Stalowa Wola Stalowa Wola: Szymon Jędruch (tenor, aktor)
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Strona główna  Stalowa Wola / Audio Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
 Audio
» "Chcemy grać jeszcze więcej koncertów" - rozmowa z Wiesławem Gałczyńskim, członkiem zespołu muzycznego "Wes Gałczyński & Power Train".
» "Przez 20 lat pomogliśmy wielu firmom" - rozmowa z Ryszardem Kapustą, prezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Stalowej Woli.
» "Stan wojenny? To była zdrada narodu!" - rozmowa z Wiesławem Wojtasem, byłym działaczem Solidarności w Stalowej Woli.
» "Dzieci też mogą uratować komuś życie" - rozmowa z Małgorzatą Jarocką, instruktorem pierwszej pomocy.
» "Młodzież trzeba uczyć inaczej niż kiedyś" - rozmowa z Mateuszem Małysem, nauczycielem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli.
» "Pamiętamy o Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie" - rozmowa Jerzym Mielniczukiem, dziennikarzem "Super Nowości"
» "Telewizje lokalne w Stalowej Woli nie rozwijają się" - rozmowa z Maciejem Krasoniem, założycielem i pierwszym prezesem Telewizji Miejskiej Stalowa Wola.
» "Chodzimy dużo, bo ruch to zdrowie" - rozmowa z Wandą Szafran, prezes Klubu PTTK "Łazik" w Stalowej Woli.
Więcej » 
 Wiadomości lokalne
» Wielkie otwarcie 4-salowego kina Helios w Stalowej Woli!
» Posłanka Szumilas o polskim sądownictwie i edukacji
» Warsztaty muzyczne z nową klasą i dobroczynnym zabarwieniem
» Kolizja na Czarnieckiego. Ktoś przestawił znak
» Shanty rozkołysały festiwal na wodzie
» Piękne choinki powstały w bibliotece
» By być lepszym…
» Dwóch pijanych mężczyzn mogło zamarznąć
» "Szlachetna paczka" już u rodzin
» Trafił do aresztu za napad na kobietę
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Wasze dyplomy poświadczają wiedzę, umiejętności, to że obcowaliście z ekspertami aby sami stać się nimi w przyszłości"
Dr hab. Marcin Tkaczyk, prof. KUL.
 Imprezy w mieście
» Chłopcy - spektakl ATD im. J. Żmudy
» Mikołajkowy turniej szachowy
» Wigilia Miejska w Stalowej Woli
» Wyspiański w Muzeum Regionalnym
» Wigilia Zaklikowska w MDK
» Walczyli o Polskę, w którą wierzyli - żołnierze "Tarzana"
» Noworoczna Gala Wiedeńska w MDK
» Podwieczorek przy fortepianie: Tryumfy Króla Niebieskiego - Bartosz Hadała
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Wyspiański w Muzuem Regionalnym
»Wyspiański w Muzuem Regionalnym
»W straży otwarto zmodernizowane stanowisko kierowania
»Uwaga TVN w Stalowej Woli
»Nożownik w galerii handlowej VIVO!
»KUL: Inauguracja roku akademickiego 2017/2018
Więcej » 
Niedziela, 4 czerwca 2017 r. godz. 13:43     Rozmawia: Marek Ziemba
Na pieniądze pracują pokolenia - rozmowa z Antonim Kłosowskim

"Na pieniądze pracują pokolenia" - rozmowa z Antonim Kłosowskim, biznesmenem ze Stalowej Woli znanym z szerokiej aktywności społecznejAntoni Kłosowski, biznesmenem ze Stalowej Woli znany z szerokiej aktywności społecznej.
Fot. Jacek Rodecki
Przeciwko czemu i komu zbuntował się kiedyś Antoni Kłosowski? Dlaczego robił zdjęcia na weselach? Dlaczego dzieci biznesmenów nie chcą kontynuować dzieła swoich rodziców? O czym powinny pamiętać osoby, które stawiają pierwsze kroki w biznesie? Dlaczego brakuje rąk do pracy w stalowowolskich firmach? Jak gość studia ocenia Stalową Wolę pod względem gospodarczym? Jakie hobby ma Antoni Kłosowski i dlaczego coraz mniej biznesmenów angażuje się w działalność społeczną na rzecz swojego środowiska? O tym wszystkim w rozmowie z gościem studia portalu Stalowka.NET!

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 6 czerwca 2017 r. godz. 17:16
obserwator
Te wszystkie biznesmeny (czyt.nowobogackie chamy)to buraki. Dorabiają się tylko na przekrętach finansowych, układach i układzikach, rączka rączkę myje. Uczciwie nie ma szans. Żaden biznesplan nie pomoże. Wykorzystują na maxa robotnika za głodowe pensje i najczęściej na śmieciowych umowach. Na pieniądze dla biznesmena pracują pokolenia robotników, tania siła robocza bez praw pracowniczych. Kodeks pracy opracowują pracodawcy i ciągle go nowelizują, poprawiają żeby zgodnie z literą prawa dokopać robotnikowi.

Poniedziałek, 5 czerwca 2017 r. godz. 18:43
@Ciekawe
Jeden czy drugi mało ważne. Ważne żeby był mądrzejszy do "dupnej zmiany"!

Poniedziałek, 5 czerwca 2017 r. godz. 08:51
student
Właśnie brakuje absolwentów kierunków aktualnie perspektywicznych. Stare kierunki na KUL prawo administracja pedagogika socjologia ogólna ekonomia to zmarnowany czas studentów podatników. To bardzo szkodzi i przykre jest ta HIPOKRYZJA I KŁAMSTWO wykładowców że te kierunki dadzą studentów pracę nie ma absolwentów z kierunków potrzebnych przedsiębiorstwom. Te kierunki na KUL powinny być zlikwidowane. Sama inżynieria na Politechnice to za mało. Niech szanowni katoliccy duchowni wykładowcy przestaną kontynuować studia bezrobotnych i żadnemu przedsiębiorstwu nie potrzebnych. To jest obłuda. Jako absolwent czuje się oszukany tymi kierunkami tak samo koleżanki i koledzy że studiów rocznik 2016. Czas na dobra zmianę KIERUNKÓW KUL

Niedziela, 4 czerwca 2017 r. godz. 18:29
"Idee Lenina wiecznie żywe"
Jarosław Kaczyński chwali się, że na Dzień Dziecka w wieku 21 lat dostał książkę Lenina i spał z nią pod poduszką. I pewnie dalej śpi.

Niedziela, 4 czerwca 2017 r. godz. 17:25
Ciekawe
Wcześnie Szlęzak rozpoczyna kampanię swoją poprzez próbę zainstalowania w urzędzie Antoniego. Widać że odrobili panowie lekcje z 2014 roku. Pytanie czy faktycznie Szlęzak pozwoli startować Antoniemu czy jednak sam wystartuje? Jak uważacie?

Niedziela, 4 czerwca 2017 r. godz. 16:25
Moher49
Nie bardzo się z panem Kłosowskim zgadzam. W ostatnich latach pojawiło się w Polsce wielu Gawroników, Wałęsów, Bieleckich Ambergoldów, czyścicieli kamienic, którzy uważają, że pierwszy milion trzeba ukraść. Poza głośnym gdakaniem rządy, wymiaru sprawiedliwości, brakiem reakcji KK, nikt im jeszcze łap nie poucinał. Ukradli i mają się dobrze. nie bardzo wierzę, że tych ośmiu co mają 90% światowego majątku zdobyli go legalnie, zgodnie z przykazaniami.

Niedziela, 4 czerwca 2017 r. godz. 15:49
- yankess RETURN
Zawsze bedziecie oszukiwani , wykorzystywani i mieszani z błotem w tym waszym smiesznym antyludzkim kraiku - koloni taniej sily roboczej dla korporacji, kleru , urzędów i zagarnicznych PANÓW. Sami siebie nawzajem oszukujecie to dla was przeciez naturalne .Wszedzie gdziekolwiek , kiedykolwiek by nie pojechal ktorys z was to zawsze drugi go wykorzysta i oszuka dlaczego ? bo jestescie debilami . Arab, chinczyk , nordyk , jankes , celtyk itd.. nikt was tak nie oszuka jak sami siebie potraficie okroic - dzieki temu jestescie zawsze biedni.Gdyby komus z nich jeden z was cos takiego zrobil to predzej czy pozniej przekręta zlapia i albo mu spuszcza łomot albo zniszcza urzedowo w danym kraju i spokoj. Wogóle nikomu na was nie zalezy bo wy od dziecka jestescie przygotowywani do niewolnictwa , do bycia traktowanym jak zwierze tylko wam tego nie mowia bo zaraz byla by wielka karaluchowska obraza . Nikt sie wami nie przejmuje , nie chcecie tyrac to sie pusci ukraincow a wy sobie oczywiscie mozecie swietowac jacy to jestescie dumni i wspaniali :) a w rzeczywistosci to was kazdy traktuje jak dzieci .Dlatego wola was gnębić po cichu i poprawnie politycznie a jak przyjdzie cos do czego to kazdy na was leje wmawiajac glupoty ,w ktore i tak wierzycie bo nie potraficie sie obronic . Bo co wy mozecie? zarabiacie smieszne pieniadze po 3 tys na reke robiac po 10 godzin jak robot , albo 5 tys jak ktory jest dobry cwaniak i wie jak was przekrecac. Mniejsze zarobki to juz wogule ponizej godnodsci - poziom robactwa . Jestescie skazani na wypielenie jak chwasty . Nie macie pojęcia żadnego o organizacji i wspolpracy, o normalnej pracy , prowadzenia biznesu i uczciwych normalnych relacjach miedzy pracodawca - pracownik - urząd . JEdyne co umiecie to tylko robic przekrety jeden na drugim jak psy co wlaza jeden na drugiego choc w sumie to tez dobra nazwa dla was .Dlatego was wykanczaja i dobrze bo to jest wasza zasługa i wasza jedyna nagroda . Kliku klik , kliki wami rzadza a wy pasywnie to akceptujecie i na kolankach jak zwierzątka

Stalowka.NET - Audio, Nagrania, Dźwięki
Copyright 2001 - 2017 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.