za jego przyszłe zachowania jako człowieka leczonego?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:44
~wers
Zarząd VIVO powinien zwolnić pseudo ochronę i nauczyć się jak działa ochrona np w Złotych Tarasach w Warszawie. Jak widzę tych ludzi udających ochronę. Która nawet nie potrafi powalic człowieka na ziemię. Jeździ po vivo wozeczkiem to można śmiało napisać ze zawinili pseudo ochroniarze. Jeszcze nie było włączenia alarmu do ewakuacji. To skandal.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:44
~Najn !
do spokojny; ty chyba nie wiesz co piszesz !!!!!! takkk k.rwaa każdy normalny "nosi" noże przy sobie???!!!! chyba jesteś z tej samej patoiliii jak on!!!! jesttem ciekaw jakby Ci ktos w taki sposób matkę czy siostrę , brata zabił!!!!!!!!!!!!!!!!!! ogarnij !! MOże Ty sie lepiej wybierz do jakiegos dobrego psychologa zanim zrobisz coś "głupiego"aaa nie sorry dla Ciebie to nic takiego !!!!!! Cierpią niewinni ludzie !!:( Tragedia !!!!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:43
~ten typ co sie nie dostal
Więcej niepełnosprawnych na ochronie .
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:36
~QWERTY
Do "uwagauwaga"- Nie to nie ona
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:35
~Yrek
Kościół już biznes wyniuchał. Przyjdą na tacę dadzą
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:28
~As
A po co ta msza? Pomoże coś może?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:25
~wdzięczny pacjent
do Gość: masz 100% rację. Byłem ratowany przez medyków z karetki, a później na R-ce w szpitalu. Bardzo duży szacunek dla tych ludzi. Tylko ci, którzy musieli skorzystać z takiej opieki potrafią docenić poświęcenie lekarzy i pielęgniarek. Mamy szczęście, że pracują tam tak empatyczni ludzie. Czuć, że mają bardzo dużo serca do tej "roboty", która jest bardzo obciążająca, bo niestety czasami nie da się wszystkich uratować i wtedy jest niewesoło. Dużo pozdrowień dla personelu medycznego i dużo zdrowia dla poszkodowanych.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:24
~rrrebbuut
Co tam TVN,TVP,Rzeszów czy Polsat W TV CNN i euro news już o tym mówili. Mówili ze to na szczęście nie atak terrorystyczny.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:22
~michalczewski
SMIERC ZA SMIERC!!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:19
~grzech
Ok
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:15
~anty_redaktor
do spokojny: sfiksowal czlowieku??????myslisz ze od dzisiaj mu walilo na dekiel????? jak zyc ma rodzina? a jak maja rodziny poszkodowanych zyc?????zastanowiles sie nad tym co czuja, jak maja zyc???? KARA SMIERCI!!!!!!!!!!!!Wszytskich świrów moze bronic, usprawiedliwiac! urządził żeź niewinnych ludzi rozumiesz!!!!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:15
~matylda
Do "xxx" masz brachu rację z tą profesjonalną ochroną.... Mundurki z taniej ręki, logo "fajansiarskiej firmy" zakupionej przez chinoli...pracownicy z łapanki...kto wyższy ten lepszy...."0" pojęcia o ochronie osób...brak przeszkolenia.... Monitoring to pazurki żelowe albo hybrydowe...komureczki w łapkach lub net przez większy czas pracy lub roznoszenie po galerii dokumentów vivo...masakra z tą ochroną...
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:13
~ppp
Zwykłe zombi, może być ich więcej. W ich zwalczaniu dopomaga modlitwa.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:11
~kisiel
Do "Spokojny" Też jestem za tym, żeby z tym nie żył, po co ma się męczyć i naciągać podatników na koszta - kara śmierci i wszyscy będą mieć spokój
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:03
~Uwagauwaga
Czy ta dziewczyna to Wiktoria w ?? Proszę o odpowiedź....
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 21:00
~xxx
w takich obiektach powinna być odpowiednia ochrona tzn w miare wyszkolona, wyposazona (nie w broń palną) i w odpowiedniej ilości a nie tak jak teraz jak najtańsza a ich jedyne wyposażenie to kiepskiej jakości mundurek i logo firmy ochroniarskiej wiem co pisze były ochroniarz
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:50
~wreszcie coś się dzieje
i przestańcie trolować na firme ochroniarską trole co macie plana pozwalniac ludzi i wsadzic swoich
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:50
~Spokojny
A co wy Ku..a myślicie ze on się rano obudził i stwierdził że pójdzie do viwo i zabije kilka osób, nie wy z tym będziecie żyli tylko on Konrad.K dla niektórych znajomy kolega syn wnuczek kuzyn, chcielibyście żeby ktoś z waszej rodzyny miał taki wpis na swoim sumieniu?? to nie wy będzie z tym żyli tylko on!!!Jakbyście się czuli jakby ktoś z waszej rodziny tak sfixowal. Znałem go tylko jak chodziliśmy razem do szkoły wydawało się ze był rozsądnym i w porządku człowiekiem ale życie jednak zweryfikowalo i stało się co się stało. Szkoda poszkodowanych i szkoda tego młodzieńca, zrozumieją to osoby które coś w życiu przeżyli. Wspolczucie dla tych co cisną ze to jakiś terrorysta, widocznie ich małe rozumy zaciesnily swój obszar poszukiwań wiadomości do o2.pl
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:48
~wnerwiacz płaczków na pokaz
cyt. guma jak miał problemy emocjonalne powinien skoczyć z wieżowca jak wielu w stalówce a nie ranić i zabijać niewinnych ludzi!!!! właśnie bardzo ok zrobił bo teraz o tym będą gadać chwile ,gdyby skoczył samotnie z bloku mało kogo by to obeszło
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:47
~Neo
A gdzie jest ,,dziadek z czarneckiego" ze sie nie udziela..... zmadrzal?? Masz racje nie udzielaj sie jak masz pisac glupoty
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:45
~wnerwiacz płaczków portalo czatowych
H w. w D... wszystkim płaczkom czatowym i portalowym odpier...ą modły i różańce jeszzce chwila i zaczniecie trząść ku...i jak indiańce wywołujące deszcz wreszcie sie coś działo w tym miescie hahah trzeba się zastanowić nad tym co skłoniło faceta do tego czynu bo to jest ciekawe. Nikt nie pamięta ofiar za to bandyte zapamiętamy !!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:45
~marketer
"Ranił między innymi dwie młode dziewczyny stojące przy samochodzie wewnątrz galerii, będącym nagrodą z okazji drugich urodzin VIVO!" i ta reklama tez jest zbędna...
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:43
~Aga
Każdy pisze co by zrobił czego nie widział ale tak naprawdę nikt nie dziękuję osobom którzy powstrzymały I pomagały i to im należy podziękować bo jak by nie oni to ofiar mogłobyc więcej BRAWA.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:38
~cenzor
cisza w wiadomościach, bo Lucek śmiał się odezwać tvn24
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:35
~Gość
Do mamat! A co Ty myślisz że ile jest karetek w Stalowej? Że ktoś inny też w tym czasie nie umierał? Myslisz że służby zdrowia specjalnie zwlekaly z przyjazdem? Lecz się w najlepiej idź spać. Nawet nie wiesz ile serca, wysiłku i nerwów wkładają w swoją pracę służby zdrowia
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:33
~Nick
Świr to to nie był. Czemu wybrał Vivo anie Hale Targową? Bo była najdalej od komisariatu policji i szpitala. Dobrze wiedział co chciał zrobić
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:33
~STWA
Jeszcze 10-15 lat temu były narkotyki. Szedłeś do znajomego dilera i wybierałeś towar, który Cie interesował. Trawa do tego, siamtego. Na luz, gadkę, coś co pokopie. Feta tak samo, nie mieszana, nie miziana, jedna z lepszych w Polsce. Do tego grzybki były. Kiedy ktoś złapał złą, niedobrą fazę wszyscy wiedzieli, jak człowieka wyciągnąć. Czy to słodkie, cy mleko czy wiele innych sposobów. Na szczęście Nasz kochany rząd zaczął walczyć z dilerami. Dziękujemy, teraz każdy nieopierzony patafian może sięgnąć po towar niesprawdzony, robiący z mózgu papkę. A później zabija taki w w amoku od zjebanego towaru. Nie mamy już żadnej kontroli. Brawa dla świata zachodniego, walczcie dalej.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:29
~guma
jak miał problemy emocjonalne powinien skoczyć z wieżowca jak wielu w stalówce a nie ranić i zabijać niewinnych ludzi!!!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:29
~@marlow
Też uważam że ta firma ochroniarska nadaje się na festyny a nie ochrony tak wszystkiego i dużego obiektu.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:25
~@rni
Naucz się najpierw jeździć na skrzyżowaniu ze światłami...
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:23
~mamat
jestem w szoku ile trzeba było czekać na karetki ,1 była szybko ,ale pozostałe to jakaś kpina ,nie było komunikatu ,o wzywaniu lekarzy do wykrwawiających się osób,kilka pań z apteki dzielnie pomagało tamować krew pampersami,a tłumy gapiów stały .....
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:21
~@ Trzeźwy
Mylisz się, taki głąb odsiany zostałby od razu.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:19
~Jego znajomy
Mówił że zawsze głosował na PO, lubi Nowoczesną...
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:19
~Rni
Stalowa Wola 80% patologii
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:11
~Trzeźwy.
Do tych co żałują, że nie ma powszechnego dostępu do broni. Jak by był, to gość użyłby broni palnej i zabił/zranił nie 8 a 80 osób.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:11
~kisiel
Dla wszystkich zwolenników wolnego dostępu do broni, mam jeszcze dwa postulaty: wódka po 5zł, dopalacze po 1zł. ... i będzie malinowo ...
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:02
~STWA
To Nasze Miasto. To Naszego miasta dotknęła ta tragedia:( Miejcie trochę kultury kochani:* Kocham STWA. Kocham Was. Do poważnie rannych: Przeżyjcie wieczór i noc. Nie umierajcie. Peace&Love Ps. Panie moderatorze niech Pan nie blokuje nazwiska i adresu, bo już teraz połowa Stalowej wie o kogo chodzi i gdzie mieszka. A jutro będzie wiedziała druga połowa, mniej zainteresowana. Pana starania są co najmniej politowania godne. Daj się Pan ludziom wypowiedzieć do końca.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 20:01
~Neo
Juz od paru osob slychac ze wlasnie zycie tez stracil jakis 15latek a w mediach na ten temat cisza, co nie widza jak to powiedziec czy co.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:59
~asf
3 x razy PN na żywo prowadził rację. Na TVP cisza nawet w wiadomościach.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:55
~marlow
Po pierwsze wypie...ć firmę ochroniarską, którą wyręczyli klienci galerii, po drugie rozważyć pozew do sądu za niedopełnienie obowiązków.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:54
~Uwaga.
Gdzie podają? To potwierdzone informacje ?? Nic nie mogę znaleźć na ten temat
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:53
~Daga14
Powinny być jakieś policjańci pilnowane drzwi od wszystkich stron bo jutro miał się pojaqić stuu (jutuber) w galeri mam nadzieje że stuu przyjedzie innym razem
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:52
~taka prawda
@moj podpis Takich jak ty i on powinni normalnie kamienowac PAJACU ZAJ......NY. Ludzka tragedia aty szmato sobie jaja robisz? i mowisz ze malo ludzi zalatwil?? jestes takim samym scierwem jak on Tylko taka roznica ze on z nozem biegal a ty tu piszesz swoje wypociny Powinni was prac palami ile wlezie tak zebyscie puchli w oczach Jego za atak na ludzi a ciebie za wpisy DO PORTALU STALOWKA.NET PROSZE JAKO OBYWATEL TEGO MISATA O BLOKOWANIE TAKICH WPISOW JAK TEN WPIS ZWYRODNIALCA @MOJ PODPIS
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:49
~sad news
Nasze miasto:( Do tej pory mogliśmy się pochwalić tym, że u Nas takie rzeczy się nie dzieją. Facet nazywa się Konrad K i mieszka(ł) w Rozwadowie.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:48
~kika
Przede wszystkim wyrazy współczucia dla najbliższych ofiar tego tragicznego zajścia. Wygląda na to, że sprawca był pod wpływem narkotyków, jakiegoś wyjątkowego świństwa, skoro taki przejaw agresji. Rodzi się pytanie , w jakim środowisku najczęściej pojawiają się tego typu środki i czy skutecznie walczy się w naszym mieście z tym zagrożeniem? Po tym zajściu stanowczo sprzeciwiam się dostępności obywateli do broni w myśl ustawy "kukizowców.Nie trzeba wielkiej wyobraźni, żeby oszacować jakiej masakry dokonałby ten nieszczęśnik , gdyby miał broń.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:47
~Jan
PO CO TRACIĆ NASZE PODATKI NA JEGO POBYT-WCZASY Z WYŻERKĄ I LEKARZEM BEZ KOLEJEK I NA ZAWOŁANIE W PSYCHIATRYKU LUB WIĘZIENIU....ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:45
~wiktor
serio on nawet nieprzeczyta tych komentarzy wiec poco sie wysilac
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:42
~olek
no i gdzie te ramówki w całej europie, jak gdzies rani nożem pięciu to już jest atak terrorystyczny, a Janusze w PL i nawet tu że islam... żal mi was biedni nabici w butelke ludzie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:37
~Jan
NIE MOŻNA NAPISAĆ PEŁNEGO NAZWISKA, BO STALOWKA WYMAZUJE, WIĘC NAPISZĘ, ŻE TAK SAMO NAZYWA SIĘ CZĘŚĆ NOGI Z RZEPKĄ.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:34
~aa
Podają ze nie żyje 15 letnia dziewczynka
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:33
~SD
Nazwisko jest cenzurowane, więc będzie rebus. Brzmi ono tak, jak największy staw ciała człowieka, złożony, w którym łączą się kość udowa i kość piszczelowa. Pozdrowienia!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:30
~Kaja
skurwy...n !!! Mam nadzieje, ze bedzie cierpial do konca zycia
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:28
~Xyz
Tak duża galeria, czynsze wysokie i żeby właściciela nie stać było na profesjalnych ochroniarzy, wystarczyło by dwóch na zmianę pierwszą i dwóch na drugą. Zatrudniają z grupą inwalidzką ludzi, którzy kompletnie się nie nadają..... Można powiedzieć, że sami wymagają opieki. pozwala na to nasze prawo no to oszczędzają.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:28
~Vest
Zna ktoś nazwisko tego zwyrodnialca?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:27
~Monia
W subwayu pewnie dali zgnite warzywa i się w...kwil
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:22
~rolo
z miesiąc temu koło Poniatowskiego 17 latał jeden z siekierą , ale chyba się udało ... bo nikogo nie dorwał ..
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:20
~rusinowa
Większość komentarzy wyjątkowo niemądra i wręcz nieludzka . Po co im nazwisko ? pójdą do jego matki i .... przecież dla rodziny tego mordercy to ogromne nieszczęście . I niepotrzebnie wplątujecie tu politykę . Trzeba aby rządzący i ... kościół !! pomogli w tej sprawie a kłótnie zostawili .. na potem . a może Rydzyk pomoże ??? :(((
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:18
~Igor
Takie rzeczy zdażały się i będą się zdażać, tylko oby jak najrzadziej. Przykre że akurat zdażyło się to w naszym mieście i ze ktoś zginął. Rodzina kobiety nie tak planowała przyszłość
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:12
~anonim
wyciąć gnojowi organy a reszte w..jebać na śmietnik
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:10
~taka prawda
NORMALNIE DRAMAT. WSPOLCZUCIA DLA RODZINY ZMARLEJ KOBIETY. TRZYMAM KCIUKI ZA RANNYCH.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:06
~usu
jego nazwisko brzmi jak pewna giętki cześć po srodku nogi , i mowi się jeszcze: łysy jak k....."
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:02
~Michał
Co narkotyki robią z ludźmi...
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:01
~taka prawda
@moj podpis Takich jak ty i on powinni normalnie kamienowac PAJACU ZAJ......NY. Ludzka tragedia aty szmato sobie jaja robisz? i mowisz ze malo ludzi zalatwil?? jestes takim samym scierwem jak on Tylko taka roznica ze on z nozem biegal a ty tu piszesz swoje wypociny Powinni was prac palami ile wlezie tak zebyscie puchli w oczach Jego za atak na ludzi a ciebie za wpisy DO PORTALU STALOWKA.NET PROSZE JAKO OBYWATEL TEGO MISATA O BLOKOWANIE TAKICH WPISOW JAK TEN WPIS ZWYRODNIALCA @MOJ PODPIS
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:01
~PiSdeczka
Każdy łysol ma coś nie tak pod sufitem. To wyborcy PiSlamu.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 19:00
~kulturalny
Konrad K. Ukrywanie twarzy i nazwiska psychopaty jest żałosne...
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:55
~basia
dajcie spokój, nie wydajcie wyroków, współczuję rodziną ofiar, ale ta sprawa zostanie zbadana , .
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:55
~W
Jeśli był pod wpływem narkotyków, to był niepoczytalny, więc nie może być sądzony. Zamiast tego trafi na 3 lata do psychiatryka.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:55
~Maxx
Polak, bialy, z wygolona glowa... i pewnie katolik. P.S. Do wszystkich chetnych do strzelania - jak wyobrazacie sobie strzelanie w miejscu, w ktorym jest pelno ludzi w ruchu? To nie jest film o agencie "007"!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:55
~klientka galerii
Byłam po 15-tej, widziałam jak klienci galerii ścigali faceta ,a ochrona galerii np. pilnowała stoiska spożywczego,tak jakby się nic nie stało, chociaż niedaleko w kałuży krwi ,leżała kobieta - ratowali ją klienci i pracownicy sklepów( do czasu przyjazdu służb ratowniczych) Wyrazy współczucia dla wszystkich pokrzywdzonych
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:53
~Max
do Ateisty - ty widać też jesteś bardzo tolerancyjny? Jak zawsze swoją nienawiść kierujesz w stronę najsłabszych - bohaterze internetowy.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:53
~daniell
do OBYWATEL : piszesz że nie ma co ukrywać nazwiska a sam go nie podałeś :Konrad K ?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:48
~MIRKO
uciac mu pale i palce u rak
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:47
~dfsfgrsf
Jaki kraj takie terorysty facet zrobił darmową reklame vivo
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:44
~Jan
NIE KONRAD K. ,TYLKO KONRAD K. Z ROZWADOWA. TAK PODAJĄ NA WIELU PORTALACH.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:43
~obywatel
Konrad K, nie ma co ukrywać nazwiska.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:42
~Katolik
Konrad K. polak i chrześcijanin? I co panie Błaszczak z tym bezpieczeństwem?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:41
~Terefere
Damnn gdyby był powszechny dostęp do broni to Kondzio K. też by ją posiadał i ofiar nie byłoby mniej ale znacznie więcej.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:40
~Jan
KARA ŚMIERCI DLA SKUR...LA. NIECH CZASEM JAKIŚ MĄDRY NIE STWIERDZI, ŻE BYŁ NIEŚWIADOMY SWOICH CZYNÓW ITD. NIE POSZEDŁ Z NOŻEM DO LASU NA GRZYBY TYLKO DO GALERII, WIĘC JUŻ TO PLANOWAŁ. KLIENCI ŹLE ZROBILI GDY GO OBEZWŁADNILI, ŻE GO NIE WYSŁALI TAM, GDZIE ON WYSŁAŁ TĘ NIEWINNĄ KOBIETĘ. CHĘTNIE BYM SPRAWOWAŁ FUNKCJĘ KATA DLA TAKICH MORDERCÓW. PATRZYŁ BYM MU GŁĘBOKO W OCZY URUCHAMIAJĄC POD NIM ZAPADNIĘ.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:39
~Ateista
@ do Różaniec modlić to spie.... do kościoła a nie pod publikę na czacie publicznym modły odwalasz
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:35
~Igor
Tragedia i tyle. Osoba psychiczna lub pod wpływem narkotyków i dopiero jutro zapłacze nad sobą.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:35
~jakot
Winny jest też ten kto mu te narkotyki sprzedawał. Niech koledzy skoro twierdzą że je brał niech wskażą tak samo winnego tego kogoś, a pewnie wiedzą kto to i niech go wreszcie policja zamknie!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:34
~Nick
Samo życie - namiastka tego co na zachodzie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:32
~inzynier
Takiego gnoja dźgać powoli tym narzędziem ktorym on ranil ludzi aż się powoli wykonczy gnój.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:31
~anonim
Konrad K.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:30
~tod
A w drodze na rozprawe skierują mu głowę w dół i będą pilnowali żeby nikt nie zabił. Też mam matkę w tym wieku. Śmierć za śmierć.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:29
~OLO
Konrad K., tu nie ma co nawet ukrywać danych
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:29
~Sluchacz
Krążą słuchy że nie żyje jesZcze 19sto letnia dziewczyna
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:27
~Różaniec
Zdrowaś Mario.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:26
~mój podpis/nick
Dlaczego media nie ujawniają narodowości i wyznania tego terrorysty?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:26
~ISIS
To nasza robota to my ISIS AJ KIL JU hahahahahaah Jeden ze świadków widział ponoć UFo ale mało wiarygodny bo miał kieszeń pełną dropsów :-))
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:25
~DAMMn
I to kolejny argument za powszechnym dostępem do broni palnej! Ludzie odstrzelili by tego bydlaka! Ofiar by tyle nie było!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:21
~blabla
W stalowej policja to się nadaje do tarcia chrzanu !! ganiają tylko biedne chłopacyny za picie piwka w krzakach i mandaty dawać jak by zobaczyli chłopa z kosą to by pierwsi uciekli !!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:20
~kj
takich debili tylko na kare smierci lub dozywocie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:20
~byla mieszkanka
Imie i nazwisko skur..ela ze zdieciem powinno byc , zeby go poskrecalo , dla takich kolo domu kultury powinien byc pręgiez i szubienica, z takimi nie ma co rozmawiac od razu czapa.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:18
~śmierć za śmierć
Ja bym go publicznie powiesił.... i to b była sprawiedliwość. SMIERĆ ZA ŚMIERĆ.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:18
~śmierć za śmierć
Ja bym go publicznie powiesił.... i to b była sprawiedliwość. SMIERĆ ZA ŚMIERĆ.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:15
~brudas
co za tępy łysol
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:13
~Bolo
Nisko-Stalowa Wola, jedna wielka patologia Skończcie pierd.. o posiadaniu broni, nie zdążyłbyś wyciągnąć, wystarczyłby gaz ale nawet tego nikt nie nosi ze sobą
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:10
~Adam
Dobra zmiana
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:09
~xyz
Ludzie, jeden z ochroniarzy został ranny podczas gdy napastnik ranił klientów galerii. Dzisiejszego dnia o dziwo było bardzo mało ochroniarzy na terenie galerii. Nie można ich winić i nikt nie spodziewałby się takiej tragedii w naszej galerii, tymbardziej, że było bardzo mało osób. Napastnikiem jest Konrad K, jego twarz widzieli już prawie wszyscy. Teraz pozostaje życzyć mu sprawiedliwej kary.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:04
~niżanin
Konrad K, mieszkał w Rozwadowie. Miał żonę i córkę! Mały łysy, patol!! Jego zdjęcie już krąży po internecie!!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:04
~moj podpis
zaraz podam numer konta słać kasę na bogato !! zbieram na fajki dla podejrzanego !
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:03
~gruby
Ile karetek 6-5?? karetka 1 przyjechala po 10 -15 min od zajscia ,natepnie druga po 20 min .Jestem swiadkiem ...jestem wstrzasniety ta tragedia ,szubienica dla takiego zwyrodnialca!!!!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:02
~Beznogi
Ochrona?.Jaka? To inwalidzi,starzy ,kombinatorzy.Jak ma nas obronić tzw ochrona.Brak słów,to po prostu dziadostwo.Ale zatrudniać takie osoby to taniej.Klienci VIVO liczcie na siebie a nie na farbowanych inwalidów.A właścicielom galerii gratuluję obsady tzw ochrony.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:01
~alojzy
9 lat temu grał w majdanie idioto grał później w san rozwadów
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 18:01
~jabar do @ miecz
miecz, ty i procy nie możesz nosić bo jesteś dupa, jak masz pistolet to musisz umieć strzelać a na widok pistoletu ten rzezimieszek zesrałby się w gacie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:59
~moj podpis
skończcie te wypociny zacznijcie robić zrzutkę chłopakowi do puchy na fajki !!! do czasu gdy broń będzie miała tylko policja tak będzie się działo
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:55
~Raziel
Tylko czekac az isis sie pod tym podpisze
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:53
~ZiZu
Stary działacz KOD.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:53
~Rozsądny
Widać że trzeba będzie starać się o pozwolenie na broń i w takich wypadkach po prostu takiego delikwenta zastrzelić . Wszystkim poszkodowanym szybkiego powrotu do zdrowia, a rodzinie zmarłej szczere kondolencje .
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:53
~jabar
Po zatrzymaniu nie wykazał skruchy. Obecnie nie rozmawia z policją. Za komuny za taki numer to miałby trudności z oddaniem moczu już do końca życia
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:52
~TakSłyszałem
Ponoć nie żyje 4 osoby.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:51
~Para8465
Konrad K. jego klub pilkarski to Majdan Zbydniwoski jakis wierny kibic podobno
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:47
~Sprawiedliwy
Publiczna szubienica dla takiego mordercy.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:47
~kat
tylko powolna smierc w meczarniach dla tego gnoja.............
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:43
~Kara smierci
Piszcie imie i nazwisko tego frajera , kazdy musi wiedziec przed kim ma sie strzec
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:42
~ewka
50latka, czyjaś córka, żona,matka, siostra, tragedia. Kondolencje dla rodziny.Szok!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:40
~Tomasz
Jakiś świr na psychotropach pewnie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:40
~Lili
O matko co sie dzieje na tym swiecie .Kondolence dla rodzin osob zmarlych i rannych ***
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:39
~Pawel
Gdzie ochrona byla? chyba kawke pila .
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:38
~maa
tylko kara smiesci dla tego zwyrodnialca bo nie czlowiek ,wyrwac chwasta........
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:38
~zks
Poproszę o link do jego konta na FB bądź na innym portalu.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:36
~Terefere
Nie wiem po co poruszacie wątek ochrony. Jak Ci ochroniarze mogli zapobiec temu? Przecież nikt nie sprawdza co kto ma przy sobie a skoro gość szedł i ranił ludzi co pewnie zajęło mu sekundy to jak mieli temu zapobiec? Musieli dotrzeć na miejsce. Poza tym z tego co słyszałam to właśnie ochroniarz pomógł go zatrzymać.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:34
~luk
Wygolony na zero dresiarz.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:33
~Rob
Smutne ! Ale ktoś miał racje pisząc ze ochrona to dziadki na grupach tak nie może być żeby w zajebistym skupisku ludzi oszczędzać na ochronie ! A sprawcę powinni na miejscu z....c niby przypadkiem takie coś nie zasługuje na życie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:33
~max
w stalowej woli policja zajmuje sie lapaniem przestepcow na idiotycznym stopie kolo mrowki zamiast zajac sie lapaniem prawdziwych bandytow
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:32
~anka
jak ktos napisal w Echu Dnia..........ochrona ? nie dość ze panowie swoja młodość i sprawność maja juz poza sobą to jeszcze każą im pracować po 12 godzin za 1400 na rękę.A ich wyposażenie to wolkie-tolkie i groźne spojrzenie .A uprawnien ci panowie nie maja żadnych. Moga co najwyżej pokrzyczeć i tupnąć noga .
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:32
~luk
Jego zdjęcie juz lata po komórkach w postaci MMS. Ponoć to Konrad K. lat 27.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:32
~tolerancja
a ja się pytam, kto i dlaczego zniósł w Polsce orzekanie i wykonywanie kary śmierci? Tylko czapa dla takiego degenerata....
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:27
~Mariu
Kondolencje dla rodzin
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:26
~Kix
A co ochrona mogła zrobić? Jak się zatrudnia ludzi z grupą inwalidzka...! Powinni szefowie tych firm beknc i to karnie to im się odechce oszczędności!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:26
~memo
Ludzie ogarnijcie sie nawet jak by tam byl BOR to i tak ktoś byl by ranny chyna ze w wejściu będzie kontrola jak na lotnisku ale to jest nie realne. Musimy być przygotowani na takie rzeczy i reagować.Dobrze ze sa ludzie którzy powstrzymali wariata i chwała im za to
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:24
~Jjj
No tak, juz sie mie dziwie dlaczego w hierarchii społecznej na zachodzie, polski robol ze ściany wschodniej stoi niżej niż ciapaty, murzyn czy arab. Tamci choć przystojni są bez mongoidalnych cech jak Polacy.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:22
~kk
cpun z rozadowa, gosciu juz od jakiegos czasu niekontaktowy byl
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:22
~@
Do ,,mój podpis"-takich zwyrodnialców jak ty z urzędu powinni ścigać za podżeganie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:22
~czlowiek
90 Was powino sie wyciac za te komentarze
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:19
~Gratulacje
Niech dalej zatrudniaja Ochroniarzy z grupą starych dziadkow zamiast sprawnych i szybkich ochroniarzy..... brawo
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:17
~Mężczyzna
Ochrona sobie chodzi pod krawatem w białej koszuli i jeździ na urządzeniu dwu kołowym hahaha to niech się wykaże teraz a i kierownik ochrony zgrywa bohatera cwaniaczek mądry z policji go wyrzucili rządzi teraz w galerii hahaha
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:16
~nadzorca
teraz policja jak zatrzyma do kontroli niebedzie pytac czy pan cos pil tylko u jakiego psychiatry się pan leczysz
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:14
~bachus
W oslo za posiadanie noza w miejscu publicznym grozi kara do 20 tys koron. Takie sa ostatnie decyzje.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:10
~miecz
realista ,gdybys chcial uzyc broni w tak zaludnionym sklepie pwenie by byloco najmniej z piec osobzabitych,nie mowie o rannych ,z tej twojej opini juz jestes zdyskwalifikowany do posiadania broni
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:09
~Obiektywny
Ludzie ( a może to nie są ludzie), dlaczego robicie sobie z czyjegoś nieszczęścia żarty.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:05
~Bodek
Do "mój podpis". Pomyśl zanim cokolwiek publicznie napiszesz.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:02
~ziuta
RMF: Ofiarą jest ok. 50-letnia kobieta.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:02
~K
Odrazu kula w łeb eliminować odrazu śmiercia na miejscu powinien być rozstrzelany
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:02
~aa
Podali w leliva że 50 pare lat kobieta zmarła
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 17:02
~jantar
do VIVO nie wolno chodzić, teraz się zacznie na całego Konrad K to poczatek
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:56
~Bobik
do loter, jakby był wolny dostęp do broni to by ktoś wyciągnął bron i go postrzelił albo zastrzelił. Nie zapominajmy o tym ze na bron czarno prochowa nie trzeba mieć Zwolenia a nie słychać żeby ktoś latał z ta bronią i kogoś zastrzelił albo postrzelił.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:54
~stalowawola
W ochronie jest sympatyk PiS. Jeździ na takim dwukołowym urządzeniu.pytam co on robił aby zapobiec tragedii
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:52
~rox
To pewnie jakiś lokalny pseudo patriota idiota z wypranym mózgiem. Coś mu się źle zrozumiało i tyle.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:50
~moj podpis
Brawo On :-))) słabo się postarał że tylko 7 rannych faceta pewnie wnerwiły wysokie ceny w vivo haha
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:47
~RMF
Jedna osoba nie żyje - RMF
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:46
~Osoba
Dobrze ze koledzy poszli mi kupic prezent na urodziny wczoraj a nie dzisiaj okolo 15. Uff :)
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:44
~jabar
loler ty nawet procy nie możesz nosić bo jesteś niebezpieczny a mnie spluwa w kieszeni by nie przeszkadzała
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:43
~marta
co za wariat. strach gdziekolwiek sie ruszyc bo mozna juz nie wrocic do domu. jak chcial sobie zniszczyc zycie to mogl cos ukrasc poszedlby za kradziez do wiezienia albo mogl sie powiesic anie atakowac ludzi ktorzy sa Boga ducha winne. co mu Ci ludzie byli winni? eh co sie dzieje z tymi ludzmi to juz nie wiem
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:41
~Bodek
Niektórym tutaj komentującym rozum odjęło. Czemu mają służyć komentarze z politycznym podtekstem? Inaczej już nie umiecie rozmawiać?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:39
~eryk
To członek KODu
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:37
~Qwerty
9 osób rannych - jedna już nie żyje... :(
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:37
~Yrek
Taki sklep a na ochronie oszczędzają. Lepiej im dac 2000 brutto cieciowi niż 3000 gościowi wyszkolonemu z pozwoleniem na broń
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:35
~Info
Konrad K
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:35
~rooo
To prawdopodobnie świr który stał w ostatnią niedzielę przed kościołem z turbanem na łbie tyłem do wejścia, był także widywany na placu parku 24 gdzie wpatrywał się w ludzi, a jego zachowanie wzbudzało niepokój.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:34
~yy
loler ,,@Jabar Jakby był wolny dostęp do broni to było by 50 osób nie 6. Ale cóżmidiotom jak ty nie przetłumaczy, idź baw sie zabawkami w którymś ze "zwionskuf szczelewckich" lub obronie terytoirialnej antoniego." Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia i naucz się pisać. Widać zjebane lewactwo w komentarzach heh..TVNowskie gówno w głowie haha.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:34
~Frank
Gdyby można było nosić broń, może ktoś by się nawinął, kto by między czasie ch. zastrzelił.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:34
~Papillon extreme
Szkoda słów na to wszystko. Kto by pomyślał, że akurat w Stalowej Woli będą miały miejsce takie rzeczy.. xc Długo będziemy pamiętać ten dzień. [*]
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:33
~Pox
Pox: "Brudne ulice, zatrute okolice ludność psychicznie chora to Stalowa Wola
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:30
~niki
mnie doszły słuchy ze 2 nie zyja osoby.... powinien dostać dożywocie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:30
~xxl
ukamieniowac gnoja
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:29
~Pola
Ponoć jakaś dziewczynke przywieźli ma szpital całą zakrwawiona i zawieźli ja na blok operacyjny,3 osoby w ciężkim stanie.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:29
~Realista
A gdyby był powszechny dostęp do broni ktoś by cfela odstrzelił nim by zaczął atakować. Poszkodowanych by było na pewno mniej
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:24
~altair
I wez tu pójdz spokojnie na zakupy jak nie znasz dnia ani godziny, a takich pojebów jest pełno i nigdy nie wiez kogo mijasz tak narawde. Co do kwestii odpowiedzialności i kary, znając nasz ułomy i śmieszny system karny, nie zdziwilbym sie gdyby koleś dostał tylko wykonanie kary w zawieszeniu
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:20
~loler
@Jabar Jakby był wolny dostęp do broni to było by 50 osób nie 6. Ale cóżmidiotom jak ty nie przetłumaczy, idź baw sie zabawkami w którymś ze "zwionskuf szczelewckich" lub obronie terytoirialnej antoniego.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:20
~zodiak
A Gdzie OChronna obiektu! Zatrudnili starych dziadków na Grupą inwalidzką, żeby było taniej!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:19
~Anula
Odsiedzi swoje i po wyjściu dalej będzie robił to samo co za psychopata
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:18
~Jo ze stalowej
Następny niezadowolony z rządów PiSu
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:17
~Zdziśka
Pewnie to ten co ostatnio chciał popełnić samobójstwo, ale mu nie pozwolili. Znalazł inne rozwiązanie swoich problemów. PS. nosił rurki i mama go bezstresowo wychowała.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:13
~rene
też jestem za tym żeby ujawnić jego wizerunek debilowi najwyraźniej się nudzi
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:13
~aaaaaaaaa
Jak znam życie to pewnie jakiś imigrant ubogacił kulturowo nożem bezbronnych ludzi. Kilku takich już widziałem na mieście
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:13
~KnifeMaking
A ja już dawno mówiłem żeby zdelegalizować dostęp do noży. Teraz w każdym sklepie pokroją Ci szynke, ser, chleb - po co komu noże. Polskie domy bez noży!!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:13
~Jan
Kara smierci!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:12
~Myk pyk
Mam dwie teorie. Albo się wkurzył że nic na niego nie pasuje. Albo zezarl coś na siłowni i mu rozum odjęli a poszło gdzie indziej ;)
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:12
~jajec
ciapaty????
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:08
~stalwiak
Dobrze, że stalwiacy nie uciekali w popłochu tylko go obezwładnili.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:06
~janka
bbs wez sie za robote chate posprzataj a nie nakrecaj się
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:06
~radzimir
Nie tylko ranił, ale jedna osoba nie żyje... Świeć nad Jego duszą
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:06
~stn64
Poprawność nie pozwala podać kto to taki
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:04
~Jan
Miasto narkomanów ! Policja powinna się zająć tym bagienkiem. Może się koleś naćpal?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:02
~wojtek
Czy to prawda ze zmarl 15 chlopiec?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:01
~Mieszkanka
Czy to prawda, że ranił śmiertelnie jedną osobę?
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:00
~...
To Maksymilian L. slynny zlodziej piwa z Promila
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:00
~anonim
pier*oli się ludziom w głowach juz..
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 16:00
~jabar
gdyby było pozwolenie na broń to delikwent wąchałby już kwiatki od korzeni, to teraz do vivo trzeba chodzić z łomem albo brechą
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 15:59
~lewa noga
Wszystko przez prawicowe bojówki!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 15:58
~Kmwtw
Natychmiast podac dane tego kretyna!
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 15:57
~Malaona
Co to sie dzieje na tym świecie
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 15:54
~Wojtek
Wie ktoś co to za czub? Pewnie dostanie 2 lata w zawiasach.
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 15:54
~bbs
Dobra, teraz sie zaczna dywagacje kto to i co go do tego skłoniło, czekam na lekture
+0-0
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 15:53
~mieszkanka
co za świr! ujawnić jego wizerunek!!!!!!!
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.