Stalowa Wola Stalowa Wola: Rosiński Grzegorz (światowej sławy rysownik komiksow)
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Strona główna  Stalowa Wola / Ogłoszenia Sobota, 22 października 2016 r. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysława
 Ogłoszenia
»Dodaj nowe ogłoszenie
»Regulamin
»Pomoc
»Kontakt e-mail'owy
 Przegląd ogłoszeń
» Mieszkanie - KUPIĘ (68)
» Mieszkanie - SPRZEDAM (346)
» Mieszkanie - SZUKAM (160)
» Mieszkanie - WYNAJMĘ (269)
» Praca - DAM (1270)
» Praca - SZUKAM (420)
» Samochód - KUPIĘ (91)
» Samochód - SPRZEDAM (1047)
» Sprzedam - AGD/RTV (294)
» Sprzedam - FAUNA (257)
» Sprzedam - FLORA (306)
» Sprzedam - KOMPUTER (118)
» Sprzedam - KSIĄŻKI (198)
» Sprzedam - MEBLE (224)
» Sprzedam - ODZIEŻ (267)
» Sprzedam - TELEFON (184)
» Usługi - BUDOWLANE (142)
» Usługi - EDUKACYJNE (143)
» Usługi - FINANSOWE (27)
» Usługi - FOTO-VIDEO (13)
» Usługi - KOMPUTEROWE (19)
» Usługi - KOSMETYCZNE (56)
» Usługi - KRAWIECKIE (1)
» Usługi - MEDYCZNE (12)
» Usługi - MUZYCZNE (30)
» Usługi - NAPRAWY (50)
» Usługi - PRAWNE (6)
» Usługi - REMONTY (76)
» Usługi - TRANSPORT (72)
» Pozostałe (1234)
Ogłoszenia

Praca - DAM

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 14:18
Lokalizacja: Nisko
Przyjmę do pracy w sklepie odzieżowym na terenie Niska. CV tylko i wyłącznie ze zdjęciem proszę przesyłać na adres e-mail Praca na pełen etat. Mile widziane doświadczenie w handlu.
e-mail: niskopraca@o2.pl

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 14:17
Lokalizacja: Nisko
ZAKŁAD MECHANICZNY, którego głównym profilem działalności jest obróbka skrawaniem metali i innych surowców oraz budowa maszyn zatrudni : AUTOMATYKA Opis stanowiska: - programowanie sterowników PLC ( GE Fanuc, Schneider-Electric, Mitsubishi-Electric) , paneli HMI - programowanie robotów przemysłowych ( Fanuc, Mitsubishi) - wykonywanie oprogramowania wizualizacyjnego w środowiskach SCADA, - opracowywanie projektów z zakresu automatyki, - uczestniczenie w uruchomieniach instalacji - wykonywanie schematów elektrycznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń - wykonywanie pomiarów elektrycznych maszyn i instalacji - współpraca z pracownikami Utrzymania Ruchu, - poszukiwanie nowych rozwiązań, Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne ( automatyka, robotyka, elektrotechnika, energetyka) - znajomość urządzeń AKPiP - umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych - uprawnienia SEP „E” i „D” do 1 kV Oferujemy: - umowę o pracę - możliwość rozwoju zawodowego Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).
tel. kom.: 608 306 717
e-mail: techniczny@armes.com.pl

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 14:16
Lokalizacja: Nisko
Oddział Zakład Mechaniczny „Armes” poszukuje obecnie do Działu Utrzymania Ruchu pracownika na stanowisko : Mechanik maszyn i urządzeń Miejsce pracy: Nisko, ul. Sandomierska Boczna 2 Zadania: - naprawy i remonty maszyn o charakterze mechanicznym, elektrycznym, pneumatycznym - diagnozowanie usterek w maszynach - prowadzenie konserwacji, napraw i remontów maszyn, urządzeń i instalacji - montaż i demontaż elementów maszyn - praca przy budowie ( składaniu) nowych maszyn - inne prace ślusarskie Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość rysunku technicznego - wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń - samodzielność, organizacja , odpowiedzialność Oferujemy: - umowę o pracę - pakiet socjalny Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).
tel. kom.: 608 306 717
e-mail: techniczny@armes.com.pl

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 14:05
Lokalizacja: Stalowa Wola
Tartak IKEA Industry Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydata/ki na stanowisko: Asystent/ka Sprzedaży Lokalizacja (Stalowa Wola) JEŚLI CHCESZ… Mieć wpływ na zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu sprzedaży Zajmować się tworzeniem dokumentacji sprzedażowej oraz wystawianiem faktur Brać udział w nadzorowaniu i kontroli stanu magazynowego Zdobywać cenne doświadczenie zawodowe oraz mieć szansę rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji Nabywać nową wiedzę i umiejętności Wsparcie administracyjne i organizacyjne firmy Być częścią zespołu kierującego się kulturą i wartościami IKEA (w 2014 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie „Great Place to Work”), Korzystać z szerokiej oferty atrakcyjnych benefitów pracowniczych oferowanych przez IKEA JEŚLI POSIADASZ... Minimum średnie wykształcenie Znajomość zagadnień VAT od strony sprzedażowej oraz zasad fakturowania Wiedzę z zakresu podstaw rachunkowości Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Excel) Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, dobrą organizację pracy Umiejętność budowania relacji w zespole Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana DOŁĄCZ DO NAS! Aplikuj do dnia 31/10/2016r. przez stronę IKEA. Prosimy o załączenie klauzuli:: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)”.
e-mail: recepcja.stw@ikea.com

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 14:03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Tartak IKEA Industry Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: Operator Maszyn Tartacznych Lokalizacja: (Stalowa Wola) JEŚLI POSIADASZ... Praktyczną wiedzę w obsłudze maszyn, Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej ( praca w tartaku mile widziana), Umiejętność budowania relacji w zespole, Entuzjazm i dynamikę w działaniu, Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i chęć podejmowania wyzwań, Gotowość do pracy w trybie zmianowym. JEŚLI CHCESZ… Nabywać nową wiedzę i umiejętności Brać na siebie odpowiedzialność za zadania, Być częścią zespołu kierującego się kulturą i wartościami IKEA (w 2014 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie „Great Place to Work”), Korzystać z szerokiej oferty atrakcyjnych benefitów pracowniczych oferowanych przez IKEA, DOŁĄCZ DO NAS! Aplikuj wysyłając swoje CV przez stronę firmową IKEA. Prosimy o załączenie klauzuli:: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)”
e-mail: recepcja.stw@ikea.com

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 13:59
Lokalizacja: Turbia
Przyjmę kierowcę kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Praca w systemie 4/2.
tel. kom.: 507 615 953

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 13:41
Lokalizacja: NISKO
dam prace hydraulikowi i pomocy hydraulika
tel. kom.: 505 003 172
e-mail: hydro-active@wp.pl

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 13:22
Lokalizacja: Stalowa Wola
Restauracja zatrudni kucharza/kucharkę oraz pomoc kuchenną z doświadczeniem w pracy w restauracji, na bardzo dobrych warunkach. Informacji udzielamy osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr tel.
tel. kom.: 723 288 483

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 12:58
Lokalizacja: Stalowa Wola
Piekarnia Galicyjska sp. z o.o. poszukuje kandydatki na stanowisko Kierownik sklepu firmowego w Galerii Vivo! Stalowa Wola. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace - możliwość realizacji własnych pomysłów organizacyjnych i produktowych - szkolenie przed podjęciem stanowiska pracy Do zakresu obowiązków należeć będzie: - zarządzanie pracą grupy 5 osób - dbanie o pozytywne relacje z klientem - dbanie o najwyższy poziom oferowanych towarów - przestrzeganie i działanie wg wytyczonych standardów Mile widziane osoby z zamiłowaniem i doświadczeniem gastronomicznym Osoby chętne do podjęcia współpracy proszę o przesłanie CV na adres e_mail
e-mail: sklepy.piekarnia@o2.pl

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 10:12
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię studentkę (studia zaoczne) w charakterze sprzedawcy na stoisko z galanterią skórzaną i skóropodobną w Centrum Handlowym " VIVO!" Stalowa Wola. Wymagania: komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, dbanie o czystość w miejscu pracy. Praca miła i przyjemna. Pilne!!!
tel. kom.: 665 109 795

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 09:32
Lokalizacja: Stalowa Wola
Dobrzepłatna praca dla sportowców obecnych i byłych. Nie jest to etat za to zarobki są duże. Zapraszam do kontaktu i na spotkanie.
tel. kom.: 501 989 163
e-mail: nasz_biznes@o2.pl

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 09:14
Lokalizacja: Stalowa Wola
Biuro rachunkowe Optimo poszukuje pracownika biurowego na staż. Wymagania: - osoba zarejestrowana w PUP ze statusem stażysty - wykształcenie wyższe lub średnie najlepiej ekonomiczne - odpowiedzialność i wysoka kultura osobista Cv ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać do dnia 31.10.2016 na mail:
e-mail: d.sroka@biurooptimo.pl

Piątek, 7 października 2016 r. godz. 08:17
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma zatrudni pracownika wymagane uprawnienia na wózki widłowe,prawo jazdy kategorii B,umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym.
tel. kom.: 693 583 769

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 21:44
Lokalizacja: Stalowa Wola
Szukam opiekunki do 2-letniego dziecka. Miejsce pracy - Stalowa Wola, ul. Czarnieckiego. Praca w tygodniu. Godziny pracy uzależnione od zmian rodziców. Stawka godzinowa do uzgodnienia. Osoba bez nałogów, sumienna i cierpliwa. Proszę o poważne oferty.
tel. kom.: 737 455 224

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 21:11
Lokalizacja: STALOWA WOLA
opieka nad trojgiem dzieci 5 7 9 lat w godz 6-8 i 14 20
tel. kom.: 505 293 289

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 19:22
Lokalizacja: Nisko
Zlecę ułożenie kostki brukowej (odbój dookoła budynku około 78 m2)
tel. kom.: 502 152 559

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 17:42
Lokalizacja: stalowa Wola
Zatrudnienie osobę do roznoszenia ulotek, dobrze płatna, doświadczenie mile widziane praca, środa,czwartek, piątek, oklo 4 do 5godziny dziennie, osoby bez nałogów! Cv na email
e-mail: Dominika2448@wp.pl

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 17:40
Lokalizacja: stalowa wola
Poszukujemy dziewczyny do pracy w sklepie Prezenciarnia w galerii Vivo, praca dorywcza, głównie w weekendy. Cv prosimy skladac w sklepie.
e-mail: prezenciarnia@prezenciarnia.pl

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 14:36
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię osobę do roznoszenia ulotek na terenie Galerii Vivo. Więcej informacji w Salonie optycznym A&G Optyk - Galeria VIVO.
telefon 15 814 25 90,

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 12:50
Lokalizacja: Stalowa Wola
Dam pracę dwóm osobom na jabłkach. Za sandomierzem 10 kilometrów. Wymagane auto. Zabieranie dwóch kolejnych po drodze. Platne 90dniowka, + paliwo 29. Preferowane osoby ze stalowej woli, zaleszan itp. Mile widziane doświadczenie w zbiorach.. Dzwonić po 18 lub sms
tel. kom.: 533 474 513

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 12:47
Lokalizacja: Stalowa Wola
Delikatesy FRAC w Stalowej Woli Niezłomnych 70, poszukują pracowników na stanowisko wędliniarskie Wymagana:książeczka sanepidowska . Oferujemy umowę o pracę na pełny etat.CV proszę składać osobiście u kierownika sklepu.
tel. kom.: 694 441 912

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 11:56
Lokalizacja: Stalowa Wola
Witam, poszukuję osoby do pracy przy dakładaniu towaru w sklepie Żabka w Stalowej Woli w godzinach popołudniowo-wieczornych.Mile widziani emeryci, rencisci.
tel. kom.: 501 271 007
e-mail: rtarnas74@gmail.com

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 09:30
Lokalizacja: STALOWA WOLA
firma mista sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko Ślusarz spawacz konstrukcji stalowych. wymagana dobra znajomoŚĆ rysunku technicznego. prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy osoby z doŚwiadczeniem.
tel. kom.: 665 150 290
e-mail: fgrobel@mista.eu

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 09:26
Lokalizacja: STALOWA WOLA
firma mista sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko malarza konstrukcji stalowych. prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy osoby z doŚwiadczeniem.
tel. kom.: 665 150 290
e-mail: fgrobel@mista.eu

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 08:54
Lokalizacja: Stalowa Wola
Praca remonty, umiejętność szpachlowanie,malowanie,podwieszane sufity.
tel. kom.: 884 909 335

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 08:46
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pilne!praca przy dociepleniu. Wymaganie umiejętnośc wykonania i doświadczenie.wysokie zarobki.
tel. kom.: 884 909 335

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 08:29
Lokalizacja: stalowa wola
Zatrudnię pracowników do docieplenia praca na terenie Stalowej Woli
tel. kom.: 693 587 598

Czwartek, 6 października 2016 r. godz. 07:30
Lokalizacja: Stalowa Wola
PRACA - Sprzątanie obiektów lub terenów wokół budynków. Zapewniamy zatrudnienie w stabilnej firmie - umowa o pracę. Oferta przeznaczona tylko dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.
tel. kom.: 601 630 004

Środa, 5 października 2016 r. godz. 21:33
Lokalizacja: Stalowa Wola
TOP SECRET City Park Stalowa Wola zatrudni SPRZEDAWCĘ Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią sprzedaż i obsługę Klienta oraz ekspozycję towaru w salonie. Od Kandydatów oczekujemy: dyspozycyjności, wykształcenia minimum średniego, a doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem. Top Secret oferuje: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń oraz pracę w zespole.
e-mail: ts.stalowawola@op.pl

Środa, 5 października 2016 r. godz. 20:56
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię osobę chętną do pracy w małej gastronomii. Wymagania:aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, uśmiech i zaangażowanie, dyspozycyjność i punktualność, doświadczenie w pracy gastronomicznej, gotowość do pracy wymagającej bezpośredniego kontaktu z klientem, kultura osobista i schludny wygląd. Forma zatrudnienia - umowa zlecenie na początek.
e-mail: stalowa.praca@wp.pl

Środa, 5 października 2016 r. godz. 20:10
Lokalizacja: Stalowa Wola
Przyjmę do pracy kierowcę kat b sprzedaż na rynkach
tel. kom.: 609 548 854

Środa, 5 października 2016 r. godz. 19:44
Lokalizacja: stalowa wola
kierowca z doswiadczeniem chętnie emeryt kat C,E laweta z przyczepą dorywcza praca warunek bez nałogów dyspozycyjny samodyscyplina koniecznie Panom którym się nie chce bardzo dziękuje i tym którzy nie odbierają telefonu tez stawka od kursu prosze dzwonic po 18
tel. kom.: 884 673 240

Środa, 5 października 2016 r. godz. 17:51
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukuje fotografa ( najlepiej gdyby byla to kobieta ), ktory w niewielkiej cenie wykona mi sesje zdjeciowa. Chcialabym aby osoba posiadala wlasna inwencje tworcza ( pomysl na fajne fotki) oraz wszystko co potrzebne jest do takiej sesji ( dobrej jakosci aparat, stroj oraz wszystkie inne rekwizyty). Fajnie byloby tez gdyby pomogla mi z wizazem. Cennik wraz z przykladowymi zdjeciami wlasnego autorstwa bardzo prosze mi przeslac na adres e-mail. Pozdrawiam
e-mail: blueberryme@wp.pl

Środa, 5 października 2016 r. godz. 17:35
Lokalizacja: Stalowa Wola
Witam, zatrudnię osoby do pracy przy budowie elektrowni w całej Polsce głównie Opole i Kozienice .praca w delegacji Praca na wysokościach ,początkowa stawka 13zł/h na ręke dodatkowo dzienna dieta 30 zł . nocleg oraz dojazd do pracy zapewniony, zjazdy co weekend. Zainteresowanych proszę o kontakt
tel. kom.: 536 378 579

Środa, 5 października 2016 r. godz. 17:21
Lokalizacja: Stalowa Wola
firma produkująca zabawki potrzebuje do pracy osobę na stanowisko krojczy ,mile widziane doświadczenie krawieckie kontakt do godziny 15
telefon 15 642 61 78,

Środa, 5 października 2016 r. godz. 15:36
Lokalizacja: Stalowa Wola
Praca dodatkowa, mozliwosc rozwoju. Doswiadczenie nie jest wymagane, odbedzie sie szkolenie.
e-mail: hovhannesgabanyan@gmail.com

Środa, 5 października 2016 r. godz. 13:41
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zlecę pomalowanie maski silnika w samochodzie marki Peugeot 206. Ofertę cenową proszę wysyłać na maila, sms lub po prostu dzwonić.
tel. kom.: 570 741 318
e-mail: criss430@o2.pl
Gadu-Gadu: 40122842

Środa, 5 października 2016 r. godz. 13:23
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zlecę skucie płytek i betonu na tarasie ok 200 mkw.
tel. kom.: 501 649 011
e-mail: hollizk@gmail.com

Środa, 5 października 2016 r. godz. 11:53
Lokalizacja: Szyperki
oszukujemy do pracy kierowcy Bus-a do 3,5 t /plandeka/Praca na terenie UE.Wymagamy Doświadczenia w w/w pracy.Oferujemy:- pracę w systemie 3/1 , 4/1.Wymagania:- prawo jazdy kategorii B- doświadczenia w transporcie międzynarodowym mile widziane. Kontakt pod adresem email
e-mail: arkotrans@onet.eu

Środa, 5 października 2016 r. godz. 11:25
Lokalizacja: Nisko
Firma Alpinclass-specjalistyczne prace wysokosciowe przyjmie pracownika
tel. kom.: 663 464 362
e-mail: alpinclass@gmail.com

Środa, 5 października 2016 r. godz. 11:08
Lokalizacja: stalowa wola
Delikatesy FRAC w Stalowej Woli przy ul.Jana Pawła II 2i poszukują pracownika na stanowisko kasjer/fakturzysta. Wymagania:książeczka sanepidowska, dyspozycyjność, doświadczenie mile widziane . Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju.Praca w systemie dwuzmianowym. CV można składać osobiście w sklepie Delikatesy FRAC Stalowa Wola przy ul.Jana Pawła II 2i lub wysłać na maila
e-mail: stalowa.jp@frac.pl

Środa, 5 października 2016 r. godz. 09:54
Lokalizacja: Stalowa Wola
Sklep odziezowy - galeria ViVo ! zatrudni studenta do pracy w weekendy.
e-mail: cr1512129@interia.pl

Środa, 5 października 2016 r. godz. 09:35
Lokalizacja: Stalowa Wola
Witam, Zlecę wykończenie łazienki(wymiary 2mx1m) surowy stan, stelarz wc do zabudowy, obniżenie sufitu , ułozenie płytek(na scianach i podłodze), wykonanie spadku(obniżenia) z płytek na prysznic. Proszę o ofety cenowe(przybliżona wycenę) na podany adres e-mail. Zastrzegam sobie prawo do wyboru najkorzystniejszej z nich. Pozdrawiam
tel. kom.: 725 100 904
e-mail: jachu03@o2.pl

Środa, 5 października 2016 r. godz. 09:21
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pilnie poszukuje doświadczonych ludzi do wymiany płytek typu lastrico na Tescach.
tel. kom.: 606 180 641

Środa, 5 października 2016 r. godz. 08:54
Lokalizacja: Nisko
Piekarnia Marian Rostek w Nisku ul. Olszyna 2b zatrudni kierowcę. Mile widziane osoby na KRUSIE , świadczeniach przedemerytalnych , emeryturze .
tel. kom.: 605 332 011
e-mail: piekarniarostek@wp.pl

Środa, 5 października 2016 r. godz. 06:34
Lokalizacja: stalowa wola
Płytkarz z doswiaczeniem i prace wykończeniowe
tel. kom.: 790 005 609

Wtorek, 4 października 2016 r. godz. 22:05
Lokalizacja: Stalowa Wola
Witam, Zespół muzyczny poszukuje wokalistki z doświadczeniem wokalnym
tel. kom.: 664 038 660

Wtorek, 4 października 2016 r. godz. 20:51
Lokalizacja: Stalowa Wola-Charzewice
Hurtownia alkoholi zatrudni od zaraz kierowcę do rozwożenia towaru. Umowa o pracę cały etat. Wymagania: Prawo jazdy kat. B, wiek od 23-35 lat. bez nałogów.
e-mail: eur_trans@interia.p

Wtorek, 4 października 2016 r. godz. 19:22
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszkuję kierowcy busa w ruchu międzynarodowym UE. 3/1, 4/1 Wymagania -prawo jazdy kategorii B -dyspozycyjność -uczciwość -CHĘCI
tel. kom.: 726 798 222
e-mail: autoprestige@vp.pl

Wtorek, 4 października 2016 r. godz. 16:59
Lokalizacja: Stalowa Wola
Osoba do wykładania towaru (piwo) Tesco ul. Przemysłowa Stalowa Wola
e-mail: wo19774@gmail.com

1 ... 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - ... 26
Stalowka.NET - Ogłoszenia z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2016 Stalowka.NET
  » O nas   » Redakcja   » Reklama   » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.