Stalowa Wola Stalowa Wola: Rosiński Grzegorz (światowej sławy rysownik komiksow)
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Strona główna  Stalowa Wola / Ogłoszenia Czwartek, 21 września 2017 r. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Ogłoszenia
»Dodaj nowe ogłoszenie
»Regulamin
»Pomoc
»Kontakt e-mail'owy
 Przegląd ogłoszeń
»Mieszkanie - KUPIĘ (57)
»Mieszkanie - SPRZEDAM (212)
»Mieszkanie - SZUKAM (113)
»Mieszkanie - WYNAJMĘ (198)
»Praca - DAM (871)
»Praca - SZUKAM (295)
»Samochód - KUPIĘ (46)
»Samochód - SPRZEDAM (587)
»Sprzedam - AGD/RTV (160)
»Sprzedam - FAUNA (151)
»Sprzedam - FLORA (195)
»Sprzedam - KOMPUTER (62)
»Sprzedam - KSIĄŻKI (65)
»Sprzedam - MEBLE (162)
»Sprzedam - ODZIEŻ (128)
»Sprzedam - TELEFON (94)
»Usługi - BUDOWLANE (92)
»Usługi - EDUKACYJNE (90)
»Usługi - FINANSOWE (12)
»Usługi - FOTO-VIDEO (11)
»Usługi - KOMPUTEROWE (20)
»Usługi - KOSMETYCZNE (34)
»Usługi - KRAWIECKIE (2)
»Usługi - MEDYCZNE (11)
»Usługi - MUZYCZNE (22)
»Usługi - NAPRAWY (31)
»Usługi - PRAWNE (-)
»Usługi - REMONTY (62)
»Usługi - TRANSPORT (50)
»Pozostałe (643)
Ogłoszenia

Praca - DAM

Środa, 6 września 2017 r. godz. 20:59
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukuję kogoś do prac wykończeniowych w domu , praca w drewnie.
tel. kom.: 600 721 974

Środa, 6 września 2017 r. godz. 20:51
Lokalizacja: stalowa wola
Pilnie poszukuje fryzjerki,kosmetyczki do pracy w salonie
tel. kom.: 505 908 146

Środa, 6 września 2017 r. godz. 20:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię pracowników ochrony do obiektów handlowych w Stalowej Woli. Mile widziane doświadczenie, choć nie jest to warunek konieczny. Zarobki: 2000- 2500 miesięcznie. Tylko zdecydowane i stanowcze osoby proszę o kontakt Mailowy, oddzwonię i umówimy się na rozmowę. praca od 15.09.17r.
e-mail: ochroniarz.praca@gmail.com

Środa, 6 września 2017 r. godz. 19:30
Lokalizacja: Stalowa Wola
Witam szukam osoby na zbiory do Włoch ze swoim autem.
tel. kom.: 667 169 628

Środa, 6 września 2017 r. godz. 18:27
Lokalizacja: Stalowa wola
Witam. Szukam dziewczyny która zrobi mi przedłużanie rzęs Volume .
tel. kom.: 793 466 206
e-mail: Majlenm91@gmail.com

Środa, 6 września 2017 r. godz. 15:31
Lokalizacja: Stalowa Wola
Salon Toyoty SACAR Stalowa Wola zatrudni pracownika na stanowisko: stróż/dozorca z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Do zakresu obowiązków należą pilnowanie mienia, prace porządkowe. Rodzaj pracy: na zastępstwo ( 2-3 miesiące) z możliwością przedłużenia umowy. CV proszę przesyłać wyłącznie na adres mailowy :
e-mail: recepcja@toyota-stalowawola.pl

Środa, 6 września 2017 r. godz. 15:14
Lokalizacja: Stalowa Wola
Szukam osoby dyspozycyjnej do pomocy przy trzy miesiecznym dziecku. Chodzi mi o osobe ktora przychodzila by rano i w poludnie do malego abym na spokojnie zawiozla starsze dzieci do szkoly. Najlepiej ktos z okolic wojska polskiego poblize toyoty. Propozycje cenowe kierowac proosze smsem.
tel. kom.: 881 237 322

Środa, 6 września 2017 r. godz. 14:12
Lokalizacja: Nisko
STUDENCI/UCZNIOWIE-inwentaryzacja wyrobu gotowego! Poszukujemy osób chcących wziąć udział w inwentaryzacji wyrobu gotowego w dniach 07-09 września w godzinach 05:15:00 (zmiana pierwsza) oraz 15:00-1:00(druga zmiana).Inwentaryzacja będzie odbywać się za pomocą systemu skanerów ręcznych. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w inwentaryzacji prosimy o przesłanie CV na adres mailowy
telefon 12 378 65 53, tel. kom.: 783 920 173
e-mail: rekrutacja@grupa-armatura.pl

Środa, 6 września 2017 r. godz. 13:16
Lokalizacja: Nisko
ZAKŁAD MECHANICZNY ARMES ul. Sandomierska Boczna 2 w Nisku zatrudni: ŚLUSARZA (dział Utrzymania Ruchu) Zakres obowiązków: - diagnozowanie usterek w maszynach - naprawy i remonty maszyn o charakterze mechanicznym, elektrycznym, pneumatycznym - montaż nowych urządzeń - inne prace ślusarskie Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość rysunku technicznego - wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń - samodzielność, organizacja , odpowiedzialność Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres email: techniczny@armes.com.pl Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.2135).
telefon 15 841 45 33,
e-mail: techniczny@armes.com.pl

Środa, 6 września 2017 r. godz. 13:16
Lokalizacja: Nisko
ZAKŁAD MECHANICZNY ARMES ul. Sandomierska Boczna 2 w Nisku zatrudni: MECHANIKA SAMOCHODOWEGO region: podkarpackie Zakres obowiązków: - prace naprawcze pojazdów - prace serwisowe pojazdów - przeglądy i prace remontowe pojazdów - prowadzenie dokumentacji - diagnostyka usterek Wymagania: - wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres email: techniczny@armes.com.pl Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.2135).
telefon 15 841 45 33,
e-mail: techniczny@armes.com.pl

Środa, 6 września 2017 r. godz. 13:11
Lokalizacja: Nisko
ZAKŁAD MECHANICZNY ARMES ul. Sandomierska Boczna 2 w Nisku zatrudni: KONSTRUKTORA MASZYN region: podkarpackie Zakres obowiązków: - projektowanie konstrukcji całej maszyny lub jej poszczególnych części, rysowanie różnego rodzaju urządzeń - dostosowywanie maszyn do produkcji ( np. roboty przemysłowe), dorabianie np. uchwytów do robotów - nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi maszynami, częściami, konstrukcjami Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, robotyka, automatyka) - mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji maszyn - znajomość technologii związanych z budową maszyn i obróbką skrawaniem - umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym, ekonomicznym, produkcyjnym lub prototypowym - znajomość procesów technologicznych związanych z obróbką metali - znajomość programu AUTO-CAD, INVENTOR - kreatywność, samodzielność w działaniu Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres email: techniczny@armes.com.pl Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.2135).
telefon 15 841 45 33,
e-mail: techniczny@armes.com.pl

Środa, 6 września 2017 r. godz. 13:04
Lokalizacja: Nisko
ZAKŁAD MECHANICZNY ARMES ul. Sandomierska Boczna 2 w Nisku zatrudni: TECHNOLOGA Zakres obowiązków: - tworzenie procesu technologicznego - przygotowanie dokumentacji technicznej - optymalizacja procesów produkcyjnych - prowadzenie projektów dotyczących rozwoju procesów produkcyjnych - rozwiązywanie problemów techniczno – jakościowych - poszukiwanie nowych rozwiązań Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne ( kierunek mechanika lub pokrewny) - wiedza z zakresu wdrażania technologii procesów produkcyjnych i/lub montażowych - znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych - umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i innych - wysoko rozwinięte umiejętności pracy zespołowej, komunikacji interpersonalnej oraz myślenie analityczne - kreatywność w zakresie stałego ulepszania produktów Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres email: techniczny@armes.com.pl Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.2135).
telefon 15 841 45 33,
e-mail: techniczny@armes.com.pl

Środa, 6 września 2017 r. godz. 13:02
Lokalizacja: Nisko
ZAKŁAD MECHANICZNY ARMES ul. Sandomierska Boczna 2 w Nisku zatrudni: FREZERA Zakres obowiązków: - frezowanie konwencjonalne - czytanie rysunku technicznego - obróbka wykańczająca elementów - kontrola jakości produktów - kontrola poprawności działania maszyn Wymagania: - ukończenie kierunkowej zasadniczej szkoły zawodowej - doświadczenie zawodowe 2 lata Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres email: techniczny@armes.com.pl Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.2135).
telefon 15 841 45 33,
e-mail: techniczny@armes.com.pl

Środa, 6 września 2017 r. godz. 12:46
Lokalizacja: pysznica
praca dla budowlańców pomocnik ,murarz ,pracownik ogólnobudowlany
tel. kom.: 601 898 122

Środa, 6 września 2017 r. godz. 10:25
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukiwany pracownik ds. administracyjno-biurowych (z jęz. niemieckim lub angielskim) Opis stanowiska: - koordynowanie obiegu dokumentów i informacji w firmie, w tym w szczególności: poczta przychodząca i wychodząca, korespondencja mailowa, listy wysyłkowe, faktury, telefony, faksy. - inne zadania wynikające ze specyfiki stanowiska. Wymagania: - biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (preferowany niemiecki) - wykształcenie wyższe - obsługa programów pakietu MS Office Excel, Word - szukamy osoby samodzielnej, systematycznej i dobrze zorganizowanej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na poniższy adres mailowy: office@altabebe.de Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
telefon 15 842 80 97,

Środa, 6 września 2017 r. godz. 10:19
Lokalizacja: Turbia
Zatrudnię dziewczynę do pracy w sklepie ze stolarką budowlaną w Turbi, mile widziane doświadczenie, min. średnie wykształcenie, prawo jazdy kat. B. CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać na adres mailowy.Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
e-mail: stolarniaturbia.gorak@gmail.com

Środa, 6 września 2017 r. godz. 09:18
Lokalizacja: Zaklików
Zatrudnimy księgową do prowadzenia całościowych spraw firmy. Doświadczenie nie wymagane lecz mile widziane. Więcej informacji pod nr tel. lub na e-mail.
tel. kom.: 728 908 388
e-mail: lesnecymesy@gmail.com

Środa, 6 września 2017 r. godz. 08:58
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma ST poszukuje do pracy pracowników do prac remontowo - budowlanych. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
tel. kom.: 602 515 944

Środa, 6 września 2017 r. godz. 08:54
Lokalizacja: Zaklików
Poszukujemy osób do pakowania i selekcji owoców i grzybów. Praca na 2 zmiany. Bardzo dobre wynagrodzenie, miła atmosfera pracy. Więcej informacji pod nr tel. lub na e-mail.
tel. kom.: 728 908 388
e-mail: lesnecymesy@gmail.com

Środa, 6 września 2017 r. godz. 08:51
Lokalizacja: Zaklików
Poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowcy. Wymagane prawo jazdy kat. B do 3,5 t (bus). Więcej informacji pod nr tel. lub na e-mail.
tel. kom.: 728 908 388
e-mail: lesnecymesy@gmail.com

Środa, 6 września 2017 r. godz. 07:44
Lokalizacja: Stalowa Wola
Salon sportowy w Stalowej Woli zatrudni studentkę studiów dziennych do pracy na pół etatu. Poszukujemy dziewczyny uśmiechniętej i chętniej do pracy. Cv proszę przesyłać na maila.
e-mail: karolciaM7@interia.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 21:28
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię osobę do pomocy w kuchni oraz obsługi klienta .Wymagana ważna książeczka sanepid.
tel. kom.: 604 779 949
e-mail: klea1@o2.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 20:58
Lokalizacja: Zbydniow
Witam. potrzebuje kogos kto by naprawil drukarke
tel. kom.: 667 729 557

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 20:32
Lokalizacja: Stalowa Wola
Murarz - Tynkarz potrzebny od zaraz
tel. kom.: 513 085 108
e-mail: marcinstempo@gmail.com

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 20:15
Lokalizacja: stalowa wola
Poszukuję tynkarz!!!! Więcej informacji udzielę telefonicznie.
tel. kom.: 661 168 112

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 19:44
Lokalizacja: Stalowa Wola
poszukuję nauczyciela j. angielskiego, praca 1 h w tygodniu (czwartek popołudnie) z dojazdem do ucznia ( 2 klasa liceum) na terenie Stalowej Woli. Oferty z ceną proszę na e-mail
e-mail: dominik__14@poczta.fm

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 16:36
Lokalizacja: Zaklików
Przyjmę do pracy mężczyznę - operatora wózka widłowego do pracy fizycznej. Jeśli jesteś osobą PRACOWITĄ BEZ NAŁOGÓW zapraszam do kontaktu . Praca w Zaklikowie.
tel. kom.: 500 290 824

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 16:36
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukujemy osoby do pracy w Galerii Vivo Stalowa Wola. Sprzedawca kebabów w Olimp Kebab. Pełny etat, stawka godzinowa. Osoby zainteresowane proszę wysyłać cv na email.
e-mail: olimpstalowawola@onet.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 15:57
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukujemy pracownika do sklepu 5-10-15 w Galerii Prima. Wymagane doświadczenie w handlu. Umowa o pracę na pełny etat. Cv prosimy składać osobiście w sklepie
tel. kom.: 660 724 249
e-mail: stalowa.wola@51015kids.eu

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 15:40
Lokalizacja: Stalowa Wola
Szukam korepetytora z języka angielskiego uczesczam do 2 klasy liceum. Zainteresowanych proszę o kontakt sms lub telefoniczny
tel. kom.: 725 319 744

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 15:37
Lokalizacja: Stalowa Wola okolice
Szukam szpachlarza z doswiadczeniem dokładnego i rzetelnego potrafiącego wyprowadzic sufity pod oświetlenie led ,gzymsy ozdobne itp ( w sytuacji braku szpachlowaia malowanie ,zabudowy karton gips ,prace remontowe)praca od zaraz Tylko osoby dokładne!
tel. kom.: 510 336 136
e-mail: mariuszgti@op.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 14:59
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukujemy szlifierzy. Stawka: 18-22żł brutto/h.
telefon 15 814 98 16,

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 14:40
Lokalizacja: Stalowa Wola
W związku z szybkim rozwojem Firma Kristalbud zatrudni na stanowisku Pracownik Remontowo-Budowlany Miejsce pracy: Stalowa Wola Mile widziane umiejętności glazurnicze, hydrauliczne, elektryczne, szpachlarskie, parkieciarskie, inne. Zależy nam tylko na osobach poważnych, o wysokiej jakości pracy, chcących związać się z firmą na lata. W zamian proponujemy stałą pracę w stabilnej rozwijającej się firmie, uczciwe stawki godzinowe, specjalne premie, możliwość rozwoju i podpisania stałej umowy o pracę Wymagania: - doświadczenie w branży remontowej, - wysoka jakość wykonywanej pracy - samodzielność, - sumienność i odpowiedzialność, - kultura osobista Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - premie, - ciągłość pracy, również w okresie zimowym, - możliwość rozwoju zawodowego i ewentualnego przyuczenia Zapraszamy wysłania swojego CV na adres:
tel. kom.: 600 394 887
e-mail: kielbkrzysztof@wp.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 13:54
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma remontowo-budowlana poszukuje pracowników, bez nałogów, z doświadczeniem w szpachlowaniu, malowaniu, układaniu płytek. Zapraszam osoby chętne do pracy na dłużej. Stawka zależna od doświadczenia. Zapraszamy
tel. kom.: 664 924 849

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 13:35
Lokalizacja: Stalowa Wola
Goma Agencja Reklamy ze Stalowej Woli zatrudni osobę do obsługi graweru laserowego. Umowa o pracę, pełny etat.
telefon 15 642 53 31, tel. kom.: 156 425 331
e-mail: sekretariat@goma.com.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 13:34
Lokalizacja: Stalowa Wola
Przyjmę panią do pracy w biurze, praca dorywcza, zmianowa, weekendy.
tel. kom.: 531 611 121

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 12:50
Lokalizacja: Stalowa Wola
Doradca Techniczny / Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Stalowa Wola - biuro – region obsługiwany : podkarpackie ,świętokrzyskie , lubelskie   Opis stanowiska nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach tworzenie rozwiązań technicznych dostosowanych do potrzeb klienta negocjowanie warunków współpracy z klientem przygotowanie ofert Wymagania wykształcenie minimum średnie doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane samodzielności i inicjatywy w działaniu silnej motywacji do pracy prawo jazdy kat. B znajomość branży technicznej będzie dodatkowym atutem Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń stałe zatrudnienie narzędzia pracy (samochód, telefon, urządzenia biurowe) pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
e-mail: srodon@marani.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 11:58
Lokalizacja: Kępie Zaleszańskie
Firma transportowa zatrudni kierowcę kat. B na samochód dostawczy do 3,5T w ruchu międzynarodowym.
tel. kom.: 784 194 130

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 11:24
Lokalizacja: Stalowa wola
Potrzebuje informatyka lub osobe ktora zna sie na komputerach ktora przyjechalaby do mnke do domu i naprawila go problem jest z glosem wiecej informacji pod nr tel
telefon 15 845 85 12,

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 10:17
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukuję opiekunki do rocznego dziecka. Preferowane osoby z doświadczeniem w opiece nad małymi dziećmi. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy.
e-mail: opiekastalowa@gmail.com

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 10:16
Lokalizacja: STALOWA WOLA
Do salonu marki Home&You, (CH VIVO!) oferującej w swojej ofercie artykuły do wystroju i dekoracji wnętrz, poszukujemy pracowników na stanowisko: SPRZEDAWCA Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - bezpośrednią sprzedaż i obsługę Klienta - dbanie o zachowanie standardów marki - ekspozycję towarów w salonie Od Kandydatów oczekujemy: - doświadczenia na podobnym stanowisku - wykształcenia minimum średniego - miłej aparycji - entuzjazmu i zaangażowania - chęci do rozwoju osobistego Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę kierować na adres e-mail. Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest też umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
e-mail: homeyou.stalowa@onet.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 10:10
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukuję pomocnika do prac dekarskie. Proszę o kontakt tel.
tel. kom.: 500 781 143

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 10:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Praca jako kurier DPD miła atmosfera, kontakt z ludźmi zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.
tel. kom.: 576 133 295

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 08:51
Lokalizacja: STALOWA WOLA
W związku z rozwojem naszej Firmy, BAGPAK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, poszukuje pracowników na stanowisko: Operator maszyn Oferujemy: Ciekawą i ambitną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie. Podczas wysyłania aplikacji prosimy umieścić w tytule następujący nr. referencyjny BP/PR/OKM/17 i wysłać na poniższy adres email. Na aplikacji prosimy dopisać następującą formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
e-mail: praca@bagpak.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 08:47
Lokalizacja: STALOWA WOLA
W związku z rozwojem naszej Firmy, BAGPAK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu Wymagania: • wykształcenie średnie techniczne, • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym, • kwalifikacje ślusarza, spawacza lub operatora maszyn obróbki skrawaniem. Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz posiadanie uprawnień: - SEP grupy 2 lub 3, - operatora wciągników i wciągarek sterowanych z poziomu roboczego oraz żurawi stacjonarnych, - operatora podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych będą dodatkowymi atutami. Oferujemy: Ciekawą i ambitną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie. Podczas wysyłania aplikacji prosimy umieścić w tytule e-mail następujący nr. referencyjny BP/UR/MUR/17 i wysłać na poniższy adres email dołączając do niej swoje CV, list motywacyjny i ewentualnie świadectwa potwierdzające posiadane kwalifikacje. Na aplikacji prosimy dopisać następującą formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
e-mail: praca@bagpak.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 08:45
Lokalizacja: STALOWA WOLA
W związku z rozwojem naszej Firmy, BAGPAK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, poszukuje pracownika na stanowisko: Elektryk – Automatyk Wymagania: • Znajomość sterowników Allen-Bradley i/lub Siemens Simatic S7 • Znajomość przemysłowych układów automatyki opartych o falowniki i sieci Główne obowiązki: • Kontrola urządzeń i instalacji elektrycznych, gazowych, sprężonego powietrza, podciśnieniowych oraz wody lodowej wg ustalonych procedur. • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych. • Dozór i eksploatacja urządzeń i instalacji elektrycznych i energetycznych. • Dokonywanie czynności ruchowych w rozdzielniach elektrycznych. • Wykonywanie dokumentacji zmian w instalacjach elektrycznych. • Analiza i poszukiwanie możliwości poprawy pracy maszyn na linii produkcyjnej. • Programowanie sterowników PLC. • Optymalizacja pracy linii produkcyjnej – Line Control. • Realizowanie nowych rozwiązań technicznych w celu podnoszenia sprawności i wydajności pracy linii produkcyjnych. Oferujemy: Ciekawą i ambitną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie. Podczas wysyłania aplikacji prosimy umieścić w tytule e-mail następujący nr. referencyjny BP/UR/EA/17 i wysłać na poniższy adres email, dołączając do niej swoje CV, list motywacyjny i ewentualnie świadectwa potwierdzające posiadane kwalifikacje. Prosimy też o dopisanie następującej formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
e-mail: praca@bagpak.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 08:43
Lokalizacja: STALOWA WOLA
W związku z rozwojem naszej Firmy, BAGPAK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, poszukuje pracownika na stanowisko: Operator Procesów Chemicznych Wymagania: • Umiejętność posługiwania się miernikami stosowanymi w przemyśle chemicznym, umiejętność obsługi komputera • Znajomość podstawowych procesów chemicznych z zakresu chemii nieorganicznej • Minimum średnie wykształcenie ogólne lub techniczne • Minimum 2-letnie doświadczenie w środowisku produkcyjnym związanym z chemią przemysłową Główne obowiązki: • Systematyczna kontrola procesów chemicznych w obszarze produkcji • Obsługa zakładowej podczyszczalni ścieków • Przygotowanie chłodziw technologicznych • Obsługa instalacji demineralizacji wody • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych maszyn związanych z procesem chemicznym • Usuwanie awarii • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji bezpośrednich współpracowników Posiadanie kwalifikacji dozorowych lub eksploatacyjnych SEP lub UDT oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowymi atutami. Oferujemy: Ciekawą i ambitną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie. Podczas wysyłania aplikacji prosimy umieścić w tytule e-mail następujący nr. referencyjny BP/UR/OPC/17 i wysłać na poniższy adres email: dołączając do niej swoje CV, list motywacyjny i ewentualnie świadectwa potwierdzające posiadane kwalifikacje. Prosimy też o dopisanie następującej formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
e-mail: praca@bagpak.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 08:32
Lokalizacja: Nisko
Zlecę wykonanie strony internetowej. Propozycję proszę wysłać na maila.
e-mail: domarnisko@wp.pl

Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 05:32
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukuję osoby na stanowisko magazyniera ze znajomością branży elektrycznej. Mile widziane doświadczenie w handlu. Kontakt na emai:
e-mail: megaelhurtownia@wp.pl

Poniedziałek, 4 września 2017 r. godz. 17:19
Lokalizacja: Nisko
Przyjmę Panią na pół etatu do sklepu spożywczego w Nisku.Mile widziana osoba na świadczeniach.
tel. kom.: 579 559 150
e-mail: elka626&o2.pl

1 ... 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - ... 18
Stalowka.NET - Ogłoszenia z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2017 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.